Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
afterlife خیلی خوب بود. با کارهای دیگه ریکی جرویس کاملا فرق داره و برعکس بقیه این یکی حس امید به زندگی آدم رو بیشتر میکنه :D
ولی نکته منفیش هم اینه که بعضی از جوکا و دیالوگا مربوط به پادکستها و خود کمدی اسپیشالهای ریکی بود که واسه کسایی که کارهای قبلیش رو دنبال کردن یکم ناامید کننده‌س.
در هر صورت چه طرفدار ریکی جرویس باشید چه نه، پیشنهاد میکنم ببینید حتما. واقعا حس خوبی میده.
+
انتخاب اهنگاش فوق‌ العاده به جا و معرکه‌ بود.

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سریال friends رو میخوام دانلود کنم. قبلش چند تکه از یوتوب دیدم. از این مدل سریال هاست که " صدای خنده " هم داخلش پخش میکنن؟ نسخه جداگانه ای ازش وجود نداره که صدای خنده داخلش نداشته باشه؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
سلام
After Life فوق العاده بود . واقعاً لذت بردم ازش .
و از ته دل امیدوارم فصل دومی نداشته باشه . دقیقاً همونجایی که باید تمام شد .
قسمت آخر خیلی خیلی سرهم بندی شد و تغییر ناگهانی اخلاقیات شخصیت اصلی یکم زیادی مصنوعی و الکی بود. جا بیشتر داشت برای رسیدن به نتیجه گیری قسمت آخر. ولی خب ارزش دیدن داره

• Like
Reactions: Squidward

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سریال friends رو میخوام دانلود کنم. قبلش چند تکه از یوتوب دیدم. از این مدل سریال هاست که " صدای خنده " هم داخلش پخش میکنن؟ نسخه جداگانه ای ازش وجود نداره که صدای خنده داخلش نداشته باشه؟
سریال Friends در حضور تماشاچیا فیلمبرداری شده و اکثر اصوات خنده اوریجینال هست.
هرچند تو مراحل پس از تولید،صدای خنده تماشاگران رو جوری ویرایش کردن که با دیالوگ بعدی تداخل نداشته باشه.
شاید یذره راحت نباشی باهاش تو قسمت های اول ولی بعدا برات طبیعی میشه.
شاید بعضی جاهاش اینقدر صدای خندت زیاد باشه که صدای خنده تماشاچیارو نشنوی:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سریال Friends در حضور تماشاچیا فیلمبرداری شده و اکثر اصوات خنده اوریجینال هست.
هرچند تو مراحل پس از تولید،صدای خنده تماشاگران رو جوری ویرایش کردن که با دیالوگ بعدی تداخل نداشته باشه.
شاید یذره راحت نباشی باهاش تو قسمت های اول ولی بعدا برات طبیعی میشه.
شاید بعضی جاهاش اینقدر صدای خندت زیاد باشه که صدای خنده تماشاچیارو نشنوی:D

- یعنی تماشاچیا تو تمام سکانس ها حضور داشتن؟ حتی مثلا وقتی طرف داره دوش میگیره؟ :D

- اصطلاحا به سریال هایی که در حضور تماشاچی ضبط میشه چی میگن؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
- یعنی تماشاچیا تو تمام سکانس ها حضور داشتن؟ حتی مثلا وقتی طرف داره دوش میگیره؟ :D

- اصطلاحا به سریال هایی که در حضور تماشاچی ضبط میشه چی میگن؟
-سریال Friends در حضور تماشاگران ضبط شده بجز کلیف هنگرها و قسمت پایانی
فیلمبرداری یک اپیزود از این سریال پروسه زمان بری بوده.معمولا 5 ساعت با برداشت های چندباره از یه سکانس و 20 دقیقه زمان برای تغییر لوکیشن مابین سکانس ها با این حال در حضور تماشاگرانی در حدود 300 نفر ضبط شده

-من که عبارتی پیدا نکردم که برای سریال هایی با حضور تماشاچی های لایو استفاده بشه ولی بیشتر سیتکام ها (کمدی موقعیت)از تماشاچی های لایو استفاده میکنن که شاید بشه گفت بهترینشون همین سریال Friends هست.
سریال های دیگه با چنین شرایطی میشه به این موراد اشاره کرد:

The Big Bang Theory
Mom
Two and a half men
2 broke girls
و غیره

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
The Leftovers رو شروع کردم. دو قسمت اولشو دیدم. خیلی شروع خوبی بود.
شنیدم بهتر میشه تا قسمتا و فصلای بعدی، خصوصا فصل سه.
از بعد سینمایی و فرم هیچی، از بعد مضمون و تم کلی سریال، در همین حد یه سری اشارات کلی مذهبی و اجتماعی/فلسفی میمونه یا عمیق تر میشه توشون؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
از بعد سینمایی و فرم هیچی، از بعد مضمون و تم کلی سریال، در همین حد یه سری اشارات کلی مذهبی و اجتماعی/فلسفی میمونه یا عمیق تر میشه توشون؟
تم کلی سریال هرچی جلو تر میاد از داستان اصلیش فاصله میگیره و رو همون بحث مذهبی اجتماعی فلسفی تمرکز میکنه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,392
نام
سپهر

لفت اورز از آن دسته سریال هایی است که بیشتر اتمسفر و فضای داستان یا بهتر بگم ستینگ آن، مخاطب را جذب می کند. شاید در کنار Six Under Feet جز آن سریال هایی باشد که کنش شخصیت ها، داستان را جلو می برند و نه داستان، شخصیت ها را. اگر ساده تر بگویم این که در فصل اول یک شاهپیرنگ دارد که در اپیزود اول متوجه آن شدید اما متاسفانه خرده پیرنگ هایی در طول فصل های بعدی ایجاد می شود که گرچه قدرتمند هستند اما هرگز به شاهپیرنگ کمک نمی کنند. دقیقا همان مشکلی را دارد که لاست از این مسئله رنج میبرد

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
:D
قسمت سه‌ فصل اول یکی از روحانی/مذهبی‌ترین قسمت‌های دو فصل اوله. این تم‌ها تو فصل سوم به اوج خودشون می‌رسند.
درکل به‌نظرم فصل اول منهای GR، خیلی خوب بود. فصل دو رو بهترین فصل سریال می‌دونم. فصل سوم به‌نظرم با این که عالی بود اما بیش از حد هایپ شد؛ با این حال پایان فوق‌العاده‌ای داشت و برادر «لیندلوف» این سری، سریالش رو فوق‌العاده جمع کرد :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
داستان اون خرس های عروسکی و اون سگ ها کلا این جریانا چی بود؟
سگ ها نگهبانای خرس های عروسکی بودن؟
چه اتفاقی افتاده بوده که اینا به این وضع افتاده بودن؟
اینا جونشون رو برای خرس عروسکی فدا کردن؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
103690

وجدانا کسی تونسته استفان رو به راه راست هدایت کنه؟یا اینکه سازندگانش همه رو سرکار گذاشتن؟
رفتم همون نسخه نماشا رو تست کردم چندین بار سعی کردم از مسیری، غیر از اون چیزی که تحت رلیز پیش فرض خود نتفلیکس بوده که چند ماه قبل بیرون اومده بود...برم ولی بی فایده بود...
خودم خیلی پیگیرش نشدم ولی یکی دوجا تو نت دیدم مثل اینکه ملت هم به چنین نتیجه ای رسیدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر