mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام.
دوستان میخواستم سریال The Americans رو شروع کنم. به نظرتون ارزش وقت گذاشتن داره ؟

نظرتون در مورد سریال های زیر رو هم بگید اگر دیدید

Luther
The Fall
Broadchurch
لحظه ای درنگ نکن راجب the americans .
جزو شاهکار های تلوزیونه و واقعا از نظر فیلمنامه قرص و محکم و شخصیت پردازی های عمیق و از همه مهم تر حفط کردن یه سطح کیفی بالا به طور مداوم، منو یاد برکینگ بد میندازه.
موضوعشم یونیک (دنبال کردن زندگی ۲ تا جاسوس شوروی تو دل امریکا) هستش و اصلا خسته نمیشی.

لوتر هم حتما توصیه میکنم. از شرلوک هم حتی بهتره به نظر من.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
تاپیک مخصوص به خودش رو داره ولی چون بحث کمدی زیاد میشه و من هم کمدی و زیاد میبینم، اینجا درباره سیتکام‌هایی که دیدم نظر میدم چون بازدیدش بیشتره و شاید بیشتر به درد بچه ها بخوره.
امیدوارم مسامحه‌ای بشه و پست پاک نشه.
سیتکام تاپیک داره یا من اشتباه برداشت کردم ؟ چون پیدا نکردم
-
من خودم به ترتیب اینارو دوست دارم. البته همه رو یکبار تماشا کردم ، شاید دوباره که تماشا کنم نظرم تغییر کنه.
  1. Friends
  2. The Office
  3. Seinfeld
  4. The Big Bang Theory
  5. How I Met Your Mother

نمیتونم جداگانه نمره بدم ، نمیدونم چرا نمیتونم مثل بقیه خیلی فصول رو از هم تفکیک کنم با ظرافت ، چون یکسره هم دیدم همشو ، ضعیف شدن بیگ بنگ آنچنان حس نکردم و اذیتم نکرد ، ولی آفیس با اینکه عالیه ولی فصول آخرش بیشتر بخاطر فقدان استیو کارل و پیشبرد داستان (انتخاب سوژه) یه کمی ضعیف تره. ملاقات با مادر هم شخصاً با پایان بندیش حال نکردم ولی کلاً سطح کیفیتش تضمین شده اس. فقط اون تیکه های Property of Ted Mosby :D

از دیدن هیچکدوم پشیمون نیستم، الان هم دارم Seinfeld رو میبینم. اینم فوق العاده اس ، فقط میتونم بگم بدلیل قدیمی بودن seinfeld رو جا نندازید و حتماً ببینید.
-
فقط نمیدونم بعدش چی استارت کنم .
بچه ها تو این ژانر کمدی اینا ، مالکوم چطوره ؟ ارزش داره؟

Last edited by a moderator:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
سیتکام تاپیک داره یا من اشتباه برداشت کردم ؟ چون پیدا نکردم
-
من خودم به ترتیب اینارو دوست دارم. البته همه رو یکبار تماشا کردم ، شاید دوباره که تماشا کنم نظرم تغییر کنه.
  1. Friends
  2. The Office
  3. Seinfeld
  4. The Big Bang Theory
  5. How I Met Your Mother
نمیتونم جداگانه نمره بدم ، نمیدونم چرا نمیتونم مثل بقیه خیلی فصول رو از هم تفکیک کنم با ظرافت ، چون یکسره هم دیدم همشو ، ضعیف شدن بیگ بنگ آنچنان حس نکردم و اذیتم نکرد ، ولی آفیس با اینکه عالیه ولی فصول آخرش بیشتر بخاطر فقدان استیو کارل و پیشبرد داستان (انتخاب سوژه) یه کمی ضعیف تره. ملاقات با مادر هم شخصاً با پایان بندیش حال نکردم ولی کلاً سطح کیفیتش تضمین شده اس. فقط اون تیکه های Property of Ted Mosby :D
از دیدن هیچکدوم پشیمون نیستم، الان هم دارم Seinfeld رو میبینم. اینم فوق العاده اس ، فقط میتونم بگم بدلیل قدیمی بودن seinfeld رو جا نندازید و حتماً ببینید.
-
فقط نمیدونم بعدش چی استارت کنم .
بچه ها تو این ژانر کمدی اینا ، مالکوم چطوره ؟ ارزش داره؟
من الان فصل نهم ساینفلد هستم؛ دو سه قسمت مونده تا سریال تموم شه.
عالیه.
تاپیک سیتکام نداریم.
تاپیک نمره دهی به سریالا داریم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
سیتکام و کمدی باز در عرصه سریال نیستم ولی سال پیش که به لیست عتیقه ها پی بردم، با سریال Party Down روبرو شدم که خیلی بهم چسبید. دو فصل هست و محصول شبکه Starz هست. جالبه ببینید. فصل دومش به مراتب بهتر از فصل اوله.

140226

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
Harley Quinn
اقا عالیه واقعا دمشون گرم. کلا از هارلی خوشم میوامد و الان خیلی بیشتر دوسش دارم :D

اقا چرا بین هیشکی حساب نمیکنه و اینقدر شاسکوله :D ولی صداش عالیه دمش گرم. خیلی دوس دارم زیاد ببینمش

Last edited by a moderator:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چند وقت پیش به پیشنهاد احمد (ایدیت سخته نمیشه منشن کرد :D ) یک سریالیو شروع کردم به نام Normal People. محصول مشترک Hulu و BBC هست. از ایرلند. بازیگر مشهوریم نداره اصلا.
ریت سریال 8.9 عه. متاکریتیکش هم 84 از 100 هست. سریال هم 12 قسمت 20-30 دقیقه ای هست که سر جمع حدود 5.5 ساعت میشه...

خب داستان دو فرد خیلی عادیه که از اواخر دبیرستان عاشق هم میشن و خیلی سر راسته. همون طور که از اسمش هست این دو فرد خیلی عادین و موقعیت ها و مشکلاتی که براشون بوجود میاد در این زمینه واقعا چیزیه که راحت میشه باهاش همزاد پنداری کرد. همین میتونه تو خیلی از صحنه ها یاد آور تجربه های موفق و ناموفق بشه و گاهی واقعا عذاب آور شه (خودم این اواخر اتفاقاتی افتاد برام که بعضی صحنه های سریال واقعا عجیب اذیتم کرد)... همین سادگی و نزدیک بودن داستان و مخصوصا پرداخت درست به لایه های زیرین کاراکتر ها، برگ برنده سریاله. موزیک های سریال هم واقعا خوبن... :D بازی ها و کارگردانی هم خیلی خوبه. مخصوصا بازی دو نقض اصلی که واقعا عالیه!!

درکل اگه تجربه جالبی بود. کار واقعا قوی هست و اگر دوست دارین ببینینش.

ها راستی یادم نره سریال خیلی صحنه های جنسی و نودیتی زیادی داره. خیلی هم صریحه در نشون دادنش. برای همین اگر مشکل دارین سمتش نرین

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
چند وقت پیش به پیشنهاد احمد (ایدیت سخته نمیشه منشن کرد :D ) یک سریالیو شروع کردم به نام Normal People. محصول مشترک Hulu و BBC هست. از ایرلند. بازیگر مشهوریم نداره اصلا.
ریت سریال 8.9 عه. متاکریتیکش هم 84 از 100 هست. سریال هم 12 قسمت 20-30 دقیقه ای هست که سر جمع حدود 5.5 ساعت میشه...

خب داستان دو فرد خیلی عادیه که از اواخر دبیرستان عاشق هم میشن و خیلی سر راسته. همون طور که از اسمش هست این دو فرد خیلی عادین و موقعیت ها و مشکلاتی که براشون بوجود میاد در این زمینه واقعا چیزیه که راحت میشه باهاش همزاد پنداری کرد. همین میتونه تو خیلی از صحنه ها یاد آور تجربه های موفق و ناموفق بشه و گاهی واقعا عذاب آور شه (خودم این اواخر اتفاقاتی افتاد برام که بعضی صحنه های سریال واقعا عجیب اذیتم کرد)... همین سادگی و نزدیک بودن داستان و مخصوصا پرداخت درست به لایه های زیرین کاراکتر ها، برگ برنده سریاله. موزیک های سریال هم واقعا خوبن... :D بازی ها و کارگردانی هم خیلی خوبه. مخصوصا بازی دو نقض اصلی که واقعا عالیه!!

درکل اگه تجربه جالبی بود. کار واقعا قوی هست و اگر دوست دارین ببینینش.

ها راستی یادم نره سریال خیلی صحنه های جنسی و نودیتی زیادی داره. خیلی هم صریحه در نشون دادنش. برای همین اگر مشکل دارین سمتش نرین
این خط آخرت کسی باهاش مشکلی نداره و بالعکسه :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
140461

- سریال The Terminal List با بازی کریس پرت ساخته می شود.
- سریال از شبکه آمازون پخش می شود و کارگردان پایلوت آنتونی فاکوآ (روز تمرین، هفت شگفت انگیز) است.
- داستان سریال درباره کهنه سرباز ارتش آمریکا است که پس از مدت ها به دیار خانواده بازمی گردد ولی به مرور خاطرات تاریکی از دوران جنگ به خاطر می آورد. از سوی دیگر هم افرادی مرموز او را درگیر ماجراهای جنایی و آدم کشی می کند.
- تاریخ پخش سریال مشخص نیست. فوریه امسال آمازون به ساخت سریال چراغ سبز نشان داد.

The Terminal List: Amazon Picks Up Chris Pratt Thriller Series - canceled + renewed TV shows - TV Series Finale

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر