TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
خیلی سریال ها هستند که دیگر کاربران درمورد شان نظر نمی دهند؛ مثل حرکت دسته جمعی کاربران برای تحریم تماشای واکنیگ دد گرفته تا سریال نارکوز که یادمه چهار سال اینجا ترند شده بود و الان هم بتر کال سال که خیلی ها بدین نتیجه رسیده اند که کاهش کیفیت فصل چهارمش خیلی ها را مجاب به دراپ این سریال کرده است. در جواب تو باید بگم که فصل پنجم بترکال سال نسبت به فصل گذشته بهتر شده ولی احساس می کنم که یک سریال تازه است که فقط شخصیت های دنیای بریکینگ بد در آن حضور دارند. نه احساس می شود که یک پریکوئل است و نه سیکوئل. بعدم کاملا معلوم بود که ال کامینو همان چیزی بود که طرفداران بریکینگ بد بیشتر از بتر کال سال انتظارش می کشیدند و حق کاملا به جایی است. امیدوارم از آن دسته افراد نباشی که بترکال سال را بهتر از بریکینگ بد می دانی. درصد کمی از چنین افرادی هستند که BCS VS BB طرف BCS را می گیرند!
سلام
اول از همه سال نو رو بهت تبریک میگم. پایدار و سلامت باشی...

اتفاقا از اون دسته‌ام! من نیمه‌ی فصل ۴ از بربکینگ بد رو هم دیدم. اما هنوزم معتقدم بریکینگ بد خیلی بُلد شده! خیلی!
نمی‌خوام بگم من خیلی آدم فهمیده‌ای هستم! فقط اینکه ابدا منو ارضا نمی‌کنه!
اتفاقا بتر کال سال هم منو ارصا نمی‌کنه ولی شخصیت سال گودمن به شدت روی من تاثیر گذاشته!
یه جوری حتی باهاش احساس همذات پنداری می‌کنم! اما با هیچ‌کدوم از شخصیت‌های بریکینگ‌ بد من این حس رو نمی‌تونم داشته باشم...
به هر حال فقط این یه سوال بود برام که چی شده یه سریالی مثل بتر کال سال این همه توی این انجمن رفته زیر:D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام
اول از همه سال نو رو بهت تبریک میگم. پایدار و سلامت باشی...

اتفاقا از اون دسته‌ام! من نیمه‌ی فصل ۴ از بربکینگ بد رو هم دیدم. اما هنوزم معتقدم بریکینگ بد خیلی بُلد شده! خیلی!
نمی‌خوام بگم من خیلی آدم فهمیده‌ای هستم! فقط اینکه ابدا منو ارضا نمی‌کنه!
اتفاقا بتر کال سال هم منو ارصا نمی‌کنه ولی شخصیت سال گودمن به شدت روی من تاثیر گذاشته!
یه جوری حتی باهاش احساس همذات پنداری می‌کنم! اما با هیچ‌کدوم از شخصیت‌های بریکینگ‌ بد من این حس رو نمی‌تونم داشته باشم...
به هر حال فقط این یه سوال بود برام که چی شده یه سریالی مثل بتر کال سال این همه توی این انجمن رفته زیر:D
سلام .
منم سال نو رو به شما و همه تبریک عرض میکنم .
و اما منم با شما تا حد زیادی موافقم .
در اینک تو برکینگ بد ما شخصیتی که باش همزاد پنداری کنیم نداریم ولی شخصیت هایی که ما رو تو رویا و فکر میبرند داریم و کمی از خودمون و زندگیمون فاصله بگیریم .
باید ببینیم کدوم رو تو چه لحظه ای میخوایم .
من هر دو سریال رو دوست دارم و به دلایل مختلف .
البته بترکال سول رو یه مدتی ازش دور شدم کلا از همه سریالا ! نمیدونم فصل 3 رو دیدم ندیدم ، خیلی ازش یادم نمیاد برا همین دلم نمیره سمتش .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
سریال+پایتخت.jpg

کل سریالهای آبکی صدا سیما یه طرف این پایتخت یه طرف : ))))))

حرف نداره انصافا، سطحش از تمام کمدی های صدا سیما یه پله بالاتره، 6 فصل ساختن هنوزم عالیه، دلیل اصلیش هم اینه که هر فصل کل سریال رو یه نیمچه ریبوت ریزی میکنن و همه شخصیت ها رو تغییر ریز میدن همه چی جدید میشه

جاهای مختلف پرت و افت داشته ولی ماهیت کلی سریال عالیه ! فصلهای جدید هم معلومه بودجه خوبی میدن بهشون

این فصل 6 اصلا یه سریال موزیک محوره! با سینما خانگی و شرایط سینمایی ببینید جیگرتون حال میاد! فقط حیف که شبکه 1 هنوزم SD عه! شات های مناظر همش حیف میشه

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
پس از قسمت اول لغزنده فصل ششم پایتخت که متاسفانه در لابلای حجم فراوان پیام های بازرگانی انحرافی صدا و سیما نابود شد، خوشبختانه در اپیزود دوم سریال به همان فرم ثابت و پایدار خود بازگشت. خوبی پایتخت این است که همچنان اصالت ایرانی و آمیخته با فرهنگ ایرانی را در آن حفظ کرده است. تماشای خانواده معمولی یعنی تماشای یک خانواده تمام عیار ایرانی با تمام مشکلاتی که در قالب طنز به نمایش می گذارد. مشکلاتی که همه افراد و قشرهای جامعه اصیل ایرانی را با آن روبرو هستند. کمدی اش هم هرگز به آن سطح مبتذلی سینمای ایران نمی رسد که آزار دهنده شود. خوب است و در حدی که صدا و سیما ممکلت برنامه های پایدار خود را از دست داده، پایتخت همچنان با تکیه بر فرمول دست نخورده اش به کارش ادامه می دهد. تا جایی که می دانم در تیتراژ آغازین و پایانی چیزی از نماد موسسه اوج نمی بینم و این نکته خوبی است!

آخرین ویرایش:

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,459
سلام:D من Westworld رو دیدم، خیلی دوست داشتم:D از روابط بین آدمها و شخصیت فورد و دیالوگ‌ها و موزیک رامین جوادی و .. .. شبیه به این سریال چیزی هست ؟:D ( حالا نه این که همه ربات باشن منظورم همین داستان قوی هست) در حد 2 فصل هم باشه کافیه:D مرسی.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
این the office چه قدر خوبه :x:x:x:x
یه ۲ سالی بود میخواستم نگاه کنم وقت نمیشد که با این خونه نشینیا و تایم های بیکاری مجبورم کرد که بشینم پاش.
اگه از فصل اولش فاکتور بگیریم که بیش از حد کرینج بود بقیه فصلاش واقعا عالین.
اینقدر خوبه که دوست ندارم تموم شه با اینکه تازه فصل ۳ام =((

من office رو بیشتر از هر سریال کمدی دیگی دوست دارم حتی فرندز. خوش به حالت که تازه فصل سه ای.
سریال دو فصل اخر به خاطر یه موضوعی افت وحشتناکی میکنه ولی هنوزم دوس داشتنیه.
به نظر من شخصیت مایکل اسکات تو هیچ سریال دیگه ای شبیهش شاخته نشده.
علت این که فصل اولش هم یه جوریه اینه که کاملا شبیه نسخه ی UK ساخته شده ولی از فصل دوم کاملا روند عوض میشه
تو این سبک Parks and rec هم هستش که مال همون سازنده های Office US و حتی همون شبکه هستش ولی خوب سطحه توقعت رو بیار پایین اگه اونو خواستی ببینی.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
من office رو بیشتر از هر سریال کمدی دیگی دوست دارم حتی فرندز. خوش به حالت که تازه فصل سه ای.
سریال دو فصل اخر به خاطر یه موضوعی افت وحشتناکی میکنه ولی هنوزم دوس داشتنیه.
به نظر من شخصیت مایکل اسکات تو هیچ سریال دیگه ای شبیهش شاخته نشده.
علت این که فصل اولش هم یه جوریه اینه که کاملا شبیه نسخه ی UK ساخته شده ولی از فصل دوم کاملا روند عوض میشه
تو این سبک Parks and rec هم هستش که مال همون سازنده های Office US و حتی همون شبکه هستش ولی خوب سطحه توقعت رو بیار پایین اگه اونو خواستی ببینی.
منم دقیقا همینارو گفتم :D
Office فوق العاده ست! فقط دو فصل آخرش بشدت ناامیدت میکنه :D
اون رو تموم کردی یه نگاهی هم به Parks and Recreation بنداز...

فارق از بحث کیفیت، پتانسیل طنز یه اداره امور شهری از یه شرکت کاغذ خیلی بیشتره!
کاش the office در مورد شهرداری بود:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام:D من Westworld رو دیدم، خیلی دوست داشتم:D از روابط بین آدمها و شخصیت فورد و دیالوگ‌ها و موزیک رامین جوادی و .. .. شبیه به این سریال چیزی هست ؟:D ( حالا نه این که همه ربات باشن منظورم همین داستان قوی هست) در حد 2 فصل هم باشه کافیه:D مرسی.
منم تازه وست و تموم کردم و نشستم پای the 100 ببین و با اختلاف جز بهترین ها میشه واست.
این سریال همه چیز تمومه.
واسه من از خیلی از سریال های که اسم در کرده بودن هم بهتر بود.

• Like
Reactions: Anakin

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
منم تازه وست و تموم کردم و نشستم پای the 100 ببین و با اختلاف جز بهترین ها میشه واست.
این سریال همه چیز تمومه.
واسه من از خیلی از سریال های که اسم در کرده بودن هم بهتر بود.
از دوستان همینجا شنیدم شبکه CW سلطان سریال های آبکیه.
سنت شکنی کرده؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
از دوستان همینجا شنیدم شبکه CW سلطان سریال های آبکیه.
سنت شکنی کرده؟

همیشه این طور نیست و قرار نیست همیشه یه روال همه جا طی شه.
من بدون هیچ بزرگنمایی نظرم و راجبش گفتم و اینکه کلی درس ادم از این سریال میگیره.

بنظرم وقت بزارید و حداقل دو فصل ازش ببینید شاید باهام هم نظر شدید.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
والا حفظ سنت ها کرده :D

حالا نمیدونم این دوستمون چطوری انقدر اعتبار داره میده به 100 :-??

والا من سهامدارش نیستم که بخوام اعتبار بهش بدم!

کلیت داستان و اینکه ادم ها تو شرایط مختلف واکنش های متفاوتی دارن همیشه برام جالب بوده.
اینکه یه کاراکتر و جوری جلو ببری که مدام سیاه و سفید شه برام جالبه.
غیرقابل پیشبینی برام کلمه جالبی بوده و هست و این سریال تو این مورد عالیه.

حداقل ببینید بعد بکوبید :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
100 رو من به خاطر تم اخرالزمانیش شروع کردم فصل یکش رو دیدم به دلم ننشست ولش کردم بعد چند سال دوباره شروعش کردم فصل دومش به شدت جذبم کرد تا فصل پنجمش رو کامل دیدم یـ دو قسمت هم از فصل 6 دیدم و بعد ولش کردم چون قشنگ داشتن کشش میدادن در کل اگه میخواین ببینیدش به نظرم تا اخر فصل چهارمش کفاف میده از اون به بعد داستان خیلی میزنه جاده خاکی ...

• Like
Reactions: noctis-sm3

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
والا من سهامدارش نیستم که بخوام اعتبار بهش بدم!

کلیت داستان و اینکه ادم ها تو شرایط مختلف واکنش های متفاوتی دارن همیشه برام جالب بوده.
اینکه یه کاراکتر و جوری جلو ببری که مدام سیاه و سفید شه برام جالبه.
غیرقابل پیشبینی برام کلمه جالبی بوده و هست و این سریال تو این مورد عالیه.

حداقل ببینید بعد بکوبید :D
خب متوجه شدم چرا انقدر اعتبار میدید بهش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر