jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
چقدر این سریال بویز چرت و پرت هست
دلت مياد علی؟ یکی از ناب ترین سریال های درحال پخشه!
من کمیکش رو هم همینطوری خوندم. پایانش چیزیه که در تصورت نمی گنجه:D:D:D
پ.ن: موندم جرئت دارند Herogasm رو نمایش بدند یا نه:D:D:D:D:D:D:D

• Wow
Reactions: Ali Venom

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بلک میرور ازون سریالاییه که تا میشد روند مشاهدشو کند کردم (تازه برای منی که کلا فیلم و بازیو میبینم تا تموم شه :D ) تا همیشه قسمت جدیدش باشه تا مشاهده کنم... کلا 4 فصله رو هم هم 20 قسمت نمیشه (فصل 5 رو فاکتور گرفتم). اروم اروم ببینید بعد هر قسمتم تا میتونین بهش فکر کنین حقایق کثیفیو متوجه شید :D
اصن حالت دیگه نمیشه!:D من هنوز اپیزودهای S01E02 ، S02E04 ، S03E01-02 یادم میاد کهیر میزنم x_x . تا همینجای فصل سه دیدم چند وقت پیش.
همین الان فصل دومشو میخوام ببینم بکگراند باز کردم گفتم اول یه سر اینجا بزنم بعد :D
اون قسمت وایت کریسمس از فصل دو خیلی نظرمو جلب کرد.
از سیتکام ها، سینفیلد رو هم یکم دیدم، باز اون موقع که میدیدم، بهتر از HIMYM بود برام ولی ادامه ندادم، فکر کنم تا آخر سیزن 2 دیدم ... ولی تو برنامم هست.
بیگ بنگ هم همینطور، اونو بیشتر دیدم یه سری جاهاش خنده دار بود ولی یکم لوس بود برام، حالا شاید دوباره رفتم سراغش.
ولی احتمالا اگر بخوام سیتکام شروع کنم یا سینفیلده یا دی آفیس

The Office من خودم یه بار وسط اپیزود یک رها کردم، بعداً دوباره امتحان کردم یه ضرب دیدم تا آخر، اگه اینطوری بود برات یه فصل صبر کن عادت کنی بهش.

Seinfeld خداس. اون تیکه ها که جری توش استندآپ میکنه بعد چند فصل حذف میشه. جالبه سوژه هارو دقیقاً طوری که استندآپ کمدین ها برمیدارن انتخاب کردن و در کنار داستان جمع جورش به خیلی از ابعاد و سوژه های بامزه جامعه تو نیویورک پرداخته. از پارک دوبل بگیر تا پارک معلولین یعنی من عاشق سوژه هایی هم که تو این سریال دنبالش رفتن! :)) شخصیت کریمر هم اپیزود به اپیزود دوست داشتنی تر میشه، به همراه مینی ویلن داستان Newman :))
tenor.gif

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
چقدر این سریال بویز چرت و پرت هست

خب معلومه پس از تماشای وایر شیفت کنی به بویز که گویای «بهترین کار آمازون» هست، معلومه در حد چرت و پرت برات نیست.

پ.ن: بویز بهترین کار شبکه آمازون نیست. خانم میزل شگفت انگیز، پیت شیاد (خدابیامرزش و تف به روت آمازون!) و ترنسپرنت (قبل از اخراج بازیگر اصلی آن و تبدیل شدن به یک زباله موزیکال) بهترین آثار آمازون هستند.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
بلک میرور ازون سریالاییه که تا میشد روند مشاهدشو کند کردم (تازه برای منی که کلا فیلم و بازیو میبینم تا تموم شه :D ) تا همیشه قسمت جدیدش باشه تا مشاهده کنم... کلا 4 فصله رو هم هم 20 قسمت نمیشه (فصل 5 رو فاکتور گرفتم). اروم اروم ببینید بعد هر قسمتم تا میتونین بهش فکر کنین حقایق کثیفیو متوجه شید :D
ایده های این سریال (غیر این فصل جدیدی که دادن بیرون) ذهن آدمو قلقلک میده!
یجا خوندم نویسندش یه خداناباوره و فکر کنم این ایده ها ارتباط مستقیمی با این موضوع داشته باشه.
بچه که بودم میشستم فکر میکردم که اگه بمیریم دیگه همه چی تمومه و خاموشی مطلق و این حرفا :)):D:Dیعنی تا ته وجودم تیر میکشید:D (به قول شماها گیلتی پلژر:D) بلک میرور رو که تماشا کردم یمقدار یاد اونوقتا افتادم!
حیف که فصل جدیدیش حرف چندانی واسه گفتن نداشت مخصوصا اون اپیزود که اندرو اسکات بازی کرده بود...

• Like
Reactions: saeed_sg

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
امیدوارم همه دوستان پس از تجربه سوپرانوز و وایر، کمی بعد مد من و سپس رستگاری خود را با تویین پیکس به پایان ببرند.

پ.ن: نمی دونم دوستان مدمن رو هم جا میندازن. سال پیش دوستان ( و من) موفق شدیم وایر رو برای سریال دوستان این تاپیک سر زبان بیاوریم. وقتش نیست که این کار رو هم برای مدمن و تویین پیکس انجام بدیم؟!
خشن دوست داری مثل اینکه که اون پیشنهاد دادی :D

من خودم این سریال هارو نامنظم دیدم :D
چند سال پیش وایر دیدم بعدش تو یه پاییز سرد و منفعل و عجیب تویین پیکس دیدم در بهاران(بهترین فصل سال) مدمن دیدم بعدش کلا از فاز سزیال دیدن اومدم بیرون یه دفعه تو زمستون با سوپرانوز کامبک زدم :D این پروسه یکی دو سال طول کشید
ولی متوجه شدم بیشتر از اینکه تو کدوم مود و حالت روحی و روانی باشی تو چه تایم و دوره از سال باشی تاثیر گزار تره تو درک و فهمیدن سریال

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
خشن دوست داری مثل اینکه که اون پیشنهاد دادی :D

من خودم این سریال هارو نامنظم دیدم :D
چند سال پیش وایر دیدم بعدش تو یه پاییز سرد و منفعل و عجیب تویین پیکس دیدم در بهاران(بهترین فصل سال) مدمن دیدم بعدش کلا از فاز سزیال دیدن اومدم بیرون یه دفعه تو زمستون با سوپرانوز کامبک زدم :D این پروسه یکی دو سال طول کشید
ولی متوجه شدم بیشتر از اینکه تو کدوم مود و حالت روحی و روانی باشی تو چه تایم و دوره از سال باشی تاثیر گزار تره تو درک و فهمیدن سریال

جمله اولت رو نفهمیدم! (ضمایرت با افعال نمیخوره احساس میکنم!)

سریال های برتر عصر طلایی تلویزیون به این شرح دیدم:

Breaking Bad - زمستون 1394
Killing - بهار 1395
Sopranos - پاییز 96 شروع کردم، بعد چندان خوشم نیومد. فصل سومش رو تو تابستون 97 دیدم و در نهایت زمستون 97 تمومش کردم.
The Wire - بهار 98 دیدم. یک ماه مکث کردم و ماه اول تابستون 98 تمومش کردم.
Mad Men - توی کرونا شروع کردم به دیدنش. مثل سوپرانوز دو فصل اولش رو زیاد دوست نداشتم. در حد دراپ هم پیش رفتم ولی گفتن که بهتر میشه و شد اون هم بدجور! زمستون 98 تا اواسط بهار 99
Twin Peaks - بهار 99. یکم مکث کردم و یک ماه پیش تمومش کردم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
Seinfeld خداس. اون تیکه ها که جری توش استندآپ میکنه بعد چند فصل حذف میشه. جالبه سوژه هارو دقیقاً طوری که استندآپ کمدین ها برمیدارن انتخاب کردن و در کنار داستان جمع جورش به خیلی از ابعاد و سوژه های بامزه جامعه تو نیویورک پرداخته. از پارک دوبل بگیر تا پارک معلولین یعنی من عاشق سوژه هایی هم که تو این سریال دنبالش رفتن! :)) شخصیت کریمر هم اپیزود به اپیزود دوست داشتنی تر میشه، به همراه مینی ویلن داستان Newman

ساینفلد رو همین ۳ ۴ماه پیش تمومش کردم تجربه به شدت دوس داشتنی و خوبی بود. تو ۴سیزن اول الین رو خیلی دوس داشتم اما بعد ازون جورج کوستانزا شد شخصیت مورد علاقم با اختلاف. اصن یهو ازین رو به اون رو شد این کرکتر. جری و کریمر هم یه سطح خوبی رو از اول تا آخر حفظ کردن. شخصیت Newman حرف نداشت. به شدت حرص درار و شیطانی :)) فضای سریال خیلی خوب بود. یه سادگی خیلی جذابی وجود داشت تو سریال. به طور مشخص میشد دید که فرندز چقدر ازین سریال الهام گرفته. قطعا با فرندز خیلی بیشتر خندیدم اما ساینفلد با توجه به اینکه پیش قدم بود یه جورایی خوبی‌های خودشو داشت
این Always Sunny چجوریاس؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
Seinfeld خداس. اون تیکه ها که جری توش استندآپ میکنه بعد چند فصل حذف میشه. جالبه سوژه هارو دقیقاً طوری که استندآپ کمدین ها برمیدارن انتخاب کردن و در کنار داستان جمع جورش به خیلی از ابعاد و سوژه های بامزه جامعه تو نیویورک پرداخته. از پارک دوبل بگیر تا پارک معلولین یعنی من عاشق سوژه هایی هم که تو این سریال دنبالش رفتن! :)) شخصیت کریمر هم اپیزود به اپیزود دوست داشتنی تر میشه، به همراه مینی ویلن داستان Newman :))
View attachment 163998
Seinfeld دقیقا همون چیزی هست که اگه ازم بپرسن تبعید میشی به جزیره و فقط میتونی یک سریال ببری، بدون مکس میگم ساینفلد :D 3 بار که فک کنم کامل دیدم + هزار تا ویدئو رندم رو یوتیوب ازش :D
جالبیش اینجاس دفعه اول که میبینی شاید دو فصل اول خیلی جذاب نباشه اما دفعه های بعدی خیلی بیشتر حال میده.
این Always Sunny چجوریاس؟
تقریبا راه ساینفلدو تلاش کرده بره، هیچوقت جدی نمیشه و موضوع خاصی نداره و اتفاقاتش کلا با عقل جور در نمیاد و برا فان هست بیشتر، شخصیتای خیلی خوبی هم داره مخصوصا از فصل بعدیش که Danny devito میاد.
کلا همون اول خوب شروع میشه دو فصل اولو اگه دیدی خوشت اومد بقیشم خوشت میاد، خوشت نیومد فک نکنم بقیشم خوشت بیاد :D

آخرین ویرایش:

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
130
نام
رامین
سلام
مدتی بود که میخواستم سریال wire و office رو دانلود کنم ولی چندان وقت نمیشد. میخواستم اینارو از سایت بگیرم. خیلی وقته فیلمی دانلود نکردم، این سایت این روزا چیزی رو که حذف نمی کنه نه؟
بعد این دو سریال اونقدر کشش دارن که آدم بخواد ادامشون بده و تا انتها ببینه؟ چون من زیاد وقت برای فیلم دیدن ندارم و از تابستون سال پیش تا الان سه تا سریال the boys و reasons 13 و narcos رو با اینکه دوست داشتم فقط یک فصلشون رو دیدم و به نظرم دلیلی نداشت که بخوام ادامشون بدم (با اینکه الان جو فصل دوم بویز هست)
ممنون

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام
مدتی بود که میخواستم سریال wire و office رو دانلود کنم ولی چندان وقت نمیشد. میخواستم اینارو از سایت بگیرم. خیلی وقته فیلمی دانلود نکردم، این سایت این روزا چیزی رو که حذف نمی کنه نه؟
بعد این دو سریال اونقدر کشش دارن که آدم بخواد ادامشون بده و تا انتها ببینه؟ چون من زیاد وقت برای فیلم دیدن ندارم و از تابستون سال پیش تا الان سه تا سریال the boys و reasons 13 و narcos رو با اینکه دوست داشتم فقط یک فصلشون رو دیدم و به نظرم دلیلی نداشت که بخوام ادامشون بدم (با اینکه الان جو فصل دوم بویز هست)
ممنون

بستگی به سایتش داره. بعد از اون تهدید فرهنگی دولت به جهت تعطیلی سایت های دانلود فیلم و سریال، خیلیاشون محتاط فعالیت می کنن و مجبور می شن که دست به سانسور بزنن (مثل فیلم 2 مووی که سانسور می کند!) برای وایر حوصله میخواد و اگه پاش بشینی، برات تجربه بی نظیری میشه. آفیس که کمدی روتین هست که چندان درش تخصص ندارم. از بین سه سریالی که اشاره کردی بویز رو ندیدم، چون کلا آبم با آمازون توی یه جوی نمیره. اما 13 ریزن همون فصل یک و اندکی فصل دومش کافیه. فصل سه و چهار که کلا طرفش نرو. نارکوها رو یک فصل دیدی؟ حتما بقیش رو ببین و بعد برو سراغ نارکو: مکزیک که از نظر من بهتر از نارکوی اورژینال است!

آخرین ویرایش:

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
130
نام
رامین
بستگی به سایتش داره. بعد از اون تهدید فرهنگی دولت به جهت تعطیلی سایت های دانلود فیلم و سریال، خیلیاشون محتاط فعالیت می کنن و مجبور می شن که دست به سانسور بزنن (مثل فیلم 2 مووی که سانسور می کند!) برای وایر حوصله میخواد و اگه پاش بشینی، برات تجربه بی نظیری میشه. آفیس که کمدی روتین هست که چندان درش تخصص ندارم. از بین سه سریالی که اشاره کردی بویز رو ندیدم، چون کلا آبم با آمازون توی یه جوی نمیره. اما 13 ریزن همون فصل یک و اندکی فصل دومش کافیه. فصل سه و چهار که کلا طرفش نرو. نارکوها رو یک فصل دیدی؟ حتما بقیش رو ببین و بعد برو سراغ نارکو: مکزیک که از نظر من بهتر از نارکوی اورژینال است!
ممنون از توضیحات
پیام قبلی اسم سایت مستر مووی رو گذاشتم توی اسپویلر تا یک وقت خلاف قوانین سایت نباشه نمیدونم چرا نیومد. اگه این سایت حذف می کنه چیزی که لطفا یک سایت دیگه بهم معرفی کنین
اگر وایر هم مثل برکینگ بد کشش داشته باشه برای دیدن فصل های مختلفش خوبه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
سریال Gypsy که میگن بعد فصل اول کنسل شده آیا داستانش نصف و نیمه مونده و ارزش دیدن نداره؟
سریال The Rain نت فلیکس با سه فصل تموم میشه کلا یا کنسل شده؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سریال Gypsy که میگن بعد فصل اول کنسل شده آیا داستانش نصف و نیمه مونده و ارزش دیدن نداره؟
سریال The Rain نت فلیکس با سه فصل تموم میشه کلا یا کنسل شده؟

سریال جیپسی کنسل شده و داستانش نصفه و نیمه میمونه! خبری از سریال The Rain در دسترس نیست ولی اخیرا The Society, White Lines و I'm Not Okay with This کنسل شدند. اولی انگار داستانش تموم شده بود ولی دوتای دیگه بخاطر شیوع کرونا کنسل شدند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر