sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
خب من دیشب گفتم یه قسمت از The End of the f***ing world رو ببینم چجوریه، یه کله کل فصل یک رو دیدم:D
امشب هم فصل دو رو دیدم که خوشبختانه خوب تموم کردن و خرابش نکردن، و قرار هم نیست بعدا خرابش کنن:D در کل از شخصیت پردازی و داستان و نحوه روایتش بسیار لذت بردم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
فصل دوم The End Of Fu*king World خوب بود ولی واقعا با وجود اینکه از لحاظ فنی تقریبا بی نقصه اما از لحاظ داستانی واقعا اضافه هست :D
کلا داستان و اسم و شخصیتا مناسب همون پایان بندی فصل اول بود، در کل حالا خوبه دیگه تموم شد و خود بازیگرا هم حتی زیاد رغبتی به ادامه فصل اول نداشتن :D

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
his dark materials یکی از مورد انتظار ترین سریالای امسالم بود و قسمت اولش شروع خوبی داشت.از الانم برای فصل دومش تایید شده(کتاباشم با نام نیروی اهریمنی اش تقریبن 14 سال پیش ترجمه شده.من خودم همشو خوندم ولی سریالو که شروع کردم دیدم هیچی یادم نیست) واچمنم با این که خوبه ولی من خیلی بیشتر با فیلم زک اسنایدر حال کردم.احساس میکنم خیلی داره روی مساعل نژاد پرستی مانور میده.
mr.robot s04e05
گرخیدم از این اپیزود.دقت کردین از اول تا اخر قسمت دو تا دیالوگ بیشتر نداشت؟؟اولش دارلین گفت لازم نیست حرف بزنیم.اخرش یارو کچله(اسمش یادم نی)اومد گفت وقت حرف زدنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
قسمت اول مستند "هفت دنیا یک سیاره" به روایت دیوید اتنبرو و موسیقی هانس زیمر در دسترس علاقه مندان قرار گرفته.
فکر نمی کردم اینها اجازه کار تو ایران رو داشته باشن:|
تو قسمت دوم که مربوط به آسیا میشد یه بخشی رو اختصاص دادن به کویر لوت...
خیلی قشنگ بود پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این چیزی که لیندلوف الان برای واچمن پایه گذاری کرده، قشنگ جای پنج فصل رو داره. چطوری میخواد با یک فصل سرجمعش کنه؟

پ.ن: کسی دنبال نمیکنه این سریالو؟ این بود علاقه به فلسفه لیندلوف و طرفداران لفت آورز؟

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
این چیزی که لیندلوف الان برای واچمن پایه گذاری کرده، قشنگ جای پنج فصل رو داره. چطوری میخواد با یک فصل سرجمعش کنه؟

جالبه، :Dمنم همین سوالو امروز و بعد از دیدن قسمت سومش از خودم پرسیدم.:|

=================================================================

جدیدترین تریلر منتشر شده از سریال هیجانی Servant

720p.png

تاریخ پخش: 28 نوامبر از اپل تی‌وی پلاس

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
اگه نامه بلند بالایی که لیندلوف برای طرفداران کمیک و طرفدارای خودش نوشته بود رو بخونید خیلی واضح اشاره میکنه HBO چندین ساله ازش درخواست میکرده برای ساخت سریالی بر اساس واچمن اما به دلیل علاقه شخصیش به کمیک و احترام به الن مور که موافق با هیچگونه الهام و اقتباس از کاراش نیست، حاضر به قبول این کار نشده اما بالاخره با اصرارهای دوباره HBO و شرایط حال حاضر لیندلوف میسازه این سریالو و برای اینکه به میراث کمیک دست نخوره، بجای خود کمیک یا پریکوئل، یه ادامه مستقیم میسازه که دستش باز باشه و بی احترامی به کمیک نشه.

لازم به اشاره است، الن مور نویسنده بزرگ تاریخ کمیک به قدری با این قضیه اقتباس از کاراش مخالفه که حتی میگه اسمش رو هم تو این کارا نیارن و ننویسن. بخاطر همین تو هیچکدوم از فیلما و سریالای مرتبط با کاراش اسم Alan Moore رو چه تو تیتراژ پایانی و آغازین نمیبینین :D

در کل شش قسمت دیگه مونده و راحت میشه جمع بندی کرد داستان رو.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
بنا بر گفته‌های لورن هیسریش، شورانر سریال The Witcher، به اندازه 20 سال منابع اولیه و ایده‌های فراوان برای ساخت سریال دارند. لازم به اشاره است که قبلا اعلام شده بود سریال قابلیت این را دارد که تا 7 فصل ادامه داشته باشد.

The Witcher Showrunner Says the "Show Could Run for 20 Years"

Warwick

کاربر سایت
Jul 9, 2018
110
بنا بر گفته‌های لورن هیسریش، شورانر سریال The Witcher، به اندازه 20 سال منابع اولیه و ایده‌های فراوان برای ساخت سریال دارند. لازم به اشاره است که قبلا اعلام شده بود سریال قابلیت این را دارد که تا 7 فصل ادامه داشته باشد.

نمیدونم چرا اینقدر از بازیگر سیری و ینفر منتفرم. شخصیت های بازیش کجا اینا کجا

• Like
Reactions: soltanmasoud

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
کاش این منابع رو

خرج بازی جدیدش میکردن:D

• Like
Reactions: TwistedFate

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خرج بازی جدیدش میکردن:D

والا من بازی‌های ویچر رو انجام ندادم:D ولی دوست دارم سریالش طوری بیاد بترکونه که فراموش کنیم کابوسی به اسم فصل 8ام Game of Thrones وجود داشته. (خوبی سریال ویچر اینکه همه ایپزوداش یه روزه بدستمون میاد.>:))

خوشبختانه نتفلیکس از این ور و اون ور که شنیدم، بدجور حال میده به تیم سازنده:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر