VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
دوستان چند تا سریال خوب معرفی میکنید؟
مثل گات و وست ورلد و برینگ بد و پیکی بلایندرز و دارک که ارزش دیدن داشته باشه
فقط مثل این سریال اسپانیایه نباشه
من نمیدونم این سریال چی داره که اینقدر تعریفش رو کردن:-&
راستی سریال جدید HBO که تمش تو مایه های ایلین هست کی میاد؟
سوپرانوز
بتر کال سال

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سوپرانوز
بتر کال سال
متاسفانه من wire و سوپرانوز رو هنوز هم ندیدم. :D
ولی بتر کال سال رو خیلی هستم.
سریالش درسته مث بریکینگ بد اونجوری رو بازی نمیکنه ، قهرمان سازی های تو چشم ، دیالوگ و صحنه های گل درشت نمیسازه (که حتماً توش بگردی هست در فاز دیگه ای و اینکه خب خالق اثرها یکیه) ولی در کل اینکه اینور اونور شاید بخونین از خود برکینگ بد بهتره یا بهترین سریاله و فلان ، بنظرم حق دارن بعضی ها اینجور میگن ، بترکال سال در سطح برکینگ بد ظاهر شده و با اینکه داستان رو به بهترین شکل گسترش میده ، زیر چتر برکینگ بد هم نیست و برا خودش هویت دست و پا کرده. خیلی آدم دقیق و فنی نیستم تو موضوع فیلم و سریال ولی خب این نظر من هست در این لحظه، با یکبار تماشا کردن، (با پخشش جلو رفتم تقریباً).

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
متاسفانه من wire و سوپرانوز رو هنوز هم ندیدم. :D
ولی بتر کال سال رو خیلی هستم.
سریالش درسته مث بریکینگ بد اونجوری رو بازی نمیکنه ، قهرمان سازی های تو چشم ، دیالوگ و صحنه های گل درشت نمیسازه (که حتماً توش بگردی هست در فاز دیگه ای و اینکه خب خالق اثرها یکیه) ولی در کل اینکه اینور اونور شاید بخونین از خود برکینگ بد بهتره یا بهترین سریاله و فلان ، بنظرم حق دارن بعضی ها اینجور میگن ، بترکال سال در سطح برکینگ بد ظاهر شده و با اینکه داستان رو به بهترین شکل گسترش میده ، زیر چتر برکینگ بد هم نیست و برا خودش هویت دست و پا کرده. خیلی آدم دقیق و فنی نیستم تو موضوع فیلم و سریال ولی خب این نظر من هست در این لحظه، با یکبار تماشا کردن، (با پخشش جلو رفتم تقریباً).
مرد با زندگیت چیکار میکنی تو :D
اینقد در سیاهی قدم نزن
اینقد به خودت ظلم نکن مرد
تا بیشتر در این باتلاق بی "سوپرانوز" بی "وایر" غرق نشدی خودتو نجات بده!! والا :D
.........

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
سوپرانوز خیلی خوب بود اما از قسمت ۷ فصل ۴ خیلی خیلی خوب شد. به شکل عجیبی سریال بوست شده و کاملا اتفاقات بزرگ و تاثیر گذاری توش افتاد. الان رسیدم قسمت ۵ فصل ۵ و حقیقتا وقتشو داشته باشم هیچ کاری جز دیدن این سریال نمیتونم انجام بدم. عین یه درختی شده که کلی وقت میذاری واسش و بهش میرسی و بالاخره میوه میده :D . همه چیز خیلی سریع داره پیش میره و همینجوری بیشتر کنجکاو میسی که چی میشه. حس عجیبی نسبت به تمام شخصیت‌ها ایجاد میشه که یه قسمت عاشقشونی و یه قسمت ازشون متنفر میشی. هیچ استثنایی هم وجود نداشته برام.
خیلی راحت میشه ارتباط گرفت با سریال‌هایی مثل سوپرانوز یا وایر. به نظرم باید تو اولویت باشن اگه ندیدید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,484
نام
سپهر
اپیزود ششم فصل دوم سریال Kidding یکی از فان ترین اپیزودهایی بود که تو عمرم دیدم. فرانک لانگلا ترکوند این اپیزود!

ممنون از @hooman1995 که در این وضعیت دشوار بیرون از شهر (با گوشی نگاه می کردم!)، زیرنویس انگلیسی پیدا نکردم و ترجمه فارسی تو طنز محتوا رو برایم بیشتر کرد!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
سریال Oz رو ببینید تا ببینید HBO زدن چه حرفایی رو تو مدیوم سریال گردن گرفته :D Oz ته عمق ذات انسانه، داستایوفسکی و نیچه با همه :D

این سریال یک قدم پشت Wire عه، یعنی تو مسیر سریال دیدن رسیدی به وایر فکر میکنی تهشه دیگه باید Oz رو ببینی :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
یعنی تو مسیر سریال دیدن رسیدی به وایر فکر میکنی تهشه دیگه باید Oz رو ببینی :D
دقیقا تو همین مرحله از زندگیم هستم :D
اکثر سریالای جدید و معروفو میدیدم اما همیشه Sopranos و Wire ته ذهنم بود که یک روزی باید ببینم الان که سوپرانوزو دیدم Wire ـم فصل آخرم دیگه بعد از این یک بار بزرگی از دوشم برداشته میشه :D فقط بدیش اینه میدونی هیچ چیزی قرار نیست اینا رو تاپ کنه.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,294
نام
Matthew
من پریشب HIMYM رو تموم کردم. تا قبل از قسمت آخرش برام تعجب بود که چرا انقدر بازخورد منفی راجب آخر سریال دیده بودم و همیشه این چند سال تو ذهنم داشتم (بخاطر همینم رغبت نمیکردم برم سمتش)
و با قسمت های آخرش که لحظه های احساسی زیادی داشت، خیلی حال کردم ولی دقیقا خود قسمت آخر گند زد و کاملا فهمیدم چه گفته می شد راجبش :))
ولی در کل سریال قشنگی بود.

از تجربم بگم که من اردیبهشت 96 که بار اول فرندز رو تموم کردم، دو ساعت بعدش نشستم از اول شروع کردم، Joey رو هم شروع کردم و HIMYM، و جالبه جویی رو همزمان با سیزن اول فرندز که بار دوم میدیدم، شروع کردم به دیدم و لذت بردم ولی HIMYM رو
اصلا نتونستم تحمل کنم و یذره هم برام خنده دار نبود.
درست 3 سال گذشت و بدون اینکه از اول 99 به اینور فرندز رو برای بار دهم شروع کنم، نشستم پاش و اینبار میشه گفت جذبش شدم و ادامه دادم... البته که به هیچ وجه جای فرندز رو برای من نمیگیره ولی قطعا در آینده دوباره سراغش میرم...
ولی هیچوقت نباید این دو تا رو باهم دید.

از بعد فنی فقط همین رو اشاره کنم که HIMYM یه کپی نسبتا خوب و درست از اصل فرندز انجام داده و همین باعث میشه که ازش نام برده بشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امروز هم Black Mirror رو شروع کردم و سه قسمت اولشو پشت هم دیدم، مشخصه که خوشم اومده :D همه ی قسمت هاش عالی بودند تا بدین جا.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
امروز هم Black Mirror رو شروع کردم و سه قسمت اولشو پشت هم دیدم، مشخصه که خوشم اومده :D همه ی قسمت هاش عالی بودند تا بدین جا.
من فصل دوم بلک میرور رو چندوقت پیش دیدم ، آقا اصلاً یه سری اپیزودها انقدر بار روانیش زیاده من کم میارم! :))
---
درست 3 سال گذشت و بدون اینکه از اول 99 به اینور فرندز رو برای بار دهم شروع کنم، نشستم پاش و اینبار میشه گفت جذبش شدم و ادامه دادم... البته که به هیچ وجه جای فرندز رو برای من نمیگیره ولی قطعا در آینده دوباره سراغش میرم...
بقیه سیتکام معروف هارو هم دیدی دیگه؟

=====

من به تازگی Park & Recreation رو تموم کردم، همینجا بچه ها معرفی کرده بودن، خالق های آفیس ساختنش ولی اینو سعی کردن سبک دیگه ای پیش برن، رنگی تر و شلوغ پلوغ تر ! (البته به معنی برتری نیست)
به خفنی آفیس نیست ، لحظات Awkward در سطح آفیس نداره. ولی درکل جزو خوباس. بخصوص شخصیت Ron Swanson خیلی باحاله، همین یه شخصیت برای تا آخر دیدن کافیه.:))
(youtube.com/watch?v=K7mqI5klgaQ).
-
چند وقت پیش هم EveryBody Loves Raymond رو دیدم، اینو بواسطه امتیازش احتمالاً هیچکی نمیره سمتش :D اینا که خانواده رو سوژه میکنند معمولاً جذاب نیست ولی این خوب بود، راجع به یه خانواده ایتالیایی-آمریکاییه. سطح همه اپیزود ها بالا نیست ولی حسابی خوشم اومد. بخصوص شخصیت Robert و Marie به همراه متلکهایی که Frank میندازه ، البته یک فصلی طول میکشه راه بیفته اینم.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,484
نام
سپهر
دقیقا تو همین مرحله از زندگیم هستم :D
اکثر سریالای جدید و معروفو میدیدم اما همیشه Sopranos و Wire ته ذهنم بود که یک روزی باید ببینم الان که سوپرانوزو دیدم Wire ـم فصل آخرم دیگه بعد از این یک بار بزرگی از دوشم برداشته میشه :D فقط بدیش اینه میدونی هیچ چیزی قرار نیست اینا رو تاپ کنه.

امیدوارم همه دوستان پس از تجربه سوپرانوز و وایر، کمی بعد مد من و سپس رستگاری خود را با تویین پیکس به پایان ببرند.

پ.ن: نمی دونم دوستان مدمن رو هم جا میندازن. سال پیش دوستان ( و من) موفق شدیم وایر رو برای سریال دوستان این تاپیک سر زبان بیاوریم. وقتش نیست که این کار رو هم برای مدمن و تویین پیکس انجام بدیم؟!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,294
نام
Matthew
من فصل دوم بلک میرور رو چندوقت پیش دیدم ، آقا اصلاً یه سری اپیزودها انقدر بار روانیش زیاده من کم میارم! :))
---

بقیه سیتکام معروف هارو هم دیدی دیگه؟

=====

من به تازگی Park & Recreation رو تموم کردم، همینجا بچه ها معرفی کرده بودن، خالق های آفیس ساختنش ولی اینو سعی کردن سبک دیگه ای پیش برن، رنگی تر و شلوغ پلوغ تر ! (البته به معنی برتری نیست)
به خفنی آفیس نیست ، لحظات Awkward در سطح آفیس نداره. ولی درکل جزو خوباس. بخصوص شخصیت Ron Swanson خیلی باحاله، همین یه شخصیت برای تا آخر دیدن کافیه.:))
(youtube.com/watch?v=K7mqI5klgaQ).
-
چند وقت پیش هم EveryBody Loves Raymond رو دیدم، اینو بواسطه امتیازش احتمالاً هیچکی نمیره سمتش :D اینا که خانواده رو سوژه میکنند معمولاً جذاب نیست ولی این خوب بود، راجع به یه خانواده ایتالیایی-آمریکاییه. سطح همه اپیزود ها بالا نیست ولی حسابی خوشم اومد. بخصوص شخصیت Robert و Marie به همراه متلکهایی که Frank میندازه ، البته یک فصلی طول میکشه راه بیفته اینم.

همین الان فصل دومشو میخوام ببینم بکگراند باز کردم گفتم اول یه سر اینجا بزنم بعد :D

----
از سیتکام ها، سینفیلد رو هم یکم دیدم، باز اون موقع که میدیدم، بهتر از HIMYM بود برام ولی ادامه ندادم، فکر کنم تا آخر سیزن 2 دیدم ... ولی تو برنامم هست.
بیگ بنگ هم همینطور، اونو بیشتر دیدم یه سری جاهاش خنده دار بود ولی یکم لوس بود برام، حالا شاید دوباره رفتم سراغش.
ولی احتمالا اگر بخوام سیتکام شروع کنم یا سینفیلده یا دی آفیس

• Like
Reactions: saeed_sg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بلک میرور ازون سریالاییه که تا میشد روند مشاهدشو کند کردم (تازه برای منی که کلا فیلم و بازیو میبینم تا تموم شه :D ) تا همیشه قسمت جدیدش باشه تا مشاهده کنم... کلا 4 فصله رو هم هم 20 قسمت نمیشه (فصل 5 رو فاکتور گرفتم). اروم اروم ببینید بعد هر قسمتم تا میتونین بهش فکر کنین حقایق کثیفیو متوجه شید :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من پریشب HIMYM رو تموم کردم. تا قبل از قسمت آخرش برام تعجب بود که چرا انقدر بازخورد منفی راجب آخر سریال دیده بودم و همیشه این چند سال تو ذهنم داشتم (بخاطر همینم رغبت نمیکردم برم سمتش)
و با قسمت های آخرش که لحظه های احساسی زیادی داشت، خیلی حال کردم ولی دقیقا خود قسمت آخر گند زد و کاملا فهمیدم چه گفته می شد راجبش :))
ولی در کل سریال قشنگی بود.

از تجربم بگم که من اردیبهشت 96 که بار اول فرندز رو تموم کردم، دو ساعت بعدش نشستم از اول شروع کردم، Joey رو هم شروع کردم و HIMYM، و جالبه جویی رو همزمان با سیزن اول فرندز که بار دوم میدیدم، شروع کردم به دیدم و لذت بردم ولی HIMYM رو
اصلا نتونستم تحمل کنم و یذره هم برام خنده دار نبود.

از بعد فنی فقط همین رو اشاره کنم که HIMYM یه کپی نسبتا خوب و درست از اصل فرندز انجام داده و همین باعث میشه که ازش نام برده بشه.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینا خوبن ولی آفیس چیز دیگه ایه:D
صحنه lame نداره توش اصلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر