.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Mr robot قسمت ٦ ، من خودم از اونام كه كلا با هر اپيزودش حال كردم ، اما اين واقعا لذت بردن از ثانيه ها بود.
خود سم اسماعيل هم گفت كه اين قسمت بهترين كارمون بوده(نسبت به قبلى ها)
كلا سريال هاى عالى با بعضى قسمت ها ثابت ميكنن چيزى بيشتر از عالين اينم از همونا بود.

• Like
Reactions: majidred2011

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
Mr robot قسمت ٦ ، من خودم از اونام كه كلا با هر اپيزودش حال كردم ، اما اين واقعا لذت بردن از ثانيه ها بود.
خود سم اسماعيل هم گفت كه اين قسمت بهترين كارمون بوده(نسبت به قبلى ها)
كلا سريال هاى عالى با بعضى قسمت ها ثابت ميكنن چيزى بيشتر از عالين اينم از همونا بود.
این قسمتش محشر بود .... بعضی جاهاش استرس داشت وحشتناک.خیلی لذت بردم.
فقط بلاتکلیفی تا هفته بعدش خیلی بده.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سلام دوستان.
بین سریال Wire و Sopranos کدوم رو پیشنهاد میدید؟
من خیلی اهل سریال نیستم.از طرفی هم زمان ندارم که هر دوتاش رو ببینم.

ممنون.

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام دوستان.

ممنون.
به نظر من sopranos بهتره من خودم جفتش زو دیدم ولی به نظرم sopranos یه سر و گردن بالاتره.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
سلام دوستان.

ممنون.
من پیشنهادم The Wire هست
یه حالت مستند گونه داره و اتفاقات شهر بالتیمور رو خیلی قشنگ و صریح نشون میده و موضوع خیلی مهمی رو هم بررسی میکنه ، به عیب یابی مشکلات اون بخش از آمریکا و تبعیض های نژادی اشاره میکنه و کسایی که مستقیم و غیر مستقیم روشون تاثیر میذاره
بازی های بازیگران بسیار عالی و حرفه ای هست و حتی در این حد که بیشتر پلیس ها و خلاف کاران تو فیلم در واقع نقش خودشون رو تو سریال بازی کردن
حرف اخر اینکه در این حد این سریال مهم و تاثیر گزاره که تو دانشگاه های امریکا تو کلاسای رفتار شناسی و جرم شناسی ازش استفاده میشه

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
پرومو فصل جدید آمریکن هارور استوری اومده و تمش the mist هست! تریلرش هم یکم شبیه فیلم mist بود. اگه قصدشون اون باشه و بتونن نصف mist خوب و ترسناک در بیارنش عالی میشه به نظرم و میتونه در حد فصل دوم ترسناک و سادیسمی باشه. بعد از 3 فصل نسبتا ضعیف شدید به این فصل امید پیدا کردم.

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
سلام دوستان.

ممنون.
صد درصد wire رو ببین اصلا شک نکن دربارش!
انقدر سریال قویه که تو همون فصل اول معتادش میشی کامل و دوست داری بقیشو ببینی از نظر داستانی هیچی کم نداره
برای فیلم برداری با افراد واقعی و معتادا و مواد کش های واقعی کار شده! دوربینش هم یکی از بهتریناست پشیمون نمیشی ببینیش
در کل من خیلی پیشنهادش میکنم چون مطمعنا جزو تاپ 10 تاریخ سریال هاست

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام
دوستان دنبال یه سریال میگردم با جو سنگین ،افسرده کننده،سرد،تاریک،جنایی.البته اینارو دیدم true detective,hannibal,penny dreadfull,happy valley,luther,
The killing رو هم دارم میبینم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
سلام
دوستان دنبال یه سریال میگردم با جو سنگین ،افسرده کننده،سرد،تاریک،جنایی.البته اینارو دیدم true detective,hannibal,penny dreadfull,happy valley,luther,

the night of

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام

black mirror رو پیشنهاد میدم، جنایی نیست و هر قسمت خودش مستقل و در حد یه فیلم سینمایی هست، اما موضوع هاش شدیدا عمیق و داغون کنندست. خودم در جریان نبودم یه کریسمس اسپشل داره همین چند روز پیش دیدم اون قسمتو، دقایق آخریش واقعا روح و روانم رو به هم ریخت. طرفداراش هم اگه در جریان نیستن باید بگم که فصل جدید تو راهه و انگار 6 اپیزود داره.

انیمه هم death note و Psycho-Pass دقیقا همین چیزایی که گفتی هستند.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
سلام

Broadchurch. تازه از نعمت دیوید تننتم بهره مند میشی. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر