persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
اینجانب پیش درگاه الهی خالصانه از اهل فیلم و سریال ، علم و ادب و... به خاطر نگاه نکردن ریک اند مورتی تا به این سن تقاضایی بخشش رو دارم...
باشد که مقبول درگاه حق باشد.

بابا چقدر خوبه این ...پوکیدم از خنده

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
اینجانب پیش درگاه الهی خالصانه از اهل فیلم و سریال ، علم و ادب و... به خاطر نگاه نکردن ریک اند مورتی تا به این سن تقاضایی بخشش رو دارم...

با زیرنویس فارسی هم خوبه یا حتما باید زبانت خوب باشه؟

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
منم چند وقت پیش قسمت اول ریک اند مورتی رو تیکه تیکه دیدم و زیاد خوشم نیومد ولی ازبس اینجا تعریفشو دادین رفتم با دقت نشستم و دیدمش و الان فقط یه چیز میتونم بگم:
معتادش شدم:|

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
  • Like
Reactions: amir72

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
American Crime رو تموم کردم!

فصل اول درباره قتل یک سرباز و مجروح شدید همسرش است. سربازی که تحت فروش مواد بوده و در حین معامله، توسط دو موعتاد به قتل می رسند. اما قضیه از جنایت فراتر می آید. چون قاتل فردی سیاهپوست و خواهرش برای نجات او، مسائل نژادی را وارد قضیه می کند و همانند American Crime Story ، سعی می کنند او را از این مخصمه نجات دهند. مشکلات پی در پی دوست دختر قاتل، والدین مقتول و همسر مقتول و.... همه همه این فصل را در برمی گیرد. در کل فصل اول خوب بود و پایان به شدت Sad دارد.

فصل دوم درباره تجاوز جنسی به یک پستر در پارتی شبانه است. داستانی که شما را به یاد 13 Reason Why می اندازد اما این دفعه طرف پسر است و این قضیه را عجیب و حساس تر می کند. در این فصل، روابط عاطفی و روحی و روانی نوجوانان توجه دارد و مسئله همجسنگرایی تمرکز کرده است. در کل پایان این فصل و دو قسمت پایانی، این فصل رو خراب کرد.

فصل سوم ترکیبی از چند داستنان است. درباره یک انتقام یک مرد مکزیکی از یک قاتل که پسرش را کشته است. درباره اتش گرفتن مزرعه و کشته شدن هزاران کارگر زنی آن را مقصر این قضیه خود می داند. قضیه آوردن یک دختر فرانسوی که نگهداری بچه شان باشد که متاسفانه آن دختر برایشان دردسر می شود. دختری که فاحشه است و میخواهد بچه اش را نگه دارد. در کل فصل خوبی بود.

بهترین فصل، فصل اول آن است

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: amir72

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
دوستان یک سریال به من معرفی کنید که تمش روابط انسانی و زندگی روزمره عادی باشه و کمدی هم که باشه چه بهتر (غیر از Friends, HIMYM, BBT)

بین fargo و هانیبال هم کدوم رو ببینم بهتره؟ وقت دیدن دوتاشو ندارم

بریکینگ بد روابط اجتماعیی داره و ارتباط شخصیت ها از تغییرشون تا انتهای فصل ولی کمدی نیست
دیدمش و عالی بوده دنبال همین سبکم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Origami 2008

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
دوستان یک سریال به من معرفی کنید که تمش روابط انسانی و زندگی روزمره عادی باشه و کمدی هم که باشه چه بهتر (غیر از Friends, HIMYM, BBT)

بریکینگ بد روابط اجتماعیی داره و ارتباط شخصیت ها از تغییرشون تا انتهای فصل ولی کمدی نیست

• Like
Reactions: Amir09

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad

Californication
تا اخر عمرمم به ملت معرفيش ميكنم:D:D
صحنه هاي جنسيش بالاست.
به نظرم فارگو بهتره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر

قطعا مسائل خانوادگی همراه با هیجان باشه اینا خوبه:
Bloodline
Rectify
Gracepoint
Sopranos

مسائل خانوادگی با تم ملودرام
Big Love
Six Under Feet

مسائل خانوادگی با تم کمدی
Modern Family
Rising Hope
Malcom in The Middle
Weeds (جنایی هم قاطیشه)

• Like

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson

به نظر من دکستر کنار تم جنایی اش مسائل روزمره رو جالب نشون داده بود . یکی از نکاتی که عاشق اش شده بودم همین ویژگی اش بود

• Like

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318

خود طراح اصلی اقرار کرده که سریال رو از روی back to the future خلق کردم... اصلا اینطور که شماها جو میدید نیست نوآوری آنچنانی نداره.

• Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر