jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
تو هم مثل من فاز عتیقه یا آندرریت طور برداشتی؟! :D هرچی خوبه و اعتیاد آور سعی شده در همان پست مربوطه صفحه قبل اضافه کردم!:-<

من سر مد داگز آمریکایی به سختی بلند شدم و تا جایی که یادمه هفت قسمت پشت سر هم دیدم و سه قسمت بعدی رو گذاشتم فرداش. فصل سوم Sneaky Pete و Stranger Things هم یه قورت آب تمومش کردم. به نظرم تنها سریالی که فقط در آن وضعیت بد روحی و جسمی یه اپیزود دیدم حال نکردم و بعد رفتم سراغش برای اپیزود دوم و بعد وات د هال تمام عیار گفتم و حتی تا 5 صبح یه نفس تو گوشیم دیدم فصل اول Bloodline بود!
عجب پتانسیلی سوزوندن برای Bloodline :| هنوز سوزش و دردش احساس میشه :D قشنگ فصل اول میبرتت تو فضا بعدش قشنگ سقوط آزاد میشه:|

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
عجب پتانسیلی سوزوندن برای Bloodline :| هنوز سوزش و دردش احساس میشه :D قشنگ فصل اول میبرتت تو فضا بعدش قشنگ سقوط آزاد میشه:|

فصل اول که عالی بود، فضاسازی و کشمکش های دو برادر با بازی پشم ریزون کایل چندلر و بن مندلسون واقعا مو رو به تن آدم سیخ می کرد. فصل دوم هم قابل قبول بود البته به جز دو قسمت آخرش که همان دو قسمت آخر فصل دوم آغاز گندسازی فصل سوم است.

• Like
Reactions: jack daw

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
شبکۀ Sky بعد از موفقیت Gomorra سراغ اقتباس از یکی دیگه از کتاب‌های روبرتو ساویانو با عنوان ZeroZeroZero رفت که باز هم کار باکیفیتی شد.
اگه به مافیا، مواد مخدر و در کل آثار توی مایه‌های Gomorra ،Suburra ،Narcos ،McMafia ،Sicario و... علاقه دارید، حتماً «صفرصفرصفر» رو ببینید.

این رو دیده بودید؟ :D

137141

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این اپیزود چیزی شبیه اپیزود Box Cutter بریکینگ بد بود. عوض کردن لباساشون به لباس های عجیب هم شبیه همان اپیزود که والتر و جسی پس از خون مال شدن لباس هایشان، لباسی های به ظاهر Thrift Shop خریدند (البته رفرنسی هم به پالپ فیکشن داشت). به نظرم کیم برگ برنده BCS هست و در سکانس پایانی چیزی از او دیدم که حتی از اسکایلر هم بهتر بود.

• Like
Reactions: sajjad++

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوستان سریال اعتیاد آور از سال 2005 تا الان چی پیشنهاد میکنید؟(غیر از معروف ها)
ازونایی که یک قسمتش رو ببینه دیگه سخت بشه از پاش بلند شد :D
MacGyver رو کسی دیده؟ چطور با اینکه امتیازاتش پایینه هنوز کنسل نشده؟
سریال های با امیتاز بالا زرتی کنسل میشن این همچنان بعد 4 فصل با قدرت به کار ادامه میده :D
غیر از اونایی که معمولا مشهور هستن،
The Americans
News room
رو حتما ببین.

اولی اینقد فیلمنامه قدرتمند و داستان بدون پلات هول و شخصیت پردازی های عمیقی داره که منو یاد برکینگ بد میندازه.
دومی هم یه سریال متفاوت و جالب و کمتر دیده شده از ارن سورکینه که یکی از بهترین فیلمنامه نویس های هالیوود تو ۱۰ سال اخیر بوده به نظرم. ۳ فصل هم هست فقط.

• Love
Reactions: mahdi-xbox

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سلام
فصل دو Money Heist یه نسخه 6 قسمتی داره یه 9 قسمتی. فرقشون چیه؟
6 قسمتی مال شبکه کابلی 9 قسمتی مال نتفلیکس که اگه اشتباه نکنم فقط Runtime هر قسمت توشون فرق داره نتفلیکس قسمت هاش چند دقیقه کوتاه تره واسه همین قسمت های بیشتری داره

• Like
Reactions: Blood Brothers

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
کسی سریال Heroes رو دیده؟
قسمت اولش رو الان دیدم خیلی خوشم اومد ولی عمده نظرات نشون میده که فقط دوفصل اولش خوبه و فصل های بعدی ضعیف و ضعیف تر میشه! حتی یه ادامه هم خواستن براش بسازن که کنسل شد.

فصل اولش واقعا باحال و سرگرم کنندس ولی از فصل دوم به صورت کامل میره تو در و دیوار و هیچ منطقی پشتش نیس.کلا نبینی بهتره به نظرم

• Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
فصل اولش واقعا باحال و سرگرم کنندس ولی از فصل دوم به صورت کامل میره تو در و دیوار و هیچ منطقی پشتش نیس.کلا نبینی بهتره به نظرم
نمیشه تا آخر فصل دو که خوبه نگاش کنم و آخرش رو "پایان باز" درنظر بگیرم؟
flashforward چطوره؟ اینقدری جذاب هست که بشه یه بار تجربش کرد؟

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سایت های دانلود فیلم چرا دانلود نمیکنن ؟ مشکل پیدا کردن ؟ من BCS S05 E09 رو میخوام دانلود کنم از هیجا نمیشه ، الان رفتم از تورنت زدم دانلود . :/

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
داشتیم دنبال Damien Chazelle (لالالند) تو آسمونا میگشتیم همین دور و برا پیداش کردیم :x

خودش کارگردانیش کرده فقط وظیفه نویسندگی توسط یـ نفر دیگست جالبه تو سبک موسیقی جاز هم هستش دقیقا مثل La La Land درام موزیکال خلاصه برا 8 May دریابیدش :-bd

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
نمیشه تا آخر فصل دو که خوبه نگاش کنم و آخرش رو "پایان باز" درنظر بگیرم؟
flashforward چطوره؟ اینقدری جذاب هست که بشه یه بار تجربش کرد؟
من به نظرم همون فصل یک کفایت میکنه
فصل دوم رو شروع کنی از همون قسمت اول متوجه فاجعه بودن قضیه میشی
FF رو هم ندیدم من چون بعد یک فصل یا دو فصل کنسل شد.
میدونم قدیمیه و احتمالا دیدی ولی اگه یک درصد LOST رو ندیدی بشین ببین (حداقل سه چهار فصل اولش وحشتناک خوبه) بخاطر سای فای و میستری که گفتی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر