Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا من خیلی حال کردم با اپیزود آخر واکینگ دد
به نظرم بالاخره یه تکونی به اون بدن مرده سریال دادن

فقط ای کاش به جای مسیح ، میشون به اون سرنوشت شوم دچار میشد
حالا هر چقدر این گروه جدید مثل کامیک خشن تر و وحشی تر باشن بهتره

تریلر نیم فصل بعدی که نگو آقا دیوانمون کرد
اون ورود لعنتی حضرت نیگان ^:)^
قشنگ با دلبری هایی که میکرد منتظرم بودم برگرده به سریال
حالا اگر آشوبی به پا بشه و اکثر شخصیت ها سلاخی بشن و یجورایی نیگن اوضاع رو جمع کنه خیلی بهتر میشه
تبدیل شدن آنتاگونیست به پروتوگونیست به سبک GOT اینجا لازم دارید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Amin n

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
جدیدترین تیزر وایکینگز واقعا کف و خون قاطی کردم یه سال صبر کردم جهنم یک روز دیگه هم روش فردا قسمت 11 پخش میشه اوه مای گاد :x

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستان.. کسی نمیتونه کمکی بکنه ؟
شما سریال هارو با زیرنویس فارسی میبینید یا انگلیسی؟
سریالها رو با زیرنویس نبین اصلا. دل رو بزن به دریا و بدون زیرنویس ببین. الان دارم سیزنهای آخر سیمپسونز که ندیدم رو میبینم، زیرنویس داره، واقعا رو اعصابه.

• Like
Reactions: live is life

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوستان به نظر من با اختلاف بهترین سریال امسال نارکوس : مکزیک بوده اگر هنوز ندیدین دست بجنبنید
اصلا فکر نمیکردم این شخصیت های جدیدی که معرفی کردن اینقدر خوب از اب در بیان

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
مگه امروز پخش نمیشه؟
از کجا میشه چک کرد که برای دانلود کی میاد؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
امروز پخش میشه فردا لینک های دانلودش فکر کنم تا ساعت 12 الی 2 بعد از ظهر میاد میتونی از فردا دانلود و سلام دی ال و .... چک کنی.
godofwar3

• Like
Reactions: Sampler

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
دوستان به نظر من با اختلاف بهترین سریال امسال نارکوس : مکزیک بوده اگر هنوز ندیدین دست بجنبنید
اصلا فکر نمیکردم این شخصیت های جدیدی که معرفی کردن اینقدر خوب از اب در بیان
باید صبر کنی نیم فصل دوم وایکینگز رو ببینی نظرت عوض میشه

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
فصل دوم The Shannara Chronicles چه بی سر و صدا پخش شده اصن نفهمیدم! الآن دارم میبینم فصل اولش که حکم ارباب حلقه هارو تو سریال ها داشت! :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
نارکوس مکزیک رو دیدم اصلا در حد فصول قبل نبود واسه من.مخصوصا جلو فصل 1 نارکوس هیچی نبود.دیگو لونا عالی بود و کلا سریال خوبی بود ولی نویسندگی سریال واقعا بعضی جاها ضعیف بود.شخصیت های جدید و مهم اصلا معرفی نمیشدن تو این فصل.مقایسه کنین با فصل اول نارکوس که هر سیاستمدار یا قاچاقچی جدیدی رو میاووردن تو داستان یک بک گراند از شخصیتش به ببیننده میدادن نه اینکه تا اپیزود آخر هم نفهمی کی چی کاره بود!از همه بدتر شخصیت فیلیکس که اصلا ثبات نداشت و آدم حس میکرد هر اپیزود رو یک نفر بدون خوندن فیلنامه اپیزودهای قبلی نوشته!مثلا:

من مشکلی با تغییر شخصیتش ندارم ولی وقتی یک اپیزود یک نفر رو مرد خانواده و متعهد به زنش نشون میدین حداقل نشون بدین چی شد این به خیانت افتاد!یا چرا یکجا مثل شیر بود و یکجا مثل موش ترسو!

بازم میگم سریال خیلی خوبی بود ولی اون حس نارکوس کلمبیا رو نداشت واسه من.شاید دلیل اصلیش پیچیده بودن و گنگ بودن همه مسائل واسه نویسنده ها بوده.چون داستان اسکوبار رو کامل میدونستن این رو مجبور شدن تا حد زیادی از خودشون در بیارن.حداقل حس من این بود که بیشتر اتفاقات (منظور جزییات اتفاقات)این فصل واقعی نبود.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
یا پیغمبر فقط چند ساعت دیگه مونده تا دوباره وایکینگ ها رو ببینم هیچ وقت برای یه سریال این قدر هیجان زده نبودم تا الان خصوصا برای دیدار دوباره با کاراکتر ایوار بی استخوان
راهی هست همزمان با پخش جهانی به طور زنده ببینم؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
Titans هم میشه تقریبآ گفت Spin Off سریاله و امتیازات بالا گرفته و قشنگه .. هر قسمتش امتیاز 9 میگیره
چه ربطی بهم دارن آخه ؟! درسته بحث رابین و ... هست ولی اسپین آف بموقعی میگن که مربوط به دنیای همون اثر باشه . که این سریال هم تو دنیای سریال گاتهام جریان نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر