Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
2 فصل اول مانی هایست رو دیدم و الان واسه خودم متاسفم که چرا زودتر ندیده بودم :D
و البته در عین حال واقعا دلم نمیخواد 2 فصل بعدیشو ببینم چون حس میکنم داره به سرنوشت سریالایی دچار میشه که بخاطر پول بیشتر از کشش خط داستانی ادامه پیدا میکنند.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
View attachment 143570

(به چشمانی پر از اشک فصل ۱ول هانیبال را شروع می کند و در همون اوایلش، میدل فینگری به NBC میفرستد.:((:D)
فصل یک حالا جدا اپیزودیکه اینقدر حال نمیده ولی 2 و 3 خیلی بهترن.
و نگران نباش حتی اگه هیچوقت نسازن، پایان های فصل 2 و 3 اینقدر خوب هستن که حتی اگه ادامه ندن جاودانه میمونه.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
فصل یک حالا جدا اپیزودیکه اینقدر حال نمیده ولی 2 و 3 خیلی بهترن.
و نگران نباش حتی اگه هیچوقت نسازن، پایان های فصل 2 و 3 اینقدر خوب هستن که حتی اگه ادامه ندن جاودانه میمونه.

من از همون اپیزود اولش عاشق سریال شدم؛ فقط فرقی که با فصل ۳ داره اینکه من تو فصل سومش، پشمی برام باقی نمونده بود!:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
من از همون اپیزود اولش عاشق سریال شدم؛ فقط فرقی که با فصل ۳ داره اینکه من تو فصل سومش، پشمی برام باقی نمونده بود!:D
من برعکس بقیه اینجا سومی رو به اندازه دومی دوست ندارم...فصل دوم این شاید بهترین سریالیه که تا به حال دیدم، همون پشمات رو میریزه نیازی به سومی نیست:D

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
2 فصل اول مانی هایست رو دیدم و الان واسه خودم متاسفم که چرا زودتر ندیده بودم :D
و البته در عین حال واقعا دلم نمیخواد 2 فصل بعدیشو ببینم چون حس میکنم داره به سرنوشت سریالایی دچار میشه که بخاطر پول بیشتر از کشش خط داستانی ادامه پیدا میکنند.
همونجا در اوج باهاش خداحافظی کن... :D
فصل چهارم ادای دینی هست به هرچی فیلم هندیه!

• Like
Reactions: Albis

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
143725

سریال Lincoln Lawyer امکان دارد توسط شبکه آمازون خریداری شود. این سریال پیش از آن نتوانست توسط شبکه CBS مجوز ساخت بگیرد.

خالق و تهیه کننده سریال مایکل کانلی است که نویسنده و خالق سریال Bosch شبکه آمازون هم هست.

این دومین سریال ساخته نشده از شبکه CBS است که قرار است توسط آمازون خریداری شود. پیش از آن Sneaky Pete هم در واقع قرار بود از شبکه CBS پخش شود.

نسخه سینمایی اثر سال 2011 با بازی متیو مک کانهی در سینماها اکران شد.

The Lincoln Lawyer: Cancelled Michael Connelly Series Being Shopped to Amazon and Others - canceled + renewed TV shows - TV Series Finale

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر