Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png
Snatch _ official trailer (2017) Rupert Grint
720p
اولین تریلر رسمی از سریال Snatch منتشر شد. لازم به ذکر است که این سریال براساس فیلمی به همین نام به کارگردانی گای ریچی که در سال 2000 اکران شده بود ساخته خواهد شد.
---------------------------------------------------------------------------------------------
تیزر جدیدی از سریال Twin Peaks با حضور Kyle MacLachlan منتشر شد.
720p

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Untitled.png

شبکه AMC تاریخ پخش فصل دوم سریال زیبای Into The Badlands رو یکشنبه 29 اسفند 95 اعلام کرد .

ژانر: اکشن | ماجراجویی | درام

سریال در سبک هنر های رزمی و برداشتی آزاد از داستانی کلاسیک چینی به نام سفر به غرب می باشد و داستان مبارزی حرفه ای به نام سانی با بازی Daniel Wu را بیان میکند که به همراهی پسری جوان برای رسیدن به حقیقت، قدم در مسیری خطرناک در سرزمینی پر از بی رحمی ها میگذارند …

IMDb : 8.1/10
Rotten Tomatoes : 53%
Season 1 metacritic : 54

منبع

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
مجله اینترتیمنت ویکلی شماره جدید خود را به سریال The Defenders اختصاص داده و اولین تصاویر رسمی از این سریال را منتشر کرده است.

در این تصاویر شاهد شخصیت‌های اصلی این سریال از جمله دردویل، آیرون فیست، لوک کیج و جسیکا جونز هستیم.

سریال The Defenders قرار است در سال 2017 منتشر شود، با این حال، هنوز تاریخ دقیق و رسمی برای پخش آن اعلام نشده است.

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

مجله اینترتیمنت ویکلی شماره جدید خود را به سریال The Defenders اختصاص داده و اولین تصاویر رسمی از این سریال را منتشر کرده است.

در این تصاویر شاهد شخصیت‌های اصلی این سریال از جمله دردویل، آیرون فیست، لوک کیج و جسیکا جونز هستیم.

سریال The Defenders قرار است در سال 2017 منتشر شود، با این حال، هنوز تاریخ دقیق و رسمی برای پخش آن اعلام نشده است.
خود Iron Fist قرار نیست به صورت یه سریال جدا باشه ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson

همه رو برگردوندن جز اصل مطلب . عزیز دل پانیشر. خداییش فصل دو دیردویل کیفیت اش از بقیه سریال های مارول بالاتر بود به نظرم و به خاطر حضور پانیشر بود . امیدوارم یکی دو قسمت بیاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
شرلوک فوق العاده بود این اپیزود، جز پر هیجان ترین و پر سرپرایز ترین اپیزودای سریال بود و در عین حال معمولی ترین پایان هارو داشت.
از نظر بازی کردن با روح و روان این اپیزود جز قوی ترین اپیزودا بود، تیک تاک تیک تاک موریارتی و اون نور قرمز قشنگ با اعصاب آدم بازی میکرد، دیالوگای عالیه یوروس، کلا تا 5 دقیقه آخر این اپیزود جز تاپ ترین اپیزودای سریال بود که انتظار داشتم با یک پایان خیلی غیر قابل پیشبینی تمومش کنن که برعکس خیلی آروم و بی دردسر تموم شد که همه چیزو بهم ریخت.:|

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
شرلوک فوق العاده بود این اپیزود، جز پر هیجان ترین و پر سرپرایز ترین اپیزودای سریال بود و در عین حال معمولی ترین پایان هارو داشت.
از نظر بازی کردن با روح و روان این اپیزود جز قوی ترین اپیزودا بود، تیک تاک تیک تاک موریارتی و اون نور قرمز قشنگ با اعصاب آدم بازی میکرد، دیالوگای عالیه یوروس، کلا تا 5 دقیقه آخر این اپیزود جز تاپ ترین اپیزودای سریال بود که انتظار داشتم با یک پایان خیلی غیر قابل پیشبینی تمومش کنن که برعکس خیلی آروم و بی دردسر تموم شد که همه چیزو بهم ریخت.

و اینکه مشخص نشد تیری که یوروس شلیک کرد تو اپیزود قبل کجا رفت :|
دقیقا، موافقم با حرفات. منم همین الان دیدم. مثل همیشه فوق العاده بودف دقت نکردی اول سریال رو :
اول سریال موقعی که مایکرافت رو دست میندازن،
جان میگه: سرجلسه بهم شلیک کرد
شرلوک میگه: البته اسلحه بیهوشی بود

چه هیجانی داد واقعا. نفهمیدم سریال کی شروع شد کی تموم شد. از همون اول ت 3 4 دقیقه آخرش، میخکوب بدون اینکه به زمان توجه کنم. عالی بود.
ولی خب پایان تحت تاثیر صحبت های ضد و نقیض درباره ی فصل 5 شد. معلوم نیست فصل 5ـی در کار هست یا نه، ولی به نوعی یه پایان 80% برای گذاشتن.
حیفه خدایی این شخصیت هارو کنار هم نبینیم. خداروشکر من فقط سه سال صبر کردم :D یعنی من سریال رو بعد از پخش سیزن 3 تازه شروع کردم و الان خودمو آماده میکنم برای بار چهارم از اول تا آخرش ببینم.
هیچوقت هیچوقت مطمئنم سیر نمیشم تا خودم یکی مثل شرلوک نشم :)) حدسم درست بود، که این یوروس، موریارتی رو نوچه خودش کرد. نه تنها موریارتی، کل پادگان رو مطیع کرده بود :))
شخصیت آیرین ادلر هم خوب چیزی بود. ای کاش از اون هم استفاده میبردن :D

خلاصه که بهترین سریالی هست که من تو عمرم دیدم. عاشق این سریال و شخصیتاشم. بازی بندیکت و مارتین فریمن که جای بحثی نمیذاره. بازی مارک گتیس و بقیه هم خیلی خوب بود.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png

شبکه amc تاریخ پخش فصل سوم سریال Better Call Saul رو دوشنبه 21 فروردین 96 اعلام کرد.

ژانر: کمدی | جنایی | درام

سریال "بهتره با ساول تماس بگیری" اسپین‌آف سریال "بریکینگ بد" می باشد که داستانش در مورد وکیل والتر وایت، ساول گودمن (باب ادنکیرک) و دفتر وکالت او و نحوه آشنایی او با اعضای گروه درست قبل از رخ دادن اتفاقات "بریکینگ بد" می باشد...

طبق گفته وب‌سایت امپایر، جیمی مک‌گیل با بازی باب ادنکیرک، در بخش‌هایی از فصل سوم سریال Better Call Saul با گاس فرینگ ملاقات خواهد کرد.

IMDb : 8.7/10
Rotten Tomatoes : 97%
Season 1 metacritic : 78

منبع

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
چقد این اپیزود شرلوک سوتی داشت :|
واقعا پایین تر از انتظار بود این قسمت. هم Plothole زیاد داشت هم سوتی های کارگردانی و ..

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
درسته که این قسمت آخر شرلوک به شدت هیجان داشت،ولی واقعا دیگه بی منطقی توو ذوق زد، هنوز خیلی چیزا بی جواب موندن!!
یعنی چی آخه یه بچه زیر 10 سال میاد یه معمایی میگه انیشتین هم بیاری هنگ می کنه منظورش چی بوده...
جزییات خیلی زیادی سرسری رد شدن! مثه اینکه بالاخره من نفمیدم توو اون اپیزود امیلیا ریکلتی چیجوری شرلوک با نبش قبر توو ذهنش می فهمه موریارتی مرده (من کلید کردم رو این فقط :D ) یا اینکه بالاخره توو 5 دقیقه مکالمه موریارتی- یوروس چی گفته شده که موریارتی بیاد فیلم ضبط شده بازی کنه!
اگه اشتباه نکنم اولین بار ما اسم red beard رو توو فصل 3 می شنویم،یعنی بعده اینکه موریارتی مرده، چطور موریارتی بعده این ملاقات با خواهره چیزی از رد بیرد نمی فهمه،ولی مگنوسن شمه هایی از رد بیرد رو باخبره؟!
به نظر من مراحل یوروس که شرلوک یکی یکی ردشون می کرد توو این قسمت آخری،باید طوری می بودن که پس زمینه ای از بعد روانشناسی یوروس باشه که چقد محتاجه یه دوست یا خانواده اشه،نه اینکه فقط پازل باشن،از اون گذشته،کی میاد کلی ریاضت بکشه واسه این شکل پازل،بعد آخرش این شکلی تسلیم بشه!
اگه خواهر محبت برادرش رو می خواد خو بیا بگو اخوی انا مظلوم! :D دیگه چرا به شکل افراطی خاص می خوای بکنش ؟!
در کل من اگه بخوام فقط به اپیزود 3 نمره بدم،7 اینا میدم،ولی اگه بخوام اپیزود 3 رو توو مقیاس کل سریال نمره بدم،این قسمت و قسمت اول فصل 4 جز ضعیف ترینا میشن!

• Like
Reactions: Albis and Empyrium

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر