Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
Tn_natgeo_valleyofboom_0820181440x350-chat.png

با آمدن فصل سوم سریال ترو دیکتیو و سریال تازه تینیجری نتفلیکس، به نظرم باید در لابلای این سریال های بولد شده، این مجموعه مینی سریال/مستند را تماشا کنید. به خصوص این که با سیلیکون ولی یا Halt and Catch Fire حال کردید. این مینی سریال دیروز شروع به پخش شده و داستان واقعی سه شرکت کامپیوتری می گوید که در توسعه اینترنت نقش بسزایی داشتند. در واقع اینها استارت فضاهایی مثل فیس بوک، یوتیوب و...... زدند. قسمت دوم هم امروز اومده.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
میدونید ترسناک ترین فیگورهای بچگیم کیا بودن؟ عروسکهای مرضیه برومند و تیمش! مخمل، دوندون، اون روباهه، اون گربهه از شهر موشها.... واقعا ازشون میترسیدم. با این حساب مرضیه برومند و تیمش بچگیهای ما رو رقم زدن، و امیدوارم هرجا که هستن سالم باشن و عمرشون طولانی بشه. چون هنرمندها دارن تک تک میمیرن.

میدونستید لیلی رشیدی خواهر زاده ی مرضیه برومنده؟ من مدتها خیال کردم "زی زی گولو آسی پاسی دراکولا تابه تا" هست :D.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
تاریخ پخش 8 مارچ 2019، 24 اسفند 1397

متیو ریس هم به عنوان نقش اصلی در احیای سریال «پری میسون» در قالب یک مینی سریال برای HBO انتخاب شد.

واقعا انتظار واسش سخته.
ولی نمیدونم برای چی اینجا کسی درمورد سریالهایی که ریکی یا لویی ساختن حرف نمیزنه و کم طرفدارن‌.
لویی، هورس اند پیت، آفیس اورجینال. همه شون شاهکارن. حتی لاکی لویی شرف داره به کلی از این کمدی های شروور.
+
آقا کلا باید یه تاپیک واسه استنداپ کمدی بزنیم :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
خب sx education رو هم دیدم

سکانس اولش منو متعجب کرد چون انتظار دیدن چنین محتوایی رو از چنین سریالی نداشتم ولو اینکه اسم سریال اشاره داره به اینکه چه چیزی رو میخواد بیان کنه ولی معمولا تو موارد مشابه دیدم که مقداری سربسته تر به مسائل پرداخته میشه...
ایسا باترفیلد با اینکه بازیگر مورد علاقه من نیست ولی خیلی خوب تونست از عهده نقشش بربیاد و علاوه بر این احساس این رو دارم که این بازیگر کاملا مناسب نقش های خجالتی،جامعه گریز،نرد و امثالهم هست...
رابطه اوتیس و میو هم کاملا خوب کار شده بود و برای من بیننده کاملا جذاب بود و دوس داشتم این دوتا بهم برسن و بهمین خاطر پایان فصل یک اصلا برام جالب نبود!
همینطور که دوستان قبلا گفتن مثل اینکه غیر چند بازیگر،باقی بازیگران خیلی سابقه بازیگریشون کم بوده یا اصلا نبوده بخصوص بازیگر نقش میو،با اینکه ظاهرا غیر این سریال فقط تو دوتا عنوان دیگه بازی کرده با این حال خیلی باورپذیر و حرفه ای نقشش رو بازی کرد.
درکنار این ها حجم یک گیگابایت بر هر قسمت هم کمرشکن بود:D

خیلی وقت بود که فیلم و سریال تینیجری ندیده بودم،با دیدن این سریال دوباره هوس کردم یه سریال دراین باره ببینم،ممنون میشم اگر موردی رو درنظر دارید مارو مستفیض بفرمایید
the end of the facking world رو حقیقتا نپسندیدم

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خب sx education رو هم دیدم

سکانس اولش منو متعجب کرد چون انتظار دیدن چنین محتوایی رو از چنین سریالی نداشتم ولو اینکه اسم سریال اشاره داره به اینکه چه چیزی رو میخواد بیان کنه ولی معمولا تو موارد مشابه دیدم که مقداری سربسته تر به مسائل پرداخته میشه...
ایسا باترفیلد با اینکه بازیگر مورد علاقه من نیست ولی خیلی خوب تونست از عهده نقشش بربیاد و علاوه بر این احساس این رو دارم که این بازیگر کاملا مناسب نقش های خجالتی،جامعه گریز،نرد و امثالهم هست...
رابطه اوتیس و میو هم کاملا خوب کار شده بود و برای من بیننده کاملا جذاب بود و دوس داشتم این دوتا بهم برسن و بهمین خاطر پایان فصل یک اصلا برام جالب نبود!
همینطور که دوستان قبلا گفتن مثل اینکه غیر چند بازیگر،باقی بازیگران خیلی سابقه بازیگریشون کم بوده یا اصلا نبوده بخصوص بازیگر نقش میو،با اینکه ظاهرا غیر این سریال فقط تو دوتا عنوان دیگه بازی کرده با این حال خیلی باورپذیر و حرفه ای نقشش رو بازی کرد.
درکنار این ها حجم یک گیگابایت بر هر قسمت هم کمرشکن بود:D

خیلی وقت بود که فیلم و سریال تینیجری ندیده بودم،با دیدن این سریال دوباره هوس کردم یه سریال دراین باره ببینم،ممنون میشم اگر موردی رو درنظر دارید مارو مستفیض بفرمایید
the end of the facking world رو حقیقتا نپسندیدم
American Vandal شبه مستند هستش و خیلی هم درام نیست اما جالبه

• Like
Reactions: mahdi-xbox

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اقا جرات کنید و درباره نقاط ضعف این سریال بگید:D
تعدادتون هم کم نیست!:D
من نمی گم بهترین سریال چند سال اخیر هستش ولی قبول هم ندارم اووریت شده باشه
وقتی سریال با کیفیت باشه، خوب معلومه طرفدار پیدا میکنه و بیشتر در موردش حرف زده میشه
دوست عزیز در این که فصل اول سریال یه اثر خوب جنایی هستش شکی نیست،از همون اول بیننده متوجه کارگردانی های کلس،بازی های دلچسب و کلا یه سریال روتوش شده میشه.

اما بحث ما سر اورریت بودن یا نبودن سریاله...بله این سریال به نظر من اورریته و بیش از حد ازش تعریف میشه.

اولین مشکل بزرگ من با بحث اورریت بودن سریال،توجه بیش از حد به دیالوگ های سنگین و مثلا فلسفی مک کانهی تو فصل اوله...چنان از اینکه ((با یه سریال سنگین طرفی و عجب دیالوگ هایی داره)) تو کامنت های مختلف مواجه میشیم،که همه فکر می کنن علاوه بر یه داستان جنایی سطح بالا و جدید و جذاب،با یه تم سنگین فلسفی و درام دیالوگ محور قوی هم طرفیم...و کل این موضوع هم صد البته به خاطر بازی خوب مک کانهی هستش...اما من حقیقتا از یه بیننده حرفه ای انتظار ندارم که یه بازی خوب،اونو چنان تحت تاثیر قرار بده که اونم آیتم درام دیالوگ محور قوی بودن سریال رو تیک بزنه...هر کس که تجربه و دانش سینمایی و سریالی بالایی داره متوجه میشه که چنین چیزی برای سریال،در این حجم صادق نیست.

موضوع دیگه که شالوده ی هر اثر سینمایی و تلویزیونیه خود روایت داستانه (بازم می دونیم که سریال اثر خوبیه،داریم راجع به اورریت بودنش بحث می کنیم)...آیا واقعا در فصل اول شما روایت داستانی ای رو دیدید که نظیرش رو جای دیگه ای ندیده بودید؟! فصل اول سریال هر چی به پایانش نزدیک تر میشد،بیشتر بیننده دچار تردید میشد که انگار اونقدر هم از نظر داستانی چیزی تو چنته ندارن (فضاسازی ها و دیالوگ ها باعث میشد که بیننده فکر کنه قراره یه پایان خاص و یه توئیست داستانی بزرگ رو ببینه)...و در نهایت پایان سریال مهر تاییدی بر این قضیه بود که:همین بود...در حد اون فضاسازی ای که داشتن پتانسیل داستان سرایی نداشتن (خوب،اما اورریت).

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوست عزیز در این که فصل اول سریال یه اثر خوب جنایی هستش شکی نیست،از همون اول بیننده متوجه کارگردانی های کلس،بازی های دلچسب و کلا یه سریال روتوش شده میشه.

اما بحث ما سر اورریت بودن یا نبودن سریاله...بله این سریال به نظر من اورریته و بیش از حد ازش تعریف میشه.

اولین مشکل بزرگ من با بحث اورریت بودن سریال،توجه بیش از حد به دیالوگ های سنگین و مثلا فلسفی مک کانهی تو فصل اوله...چنان از اینکه ((با یه سریال سنگین طرفی و عجب دیالوگ هایی داره)) تو کامنت های مختلف مواجه میشیم،که همه فکر می کنن علاوه بر یه داستان جنایی سطح بالا و جدید و جذاب،با یه تم سنگین فلسفی و درام دیالوگ محور قوی هم طرفیم...و کل این موضوع هم صد البته به خاطر بازی خوب مک کانهی هستش...اما من حقیقتا از یه بیننده حرفه ای انتظار ندارم که یه بازی خوب،اونو چنان تحت تاثیر قرار بده که اونم آیتم درام دیالوگ محور قوی بودن سریال رو تیک بزنه...هر کس که تجربه و دانش سینمایی و سریالی بالایی داره متوجه میشه که چنین چیزی برای سریال،در این حجم صادق نیست.

موضوع دیگه که شالوده ی هر اثر سینمایی و تلویزیونیه خود روایت داستانه (بازم می دونیم که سریال اثر خوبیه،داریم راجع به اورریت بودنش بحث می کنیم)...آیا واقعا در فصل اول شما روایت داستانی ای رو دیدید که نظیرش رو جای دیگه ای ندیده بودید؟! فصل اول سریال هر چی به پایانش نزدیک تر میشد،بیشتر بیننده دچار تردید میشد که انگار اونقدر هم از نظر داستانی چیزی تو چنته ندارن (فضاسازی ها و دیالوگ ها باعث میشد که بیننده فکر کنه قراره یه پایان خاص و یه توئیست داستانی بزرگ رو ببینه)...و در نهایت پایان سریال مهر تاییدی بر این قضیه بود که:همین بود...در حد اون فضاسازی ای که داشتن پتانسیل داستان سرایی نداشتن (خوب،اما اورریت).
اینو قبول دارم که بعضیا بیش از حد از سریال تعریف میکردند
ولی از روزی که قسمت اول سریال اومد تا قسمت اخرش این سریال منو درگیر خودش کرد و به راحتی بهترین سریال 2014 برای من بود
۹۰ درصد کسانی که اعتقاد دارند این سریال اورریت هستش احتمالا بعد اینکه سریال تموم شده نشستن پاش و با تعریف هایی که بعضیا ها ازش میکردند انتظارشون از سریال خیلی بالا بود و خود سریال با تعریف هایی که ازش شنیدند یکسان نبوده و میگن اورریت شده
این واسه من هم اتفاق افتاده تو بازی witcher 3
بعضی ها بت ساخته بودن ازش و بعد که بازیش کردم دیدن اونقدر که میگن عالی نیست
ولی الان دوباره نشستم پاش بدون انتظار خاصی و دیدم یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر بود
الان شما یه بار دیگه true detactive فصل اول رو ببینم به دور از جو پیرامون این سریال تا بفهمی چه شاهکاریه....

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
فصل اول True Detective به نظر من هم شاهکار بود ، حتی Opening سریال تکرار نشدنی بود ، فصل دوم به اعتبار سریال ضربه زد ... اپیزود اول فصل سوم هم نوید از یه فصل عالی دیگه هست .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Steve Carell to Star in Netflix Comedy Based on Trump's 'Space Force'

یـ خبر خوب برا دوست داران سریال The Office سریال کمدی Space Force توسط Greg Daniels یکی co-creator های سریال و با بازی Steve Carell توسط نتفلیکس در حال ساخته شدنه تمش هم دقیق محل کار ـه ولی این بار توی فضا

watch?v=5QgJR4pAPlE

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
vikings 05-19
غجب قسمتی بود
سکانس های مربوط به لاگرتا که شاه اکبرتو میبینه که داره به جایی میکشونتش و مرگ رگنارو میبینه و فلوکی وارد غاری میشه احتمال زنده بودن رگنارو بالا برده

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,720
نام
وحید
vikings 05-19
غجب قسمتی بود
سکانس های مربوط به لاگرتا که شاه اکبرتو میبینه که داره به جایی میکشونتش و مرگ رگنارو میبینه و فلوکی وارد غاری میشه احتمال زنده بودن رگنارو بالا برده
بعید میدونم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
لینک های فصل دوم پانیشر اومد
.............
قبلا فکر میکردم دوستان مترجم میخوان کلا فصل دوم Future Man رو زیرنویس هاش رو یجا بدن بیرون
ولی الان دارم کم کم ناامید میشم از اومدن زیرنویس...

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
vikings 05-19
غجب قسمتی بود
سلام چه عجب یه نفر پیدا شد در مورد وایکینگز پست بذاره البته قسمت 18 هست اشتباهی نوشتی19
راگنار مرده و برنمیگرده توی تاریخ هم کشته شده و البته خودشون هم بارها اعلام کردن برنمیگرده

• Like
Reactions: MOEIN MPM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• 779
  • mjmk
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر