Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام
Sense8 وضعیتش چجوریه ؟ کنسل شده یا قراره پایان درست حسابی داشته باشه ؟

سریال کنسل شد
بعد فن ها اعتراض کردند و هشتگ تویتری راه انداختند و ...، در نهایت Netflix گفت یک قسمت به عنوان پایان سریال تاریخ 8 جون امسال ریلیز می کنه
متاسفانه اینم از اون سریال هایی بود که در کتار کیفیت بالا، به خاطر نداشتن بیننده کنسل شد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
چون بیننده داره، دارن میسازند دیگه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
کل حرفم همین بود دیگه:D نتفلیکس الان اینقد عنوان خوب و پربیننده داره و سطحشم بالا رفته که انتظار میره از این حرکات خز نزنه، وگرنه چه فرقی با CW میکنه:D، کترین لنگفورد خوب فهمید کشید بیرون از سریال حالا میخوان بدون اون ادامه بدن دقیقا مثل ومپایر دایریز که فصلای آخر کم کم تمام بازیگراش داشتن هر سال میرفتن بیرون از بس بیش از حد طولانیش کردن.
از همه بدتر اینه که با اینکه فصل دوم متای پایینی گرفت IMDB اپیزوداشم خیلی نسبت به فصل قبل ضعیف بود بخاطر تعداد بیننده تمدید شد از اون طرف Sense8 از همین شبکه کنسل میشه با اینکه طرفداراش جر دادن خودشونو تو شبکه های مجازی :D والا اگه قرار بود هر سریالی بخاطر تعداد بیننده تمدید شه که الان تقریبا باید در حال تماشای سیزن 10 ـه بریکینگ بد میبودیم و GoT ـم باید یک جا تا 6-7 تا سیزن دیگه هم تمدید میشد :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
کل حرفم همین بود دیگه:D نتفلیکس الان اینقد عنوان خوب و پربیننده داره و سطحشم بالا رفته که انتظار میره از این حرکات خز نزنه، وگرنه چه فرقی با CW میکنه:D، کترین لنگفورد خوب فهمید کشید بیرون از سریال حالا میخوان بدون اون ادامه بدن دقیقا مثل ومپایر دایریز که فصلای آخر کم کم تمام بازیگراش داشتن هر سال میرفتن بیرون از بس بیش از حد طولانیش کردن.
از همه بدتر اینه که با اینکه فصل دوم متای پایینی گرفت IMDB اپیزوداشم خیلی نسبت به فصل قبل ضعیف بود بخاطر تعداد بیننده تمدید شد از اون طرف Sense8 از همین شبکه کنسل میشه با اینکه طرفداراش جر دادن خودشونو تو شبکه های مجازی :D والا اگه قرار بود هر سریالی بخاطر تعداد بیننده تمدید شه که الان تقریبا باید در حال تماشای سیزن 10 ـه بریکینگ بد میبودیم و GoT ـم باید یک جا تا 6-7 تا سیزن دیگه هم تمدید میشد :D

همین موندم با چه عقلی Seven Seconds رو کنسل کرد نتفلیکس یا مارکو پولو رو!!!!!!؟؟؟؟ احتمالا فصل سوم فصل آخرش هست طبق اون چیزی که خوندم. کلا نتفلیکس سریالاش فقط فصل اولش خوب هستند و بقیه فصل ها از افت کیفی برخوردار می شوند. Bloodline فصل اولش خوب بود و دومش کمی افت کرد و سومش که رفت جاده خاکی. Hemolck Grove که سه فصلی جمعش کرد نتفلیکس. Unfortunate Events هم سه فصلی جمع کرد و سال دیگه تموم میشه و همچون انیمیشن TrollHunters. امیدوارم استرنجر تینگز فصل چهارمش دیگه آخریش باشه. چون از اون سریال هایی نیست که کشش چند فصل بودن رو داشته باشه. هوس اف کاردز هم فصل پنج که خراب کرد که نتفلیکس اون هم تموم کرد. الان تنها برگ برندش ST و Orange هست.

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
فصل دوم Legion تا همین اپیزود 10، بیشتر شبیه به یه گالری هنری بود. پر نقاشی های قشنگ و ظاهرا مفهومی که شخصا هیچی ازشون نمیفهمیدم!
اما خب اپیزود 10 تقریبا میشه گفت تمام معادله رو عوض کرد؛ خصوصا با اون Opening محشرش که یه رفرنس خیلی خوب و هیجان انگیز به کمیکا بود.
صداگذاری Jon Hamm چندین پله به تاثیرگذاری سکانس های خاص سریال کمک کرده و بلاشک فصل دوم سریال، یکی از سورپرایزهای خوب 2018 بوده.
به هیچوجه از دستش ندید. چه دوستانی که فصل اول رو دیدن، چه اونهایی که کامل از سریال فاصله دارن.

• Like
Reactions: hooman1995

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
درست میبینم سرنا با جون دارن باهم باند میشن :x حالا باز قسمت بعدی میاد جون رو دوباره نقره داغ میکنه :-q البته با این کاری که فرد کرد بعید میدونم بخواد اونجری جون رو اذیت کنه . البته که تغییر شخصیتی فرد رو اصلا نتونستم درک کنم کسی که خودش انواع و اقسام قانون شکنیا رو کرده تا الان برا همسرش هم حتی ادم کشته چجوری یهو اینجوری قاط برمیداره ؟ یا جونی که تا دیروز کلی توسط سرنا تحقیر شد نه یک بار بلکه چند بار سر قضیه بچش هم که دیگه تیر اخر رو رسما خورد چجوری باهاش همدردی میکنه ؟ من یکم فک میکنم شعاری عمل کردن این قسمت و کلا زیاده روی کردن تو این مورد کسی هست که مثل من فک کنه ؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
درست میبینم سرنا با جون دارن باهم باند میشن :x حالا باز قسمت بعدی میاد جون رو دوباره نقره داغ میکنه :-q البته با این کاری که فرد کرد بعید میدونم بخواد اونجری جون رو اذیت کنه . البته که تغییر شخصیتی فرد رو اصلا نتونستم درک کنم کسی که خودش انواع و اقسام قانون شکنیا رو کرده تا الان برا همسرش هم حتی ادم کشته چجوری یهو اینجوری قاط برمیداره ؟ یا جونی که تا دیروز کلی توسط سرنا تحقیر شد نه یک بار بلکه چند بار سر قضیه بچش هم که دیگه تیر اخر رو رسما خورد چجوری باهاش همدردی میکنه ؟ من یکم فک میکنم شعاری عمل کردن این قسمت و کلا زیاده روی کردن تو این مورد کسی هست که مثل من فک کنه ؟
من خیلی باهات موافق نیستم:D
به نظرم فرد تغییر شخصیتی نداشته و در اصل داره شخصیت خودش رو، رو میکنه، مجازات سرنا هم بخاطر قانون شکنیش نبود در اصل بهونه بود که درس عبرتی بهش بده که تا یاد داره تو کار هاش دخالت نکنه
جون هم طبق چیزی که من از شخصیتش برداشت کردم، اصلا آدم کینه جویی نیست و برای تغییر شرایط حاضره هر کاری بکنه الان هم سرنا رو یجورایی سمت خودش میبینه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
من خیلی باهات موافق نیستم:D
به نظرم فرد تغییر شخصیتی نداشته و در اصل داره شخصیت خودش رو، رو میکنه، مجازات سرنا هم بخاطر قانون شکنیش نبود در اصل بهونه بود که درس عبرتی بهش بده که تا یاد داره تو کار هاش دخالت نکنه
جون هم طبق چیزی که من از شخصیتش برداشت کردم، اصلا آدم کینه جویی نیست و برای تغییر شرایط حاضره هر کاری بکنه الان هم سرنا رو یجورایی سمت خودش میبینه

اینکه فرد شخصیت دو رویی داشته تا الان که حرفی نیست . منتهی ما نه سرنایی رو میشناسیم که بخواد تو کارای فرد دخالت کنه نه فردی رو میشناسیم که تا الان به سرنا درس عبرتی داده باشه نا سلامتی تو فلش بک هاش نشون میده که چجوری عاشق هم بودن البته که خود سرنا تو شکل گرفتن رابطه سردشون دخیل بود تا خود فرد . حالا که سعی میکنه رابطشون رو کمی گرم کنه (سرنا) میبینم بعضی جا ها دلیل الکی برا خودش میاره و اعتقاداتش خودش رو پیش میکشه بعضی جاها هم فرد بهش بی اعتنایی میکنه در کل به نظر جوری نبود که فرد بخواد بهش درس عبرتی بده در مورد جون هم درسته جون واسه رسیدن به مقاصدش تا الان دست به هرگونه سازگاریی زده ولی خوب اینکه اونجوری تحقیر بشی و بعدا از کتک خوردن شخص اذیت کنندت اونجوری وحشت کنی نه یکم غیر قابل باورـه یادمون نره که جون قبلا تو یـ لحظه ایده کشتن سرنا رو تو ذهن خودش پرورش داد ! بعدم اینکه میگم که میخواستم کمی پیازداغش رو زیاد کنن بر میگرده به مونولوگ جون که در میاد میگه مردا فقط از خندیدن زنا بهشون میترسن ولی زنا از اینکه یـ وقت به دست مردا کشته نشن میترسن . باید قبلا اینو میفهیدم .........

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
پیش نمایش قسمت بعد رو ندیدی؟:-?

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
چطور ؟ همین الان دیدمش
در مورد اون مطلبی که راجع به جون گفتی ، چیزی نشون نداد خیلی ?-: البته پیش نمایش هاش بعضا گمراه کننده هست. مثل پیش نمایش قسمت هفت.
تغییر ناگهانی نبود ، به نظرم قدرت نمایی بو و فهموندن این که حد و حدود خودشون رو بدونن . اتفاقا همین سرینا تو تغییر شخصیت فرد دخیله. قسمت قبل یادته؟ قبل ترور نافرجام سرینا صحبت هاشون با هم چجوری بود؟ بعدش چه فرقی کرد.
سر تنبیه سرینا یه حس دوگانه داشتم ، هم دلم می سوخت براش و هم بخاطر کارهاش و میزان دخیل بودنش تو وضع موجود میگفتم حقشه.
زومجی نقد های جالبی برای هر قسمت میگذاره وقت کردی بخونش

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
شهرزاد هم قسمت اخرش امروز اومد .
خیلی خوش حالم که بعد دیدن این همه قسمت ، این حس بهم دست نداد که وقتم رو تلف کردم ... به معنای واقعی عالی بستن پروندش رو . هر چند قابل پیش بینی بود تا حدی پایانش ، ولی خیلی تاثیرگذار بود . شهاب حسینی واقعا ترکوند این چند تا قسمت آخر .
به دوستانی که هنوز ندیدن این مجموعه رو شدید پیشنهاد میکنم که ببینن ، مطمئن باشن که ارزشش رو داره . جزو معدود سریال های "ایرانی" هست که واقعا پاش وقت گذاشته شده :)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,411
این سریال Lethal Weapon سریال خوبیه انصافا"
فصل دوم عجیب تمومش کردن:| اصلا توقع نداشتم اینطور شه
کسی میدونه فصل 3 کی میاد یا باز کنسل کردن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر