Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دوران دوم هست :D
حیف شد پس.
دیشب داشتم یه سرچی راجع به بالریون میزدم که اتفاقی با Ancalagon آشنا شدم ، طبق اون مواردی که خوندم بالریون که خودش با ابهت ترین اژدها تو دنیای نغمه یخ و آتش بوده جلو آنکالاگون مثل شوخی حساب می‌شه. :D
با اون توصیفاتی که ازش هست (مخصوصا اون مورد بعد کشته شدنش) ، به نظرم این حرف رو میشه درست دونست.
سر همین امیدوار بودم بشه تو سریال ببینیمش ، که خب حالا با توجه به اینکه داستان در مورد دوران دوم هست خبری ازش نمی‌شه. :(

• Like
Reactions: jack daw

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
شبکۀ Sky بعد از موفقیت Gomorra سراغ اقتباس از یکی دیگه از کتاب‌های روبرتو ساویانو با عنوان ZeroZeroZero رفت که باز هم کار باکیفیتی شد.
اگه به مافیا، مواد مخدر و در کل آثار توی مایه‌های Gomorra ،Suburra ،Narcos ،McMafia ،Sicario و... علاقه دارید، حتماً «صفرصفرصفر» رو ببینید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
شبکۀ Sky بعد از موفقیت Gomorra سراغ اقتباس از یکی دیگه از کتاب‌های روبرتو ساویانو با عنوان ZeroZeroZero رفت که باز هم کار باکیفیتی شد.
اگه به مافیا، مواد مخدر و در کل آثار توی مایه‌های Gomorra ،Suburra ،Narcos ،McMafia ،Sicario و... علاقه دارید، حتماً «صفرصفرصفر» رو ببینید.

مینی هست؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
قرار بود مینی‌سریال باشه، ولی با توجه به پایانی که داشت انگار کُل فصل
مقدمه‌چینی بود و تازه شروع شد. اگه بخوان، راحت می‌تونن ادامه بدن.

پس ولش کن. حوصله سریال تازه رو ندارم. امسال دست روی هرچی مینی گذاشتم باز شد. از واچمن بگیر تا سریال ضد حال اوتسایدر. شاید برای سریال تازه این سریال ده دقیقه ای The Fugitive رو نگاه کنم!

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
پس ولش کن. حوصله سریال تازه رو ندارم. امسال دست روی هرچی مینی گذاشتم باز شد. از واچمن بگیر تا سریال ضد حال اوتسایدر. شاید برای سریال تازه این سریال ده دقیقه ای The Fugitive رو نگاه کنم!
البته نیمه‌کاره نمی‌مونه، کامل تموم می‌شه و به سرانجام می‌رسه. ولی ادامه هم می‌تونن بدن :D

• Like
Reactions: arash1996

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام خدمت بچه های این تاپیک.

نمیدونم کودومتون 100 رو دیده ولی واسه من که تا قسمت دو فصل 5 ازش دیدم بهترین سریال ممکنه.
داستان خوب و تاثیر انتخاب ها و اینکه ما ادم ها تو شرایط متفاوت واکنش های غیر قابل پیشبینی نشون میدیم واسم خیلی جذابه.
اگه دوست داشتید ببینید و مطمئن باشید پشیمون نمیشد.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام
عزیزان چرا کسی در مورد Better Call Saul حرفی نمیزنه؟
تحریمش کردید یا به چپ+تونه!؟:D

خیلی سریال ها هستند که دیگر کاربران درمورد شان نظر نمی دهند؛ مثل حرکت دسته جمعی کاربران برای تحریم تماشای واکنیگ دد گرفته تا سریال نارکوز که یادمه چهار سال اینجا ترند شده بود و الان هم بتر کال سال که خیلی ها بدین نتیجه رسیده اند که کاهش کیفیت فصل چهارمش خیلی ها را مجاب به دراپ این سریال کرده است. در جواب تو باید بگم که فصل پنجم بترکال سال نسبت به فصل گذشته بهتر شده ولی احساس می کنم که یک سریال تازه است که فقط شخصیت های دنیای بریکینگ بد در آن حضور دارند. نه احساس می شود که یک پریکوئل است و نه سیکوئل. بعدم کاملا معلوم بود که ال کامینو همان چیزی بود که طرفداران بریکینگ بد بیشتر از بتر کال سال انتظارش می کشیدند و حق کاملا به جایی است. امیدوارم از آن دسته افراد نباشی که بترکال سال را بهتر از بریکینگ بد می دانی. درصد کمی از چنین افرادی هستند که BCS VS BB طرف BCS را می گیرند!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
kristofer hivju بازیگر نقش تورموند تو GOT اعلام کرد که تست کروناش مثبت اعلام شده و به همراه خانواده اش تو خونه اش خودشون رو قرنطینه کردن.
Indira Varma بازیگر نقش الاریا سند هم اعلام کرد که تست کروناش مثبت شده .
موضوع دیگه اینه که خانم وارما چند روز پیش همراه امیلیا کلارک برای اجرا تئاتر به روی صحنه رفته بودن.

پ.ن : الان باید استرس این رو داشته باشم که تست کرونا امیلیا مثبت نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر