mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سلام!

MV5BNDVkYjU0MzctMWRmZi00NTkxLTgwZWEtOWVhYjZlYjllYmU4XkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

خب...بلاخره تمومش کردم!اونم با شدت زیاد یا آبسسیو وار!این طولانی ترین سریالی بوده که دیدم و تموم کردم.قبلا قسمت اول رو سرسری نگاه کردم و زیاد خوشم نیومد،بنظر خیلی خاص میومد تا اینکه یروز کامل نگاهش کردم و دریافتم میون تیکه هایی که ردوبدل میشه،میشه قسمت هایی رو پیدا کرد که برام جالب باشن.دوستی میگفت بعد فصل اول اینقدر کارکترا با هم مچ میشن که از تماشای این سریال لذت میبری و اینچنین هم شد.شاید بگم بهترین بخش از این سریال،اواسطش بود بعنی از فصل سه تا فصل 7...جایی که از نظر من نقطه قوتش بود،جایی که با شخصیتا آشنایی کامل پیدا کردم.شرایطی که برا کارکترا ایجاد میشه،قرارهایی که میزارن،طعنه هایی که چندلر میزنه و بخصوص شخصیت جویی که خیلی از دیدنش لذت بردم.درست همون شخصیت مدنظرم برا یه کمدی که منو از خنده روده بر کنه!تو تماشای این سریال تو دوسه جا از شدت خنده زمینو گاز زدم که اکثرا مربوط به سکانس هایی جویی تریبیانی بود.همه ی اینا خوب و جذاب بود تا فصل 9 و 10 که احساس کردم مقداری خسته کننده و تکراری شده و چیزی برا ارائه نداره!چندلر و مانیکا که باهم ازدواج کردن،راس و ریچل با وجود اینکه بهم علاقه دارن با ملت قرار میزارن و مخصوصا قرار گذاشتن جویی و ریچل که اصلا برام جالب نبود...بعدها وقتی حواشی سریال رو تو نت جس و جو میکردم فهمیدم که فقط من نبودم که از رابطه جویی و ریچل خوشم نمیومده بلکه بیننده ها و حتی خود عواملم چنین حسی داشتن الیته تا اونجایی که من جس و جو کردم!
درکل ازینکه 10 فصل رو رگباری:))دیدم راضیم هرچند چشام سرویس شد:|
اواسط سریال فهمیدم اسپین آفی بنام جویی وجود داره،ازونجایی که خودم بشخصه با این کارکتر حال کردم 100 درصد تصمیم داشتم بعد تموم کردن فرندز،برم سراغش ولی یک اینکه کیفیت خوبی از سریال جویی رو پیدا نکردم و دو اینکه بعد دیدن 10 فصل شاید بهتر باشه یه استراحتی به خودم بدم و فعلا تا مدتی سراغ سیتکام و اینجور چیزا نرم.

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
249
دوستان اب دستتونه بزارید زمین Cobra Kai رو در یابید ! به معنای واقعی کلمه نوستالژی , کاری میکنه تمام 10 قسمت رو به صورت None-Stop نگاه کنید واقعا خوشحالم که Youtube هم وارد عرضه ساخت سریال شده و از دل چنین سوژه های قدیمی چنین سریال خفنی رو ساخته در وصف این سریال همین بس که اگه Netflix سکوی پرتابی به نام Stranger Things رو بعد مدتها تونست بهش دست پیدا کنه Youtube خیلی راحت اوایل کار به این مهم دست پیدا کرد واقعا برام عجیب چرا بعد مدت ها نه تنها اینجا بلکه هیچکدوم از سایت های وطنی حرفی از این سریال به میون نیوردن (تا جایی که میدونم) با این که تو سطح اینترنت ترکوند و چپ و راست از همه سمت تحسین شد متاسفانه خیلی دیر زیر نویسش تکمیل شد واسه همین اینقدر طول کشید که بنده برم سراغش که خوب باید بگم که واقعا مثل چی پشیمونم که به سریع ترین زمان ممکن نرفتم سراغش. سریال به معنا کلمه همون جور که گفتم سعی داره خودش رو با نوستالژی قاطی کنه از موسیقی های راک و متال دهه هشتادیش گرفته تا فلشبک زدن به فیلم اصلی و بعضا اشاره های لفظی تو طول سریال و بازیگرای فیلم اصلی که دیگه حق مطلب رو کامل ادا میکنن همه و همه تبدیلش میکنن به ی نوستالژی خفن . به صورت کلی بخوام بگم سریال از نظر داستانی حرفی برای گفتن نداره ولی تا دلتون بخواد پر از روایت مغز دار و حدف دار فان و کمدی و جدی که اگه یک درصد یکی از سکانس های فیلم اصلی رو هم بیشتر یادتون نباشه بازم میتونه کاری کنه که بخیالش نشید و به لطف سیاست سریال های اینترنتی دست از سر 10 قسمتش یکجا بر ندارید . سریال ده قسمت حدودا 30 دقیقه ای که راحت.میتونه قشنگ شبتون رو یکجا بساز :D

دمت گرم پسر دست مریزاد . بعد 20 سال فیلم و سریال دیدن به یه نتیجه رسیدم اونم اینه که بعضی وقتا باید به مغز استراحت داد . اگه بخوای همش سریال و فیلم سنگین ببینی مثله وست ورد کلا بعد یه مدت مغزت خسته میشه . بعضی وقتا باید فیلم و سریال رو واسه سرگرمی هم نگاه کرد .

اگه بازم سریال اینجوری داشتی معرفی کن .

بچه ها این سیتکام رو توصیه میکنین واسه دیدن؟؟

Arrested Development

Last edited by a moderator:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
153293360917482567-750x500.jpg

شبکه اینترنتی «نتفلیکس» (Netflix) تاریخ پخش مینی سریال «مجنون» (Maniac) را مشخص کرد.

این مینی سریال ده اپیزودی در تاریخ 21 سپتامبر ( 30 شهریور 1397) منتشر خواهد شد. داستان سریال درباره «آنی لندزبرگ» (با بازی Emma Stone) و «اوون ملگریم» (با بازی Jonah Hill)، دو غریبه ای است که به مراحل پایانی محاکمه اسرار آمیز دارویی رسیدند که هر کدام با دلایل شخصی خودشان در این محاکمه حضور یافتند. آنی ناراضی و بی هدف است و سعی دارد روابط خود را با مادر و خواهرش حفظ کند. اوون هم پنجمین فرزند از ثروتمندترین سرمایه داران نیویورک است که تمام زندگی اش را صرف مبارزه با بیماری اسکیزوفرنی کرده است.

در این مجموعه، «جاستین ثرو» (Justin Theroux) در نقش دکتر جیمز مانتلری ظاهر می شود. کسی که ادعا می کند که می تواند هر چیزی در مورد ذهن را با قرص هایی که خودش تولید کرده، درست کند. «مجنون» (Maniac) توسط «پاتریک سامرویل» (Patrick Somerville) ساخته شده است و «کری فوکوناگا» (Cary Fukunaga) آن را کارگردانی می کند.

منبع : Variety

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دمت گرم پسر دست مریزاد . بعد 20 سال فیلم و سریال دیدن به یه نتیجه رسیدم اونم اینه که بعضی وقتا باید به مغز استراحت داد . اگه بخوای همش سریال و فیلم سنگین ببینی مثله وست ورد کلا بعد یه مدت مغزت خسته میشه . بعضی وقتا باید فیلم و سریال رو واسه سرگرمی هم نگاه کرد .

اگه بازم سریال اینجوری داشتی معرفی کن .

بچه ها این سیتکام رو توصیه میکنین واسه دیدن؟؟

Arrested Development
Areested Development مدل سیتکامش با فرندز و باقی فرق داره، طنزشم مثل باقی نیست درجا از همون اول بخندی. باید یه خرده زمان بدی تا داستانش رو روایت کنه داستانش یه خرده میره جلو واقعاً زیبا میشه.:D

• Like
Reactions: Empyrium

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
سلام!

MV5BNDVkYjU0MzctMWRmZi00NTkxLTgwZWEtOWVhYjZlYjllYmU4XkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

خب...بلاخره تمومش کردم!اونم با شدت زیاد یا آبسسیو وار!این طولانی ترین سریالی بوده که دیدم و تموم کردم.قبلا قسمت اول رو سرسری نگاه کردم و زیاد خوشم نیومد،بنظر خیلی خاص میومد تا اینکه یروز کامل نگاهش کردم و دریافتم میون تیکه هایی که ردوبدل میشه،میشه قسمت هایی رو پیدا کرد که برام جالب باشن.دوستی میگفت بعد فصل اول اینقدر کارکترا با هم مچ میشن که از تماشای این سریال لذت میبری و اینچنین هم شد.شاید بگم بهترین بخش از این سریال،اواسطش بود بعنی از فصل سه تا فصل 7...جایی که از نظر من نقطه قوتش بود،جایی که با شخصیتا آشنایی کامل پیدا کردم.شرایطی که برا کارکترا ایجاد میشه،قرارهایی که میزارن،طعنه هایی که چندلر میزنه و بخصوص شخصیت جویی که خیلی از دیدنش لذت بردم.درست همون شخصیت مدنظرم برا یه کمدی که منو از خنده روده بر کنه!تو تماشای این سریال تو دوسه جا از شدت خنده زمینو گاز زدم که اکثرا مربوط به سکانس هایی جویی تریبیانی بود.همه ی اینا خوب و جذاب بود تا فصل 9 و 10 که احساس کردم مقداری خسته کننده و تکراری شده و چیزی برا ارائه نداره!چندلر و مانیکا که باهم ازدواج کردن،راس و ریچل با وجود اینکه بهم علاقه دارن با ملت قرار میزارن و مخصوصا قرار گذاشتن جویی و ریچل که اصلا برام جالب نبود...بعدها وقتی حواشی سریال رو تو نت جس و جو میکردم فهمیدم که فقط من نبودم که از رابطه جویی و ریچل خوشم نمیومده بلکه بیننده ها و حتی خود عواملم چنین حسی داشتن الیته تا اونجایی که من جس و جو کردم!
درکل ازینکه 10 فصل رو رگباری:))دیدم راضیم هرچند چشام سرویس شد:|
اواسط سریال فهمیدم اسپین آفی بنام جویی وجود داره،ازونجایی که خودم بشخصه با این کارکتر حال کردم 100 درصد تصمیم داشتم بعد تموم کردن فرندز،برم سراغش ولی یک اینکه کیفیت خوبی از سریال جویی رو پیدا نکردم و دو اینکه بعد دیدن 10 فصل شاید بهتر باشه یه استراحتی به خودم بدم و فعلا تا مدتی سراغ سیتکام و اینجور چیزا نرم.
ولکام تو د کلاب برو :D حالا یبار کمه، من خودم همون روزی که تموم کردم دوباره از اول تموم کردم، بعد از اینکه نقد هاو نظرات کاربران رو تو فروم ها و سایت های مختلف خوندم، بعدش دوباره شروع کردم... دقیقا منم بار اول که دیدم همین حس رو داشتم :D یعنی رابطه جویی ریچل ... سیزن های 9 10 رو خسته کننده میدیدم، ولی بار دوم کلا همه چیز برام فرق کرد و به جرات میگم، بهترین سریالی که دیدم، سریال فرندز بود که دومین بار دیدمش :D خیلی جالبه، ولی شوخی های سیزن 1، آشنایی بیشتر با شخصیت ها، روند تغییرات هر کدوم رو بهتر درک کردم و به شدت برام لذت بخشه، از اردیبهشت پارسال تا الان، پنجمین بار هست که شروع کردم...
سریال به شدت ارزش چندبار دیدن داره، بخصوص برای کسانی که دنبال تقویت زبان هستند، من سطح زبانم این مدت بشدت پیشرفت کرد ... حالا بگذریم.

راجب سریال جویی، اصلا هیچ موردیش به پای فرندز نمیرسه، یجورایی Soap Opera ـی شده ولی .. ولی میدونم که عاشق مت هستی، حتما ببینش، متاسفانه کنسل شد، والا سریال داشت بهتر میشد.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
فصل 6 orange is new black هم اومده هیچکی هم انگار دنبال نمیکنه ولی به نظرم در حال حاضر قوی ترین سریال نتفلیکسه بزنیم دان شه ببینیم چیه :D
من دمبال میکنم و این روزا دارم روزی دو سه اپیزود میبینم.فصل قبل رو خیلی دوس نداشتم برام جالب نبود فک کنم یکی از بازیگراشم اشاره کرده بود که قبول داره زیاد خوب نبوده.این فصل اما جالبه فعلا وسطاشم.تموم شه میرم برا سیزن دوم Glow و بعدم yellowstone و در نهایت Hidden که منتظرم تموم شن:D
وایر که صحبتش شد رو تا سیزن سه فقط دیدم.بعد از اتمام اون سیزن و ماجراهایی که اتفاق افتاد دیگه نگا نکردم.فصل دومش که اون یارو یونانیه و قاچاق و داستانا بود بم چسبید دوس داشتم.شیلدم هیچ وخت نگا نکردم فرصتی نشد.

• Like
Reactions: Hamzeh_Yz

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Sharp Objects از اون دسته سریال هایی است که میشه ازش صدتا تئوری ساخت. هر قسمت داره به نقطه ی مورد نظر می رسه.

قسمت چهارمش به نظر من خیلی خوب بود.\m/ عاشق سریالشم؛ داستان خفنی داره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من دمبال میکنم و این روزا دارم روزی دو سه اپیزود میبینم.فصل قبل رو خیلی دوس نداشتم برام جالب نبود فک کنم یکی از بازیگراشم اشاره کرده بود که قبول داره زیاد خوب نبوده.این فصل اما جالبه فعلا وسطاشم.تموم شه میرم برا
سیزن دوم Glow و بعدم yellowstone و در نهایت Hidden که منتظرم تموم شن:D
وایر که صحبتش شد رو تا سیزن سه فقط دیدم.بعد از اتمام اون سیزن و ماجراهایی که اتفاق افتاد دیگه نگا نکردم.فصل دومش که اون یارو یونانیه و قاچاق و داستانا بود بم چسبید دوس داشتم.شیلدم هیچ وخت نگا نکردم فرصتی نشد.
این فصل Orange Is the New Black به نظرم در مجموع خوب تموم شد ولی خوب متاسفانه قسمت شخصیت پردازیش کم کم داره لنگ میزنه استارتش رو هم از فصل قبل زدن 70 درصد شخصیتا رو این فصل حذف کردن و شخصیت های جدید اضافه کردن که زیادی چنگی به دل نمیزنه این قسمت های بیرون از زندانش رو هم که خوب زیاد کردن که اصلا حال نمیکنم با این کار بخش درامش رو هم میتونستن اب و تاب بیشتری بدن ولی تا حدودی معمولیه
=============================
این yellowstone رو که اشاره کردی رفتم سرچ کردم فکم افتاد ! سریال با این همه عوامل خفن رو من چجوری متوجهش نشده بودم خدا میدونه ! برم سر وقتش 8-}

Raging Bull

عضو جدید
Jun 3, 2015
17
نام
رضا.
six feet under
دو فصل اول بهترین درام تاثیرگذار و قابل تاملی بود که در تلوزیون دیدم. فیلمنامه و دلالت های داستانی در فصل سه سقوط کرد و من هم ادامه ندادم اما همچنان در نظرم ثابتم برای دو فصل اول، دوستش داشتم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
153302774832204610-1-750x500.jpg

شبکه HBO، سریال Euphoria را می سازد که درام نوجوانانه ای است که در آن «زندیا» (Zendaya) در نقش اصلی ظاهر می شود.

این سریال توسط نویسنده (Wizard Of Lies) یعنی «سم لوینسون» (Sam Levinson) ساخته می شود که بر اساس سریال اسرائیلی به همین نام می باشد و داستان گروهی از نوجوان های دبیرستانی را دنبال می کند که بیشتر اوقات خود را به مصرف مواد مخدر، عشق و دوستی با یکدیگر می گذارنند.

علاوه بر «زندیا» (Zendaya)، بازیگران دیگری چون «استورم رد» (Storm Reid)، «اریک دین» (Eric Dane)، «الکسا دمی» (Alexa Demie)، «جیکوب الردی» (Jacob Elordie)، «نیکا کینگ» (Nika King) و «سیدنی سویینری» (Sydney Sweeney) در این مجموعه ایفای نقش می کنند.

رپر معروف «دریک» (Drake) و دی جی و تهیه کننده موسیقی (Future)، قرارداد بستند که وظیفه تهیه کنندگی اجرایی مجموعه را برعهده بگیرند و خود لوینسون به همراه «دافنا لوین» (Daphna Levin)، کسی که نسخه ی اسرائیلی سریال را ساخته است، جز تهیه کنندگان اجرایی هستند.

زندیا سابقه بازی در مجموعه (Disney’s Undercover) و فیلم های (Spider-Man: Homecoming) و (Greatest Showman) را دارد و خبر ساخت سریال Euphoria را در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده است.

منبع : TV Insider

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
153310793355363856-750x500.jpg

بنابر گزارش های جدید، سریال 24 با نسخه ی پیش درآمد (Prequel) جدیدی به قاب تلویزیون باز می گردد.

مجموعه اورجینال 24 در 8 فصل از تاریخ نوامبر 2001 تا مه 2010 از شبکه فاکس پخش شد و سپس، فصل جدید در قالب مینی سریالی به نام «یک روز دیگر زنده بمان» (Live Another Day) در سال 2014 دوباره بر روی آنتن شبکه فاکس رفت. سال گذشته هم، نسخه فرعی از مجموعه 24 با پسوند «میراث» (Legacy) از شبکه فاکس پخش شد که پس از تنها یک فصل به دلیل عدم جذب بیننده و نقد های ضعیف از سوی منتقدان، کنسل شد.

وبسایت «هالیوود ریپورتر» (Hollywood Reporter) اکنون خبر داده است که شبکه فاکس تصمیم دارد که بار دیگر 24 را با تولید یک پیش درآمد (Prequel)، مجموعه را زنده نگه دارد و جک بائر، دوباره به عنوان شخصیت اصلی در آن ظاهر شود. «جان سرنو» (John Surnow) و «رابرت کوچران» (Robert Cochran) قرار هستند که این Prequel را تولید کنند.

فصل جدید درباره جک بائر جوان تر خواهد بود تا داستان زندگی خود را شرح دهد. تهیه کنندگان امیدوار هستند که این پیش درآمد از مجموعه 24، یک پروژه بلند مدت به حساب بیاید. هنوز قطعی تایید نشده است که چه کسی نقش جک بائر را بازی می کند اما شایعاتی مبنی بر این که «کیفر ساترلند» (Kiefer Sutherland) به مجموعه 24 باز نمی گردد، زیاد شنیده می شود، چون که این Prequel قرار است شخصیت جوان تری از جک بائر را نشان دهد.

نوامبر گذشته، شایعه شده بود که حتی قرار است نسخه فرعی از مجموعه 24 ساخته شود که شخصیت اصلی آن یک زن است.

منبع : NME

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر