heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
فصل دوم castlevania بهترین سریال 2018 بود برام.8 قسمتشو پشت هم دیدم و مدت ها بود این قد کشش تو یه سریال حس نکرده بودم
تازگیا final space رو هم دیدم.به نظر من اگه بهتر از ریک اند مورتی نباشه ضعیفتر نیست.ببنیدش حتمن خیلی اندرریتده

• Like
Reactions: Radiance

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
فصل دوم castlevania بهترین سریال 2018 بود برام.8 قسمتشو پشت هم دیدم و مدت ها بود این قد کشش تو یه سریال حس نکرده بودم
تازگیا final space رو هم دیدم.به نظر من اگه بهتر از ریک اند مورتی نباشه ضعیفتر نیست.ببنیدش حتمن خیلی اندرریتده

کسلوانیا 1080 اومده ؟ من فقط 720 پیدا کردم

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
این قسمت نسبت به قسمت های قبل خیلی بهتر بود خصوصا اخرش بد جور گذاشت تو خماری قسمت بعد چی میشه به نظرتون ریک جون سالم به در میبره؟

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
View attachment 96081

نمیدونم بدون گیریمه یا با گیریم ولی خیلی فاجعست :D

watch?v=Ua8UyBm1g1g
قطعا گریم نهایی نیست. یه چیزیه وسط pre production صرفا واسه هایپ کردن ملت. وگرنه فکر نکنم اونقدر احمق باشن که چشما و زخمای صورت گرالت رو یادشون بره. :D

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
قطعا گریم نهایی نیست. یه چیزیه وسط pre production صرفا واسه هایپ کردن ملت. وگرنه فکر نکنم اونقدر احمق باشن که چشما و زخمای صورت گرالت رو یادشون بره. :D
راست میگی حواسم به زخم و چشم گرالت نبود :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این قسمت نسبت به قسمت های قبل خیلی بهتر بود خصوصا اخرش بد جور گذاشت تو خماری قسمت بعد چی میشه به نظرتون ریک جون سالم به در میبره؟

تو باغ نیستی و یا خبرها رو دنبال نمیکنی؟ اندرو لینکلن بخاطر استراحت و بازی در سایر پروژه ها، از حضور در ادامه TWD کناره گیری کرده و قسمت 5 یا 6 آخرین حضور ریک در سریال هست. قسمت بعدی فقط بازی با خاطره و رویاست!

آخرین ویرایش:

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
تو باغ نیستی و یا خبرها رو دنبال نمیکنی؟ اندرو لینکلن بخاطر استراحت و بازی در سایر پروژه ها، از حضور در ادامه TWD کناره گیری کرده و قسمت 5 یا 6 آخرین حضور ریک در سریال هست. قسمت بعدی فقط بازی با خاطره و رویاست!
:unamused:

• Like
Reactions: Origami 2008

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
کسی اینجا سریال هندی Sacred Games رو از شبکه نتفلیکس دیده؟!!:D

عالی بود به نظرم به خصوص نوازالدین صدیقی :x (بیشتر فیلم هاش رو هم دیدم) داستان عالی بود و برای فصل 2 هم تمدید شده سال آینده نوامبر میادش=D>\m/
من دیدم سیف علی جان و نوازالدین صدیقی بازی کردن توش برای نت فلیکس هم که هست , یه 5 قسمتش رو دانلود کردم فعلا . یکمم اولاش رو دیدم جالب بود , خوشم اومد . =D>

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
کسلوانیا 1080 اومده ؟ من فقط 720 پیدا کردم
از سایت فردا دانلود بگیر همه کیفیت ها رو داره به طور رایگان
این سایت واقعا عالیه تا حالا چطور ندیده بودمش جای تعجب داره خداییش دمشون گرم

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
من دیدم سیف علی جان و نوازالدین صدیقی بازی کردن توش برای نت فلیکس هم که هست , یه 5 قسمتش رو دانلود کردم فعلا . یکمم اولاش رو دیدم جالب بود , خوشم اومد . =D>
من عاشق اش شدم و شدید منتظر ادامه داستان در فصل دو هستم [-o<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر