Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
در مورد کنستانتین شایعه شده که مثل سریالش باز هم شاهد نقش آفرینی مت رایان در قامت جان کنستانتین خواهیم بود. :x>:D<

امیدوارم یه اثر مشتی ای در بیاد این Justice League Dark :D:( (چون از تمامی اعضاشون خوشم میاد.) چند ساله میخوان فیلمشو بسازن و الان رفتن سراغ سریالش! احتمالا دیگه قضیه فیلمشم فکر کنم کنسل شه!؟:D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
امیدوارم یه اثر مشتی ای در بیاد این Justice League Dark :D:( (چون از تمامی اعضاشون خوشم میاد.) چند ساله میخوان فیلمشو بسازن و الان رفتن سراغ سریالش! احتمالا دیگه قضیه فیلمشم فکر کنم کنسل شه!؟:D
اون کنسل نشده بود مگه ؟ :-?
یه صحبت هایی هم بود که اگه با سرویس استریم دی سی یونیورس به توافق برسن سوامپ تینگ رو هم تو این سریال می‌بینیم.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
اون کنسل نشده بود مگه ؟

بطور رسمی اعلام نکردن. :|:D:(

یه صحبت هایی هم بود که اگه با سرویس استریم دی سی یونیورس به توافق برسن سوامپ تینگ رو هم تو این سریال می‌بینیم.

امیدوارم همین طوره باشه؛ اتمسفر خفنی داشت فصل اول سریال Swamp Thing

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من به نظرم همون فصل یک کفایت میکنه
فصل دوم رو شروع کنی از همون قسمت اول متوجه فاجعه بودن قضیه میشی
FF رو هم ندیدم من چون بعد یک فصل یا دو فصل کنسل شد.
میدونم قدیمیه و احتمالا دیدی ولی اگه یک درصد LOST رو ندیدی بشین ببین (حداقل سه چهار فصل اولش وحشتناک خوبه) بخاطر سای فای و میستری که گفتی
فرینج رو بهش پیشنهاد میدادی...

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
اخطار به کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین اسپویلر
لیست پیشنهادی من برای کسایی که دنبال داستان استخون دار می گردن ،با Plot Holes کم و بدون تم های کلیشه ای :

1- Better Call Saul

2- Chernobyl

3- The End of the F***ing World

4- Killing Eve

5- Mindhunter

=======================

یک سوال در مورد ماندالورین
این بیبی یودا بچه یودا هست؟:D

مشخص نیست هنوز ، فقط می دونیم گونه ی یکسان دارند

Last edited by a moderator:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
من به نظرم همون فصل یک کفایت میکنه
فصل دوم رو شروع کنی از همون قسمت اول متوجه فاجعه بودن قضیه میشی
برای اینکه متوجه فاجعه بودنش بشم نیازی به شروع فصل دوم نبود، تو همون فصل اول مخصوصا نیمه دومش اتفاقاتی که روی اعصاب بره کم نداشت! ولی همچنان ادامش دادم و الان قسمت ششم فصل دوم هستم و تنها دلیل این کارم اینه که بشدت علاقه دارم روی موضوعات ابرقهرمانی و اینها...
توی فصل دوم بیشتر از داستان، دارم از دست زیرنویس عذاب میکشم! این بشر یه خط در میون غلط زیرنویس کرده! فکر کنم حتی بعضی جاها داستان رو کلا عوض کرده!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
این Harley Quinn چرا انقدر محشره؟! :D یعنی در حدی تولید همچین چیزی برام عجیبه که هی می‌خوام به خودم یه سیلی بزنم و ببینم خوابم یا بیدار!
توی روزگاری که کمپانی‌های مختلف الکی بیش از حد در مورد شخصیت‌هاشون وسواس دارن، این سریال اومده رسماً گند زده به هیکل کلی از شخصیت‌های مثبت و منفی دنیای DC، اون هم با یه طنز فوق‌العاده که آدم رو به شدت می‌خندونه! درجه سنی هم حسابی بالاست و خشونت در اوج.
فعلاً ۵ قسمت ازش دیدم و صبر و تحمل ندارم برای دیدن بقیه قسمت‌ها و امیدوارم همین‌طور کیفیتش عالی جلو بره. واقعاً دمشون گرم! اگه کسی اندک علاقه‌ای به دنیای بتمن داره، در تماشای این سریال انیمیشن شک نکنه و زودتر بره سراغش. :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
عه همین الان فهمیدم واکینگ دد خدابیامرز قسمت آخرش قرار بوده پخش شه میخوره به کرونا :D کسی اینجا هست دنبال کرده باشه ... من از 8 دیگه ادامه ندادم.
کلا چند فصل قراره بسازن ؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
عه همین الان فهمیدم واکینگ دد خدابیامرز قسمت آخرش قرار بوده پخش شه میخوره به کرونا :D کسی اینجا هست دنبال کرده باشه ... من از 8 دیگه ادامه ندادم.
کلا چند فصل قراره بسازن ؟
تا هر موقع پول بتونن در بیارن ادامه اش میدن طبیعیتا:D

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
این Harley Quinn چرا انقدر محشره؟! :D یعنی در حدی تولید همچین چیزی برام عجیبه که هی می‌خوام به خودم یه سیلی بزنم و ببینم خوابم یا بیدار!
توی روزگاری که کمپانی‌های مختلف الکی بیش از حد در مورد شخصیت‌هاشون وسواس دارن، این سریال اومده رسماً گند زده به هیکل کلی از شخصیت‌های مثبت و منفی دنیای DC، اون هم با یه طنز فوق‌العاده که آدم رو به شدت می‌خندونه! درجه سنی هم حسابی بالاست و خشونت در اوج.
فعلاً ۵ قسمت ازش دیدم و صبر و تحمل ندارم برای دیدن بقیه قسمت‌ها و امیدوارم همین‌طور کیفیتش عالی جلو بره. واقعاً دمشون گرم! اگه کسی اندک علاقه‌ای به دنیای بتمن داره، در تماشای این سریال انیمیشن شک نکنه و زودتر بره سراغش. :D
نیمه دوم فصل اول هیولا میشه تازه اولشی
من که چرب شده دیدم :D

گنگ بی نهایت بدبخت بیچاره و خیلی دوست داشتنی داره هارلی کویین :x آدم اونجاش میسوزه:( کینگ شارک شده پیغمبر جدیدم:D

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
نیمه دوم فصل اول هیولا میشه تازه اولشی
من که چرب شده دیدم :D

گنگ بی نهایت بدبخت بیچاره و خیلی دوست داشتنی داره هارلی کویین :x آدم اونجاش میسوزه:( کینگ شارک شده پیغمبر جدیدم:D
ایول! :D
این کینگ شارک عالیه! :x از خود شخصیتش تا مدل لهجه و صحبت کردنش محشره! :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
ایول! :D
این کینگ شارک عالیه! :x از خود شخصیتش تا مدل لهجه و صحبت کردنش محشره! :D
فقط Bane، با اختلاف بهترین کاراکتر سریاله :D فصل دوم تازه قویتر و بهتر از فصل اوله :D
یعنی با تمام مقدسات دنیای بتمن شوخی کردن ولی آدم ذره‌ای احساس بد نداره :D واقعا خیلی خوبه و از معدود سریالایی هست که دارم هفتگی پیگیری می‌کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر