majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اتفاقاً از بین این 3 سریال 24 با اختلاف بهترینه. حتی اون فصل 12 قسمتی هم که بعد از چند سال ساخته شد، نشون داد چرا توی سبک خودش رقیب نداره.
لاست هم تا اواسط خوب بود و هرموقع بهش فکر می‌کنم یه سریال عظیم میاد توی ذهنم و اون فضای مرموز و معرکه‌ش، ولی خب نتونست کیفیت‌ـش رو حفظ کنه و همین مرموزی بیش از حد یا بهتره بگم سؤال ایجادکردن بیش از حد به سریال ضربه زد.
24 ـو هیچ وقت کامل تا آخر ندیدم که بتونم نظر قطعی بدم بیشتر حرفم سر Prison Break بود که یک زمانی ملت به عنوان بهترین سریال دنیا بهش نگاه میکردن :D حالا لاستم شاید تا آخر ببینم نظرم عوض شه با توجه به اینکه اینقد میکوبن آخراشو، ولی قبول دارم فصلای اول قوی تر بود مخصوصا فصل دوم جز نفس گیر ترین و جذاب ترین سیزنایی بود که دیده بودم بصورت کلی :D

• Like
Reactions: hooman1995

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
شنیدم مزخرف تموم میشه. امادگیش رو دارم:D
کسایی که این حرفو میگن درک درستی از سریال ندارن
مزخرف تموم نمیشه پایان سریال رو به عهده خود بیننده گذاشتن که چه برداشتی کنه
مثل یه چیزی تو مایه های شاتر ایلند

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
13 reasons why برای فصل سوم تایید شد :|

رسما مسخره کردن دیگه، این همه سریال خوب امسال کنسل شد بخاطر کمبود بیننده بعد سریالی که داستانش فصل یک تموم شده سه فصل تمدید میشه، بعد جالب تر از همه تینیجرا زیر پست نتفلیکس دارن جون میدن واسه فصل سوم :|

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان

رسما مسخره کردن دیگه، این همه سریال خوب امسال کنسل شد بخاطر کمبود بیننده بعد سریالی که داستانش فصل یک تموم شده سه فصل تمدید میشه، بعد جالب تر از همه تینیجرا زیر پست نتفلیکس دارن جون میدن واسه فصل سوم :|
چون بیننده داره، دارن میسازند دیگه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
کسایی که این حرفو میگن درک درستی از سریال ندارن
مزخرف تموم نمیشه پایان سریال رو به عهده خود بیننده گذاشتن که چه برداشتی کنه
مثل یه چیزی تو مایه های شاتر ایلند
اها پایان باز داره! خب این خیلی بهتر شد تا اینکه بی منطق تمومش کنن. ولی من تا حدودی هم حق میدم به اون کسایی که با پایان سریال مشکل دارن. lost یه فیلم 2 ساعته نیست که خب با یه پایان بدون توضیح پرونده شو ببندن. چندین سال بشینی سریال رو ببینی و اخرش نتونی یک نتیجه گیری کلی یا یه دید کامل نسبت به تمامی قضایا داشته باشی یکم رو اعصابه:D

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
اها پایان باز داره! خب این خیلی بهتر شد تا اینکه بی منطق تمومش کنن. ولی من تا حدودی هم حق میدم به اون کسایی که با پایان سریال مشکل دارن. lost یه فیلم 2 ساعته نیست که خب با یه پایان بدون توضیح پرونده شو ببندن. چندین سال بشینی سریال رو ببینی و اخرش نتونی یک نتیجه گیری کلی یا یه دید کامل نسبت به تمامی قضایا داشته باشی یکم رو اعصابه:D
فصل چندمی؟
البته بعد چند سال خود کارگردان و نویسنده ها جواب یه سری از سوالات رو روشن کردن که تو گوگل سرچ کنی میبینی
لاست یه شاهکاره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
فصل چندمی؟
البته بعد چند سال خود کارگردان و نویسنده ها جواب یه سری از سوالات رو روشن کردن که تو گوگل سرچ کنی میبینی
لاست یه شاهکاره
تازه فصل اول رو تموم کردم:D فعلا که خیلی خوبه. میدونی نمیدونم احساسم درسته یا نه ولی بعضی موقعیت ها رو احساس میکنم صرفا برای هیجان فیلم ایجاد میکنن و نباید دنبال توضیح منطقی بگردم.

Dimitriss

کاربر سایت
May 14, 2018
45
تازه فصل اول رو تموم کردم:D فعلا که خیلی خوبه. میدونی نمیدونم احساسم درسته یا نه ولی بعضی موقعیت ها رو احساس میکنم صرفا برای هیجان فیلم ایجاد میکنن و نباید دنبال توضیح منطقی بگردم.
خوش به حالت بار اولته میبینی برات تازگی داره البته لاست رو هر چقدر ببینی هر سری بازم ممکنه به یه نکته جدید پی ببری

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

من هنوز فصل دو رو شروع نکردم. راستش هیچ دلیلی هم ندارم شروع کنم :| از هیچکس هم نقد خیلی مثبتی نشنیدم...
واقعا مسخره کردن اینا... خود کترین لانگفورد گفته بود فصل 3 ای درکار باشه یا نباشه امکان نداره برگرده :|

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
من هنوز فصل دو رو شروع نکردم. راستش هیچ دلیلی هم ندارم شروع کنم :| از هیچکس هم نقد خیلی مثبتی نشنیدم...
واقعا مسخره کردن اینا... خود کترین لانگفورد گفته بود فصل 3 ای درکار باشه یا نباشه امکان نداره برگرده :|
من اصلا سمت فصل دوم نرفتم و کاملا هم راضیم!
بشین فصل دوم وست‌ورلد رو ببین!

• Like
Reactions: arash1996

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من اصلا سمت فصل دوم نرفتم و کاملا هم راضیم!
بشین فصل دوم وست‌ورلد رو ببین!

وست ورلد که اختیار دارین :D تاپیکشو چک کنی اخبار سر به بیابون گذاشتن های هفتگیمو میبینی :D

---------------------------------------------
جدای این ها. تازگی دارک تموم شد... اگر وقت کنم اولین فرصت میخوام بلک میرور رو تموم کنم :D
بعد جسیکا جونز (فصل 2) رو ندیدم ... فصل اولشو خیلی دوست داشتم.
آلترد کربن هم توی صفه :D یک بار قسمت اولشو دیدم خیلی خوشم اومد ولی نشد ادامه بدم دیگه :D موند کلا!
فارگو فصل 3 و لیژن فصل 2 هم هنوز ندیدم :| مخصوصا لیژن! خیلی منتظرشم تموم شه که شروعش کنم

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
وست ورلد که اختیار دارین :D تاپیکشو چک کنی اخبار سر به بیابون گذاشتن های هفتگیمو میبینی :D

---------------------------------------------
جدای این ها. تازگی دارک تموم شد... اگر وقت کنم اولین فرصت میخوام بلک میرور رو تموم کنم :D
بعد جسیکا جونز (فصل 2) رو ندیدم ... فصل اولشو خیلی دوست داشتم.
آلترد کربن هم توی صفه :D یک بار قسمت اولشو دیدم خیلی خوشم اومد ولی نشد ادامه بدم دیگه :D موند کلا!
فارگو فصل 3 و لیژن فصل 2 هم هنوز ندیدم :| مخصوصا لیژن! خیلی منتظرشم تموم شه که شروعش کنم

Jessica Jones فصل یک اش بهترین سریال MCU Netflix Series اه
منتها فصل دوش رو با اون سطح انتظار نباید ببینی، نه این که بد باشه، خوبه، اما از اون تم دارک و Villain خفن و ... خبری نیست
کلا یک لول باید انتظارات رو بیاری پایین تا از سریال لذت ببری، اگر با دید فصل 1 اش نگاه کنی چندان برات جالب نیست
باشد که در فصل 3 اش، راه فصل 1 رو در پیش بگیرن

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
همون چیزی بود که مدت ها انتظارشو داشتم .
کل این فصل دیوید یه خرده بیش از حد بی آزار و به قول معروف آدم خوبه بود ولی تو این قسمت و تو قسمت بعدی احتمالا با یک شخصیت جدید از دیوید روبرو میشیم. نمیتونم صبر کنم تا چهارشنبه بیاد ~X(

• Like
Reactions: hooman1995

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر