Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,500
چند وقت پیش به پیشنهاد احمد (ایدیت سخته نمیشه منشن کرد :D ) یک سریالیو شروع کردم به نام Normal People. محصول مشترک Hulu و BBC هست. از ایرلند. بازیگر مشهوریم نداره اصلا.
ریت سریال 8.9 عه. متاکریتیکش هم 84 از 100 هست. سریال هم 12 قسمت 20-30 دقیقه ای هست که سر جمع حدود 5.5 ساعت میشه...

خب داستان دو فرد خیلی عادیه که از اواخر دبیرستان عاشق هم میشن و خیلی سر راسته. همون طور که از اسمش هست این دو فرد خیلی عادین و موقعیت ها و مشکلاتی که براشون بوجود میاد در این زمینه واقعا چیزیه که راحت میشه باهاش همزاد پنداری کرد. همین میتونه تو خیلی از صحنه ها یاد آور تجربه های موفق و ناموفق بشه و گاهی واقعا عذاب آور شه (خودم این اواخر اتفاقاتی افتاد برام که بعضی صحنه های سریال واقعا عجیب اذیتم کرد)... همین سادگی و نزدیک بودن داستان و مخصوصا پرداخت درست به لایه های زیرین کاراکتر ها، برگ برنده سریاله. موزیک های سریال هم واقعا خوبن... :D بازی ها و کارگردانی هم خیلی خوبه. مخصوصا بازی دو نقض اصلی که واقعا عالیه!!

درکل اگه تجربه جالبی بود. کار واقعا قوی هست و اگر دوست دارین ببینینش.

ها راستی یادم نره سریال خیلی صحنه های جنسی و نودیتی زیادی داره. خیلی هم صریحه در نشون دادنش. برای همین اگر مشکل دارین سمتش نرین
سلام. من Normal people رو خواستم شروع کنم ولی زیرنویس ها با کیفیتای موجود هماهنگ نیست. میشه بگی از کجا و کدوم سایت و چه کیفیتی گرفتی که زیرنویس هماهنگ بوده؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سلام. من Normal people رو خواستم شروع کنم ولی زیرنویس ها با کیفیتای موجود هماهنگ نیست. میشه بگی از کجا و کدوم سایت و چه کیفیتی گرفتی که زیرنویس هماهنگ بوده؟
720 PSA x265 رو داری؟
تو KMplayer با ] ساب دیلی رو بکن ms -2000

• Like
Reactions: Anakin

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
تقریبا داره 24 ساعت میشه که آخرین قسمت برکینگ بد رو هم دیدم. امروز El Camino رو هم دیدم و باعث شد دلتنگی عجیب غریبی که بوجود اومده و دیقه به دیقه هم بیشتر میشه رو کمی، برای اندک ساعتی، قابل تحمل کنه.
تقریبا امروز گشتم هر چی فکت و ایستراگ و نکته باحال بود راجب سریال دیدم. بیش تر از قبل برام ارزشمند شد این سریال.
برای از این به بعد سریال ها اینطوری دسته بندی میشن: اونایی که قبل برکینگ بد دیدم و اونایی که بعد از برکینگ بد قراره تحمل کنم. واقعا شاهکاریه برای خودش تو تاریخ تلویزیون.
برخلاف همه من از همون قسمت اول خوشم اومد، بقول یه بنده خدایی، از همون شلواری که داشت پایین میومد، پیش خودم گفتم این همون لعنتی ایه که باید ببینم :D

خلاصه که تجربه ی بی نظیری شد. قطعا به زودی نه ولی دو بار دیگه باید ببینمش.

اینم همین الان دیدم :)) خیلی باحال بود طرفدارا حتما ببینند.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
تقریبا داره 24 ساعت میشه که آخرین قسمت برکینگ بد رو هم دیدم. امروز El Camino رو هم دیدم و باعث شد دلتنگی عجیب غریبی که بوجود اومده و دیقه به دیقه هم بیشتر میشه رو کمی، برای اندک ساعتی، قابل تحمل کنه.
تقریبا امروز گشتم هر چی فکت و ایستراگ و نکته باحال بود راجب سریال دیدم. بیش تر از قبل برام ارزشمند شد این سریال.
برای از این به بعد سریال ها اینطوری دسته بندی میشن: اونایی که قبل برکینگ بد دیدم و اونایی که بعد از برکینگ بد قراره تحمل کنم. واقعا شاهکاریه برای خودش تو تاریخ تلویزیون.
برخلاف همه من از همون قسمت اول خوشم اومد، بقول یه بنده خدایی، از همون شلواری که داشت پایین میومد، پیش خودم گفتم این همون لعنتی ایه که باید ببینم :D

خلاصه که تجربه ی بی نظیری شد. قطعا به زودی نه ولی دو بار دیگه باید ببینمش.

اینم همین الان دیدم :)) خیلی باحال بود طرفدارا حتما ببینند.

خب خوشحالم که در آن دسته نخست قرار گرفتی. حالا که بریکینگ بد رو دیدی، می تونی برای نگه داشتن آن حس و حال آلباکورکی، سری به Better Call Saul بزنی. 5 سریال شبیه بریکینگ بد هستند که این چهارتایی که میگم خود منتقدان و نظریه پردازان هم به این موضوع واقف هستند؛ اینارو میتونی شروع کنی:

Sopranos (1999-2007
Ozark (2017
Bloodline (2015-2017
Narcos (2015-2017
Weeds (2005-2012

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
چند وقت پیش به پیشنهاد احمد (ایدیت سخته نمیشه منشن کرد :D ) یک سریالیو شروع کردم به نام Normal People. محصول مشترک Hulu و BBC هست. از ایرلند. بازیگر مشهوریم نداره اصلا.
ریت سریال 8.9 عه. متاکریتیکش هم 84 از 100 هست. سریال هم 12 قسمت 20-30 دقیقه ای هست که سر جمع حدود 5.5 ساعت میشه...

خب داستان دو فرد خیلی عادیه که از اواخر دبیرستان عاشق هم میشن و خیلی سر راسته. همون طور که از اسمش هست این دو فرد خیلی عادین و موقعیت ها و مشکلاتی که براشون بوجود میاد در این زمینه واقعا چیزیه که راحت میشه باهاش همزاد پنداری کرد. همین میتونه تو خیلی از صحنه ها یاد آور تجربه های موفق و ناموفق بشه و گاهی واقعا عذاب آور شه (خودم این اواخر اتفاقاتی افتاد برام که بعضی صحنه های سریال واقعا عجیب اذیتم کرد)... همین سادگی و نزدیک بودن داستان و مخصوصا پرداخت درست به لایه های زیرین کاراکتر ها، برگ برنده سریاله. موزیک های سریال هم واقعا خوبن... :D بازی ها و کارگردانی هم خیلی خوبه. مخصوصا بازی دو نقض اصلی که واقعا عالیه!!

درکل اگه تجربه جالبی بود. کار واقعا قوی هست و اگر دوست دارین ببینینش.

ها راستی یادم نره سریال خیلی صحنه های جنسی و نودیتی زیادی داره. خیلی هم صریحه در نشون دادنش. برای همین اگر مشکل دارین سمتش نرین
اقا عجب سریال خوبی بود خیلی باهاش حال کردم اشکم اخرش در اورد
ممنون بابت معرفی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
دوستان به روزترین، کلی ترین و بهترین مستند در زمینه Cosmos می تونید معرفی کنید؟ بیشتر تعریف اونی که مورگان فریمن و اون یکی که نیل تایسون Host اشه رو شنیدم

یکی از بهترین و خوش ساخترین مستندی که در مورد سیارات و کهکشان‌ها دیدم، سریال 2019 The Planets هست. ۵ قسمت و ساخت BBC هست.
امتیاز ۹.۱

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
منم با psa x265 دیدم ولی هر زیر نویس حدودا 3-10 ثانیه اولاش باید جلو عقب میکردم تا ته اوکی میشد.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
خدا رو شکر :D .
شاید تعداد اقتباس های سریالی از روی فیلم های سینمایی که موفق بودن به زور به تعداد انگشتان یک دست برسه . اکثرا فقط قصدشون شیردوشی از ایده ی فیلم بوده که همه اشون هم در یکی دو فصل کنسل شدن
شاید موفق ترین اشون هانیبال باشه که البته اون هم کنسل شد ولی مطمئنا فرقش با بقیه این بود که وقتی کنسل شد خیلی ها شوکه شدن . ولی این سریال ها ساخته شدنشون شوکه کننده بود .
من هنوز هر روز به برایان فولر دارم فش میدم ، شایدم تقصیر این نباشه ولی من فش هامو میدم بهش :D

این سریال انگل که قراره ساخته بشه هم جای امیداوری داره

====
این سریال Defending Jacob چه سریال خوش ساختیه کست خیلی خوبیه هم داره از کریس ایوانز تا اون زنه تو داونتون ابی بازی خوبی هم کردن
داستانش هم خوبه خداییش یه کم شبیه Sharp Objects هست ولی درجه Creep بودنش از این پایین تره :|:D
فعلا 6 قسمت اومده از 8 قسمت و نمیشه نظر کلی داد اونم به خصوص دو قسمت پایانی مونده

ولی حتما پیشنهاد میشه برای دیدن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barneysawyer

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
درسته ولی خب فارگو یکم نظرات ضد و نقیضه دربارش یعنی فصل اول فوق العاده بود ولی دو فصل بعد به خصوص فصل سوم 50 50 بود بازخوردها . اما تقریبا 99 درصد بیننده های هانیبال درباره خوب بودن اش هم نظرن. ولی اگه به حساب امتیاز ها و ادامه دار بودن سریال بگذاریم درسته فارگو موفق ترین مورده
منک کلا خیلی سخته برام چیزی رو دوبار ببینم ولی هانیبال واقعا مثل یه شاهکار داشت جلو میرفت ، من نمیفهمم چرا کنسل شد :D
من نمیفهمم چرا هرچی سریاله که یکم سنگین و عمومی پسند نیست زود درش تخته میشه . یک نمونه دیگش The Leftovers مثلا .
با این روند واقعا پیدا کردن سریال های قوی که یچیزی برا ارایه داشته باشن هرچی میره داره سخت تر میشه :|
فارگو فقط فصل اولش خوب بود. گرچه دو فصل بعدیش خصوصا فصل دوم هم بد نبودن ولی هانیبال شاهکاری بود که هرگز تکرار نخواهد شد! اینقدر خوب ساختنش که حتی شاید از فیلماشم محبوب تر شده بود! قشنگ عالی شروع شد, فصل دوم هم تو اوج تموم شد... بعد که برای فصل سوم هم تمدیدش کردن باز هم تو اوج نگهش داشتن و تو اوج تمومش کردن! گرچه اون جور که شنیده بودم قرار بود 6-7 تا فصل داشته باشه ولی به دلایل نامعلوم کنسل شد... از طرفی اونایی که هانیبال رو دیدن یا میگفتن شاهکاره یا عالی! :D کلا لول متوسط هم حتی نشنیدم کسی بگه! واقعا سریال خاص و قشنگی بود ولی خوب عامه پسند نبود آخرم زدن کنسلش کردن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
عجیبه واسم اینجا میشنوم فارگو فصل دومش بد نبود و اینا :D بنظر من که فوق العاده بود غیر از پایانش که بنظرم میتونست بهتر باشه بقیش حرف نداشت مخصوصا شخصیتا و بازیگراش، با اینکه سیزن اولشم بشدت لذت بردم اما فصل دوم برا من که بهترین سیزن سریال هست.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
ولی میون بحثتون قسمت آخر فصل دوم هانیبال بهترین چیز بصری و سمعی بود که من به عمرم دیدم.
فارگو هم سیزن اولش برام از بقیه جذاب تر بود و کلاً من رو عاشق مینسوتا کرد :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فارگو فقط فصل اولش خوب بود. گرچه دو فصل بعدیش خصوصا فصل دوم هم بد نبودن ولی هانیبال شاهکاری بود که هرگز تکرار نخواهد شد! اینقدر خوب ساختنش که حتی شاید از فیلماشم محبوب تر شده بود! قشنگ عالی شروع شد, فصل دوم هم تو اوج تموم شد... بعد که برای فصل سوم هم تمدیدش کردن باز هم تو اوج نگهش داشتن و تو اوج تمومش کردن! گرچه اون جور که شنیده بودم قرار بود 6-7 تا فصل داشته باشه ولی به دلایل نامعلوم کنسل شد... از طرفی اونایی که هانیبال رو دیدن یا میگفتن شاهکاره یا عالی! :D کلا لول متوسط هم حتی نشنیدم کسی بگه! واقعا سریال خاص و قشنگی بود ولی خوب عامه پسند نبود آخرم زدن کنسلش کردن!
البته دلایل نامعلوم نداره, کنسل شد چون شبکه فتیش کنسل کردن داره .
دقیقا نکته خوبی اشاره کردید . روزی که خبر ساخت سریال اومد بیرون گفتم چه رویی دارن اینا . خوبه خود تیم سازنده پشت فیلم اصلی تو ادامه هایی که برای سکوت بره ها ساختن گند زدن به ابهت این کاراکتر . بعد این ها میخوان سریالش هم بکنن. وقتی تیم بازیگری بیرون اومد گفتم مدس میکلسن بازیگر خوبیه ولی واقعا این میخواد پا جای پای هاپکینز بگذاره و جرات میخواد که کسی بخواد این نقش رو قبول کنه . وقتی سریال ساخته شد و دیدم اش گفتم بدون شک میکلسن کاراکتر هانیبال رو به یک لول دیگه برده و این کاراکتر رو یونیک کرده . یک جنتلمن مرموز که پشت ظاهر آرام و متین اش یک هیولا نهفته .
این رو هم اشاره کنم که این سریال بیشتر از هر برنامه آشپزی لاکچری ای بیننده رو به این حیطه علاقه مند میکنه , بس که هانیبال غذاشو خوشگل درست می کنه :D
ایکاش حالا که این شبکه ها دستشون باز شده یکی مثل نتفلیکس می اومد حق ساخت اش رو دوباره می گرفت , بابا نتفلیکس لعنتی تو که دیگه کم مونده یک شعبه تو دامغوز آباد بزنی و چپ و راست سریال میدی بیرون بیا این رو هم ادامه بده که تازه اوج کار مونده بود .
کاش استارز به جای امریکن گادز رو ادامه هانیبال سرمایه گذاری می کرد خداییش فولر و هانیبال مثل پیتر جکسون و دنیای تالکین هستن, هردو سازنده کارهای دیگه هم ساخته اند ولی این یک اثرشون طوری با توانایی هاشون مچ شده که همیشه باید همون هارو بسازن تا به موفقیت مورد نظر برسن

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ولی میون بحثتون قسمت آخر فصل دوم هانیبال بهترین چیز بصری و سمعی بود که من به عمرم دیدم.
فارگو هم سیزن اولش برام از بقیه جذاب تر بود و کلاً من رو عاشق مینسوتا کرد :D
کلا سمعی بصری کار بالا بود .
البته صحبت از سمع و بصر شد . یادی کنیم از دیگر سریالی که از نظر سمعی به خصوص بیننده رو به کلایمکس میرسوند :D . لفتاوورز

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
البته دلایل نامعلوم نداره, کنسل شد چون شبکه فتیش کنسل کردن داره .
دقیقا نکته خوبی اشاره کردید . روزی که خبر ساخت سریال اومد بیرون گفتم چه رویی دارن اینا . خوبه خود تیم سازنده پشت فیلم اصلی تو ادامه هایی که برای سکوت بره ها ساختن گند زدن به ابهت این کاراکتر . بعد این ها میخوان سریالش هم بکنن. وقتی تیم بازیگری بیرون اومد گفتم مدس میکلسن بازیگر خوبیه ولی واقعا این میخواد پا جای پای هاپکینز بگذاره و جرات میخواد که کسی بخواد این نقش رو قبول کنه . وقتی سریال ساخته شد و دیدم اش گفتم بدون شک میکلسن کاراکتر هانیبال رو به یک لول دیگه برده و این کاراکتر رو یونیک کرده . یک جنتلمن مرموز که پشت ظاهر آرام و متین اش یک هیولا نهفته .
این رو هم اشاره کنم که این سریال بیشتر از هر برنامه آشپزی لاکچری ای بیننده رو به این حیطه علاقه مند میکنه , بس که هانیبال غذاشو خوشگل درست می کنه :D
ایکاش حالا که این شبکه ها دستشون باز شده یکی مثل نتفلیکس می اومد حق ساخت اش رو دوباره می گرفت , بابا نتفلیکس لعنتی تو که دیگه کم مونده یک شعبه تو دامغوز آباد بزنی و چپ و راست سریال میدی بیرون بیا این رو هم ادامه بده که تازه اوج کار مونده بود .
کاش استارز به جای امریکن گادز رو ادامه هانیبال سرمایه گذاری می کرد خداییش فولر و هانیبال مثل پیتر جکسون و دنیای تالکین هستن, هردو سازنده کارهای دیگه هم ساخته اند ولی این یک اثرشون طوری با توانایی هاشون مچ شده که همیشه باید همون هارو بسازن تا به موفقیت مورد نظر برسن
مطمئنا کسی که اول سریال رو دیده بعد فیلم رو یا اینکه اصلا فیلم رو ندیده بیشتر میتونه عاشق بازیه همچین کسی بشه! :D بعد کنسل شدن سریال هم خیلی ها میگفتن هانیبال شبکه ی اشتباهی رو واسه پخش سریالش پیدا کرد. حتی بعد کنسل شدن سریال تا یه مدت شایعه ادامه سریال از شبکه دیگه ( نتفلیکس یا...) شدت گرفته بود ولی خب انگار شایعه ای بیش نبود!

پ.ن: اینا یه جورایی سریال رو دوباره کنسل کردن, یه بار پایان فصل دوم یه بارم پایان فصل سوم! انصافا هردوبار که سریال کنسل شد اینا خوب سریال رو تو اوج تموم کردن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر