JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اهم... :-"
اول اینکه دنیای ویچر خیالی هست و کلا توی یه سیاره دیگه هستش...

دوم، جا داره یادآوری کنم از نظر "سفید پوست" های غربی، شما brown و خیلی وقت ها "عرب" شناخته میشی پس سنگشون رو به سینه نزن :-":-":-"
آها دفاع های الکی شروع شد کتاب دروغ میگه تو راست میگی اوکی :)دوم اینکه اونا عرب بدونن من سنگ کسی رو به سینه نمیزنم (خودمم واقعا مایل به brownم) فقط از این وضعیت خسته شدم اتفاقا این شمایی که داری برا دفاع از این کارشون از یه چیزی بالا میری من دلیلی برای نژاد پرستی ندارم واقعا چون نه سیاهی تا به حال دیدم و نه برام فرقی میکنه!

عوض کردن ریشه یه شخصیت بدون دلیل محکم هیچ معنایی نداشته نداره و نخواهد داشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soltanmasoud

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
آها دفاع های الکی شروع شد کتاب دروغ میگه تو راست میگی اوکی :)دوم اینکه اونا عرب بدونن من سنگ کسی رو به سینه نمیزنم (خودمم واقعا مایل به brownم) فقط از این وضعیت خسته شدم
عوض کردن ریشه یه شخصیت هیچ معنایی نداشته نداره و نخواهد داشت
یعنی فکر میکنی همه ی کاراکتر هایی که از روی کتاب ها و یا حتی کامیک بوک ها ساخته شدن 100% به منبع هاشون وفادار بودن؟!
حالا این قضیه رنگ پوست تازگی ها بزرگ شده ولی خیلی خیلی مورد داشتیم که یه بازیگر هیچ شباهت ظاهری نداشته با ریشه و منبع اصلی اون کاراکتر.
دلیل عوض کردن ظاهر کاراکتر ها هم خیلی ساده هست، سریال داره توی امریکا ساخته میشه، کشوری که بخش عمده ای از جمعیتش سیاه پوست ها، آسیایی ها و ... هستن. شما وقتی توی یه همچین کشور یا شهری زندگی کنی، چه بخوای یه نخوای با ملیت های مختلف در ارتباطی و نمیتونی نادیدشون بگیری. اگه سریال توی اروپای شمالی/غربی ساخته میشد (و یا لهستان) همه بازیگر ها سفید میشدن و حتی شاید کاراکتر های رنگین پوست رو هم میدادن به بازیگر های سفیدپوست.

کلا این مورد وفادار نبودن به source material از نظر ظاهر شخصیت ها به نظرم مشکل خاصی نیست، مگه اینکه ظاهر و .... شخصیت توی داستان واقعا تاثیر گذار باشه و دلیل داشته باشه (که تا اونجایی که من میدونم، بین کاراکتر های ویچر اینطور نیست).
+
اتفاقا این شمایی که داری برا دفاع از این کارشون از یه چیزی بالا میری من دلیلی برای نژاد پرستی ندارم واقعا چون نه سیاهی تا به حال دیدم و نه برام فرقی میکنه!
دقیقا مشکلت همینجاست، نشستی توی اتاقت و از سر کوچتون اونورتر نرفتی و متاسفانه درک درستی از زندگی واقعی نداری :)

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یعنی فکر میکنی همه ی کاراکتر هایی که از روی کتاب ها و یا حتی کامیک بوک ها ساخته شدن 100% به منبع هاشون وفادار بودن؟!
حالا این قضیه رنگ پوست تازگی ها بزرگ شده ولی خیلی خیلی مورد داشتیم که یه بازیگر هیچ شباهت ظاهری نداشته با ریشه و منبع اصلی اون کاراکتر.
دلیل عوض کردن ظاهر کاراکتر ها هم خیلی ساده هست، سریال داره توی امریکا ساخته میشه، کشوری که بخش عمده ای از جمعیتش سیاه پوست ها، آسیایی ها و ... هستن. شما وقتی توی یه همچین کشور یا شهری زندگی کنی، چه بخوای یه نخوای با ملیت های مختلف در ارتباطی و نمیتونی نادیدشون بگیری. اگه سریال توی اروپای شمالی/غربی ساخته میشد (و یا لهستان) همه بازیگر ها سفید میشدن و حتی شاید کاراکتر های رنگین پوست رو هم میدادن به بازیگر های سفیدپوست.

کلا این مورد وفادار نبودن به source material از نظر ظاهر شخصیت ها به نظرم مشکل خاصی نیست، مگه اینکه ظاهر و .... شخصیت توی داستان واقعا تاثیر گذار باشه و دلیل داشته باشه (که تا اونجایی که من میدونم، بین کاراکتر های ویچر اینطور نیست).
+

دقیقا مشکلت همینجاست، نشستی توی اتاقت و از سر کوچتون اونورتر نرفتی ئ متاسفانه درک درستی از زندگی واقعی نداری :)
آها باشه تو درک درستی از زندگی داری و دنیا دیده ای آفرین! برو با چیزی که دارن میکنن تو حلقت حال کن من راضیم بشینم تو همون اتاق و تو دنیای خیال خودم باشم نه تو این کثافت کاری های صنعتی که بهش میگی زندگی واقعی :)) اینایی که میگی هیچ اهمیتی نداره وقتی ریشه شخصیت به فلان بازیگر (چه سیاه چه سفید فرقی نمیکنه) نمیخوره و انتخابش میکنن بهتره برن بمیرن یسری فیلما هستن مثل بلک پنتر که کلا فرهنگ سیاه ها رو نشون میده و راه درستی رو انتخاب کرده خیلیم لذت بردم ولی ویچر هرچی که باشه تخیلی باشه واقع گریانه باشه و.......بازم تو اروپای قدیم جریان داره و تو اروپای قدیم چنین نژادی وجود نداشته و این یه حقیقته نادیده گرفتن این و اون کیلو چنده؟ یعنی وقتی فیلم تو آمریکا ساخته میشه و کارگردان بازیگر مثلا رنگین پوست نیاره (چون به ستینگ نمیخوره) رنگین پوستا ناراحت میشن؟:| جمع کنید این دلایل پوچ رو!:-jاینا صنعت صنعت که یه عده موج سوار تو توییتر طرفدارشن :-j

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من با کست سریال به غیر تریس که عملا اینجا حکم عمه ویچر رو داره( :|:D ) مشکلی ندارم باید دید توی عمل چی در میان اینم بگم که درسته اسم سریال ویچر هستش ولی طبق گفته خانم Lauren S. Hissrich نویسنده و تهیه کننده سریال میخوان بیشتر نسبت به کتاب رو کرکتر های مونث مانور بدن یعنی کل سریال از دیدگاه شخصیت ویچر نیست (بر خلاف کتاب هاش) تو صحبتاش هم به Boss ـی بودن شخصیت ویچر یک جورایی اشاره میکننه میگه دیگه اینجا از این خبرا نیستش یعنی ترس اصلی من همینجاست میخوان واسه ترند روزشون از سورس متریال کتاب فاصله بگیرن تا جندر ایکوالیتی عزیزشون رو یک جورایی برقرار کنن خلاصه که خدا به خیر کنه سر این قضیه !

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
یعنی وقتی فیلم تو آمریکا ساخته میشه و کارگردان بازیگر مثلا رنگین پوست نیاره (چون به ستینگ نمیخوره) رنگین پوستا ناراحت میشن؟:| جمع کنید این دلایل پوچ رو!:-jاینا صنعت صنعت که یه عده موج سوار تو توییتر طرفدارشن :-j
نه. مسئله ناراحت شدنشون نیست، مسئله اینه که تعداد زیادی بازیگر رنگین پوست توی امریکا هستن و تا وقتی که نژاد و ظاهر طرف به داستان لطمه ای نزنه، اشکالی نداره که ظاهرش به کتاب وفادار نباشه.
اون عده ای که میرن به خاطر هر دلیل مسخره ای فیلم ها و بازی ها رو میکوبن مسئلشون جداست( جماعت sjw) و بخاطر این جو چند سال اخیر یه گروه دیگه ای پیدا شدن که تا بازیگر سیاه، زن و ... میبینن شروع میکنن به توپیدن به فیلم.
+
جا داره اشاره کنم تریس توی بازی ها اصلا و اصلا شبیه تریس کتاب ها نیست، مخصوصا از نظر اخلاق و... :-"

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نه. مسئله ناراحت شدنشون نیست، مسئله اینه که تعداد زیادی بازیگر رنگین پوست توی امریکا هستن و تا وقتی که نژاد و ظاهر طرف به داستان لطمه ای نزنه، اشکالی نداره که ظاهرش به کتاب وفادار نباشه.
اون عده ای که میرن به خاطر هر دلیل مسخره ای فیلم ها و بازی ها رو میکوبن مسئلشون جداست( جماعت sjw) و بخاطر این جو چند سال اخیر یه گروه دیگه ای پیدا شدن که تا بازیگر سیاه، زن و ... میبینن شروع میکنن به توپیدن به فیلم.
+
جا داره اشاره کنم تریس توی بازی ها اصلا و اصلا شبیه تریس کتاب ها نیست، مخصوصا از نظر اخلاق و... :-"
نمیدونم والا من نمیتونم این مسئله بپذیرم یعنی باورم همینه! :D کلی هم میگم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستانی که تو ساینفلد تخصص دارن :D به کمکتون نیازمندم
دیروز داشتم اپیزود یکی مونده به آخر میدیدم، همون که تیکه هایی از کل سریال رو چسبوندن بهم،
و دیدم یه صحنه هایی که نشون میداد اصلا یادم نمیاد دیده باشم احتمالا جا انداختم اپیسودشون،
حالا تو اسپویلر اسکرینشات میذارم لطفا شماره اپیسود بگید بهم

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
88
دوستانی که تو ساینفلد تخصص دارن :D به کمکتون نیازمندم
دیروز داشتم اپیزود یکی مونده به آخر میدیدم، همون که تیکه هایی از کل سریال رو چسبوندن بهم،
و دیدم یه صحنه هایی که نشون میداد اصلا یادم نمیاد دیده باشم احتمالا جا انداختم اپیسودشون،
حالا تو اسپویلر اسکرینشات میذارم لطفا شماره اپیسود بگید بهم

به ترتیب :

Seinfeld Season 2 Episode 8 The Heart Attack
Seinfeld Season 9 Episode 8 The Betrayal
Seinfeld Season 9 Episode 6 The Merv Griffin Show

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
فک کنم ته دیگ بحث سر تریلر ویچر رو هم خوردن.

تریلر به نظر من فوق العاده بود.
ینی به عنوان یه طرفدار سوپر هاردکور بازی، الان همه جوره برا سریال هایپم.
مبارزات فوق العاده بود و کاملا حس بازی رو القا میکرد.
نظرم راجب بازیگرا برگشته و همه خوب به نظر میان
طراحی الغول هارو دیدید؟ عالی بودن و شبیه بازی.
افکت آراد ساین همه خیلی خوب بود.

قشنگ میتونه بیاد و افتضاح مطلق ۲ فصل آخر گات رو بشوره ببره...
البته کلا این جهان ویچر، اصلی ترین المان هایی که باعث شد عاشق گات بشیم رو نداره. نوع دیگه از حماسه رو میخواد بیان کنه ولی بازم میتونه یه سرسال فوق العاده بشه.
یه تیکه تریلر هم دیالوگی گفت گرالت که ادای دین مستقیم به بازی و اون تریلر سینماتیک معروفش بود. اگه زیاد اون تریلر رو دیده باشید مثل من، درجا متوجه میشید.
خلاصه هایپ لول چسبیده به سقف...
“Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all.”

>:)>:)>:)>:)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
من با کست سریال به غیر تریس که عملا اینجا حکم عمه ویچر رو داره( :|:D ) مشکلی ندارم باید دید توی عمل چی در میان اینم بگم که درسته اسم سریال ویچر هستش ولی طبق گفته خانم Lauren S. Hissrich نویسنده و تهیه کننده سریال میخوان بیشتر نسبت به کتاب رو کرکتر های مونث مانور بدن یعنی کل سریال از دیدگاه شخصیت ویچر نیست (بر خلاف کتاب هاش) تو صحبتاش هم به Boss ـی بودن شخصیت ویچر یک جورایی اشاره میکننه میگه دیگه اینجا از این خبرا نیستش یعنی ترس اصلی من همینجاست میخوان واسه ترند روزشون از سورس متریال کتاب فاصله بگیرن تا جندر ایکوالیتی عزیزشون رو یک جورایی برقرار کنن خلاصه که خدا به خیر کنه سر این قضیه !
این موضوعی که میفرمایید با توجه به سابقه نتفلیکس در بحث های فمنیستی دور از انتظار نیست. یکی از ترسای من اینه که اینهمه هزینه رو به فنا بدن و یه چیزی بدتر از 2 فصل آخر گات درست کنند ...

برای مثال :

همه ما میدونیم lodge of sorcerers چه اهداف پلیدی داشتن وتو بازی هم بار ها اشاره شد و گرالتم به شدت باهاشون مخلف بود. حالا بعید نیست توی سریال اینا بشن فرشته نجات شمال چون زن هستن ... :-":-"

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
این موضوعی که میفرمایید با توجه به سابقه نتفلیکس در بحث های فمنیستی دور از انتظار نیست. یکی از ترسای من اینه که اینهمه هزینه رو به فنا بدن و یه چیزی بدتر از 2 فصل آخر گات درست کنند ...

برای مثال :

همه ما میدونیم lodge of sorcerers چه اهداف پلیدی داشتن وتو بازی هم بار ها اشاره شد و گرالتم به شدت باهاشون مخلف بود. حالا بعید نیست توی سریال اینا بشن فرشته نجات شمال چون زن هستن ... :-":-"
بعید میدونم. حداقل از ظاهر اونی که تو تریلر اول داشت با ینیفر صحبت میکرد، که فک کنم عضوی از لاج بود اینطور برمیاد که خیلی شخصیت خوبی نباشه. گرچه بنا به موقعیت همون افراد لاج هم به گرالت کمک هایی داشتن معمولا.
من راستش به شدت به تریلر امیدوارم.
ینی همه چی حداقل در ظاهر سر جای خودشه.
بازیگرهای گرالت و سیری عالین. به ینیفر انتقاد داشته و هنوزم دارم ولی با گریم تریلر اخر، اونقدرا هم چیز بدی نشده.
تریس تو کتاب ها شخصیت مهمی نبوده و اینجا هم قرار نیست باشه ولی خب اره بازیگر این یکی افتضاحه.
ولی
مبارزات عالیه
فضاسازی کاملا یاداور بازی بود برا من
کم نزاشتن برا سریال از نظر هزینه

به نظرم میتونه یاد و خاطره 2 فصل اخر گات رو از ذهنمون پاک کنه گرچه شاید هیچوقت به نقطه اوج گات(مثلا فصل 3 و 4) نتونه برسه

گویا شخصیت هایی مثل هاتوری و نیلیلن هم تایید شده حضورشون. این ارجاعات به بازی رو دوست دارم.

• Like
Reactions: IMANOKA

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم

برای مثال :

اتفاقاً فکر کنم هدفشون اونقدرها هم پلید نبود، فقط چون ویچرها رو بازیچه دست خودشون کردن و نیلفگارد هم داشت از پشت پرده دسیسه چینی میکرد گرالت ناچاراً مجبور شد برعلیه شون بشه وگرنه براندازی تمام پادشاه ها و متحد کردن شمال ممکن بود نتایج خوبی هم داشته باشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
من تریلر ویچر رو تازه دیدم، گرالت چرا میزد همه رو سرویس میکرد بعد هی به صورت غیر مستقیم میگفت من کسی رو نمی کشم! :|:D امیدوارم گرالت ـش دقیقا همون چیزی باشه که تو کتاب هست، صرفا یه آدمکش بی اعصاب نباشه، بقیه خیلی مهم نیستن :D ولی باز خود تریلر خیلی خوب بود، هم از نظر طراحی و هم از نظر کارگردانی، امیدوارم کلیت سریال هم در همین حد باشه. راستی ظاهر سیری هم فوق العاده هست، یعنی از روز اول که عکس هاش اومد نظر من از فاجعه رسیده به فوق العاده :D امیدوارم بازیگرش بتونه به خوبی از پس نقش بر بیاد.

• Like
Reactions: IMANOKA

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من تریلر ویچر رو تازه دیدم، گرالت چرا میزد همه رو سرویس میکرد بعد هی به صورت غیر مستقیم میگفت من کسی رو نمی کشم! :|:D امیدوارم گرالت ـش دقیقا همون چیزی باشه که تو کتاب هست، صرفا یه آدمکش بی اعصاب نباشه، بقیه خیلی مهم نیستن :D ولی باز خود تریلر خیلی خوب بود، هم از نظر طراحی و هم از نظر کارگردانی، امیدوارم کلیت سریال هم در همین حد باشه. راستی ظاهر سیری هم فوق العاده هست، یعنی از روز اول که عکس هاش اومد نظر من از فاجعه رسیده به فوق العاده :D امیدوارم بازیگرش بتونه به خوبی از پس نقش بر بیاد.
اون زنه گفت مردم ازت متنفرن چرا نمیکشیشون گفت این چیزیه که من هستم نگفت که بقیه رو نیمکشم :D تو دعا کنن گرالت نقش محوری داشته باشه نکننش شخصیت ثانویه نرخ آدم کشیش پیش کش :D

• Like
Reactions: abouzar337

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
affair بالاخره امروز تموم شد . به بهترین شکل ممکن . من کلا تو فاز این مدل سریالا نیستم ولی این سریال یه چیز دیگه بود شخصیتا بازی دومینیک وست محیط سریال و کلا همه چی .
ولی به طور عجیبی سریال ناشناخته ایه برا همه حتی اونور .
ولی من عجیب باهاش ارتباط برقرار کردم شاید هم یکی از دلیلاش هم همین بود که هیچ کس نمیدیدش و هیچ جا صحبتی ازش نبود به جذابیتش اضافه کرده بود برام .
در کل از همین الان دلم براش تنگ شده :( فکر کنم چند سالی بود هیچ سریالیو به اخر نرسونده بودم .

• Like
Reactions: Ehsan95_76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر