Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
جرج ار مارتین حقایق جدیدی را درباره پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت فاش کرد :

وستروس به بیش از صد پادشاهی تقسیم شده است.

استارک ها و دایرولف ها در سریال وجود دارند.

هیچ لنیستری وجود نداره، حداقل نه در اوایل سریال (احتمالا در سریال شاهد حضور خاندان کسترلی خواهیم بود)

ممکن است اسم سریال به شب طولانی تغییر کند.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آقا یه لیست از سریال های جنایی یا رازآلود یا جفتش بدید، انقدر این چند وقت مورد های سریالی زیاد شده و منم هیچکدومو ندیدم طبق معمول :)) از دستم در رفته.
سریالای مورد علاقمم شرلوک و فارگو هم سیزن یکشو خیلی دوست داشتم. دو و سه رو هنوز ندیدم. ( همینطوری گفتم شاید تاثیربذاره تو معرفی )

من چون ژآنر مورد علاقمه تقریبا همه چیز را دیدم این اواخر.

بهترین سریال اخیر این سبک که Sharp Object ه که اگر ندیدی حتما اول از همه اینو ببین. به خصوص بازی امی ادامز و یکی دونفر دیگه که عالیه.
Mindhunnter هم همونطور که دوستان اشاره کردن سریال واقعا با کیفیتیه
True Detective هم فصل سومش واقعا با کیفیته و نزدیک به فصل یک میشه (دو آشغاله و باید اگنور شه)

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,425
فصل سوم Stranger Things رو دیدم واقعا دمشون گرم خوب ساختن فقط یه موردی واقعا لازم نبود

چرا قضیه رابین رو اونجوری سر و تهشو هم آوردن؟ چرا باید همنجسگرا جا میزدنش؟ اتفاقا زوج خوبی میشدن
این قضیه به هیچ عنوان تو کتم نمیره و قابل قبول نیست، به نظرم زور چپونی شده بود

یه چیز دیگه، اون تهش هاپر زنده موند؟ تو زندان روسیه ای ها منظورمه
اگه اینطور باشه الکی زنده مونده چون تو شعاع بزرگی همه پودر شدن و فقط اون موند بینشون؟ :|

دختر بچه خیلی خوب بازی کرد عالی بود، اصلا فیسش خدا بود :D

و باز هم میگم موضوع رابین رو خرابش کردن
درباره قضیه رابین که چیزی ندارم بگم ولی هاپر که معلوم نشد زندَست.
تو همون صحنه بعد تیتراژ یه جا مامور روس به رفیقش میگه در سلول آمریکایی رو باز نکن برو سراغ بعدی که ملت احتمال میدن اون هاپر باشه ولی بعید میدونم دیگه خیلی تئوری عجیبیه :D واقعاً هم هیچ نشونه خاصی وجود نداره که اون آمریکاییه هاپر باشه ممکنه هرکسی باشه ولی خب سریال های آمریکایی و هزار اتفاق عجیب :D

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
:hearteyes: چرا به آدم نمیگید آخه. این بشر توش بازی کرده باشه که من همین الان میرم میبینم.
منم خیلی دوسش دارم. fleabag رو ببین. بعدش فقط متعجب میمونی که این آدم همونیه که موریارتی رو بازی کرد؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,291
نام
Matthew
ممنونم از تمامی دوستان.
راجب همشون یکوچولو خوندم و تقریبا مشتاقم همشون رو ببینم. خوبیشون اینه که اغلب هم مینی سری هستند و وقت میشه راحت دید.

• Like
Reactions: arash1996

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
فصل سوم Stranger Things رو دیدم واقعا دمشون گرم خوب ساختن فقط یه موردی واقعا لازم نبود

چرا قضیه رابین رو اونجوری سر و تهشو هم آوردن؟ چرا باید همنجسگرا جا میزدنش؟ اتفاقا زوج خوبی میشدن
این قضیه به هیچ عنوان تو کتم نمیره و قابل قبول نیست، به نظرم زور چپونی شده بود

یه چیز دیگه، اون تهش هاپر زنده موند؟ تو زندان روسیه ای ها منظورمه
اگه اینطور باشه الکی زنده مونده چون تو شعاع بزرگی همه پودر شدن و فقط اون موند بینشون؟ :|

دختر بچه خیلی خوب بازی کرد عالی بود، اصلا فیسش خدا بود :D

و باز هم میگم موضوع رابین رو خرابش کردن
جوری که من تصور میکنم، همیشه بالاسرشون یکی هست که مجبورشون میکنه یک سری چیزا رو بچپونن تو داستان، این یک نمونشه، انواع اقلیت هارو باید بزور توی داستان جا بدن تا یک وقت به کسی برنخوره یا برچسب عدم حمایت نچسبونن بهشون، نمونش همین چند وقت پیش Pride Month بود حتی استدیو های بازی سازی هم رنگین کمون گذاشته بودن روی پروفایل توییتر و ... ـشون در صورتی که سر خیلی از اتفاقات مهمه دیگه واکنش خاصی نشون نمیدن.
منم کوچکترین مشکلی با این قضیه ندارم، رو اعصاب ترین چیزش همینه که مهم نیست داستان چجوری میخواد پیش بره یا از واقع گرایانه بودن در بیاد بزورم شده باید جا بشه تو داستان، حتی اگه مینی سریال چند قسمتی باشه.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

مارتین در ادامه مصاحبه خود در مورد اسپین آف اول سریال بازی تاج و تخت عنوان کرد:

▪️ این اسپین آف یک خط داستانی مشخص ندارد و قرار نیست سریال فقط داستان یکی دو شخصیت مشخص را در سریال پوشش دهد بلکه همانند سریال بازی تاج و تخت این اسپین آف هم شخصیت های اصلی زیادی را در خود و تمام نقاط نقشه ( وستروس و اسوس ) پوشش خواهد داد!

جورج آر آر مارتین و جین گلدمن بر همه مراحل ساخت این اسپین آف نظارت خواهند داشت_ حضور مارتین و گلدمن باعث دلگرمی طرفداران این دنیای فانتزی بی‌نظیر شده است زیرا آنها معتقدند که این اسپین آف به سرنوشت فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت دچار نخواهد شد.

هم‌اینک اسپین آف اول " ماه خونین " یا احتمالا "شب طولانی" در ایرلند شمالی، اسپانیا و ایتالیا در حال فیلمبرداری است!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,483
نام
سپهر
آقا یه لیست از سریال های جنایی یا رازآلود یا جفتش بدید، انقدر این چند وقت مورد های سریالی زیاد شده و منم هیچکدومو ندیدم طبق معمول :)) از دستم در رفته.
سریالای مورد علاقمم شرلوک و فارگو هم سیزن یکشو خیلی دوست داشتم. دو و سه رو هنوز ندیدم. ( همینطوری گفتم شاید تاثیربذاره تو معرفی )

The Killing
The Bridge Us
The Following
Gracepoint
Born To Kill
The Fall
Luther
Tin Star
Those Who Kill
Seven Seconds
Bosch
American Crime
The Night Of
Sharp Objects
The Wire

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

صحبت های جدید مایکل هرست در مورد فصل 6 وایکینگها در آستانه کامیک کان 2019

در فصل 6 وحشت و تراژدی دوباره به وایکینگها غلبه خواهد کرد آنها بسیار درگیر جنگ های داخلی خواهند بود
لاگرتا در فصل 6 دوباره میخواهد شروع کند.داستان آیوار فوق العاده خواهد بود زیرا یک صورت متفاوت از ایوار خواهیم دید.

من به شدت منتظر دیدن عکس العمل بینندگان در هنگام دیدن فصل 6 هستم زیرا آنها بسیار از این فصل لذت خواهند برد.من به بینندگان توصیه میکنم اگر قطره اشکی دارند آنرا حتما برای فصل 6 نگه دارند زیرا این فصل بسیار احساسی و عاطفی خواهد بود و از طرفی جنگ های خونین بسیاری خواهیم داشت

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,291
نام
Matthew

صحبت های جدید مایکل هرست در مورد فصل 6 وایکینگها در آستانه کامیک کان 2019

در فصل 6 وحشت و تراژدی دوباره به وایکینگها غلبه خواهد کرد آنها بسیار درگیر جنگ های داخلی خواهند بود
لاگرتا در فصل 6 دوباره میخواهد شروع کند.داستان آیوار فوق العاده خواهد بود زیرا یک صورت متفاوت از ایوار خواهیم دید.

من به شدت منتظر دیدن عکس العمل بینندگان در هنگام دیدن فصل 6 هستم زیرا آنها بسیار از این فصل لذت خواهند برد.من به بینندگان توصیه میکنم اگر قطره اشکی دارند آنرا حتما برای فصل 6 نگه دارند زیرا این فصل بسیار احساسی و عاطفی خواهد بود و از طرفی جنگ های خونین بسیاری خواهیم داشت

من که نه این نه GOT رو دیدم، نه فن هستم نه هیتر :D
ولی هروقت اینطوری اومدن راجب سریالشون توضیح دادن فاجعه رخ داده. نمونش GOT :D

راستی اومدم بگم چرنوبیل چقدر خوبه.

• Like
Reactions: arash1996

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
Narcos چه خوبه :D اسکوبارو چرا دوست دارم ؟:D
اون narcos مکزیک داستانش چیه ؟
از سری اصلی جداس ولی تایم لاین با اسکوبار یکیه، داستان تو مکزیک هست در مورد گنده ترین قاچاقچی ماریجوانا.
---
The Handmades Tale ـو شروع کردم دیشب، تا اینجا که کپی پیست از رمانش بوده (که خوبم هست:D) تا آخر اینطوریه یا جدا میشه از کتاب؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر