majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
WestWorld خیلی خوب بود قسمت اول :D
به هر بخش از سریال نگاه کنی میبینی بهترینا توش نقش دارن، از آهنگ سازی و تیتراژش گرفته تا فیلمبرداری و جلوه های ویژه و کست و پلات همه چی عالی بود و همین باعث میشد آدم فک کنه داره یک فیلم سینمایی خوش ساختو نگاه میکنه تا یک سریال.
با ایده داستان هم خیلی حال کردم، پتانسیل شدیدا بالایی داره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من که تم داستانی Westworld رو خیلی دوست داشتم! کلیه این ایده خالق و مخلوق و فلسفه ذهن برای من خیلی جذابه!:D

با توجه به بار فلسفی عمیقی که از همین قسمت اول تو کار حس میشه، برای من میتونه گزینه خیلی ایده آلی باشه. فقط امیدوارم خوب دولپ بشه بره جلو. چون من از Mr Robot هم اولش خوشم امد اما بعد کم کم سرد شدم، آخر سرم ولش کردم رفت!:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
قسمت اول Westworld رو اصلا نپسندیدم و اگه قرار باشه ادامه سریال هم مثل پایلوت باشه فکر نکنم حداقل برای من ارزش داشته باشه، مقایسه این سریال با Game Of Thrones هم کاملا اشتباست، اون سریال یه بستر داستانی عالی و کاراکتر های تضمین شده و در کل بیس خوبی داشت ولی این سریال فاقد این موارد هست.
این پلات ازادی ربات ها و فکر کردن هاشون و مبارزه و این حرفها بیش از حد دیگه کلیشه ای هست و تو صدتا فیلم و انیمه و بازی دیدیم، از اون گنده گنده اش که Blade Runner باشه تا I Am Robot و باقی موارد دیگه، تو دنیای گیم هم که Detroit رو قراره داشته باشیم.
مورد دیگه که تو پایلوت به شخصه خیلی برام ازار دهنده بود اینه که میخواست زوری بگه فلسفه و عقاید پشتشه ولی جدی که نگاه کنید همچین چیزی نبود.
پروداکشن دیزاین هم نمیدونم چی هست که افتاده سر زبون ملت برای این سریال ولی اگه منظور ملت لوکیشن های فیلم و لباس ها و اینا هست که کاملا معمولی بود و اون محیط های زمان وسترن هم n ساله داره تو هالیوود و همین سریال ها استفاده میشه و به شخصه فرقی ندیدم، کمی جلوه های ویژه خوب بود که خب قابل انتظار هست و باید میبود.

امیدوارم تو قسمت های بعدی بهتر بشه ولی چشمم اب نمیخوره.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
علاقمندان به ژانر ترسناک و جن گیری از دست ندن سریال رو!

برخلاف نظر چندتا از بچه ها به نظر من قسمت 1و2 سریال the exorcist عالی بود
داستان قوی هست .جلوه ویژه و صداگذاری عالی بود.
روی هم رفته فعلا بهش امید هست(اگه یکنواخت نشه)

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان جايي هست كه زيرنويس تمامي قسمت هاي سريال Luke Cage را داشته باشه؟

من بيشتر سايت ها را گشتم ولي فقط تا سه قسمت اولشو داشتن و البته خودم تا قسمت يك بيشتر نتونستم ببينم. چون زيرنويس قسمت دومش يكيش خيلي جلو هستش و يكي ديگش خيلي عقب هستش. كلا برام جاي سواله اين سريال را دوستان چرا تا الان هنوز به طور كامل زيرنويس نكردن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
جدی حالا چه اجباریه از یک قسمت ادم اینقدر برداشت داشته باشه؟:D
خیلی از سریالا قوی شروع شدن افت شدید کردن خیلیا هم ضعیف شروع شدنو در ادامه به قوی ترین سریالا تبدیل شدن.
حالا من که کلا با قسمت اول و پلات کلی داستان حال کردم ولی بنظرم حداقل نصف فصل باید بگذره تا آدم نظر کلی در مورد سریال بده.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
سلام
@ghost از قرار معلوم با من و وحید هم عقیده ای :D
بیا نظرتو بگو برادر :D
با احترام به همه ی کسایی که از WestWorld خوششون اومد، من از یه سری جنبه هاش خوشم نیومد :D
کارگردان قسمت اول خوده جاناتان نولان بود که تقریبا هیچ تجربه ای تو کارگردانی نداره. هرچند که تو سریال ها کارگردانی خیلی به چشم نمیاد، ولی بی سبک بودن و فلت بودن کارگردانیش انقدر تو چشم بود که من احساس میکردم دوباره دارم person of interest رو از شبکه ی وزین CBS میبینیم.
در کنار کلیشه ای بودن آدم احساس میکرد سریال داره برا عمیق بودن زور میزنه ولی توش کاملا خالیه. معمولا همچین داستان هایی پایه و اساشون اینجوریه که تو یه ایده ی مینیمال داری و بعد براش یه فرم پیچیده و چند لایه درست میکنی. یا یه داستان پیچیده و ماکسیمال داری و براش یه فرم ساده و سر راست طراحی میکنی. تو قسمت اول من یه داستان به ظاهر پیچیده و چند لایه دیدم که با یه فرم پیچیده و چند لایه روایت میشد. معمولا همچین ترکیبی هیچوقت جواب نمیده.
دست و پا زدنشون برا جذب کردن رنج بیشتر مخاطب هم تا حد زیادی به چشم می اومد. ده دقیقه از سریال برا کسایی که Soft Sci-fi دوست دارن. ده دقیقه اش برا کسایی که داستان های عمیق فلسفی با مفهوم "آزادی برای همه" دوست دارن. ده دقیقه اش برا کسایی که برا دیدن اکشن پای تلویزیون نشستن...
و در نهایت از همه ناامید کننده تر اینکه داستانی که اینا الان میخوان تعریف کنن رو فیلیپ کی. دیک چهل سال پیش تو Do androids dream of electric sheep گفته. ولی امیدوارم در ادامه بهتر بشه.
( درسته فقط یه قسمت پخش شده ولی داستان اصلی و یه سری کاراکترا اقتباس از ورژن 1973 هست. بعید میدونم بیس کلی سریال تو فصل اول عوض بشه )

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
جدی حالا چه اجباریه از یک قسمت ادم اینقدر برداشت داشته باشه؟:D
خیلی از سریالا قوی شروع شدن افت شدید کردن خیلیا هم ضعیف شروع شدنو در ادامه به قوی ترین سریالا تبدیل شدن.
حالا من که کلا با قسمت اول و پلات کلی داستان حال کردم ولی بنظرم حداقل نصف فصل باید بگذره تا آدم نظر کلی در مورد سریال بده.
من که الان نگفتم سریال بدیه و نسخشو نپیچیدم . گفتم با قسمت اول حال نکردم و امیدوارم در آینده بهتر بشه .
با احترام به همه ی کسایی که از WestWorld خوششون اومد، من از یه سری جنبه هاش خوشم نیومد :D
کارگردان قسمت اول خوده جاناتان نولان بود که تقریبا هیچ تجربه ای تو کارگردانی نداره. هرچند که تو سریال ها کارگردانی خیلی به چشم نمیاد، ولی بی سبک بودن و فلت بودن کارگردانیش انقدر تو چشم بود که من احساس میکردم دوباره دارم person of interest رو از شبکه ی وزین CBS میبینیم.
در کنار کلیشه ای بودن آدم احساس میکرد سریال داره برا عمیق بودن زور میزنه ولی توش کاملا خالیه. معمولا همچین داستان هایی پایه و اساشون اینجوریه که تو یه ایده ی مینیمال داری و بعد براش یه فرم پیچیده و چند لایه درست میکنی. یا یه داستان پیچیده و ماکسیمال داری و براش یه فرم ساده و سر راست طراحی میکنی. تو قسمت اول من یه داستان به ظاهر پیچیده و چند لایه دیدم که با یه فرم پیچیده و چند لایه روایت میشد. معمولا همچین ترکیبی هیچوقت جواب نمیده.
دست و پا زدنشون برا جذب کردن رنج بیشتر مخاطب هم تا حد زیادی به چشم می اومد. ده دقیقه از سریال برا کسایی که Soft Sci-fi دوست دارن. ده دقیقه اش برا کسایی که داستان های عمیق فلسفی با مفهوم "آزادی برای همه" دوست دارن. ده دقیقه اش برا کسایی که برا دیدن اکشن پای تلویزیون نشستن...
و در نهایت از همه ناامید کننده تر اینکه داستانی که اینا الان میخوان تعریف کنن رو فیلیپ کی. دیک چهل سال پیش تو Do androids dream of electric sheep گفته. ولی امیدوارم در ادامه بهتر بشه.
( درسته فقط یه قسمت پخش شده ولی خط داستان اصلی و یه سری کاراکترا اقتباس از ورژن 1973 هست. بعید میدونم بیس کلی سریال تو فصل اول عوض بشه )
خب من که قطعاً نمیتونم مثل تو اینجوری توضیح بدم . نصف این چیزا هم به چشمم نیومده اصلاً :D
اما حس خوبی بهش نداشتم . مخصوصاً از نظر داستانی به نظرم خیلی تکراری و سطحی بود این چیزی که تو پلات نشون دادن .
واقعاً امیدوارم تغییرات مثبتی داشته باشه در آینده چون به شخصه خیلی روش حساب کرده بودم و اگر گند بزنه و بخوام نگاش نکنم زمانبندی رو بهم میریزه :D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
دوستان جايي هست كه زيرنويس تمامي قسمت هاي سريال Luke Cage را داشته باشه؟

من بيشتر سايت ها را گشتم ولي فقط تا سه قسمت اولشو داشتن و البته خودم تا قسمت يك بيشتر نتونستم ببينم. چون زيرنويس قسمت دومش يكيش خيلي جلو هستش و يكي ديگش خيلي عقب هستش. كلا برام جاي سواله اين سريال را دوستان چرا تا الان هنوز به طور كامل زيرنويس نكردن.
سریال های نتفلیکس چون همه قسمت ها با هم میاد یکم طول میکشه زیرنویس همه اپیزود ها آماده شه برا همین باس یکم صبر کنی البته تا اپیزود 4 ترجمه شده

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام
علاقمندان به ژانر ترسناک و جن گیری از دست ندن سریال رو!

برخلاف نظر چندتا از بچه ها به نظر من قسمت 1و2 سریال the exorcist عالی بود
داستان قوی هست .جلوه ویژه و صداگذاری عالی بود.
روی هم رفته فعلا بهش امید هست(اگه یکنواخت نشه)

زیادم عالی نیست. خیلی کم پیش میاد که من بگم این سریال یا این اپیزود عالی است. اما روایت جدیدی رو از Exoricst Universe نشون میده که به نظرم جالب هست. فضا و اتمسفر خوب هست. فیلمبرداری اوکی هست. اما قسمت اول همون کلیشه های سری فیلم ها رو داشت که خوشم نیومد. اما
قسمت دوم یه دفعه شد جنایی، البته سبک جنایی-ترسناک اگه مثل طالع نحس یا Following پیش بره.
خیلی خوبه اما هنوزم در حد عالی نیست با جن گیر 1973 خیلی فاصله داره!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اره اصلا شک نکن تا ابد فیلمی رو دست جن گیر 1 نمیاد(تو این ژانر)
ولی خب این سریاله و باید با سریال ها مقایسه بشه
واس همین گفتم دوستان از دست ندن

• Like
Reactions: Squidward

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
زیادم عالی نیست. خیلی کم پیش میاد که من بگم این سریال یا این اپیزود عالی است. اما روایت جدیدی رو از Exoricst Universe نشون میده که به نظرم جالب هست. فضا و اتمسفر خوب هست. فیلمبرداری اوکی هست. اما قسمت اول همون کلیشه های سری فیلم ها رو داشت که خوشم نیومد. اما
قسمت دوم یه دفعه شد جنایی، البته سبک جنایی-ترسناک اگه مثل طالع نحس یا Following پیش بره.
میشه تو اسپویلر موضوع داستان را بگید . چون من زیاد از خیلی تخیلی خوشم نمیاد . سبک جنایی ترسناک رو پیش در میپسندم.
میشه واضح بگید منظورتون چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر