mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
کسی اینجا سریال هندی Sacred Games رو از شبکه نتفلیکس دیده؟!!:D
عالی بود به نظرم به خصوص نوازالدین صدیقی :x (بیشتر فیلم هاش رو هم دیدم) داستان عالی بود و برای فصل 2 هم تمدید شده سال آینده نوامبر میادش=D>\m/
ماشالا نتفلیکس...هر کشور یه شعبه:D
حیف که یکم با سینمای شرق آسیا و بالیوود مشکل دارم مگر نه همین سریالو و اونیکی سریال...
mr sunshine رو میدیدم.
ایشالا یروز بیاد نتفلیکس امتیاز سریال فاخر "ستایش" رو بگیره،یه ریبوت مشتی بسازه ازش:D

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
ماشالا نتفلیکس...هر کشور یه شعبه:D
حیف که یکم با سینمای شرق آسیا و بالیوود مشکل دارم مگر نه همین سریالو و اونیکی سریال...
mr sunshine رو میدیدم.
ایشالا یروز بیاد نتفلیکس امتیاز سریال فاخر "ستایش" رو بگیره،یه ریبوت مشتی بسازه ازش:D
شما این Sacred Games رو ببین شاید نظرت عوض شه :D

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ساینفلد از همون فصل اول جالبه.:D فصلای اول یه اثر خیلی خلاقانست و خیلی خیلی خام که زیبایی‌های خودشو داره این خامی.:D فصلای اول واقعاً هیچ داستان خاصی رو دنبال نمیکنن و واقعاً اون meta بودنی که با اون قضیه a show about nothing واقعاً مال ۲ تا سیزن اوله.:)) ولی سیزن ۳ به بعد یه سری اصول برای سیت‌کام‌ها تعریف میکنه و با ظهور نیومن فوق‌العاده‌تر میشه.:D من که کل سیزن‌ها رو دوست دارم.:D
--------------

این سیزن ۳ دیردویل جز یه چنتا اشکال، به شدت ارضاکننده بود.:D فقط کاش:
کارن پیج می‌مرد واقعاً. به نظرم خیلی اضافیه تو داستان از این به بعد. نه این که مخالف پایان خوشگل و رنگارنگ باشم، ولی با روندی که داستان میره جلو خیلی منطقیه که هزینه‌های بیشتری بده Matt برای کارهایی که میکنه. البته کامیکی که توش کارن پیج میمیره واقعاً کامیک بدیه، ولی خب به نظرم مردنش توی داستان فعلی تصمیم درستی می‌بود.

چقد Bullseye رو خوب درآورده بودن.:D فوق‌العاده بود. به داستان‌های کامیک‌ها وفادار نبود از این نظر که Bullseye آدم دیوانه‌ای هست و بخش انسانی نداره ولی خب اینجوری بهتر می‌شد توی داستان فعلی جاش کرد، ایشالا از فصول بعد واقعاً همون Bullseye دیوانه رو میبینیم.:D

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
میخوان برین تو فاز توهم و رویا، کدوم رو انتخاب می کنید؟

u83101_VS.png
کِوین گاروی. اُه ببخشید، کِوین هاروی :D

• Like
Reactions: Origami 2008

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
هنوز کسی هست واکینگ دد رو دنبال کنه؟ :D
با این که به شدت افت کرده و روند اسکول گونه ای داره ولی من هنوزم نگاش میکنم :D
هر قسمت تو ۵دقیقه خلاصه میبینم:Dاونم فقط برای ریک که بدونم چه بلایی سرش میاد.

• Like
Reactions: Amin n

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
امروز منتظر قسمت جدید the gifted بودم...نیومد:|
بعد چند قسمت تقریبا کسل کننده،بلاخره تو اخرین قسمت پخش شده اون هیجان فصل یک دوباره برگشت.
مخصوصا اون میوتانت جدیدی که لایه ملحفه پیچونده بودن!
از تریلرهای قسمت جدید مشخص هست که این میوتانت جدید،دختره و همسن اندی...
یجورایی الون طور:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
میخوان برین تو فاز توهم و رویا، کدوم رو انتخاب می کنید؟

u83101_VS.png
کِوین گاروی. اُه ببخشید، کِوین هاروی :D

تفاوت های ریزی بین این دو اپیزود (International Assasins) و Test Dream وجود دارند. اما کوین در رویای خود در حال کشف حقیقت است اما تونی در حال فرار از گناهان و سرزنش هایی که زندگی اش را فرا گرفتند. رویای تونی بر خلاف کوین، رئال تر است و از آن دسته رویایی است که ما هم بعضی اوقات آن ها را تجربه کردیم اما رویای کوین بیشتر حالت زندگی پس از مرگ دارد و در وضعیت بزرخ گونه است (البته یکی از فرضیه هاست). سخت است که قاطعانه بگوییم که کدام اپیزود در مورد رویا به خوبی پرداخته است چون هر دو اپیزود استادانه هستند هم از نظر روایت و هم از نظر کارگردانی. منتظر اپیزود بعدی TWD یا Say Good Bye To Rick هستم که ببینم رویا یا بزرخ ریک گرایمز چگونه است؟! امیدوارم بعد از این همه گند کاری، اپیزود پایانی ریک، حداقل کمی خاطره بازی داشته باشد با فصول خوب سریال (به خصوص پایلوت)!

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
American Vandal Cancelled After Two Seasons From Netflix
من داداشام داشتن نگاهش میکردن یک نگاهی بهش انداختم واقعا نوآور و خنده دار به نظر میرسید. واقعا حیف شد. چرا کنسلش کردن خوب؟ مگه ریتینگ هم داریم توی نتفلیکس؟ اصلا ملاک نتفلیکس برای کنسل کردن یک سریال چیه؟ مخصوصا یک سریال که به این کمیه خرجش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر