REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
جوك خوبي بود همون سريال خانواده سوپرانو كه خيلي بهتر از اينا كه نام بردي هست هم قابل قياس با بريكينگ بد نيست (خصوصا با اون پايان فوق فاجعه اش ) اينا كه جاي خود دارند ترو ديتكتيو كه فصل اولش خيلي از نظر بعضي ها شاخ بود هم به نظرم خيلي معمولي بود و پايان احمقانش كه ديگه حرفي براي گفتن نگذاشت فصل دومش هم كه تو ديوار بود (البته بازم فصل دومش پاياني به مراتب بهتر از اولي داشت) بين اينا كه نام بردي فقط شرلوك ارزش خيلي بالايي داره كه اونم ميني سرياله و نميشه با بريكينگ بد مقايسه اش كرد
اين دوستمون هم اگه سريال خوب مي خواد بره سراغ دكستر و سانز اف اناركي البته دكستر فصل آخرش حسابي نااميدكننده است ولي در كل سريال قابل قبوليه هانيبال هم خوبه

در مورد نامزد هاي امي هم حرفي نمي زنم هر سال يه سري اسم تكراري رو رديف مي كنند براي جايزه هنوز نفهميدم دليل نامزدي هر سال اميليا كلارك دقيقا براي چيه جز افتضاح ترين بازيگر هايي كه ديدم و روي اعصاب ترين شخصيت گات (در حالي كه قراره شخصيت مثبت باشه )

جوک خوبی بود؟:D طرف اسم جاستیفاید و مَد من رو میاره بعد شما در جواب میگی جوک خوبی بود؟:D شما اصلا کی هستی که به خودت اجازه میدی در جواب پست ساده یک کاربر به صورت حمله‌ورانه بگی جوک خوبی بود؟:D

---------------------
یکی ازتون دلیل بخواد(یعنی قفلی بزنه روتون ولتون نکنه) چرا سریالی مث شیلد و جاستیفاید در حد برکینگ بد نیست کلتون رو میندازید پایین(ک تو دنیای مجازی خیلی راحت میشه به هر چیزی جواب نداد و فرار کرد)،اما تو گفتن جملاتی ک اصلاً ربطی مقایسه نداره اما در نهایت باهاش نتیجه میگیرید ک برکینگ بد بهترینه،استادید،اینکه فیلمبرداری عالی بود،بازی ها عالی بود یا داستان و روایت،انگار بقیه سریالا عاجزن از این دست موارد.

من نظرم اینه آخرش همون دست به دامان ژانرش شید،یا بگید هیجانش بیشتره،نه مث اون کاربر ک با بررسی کردن یه سری عدد میگه قطعاً جز 5 سریال برتر تاریخه،انگاری فکته،فکت یعنی اینکه مشتری بزرگتر از زمینه،نه اینکه تو بحث هنری ک همه چیز نسبیه.

به هر حال برکینگ بد میتونه جز 5 سریال برتر هر کسی باشه،لیاقتش رو داره :D

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
بله قطعا سلیقه وجود داره شاید یکی بگه Breaking bad اصلا خوب نیست ، من آمارم براساس امتیازهای ثبت شده در سایت imdb هست ، پس اینکه حتما جزو 5 تا سریال برتر از نظر این سایت باشه هیچ شکی نیست . (imdb.com/chart/toptv)
بالاخره باید یک معیار برای مقایسه بهترین سریال ها وجود داشته باشه تا بشه مقایسه کرد که نظر مردم به نظرم بهترین معیاره.
این موارد رو به خاطر این گفتم که یه سری سریال ها رو لیست کرده بودن و با این سریال مقایسه کردن که به نظرم اصلا در حد مقایسه نیستن.
مثال:
Justified: 8.6/10 - ‎63,565 votes
Mad Men : 8.6/10 - ‎142,244 votes
Breaking Bad : 9.5/10 - ‎869,859 votes

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
فصل اولش خيلي از نظر بعضي ها شاخ بود هم به نظرم خيلي معمولي بود و پايان احمقانش كه ديگه حرفي براي گفتن نگذاشت
من كارى به بقيه حرفاى بى ربطى كه زديد ندارم فقط واسه اينكه True Detective رو معمولى ميدونى ميخوام به دور از علاقه شخصى دليل بيارى. سريالى كه -فقط فصل اولش- هم كارگردانيش هم بازيگراى دونقش اصليش جزو بهترين ها بودن و تقريبا همه منتقدا متفق القول موفق ميدوننش به نظر شما معموليه. بدون دليل. جالبه به پايان True detective ميگيد "احمقانه" ، فصل پايانى Dexter رو هم كه نااميدكننده ميدونيد احتمالا پايان قابل قبول واستون پايانى مثل فيلماى سوپرهيرويه.
+اينكه يكم روش درست صحبت و بحث رو ياد بگيريد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
پوستر جدید فصل پنجم سریال Prison Break

photo_2016-07-16_20-36-18.jpg
=============================
اولین عکس منتشر شده از فصل چهارم سریال شرلوک

فصل چهارم این سریال اوایل سال ۲۰۱۷ از شبکه BBC One پخش خواهد شد

photo_2016-07-16_20-36-06.jpg

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
راجع به بحث كيفى Breaking Bad و True Detective.

فاكتور اول تاثيرگذار هميشه هايپه...هايپ زيادى پشت هر اثر فوق العاده اى هم كه باشه نگاه منتقد وارانه ى كاربر رو تيز تر مى كنه و لذتش از اثر رو كمتر مى كنه.

به نظر من TD فصل اول سريال خوبى بود به خصوص در زمينه ى ايجاد اتمسفر سرد و بازيگر ها...اما در فاكتور خالص داستان سريال،رضايت كامل من يكى رو در بر نداشت.

Breaking Bad...اثر منفى هايپ براى ((بعضى)) بيننده ها رو ميشه هميشه با بريكينگ بد مثال زد.
سريال واقعا عالى بود...اما وقتى بحث ركورد گينس و جابه جا كردن ركورد ها و... مياد،هايپ كسى كه هنوز نديده رو مى بره بالا.
خود من وقتى رسيدم فصل آخر هر چند كه سريال عالى بود اما همش به خودم مى گفتم معلوم نيست ديگه چى ساختن كه انقدر تحسين شده،و باعث مى شد اپيزود به اپيزود كه همان چيز هايى هستن كه تحسين همگان رو به دنبال داشتن،به جاى لذت بردن به من يكى همش حس انتظار براى چيز هاى ماوراى واقعيت خود سريال رو بده.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Stranger Things عالی بود. اگه از X-Files و Twilight Zone و استیفن کینگ و علمی تخیلی های قدیمی خوشتون میاد حتما ببینیدش. خیلی ریتم خوبی داشت و تمیز کارگردانی شده بود. تمام سکانس هاش انگار رفرنس به کارای سه چهار دهه قبل داشت ولی حتی یه ذره هم خسته کننده یا تکراری نبود و تعلیق خوبی داشت. یه سری بچه مچه هم توش داره که خوشبختانه اعصاب خورد کن نیستن زیاد. وینونا رایدر هم پیر شده متاسفانه : (

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
نامزد های Emmys 2016

هنرپیشه مرد در سریال‌های درام

‧ متیو ریس برای سریال آمریکایی‌ها
‧ باب ادنکیرک برای سریال بهتره با ساول تماس بگیری
‧ کوین اسپیسی برای سریال خانه پوشالی
‧ کایل چندلر برای سریال اصل و نصب (Bloodline)
‧ رامی ملک برای سریال آقای ربات
‧ لیو شرایبر برای سریال ری داناوان (Ray Donovan)

هنرپیشه زن در سریال‌های درام

‧ کری راسل برای فیلم آمریکایی‌ها
‧ ترجی پی. هنسون برای سریال امپراطور (Empire)
‧ کلیر دانس برای سریال میهن
‧ روبین رایت برای سریال خانه پوشالی
‧ ویولا دیویس برای سریال چگونه از مجازات قتل فرار کرد
‧ تاتیانا مزلانی برای سریال یتیم سیاه (Orphan Black)

هنرپیشه مرد در سریال‌های کمدی

‧ آنتونی اندرسون برای سریال مایل به سیاه
‧ ویل فروت برای سریال آخرین انسان روی زمین (The Last Man on Earth)
‧ عزیز انصاری برای سریال استاد هیچی
‧ ویلیام اچ. میسی برای سریال بی‌حیا (Shameless)
‧ توماس میدل‌دیچ برای سریال دره سیلیکون
‧ جفری تامبور برای سریال شفاف

هنرپیشه زن در سریال‌های کمدی

‧ تریسی الیس راس برای سریال مایل به سیاه
‧ لوری مت‌کالف برای سریال موفقیت (Getting On)
‧ لیلی تاملین برای سریال گریس و فرانکی (Grace and Frankie)
‧ امی شومر برای سریال باطن امی شومر (Inside Amy Schumer)
‧ الی کمپر برای سریال کیمی اشمیت شکست ناپذیر
‧ جولیا لوئیس دریفوس برای سریال معاون رئیس جمهور

هنرپیشه نقش مکمل مرد در سریال‌های درام

‧ جاناتان بنکس برای سریال بهتره با ساول تماس بگیری
‧ بن مندلسون برای سریال اصل و نصب
‧ پیتر دینکلیج برای سریال بازی تاج و تخت
‧ کیت هرینگتون برای سریال بازی تاج و تخت
‧ مایکل کلی برای سریال خانه پوشالی
‧ جان وُیت برای سریال ری داناوان

هنرپیشه نقش مکمل زن در سریال‌های درام ✨

‧ مورا تیرنی برای سریال امور (The Affair)
‧ مگی اسمیت برای سریال کلیسا مرکز شهر
‧ لنا هدی برای سریال بازی تاج و تخت
‧ امیلی کلارک برای سریال بازی تاج و تخت
‧ میسی ویلیامز برای سریال بازی تاج و تخت
‧ کنستانس زیمر برای سریال خیالی (Unreal)

هنرپیشه نقش مکمل مرد در سریال‌های کمدی ✨

‧ لویی اندرسون برای سریال سبدها (Baskets)
‧ آندره بروگر برای سریال بروکلین نه-نه (Brooklyn Nine-Nine)
‧ کیگن مایکل کی برای سریال کی و پیل (Key and Peele)
‧ تای بورل برای سریال خانواده مدرن
‧ تایتوس برجرس برای سریال کیمی اشمیت شکست‌ناپذیر
‧ مت والش برای سریال معاون رئیس جمهور

هنرپیشه نقش مکمل زن در سریال‌های کمدی ✨

‧ نیسی نش برای سریال موفقیت
‧ الیسون جنی برای سریال مامان (‌Mom)
‧ کیت مک‌کینون برای سریال شنبه شب زنده (Saturday Night Live)
‧ گبی هافمن برای سریال شفاف
‧ جودیت لایت برای سریال شفاف
‧ آنا کلامسکی برای سریال معاون رئیس جمهور

منبع

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
دوستان اگه وقت آزاد دارید سریال the wire رو حتما ببینید. خیلی باحاله.
=====================================
این مینی سریال the roots رو هم جالبه تاریخ برده داری توی آمریکا رو قشنگ شرح میده
a87da255b927b664dcf480e5d018dfb4d386ae49a3c4d71ed9eec4e3e05ba718.jpg

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
Stranger Things
این سریال خیلی پیشنهاد میشه
واقعا جذابه با بحثی متفاوت

دوست عزیز در مورد the americans توضیح میدی؟ فصلاش زیاده یه مدت سرگرم میشم....
سلیقه و علاقه من توو این حدود سریالاست:
فصل اولtrue detective
فصل اول fargo
breaking bad
better call saul
sherlock
black mirror
hannibal
اگه به پای اینا نمیر سه وقت خودمونو تلف نکنیم :D
یعنی فصل دوم فارگو خوب نبود؟عالی بود باو

Last edited by a moderator:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
یکی ازتون دلیل بخواد(یعنی قفلی بزنه روتون ولتون نکنه) چرا سریالی مث شیلد و جاستیفاید در حد برکینگ بد نیست کلتون رو میندازید پایین(ک تو دنیای مجازی خیلی راحت میشه به هر چیزی جواب نداد و فرار کرد)،اما تو گفتن جملاتی ک اصلاً ربطی مقایسه نداره اما در نهایت باهاش نتیجه میگیرید ک برکینگ بد بهترینه،استادید،اینکه فیلمبرداری عالی بود،بازی ها عالی بود یا داستان و روایت،انگار بقیه سریالا عاجزن از این دست موارد.

من نظرم اینه آخرش همون دست به دامان ژانرش شید،یا بگید هیجانش بیشتره،نه مث اون کاربر ک با بررسی کردن یه سری عدد میگه قطعاً جز 5 سریال برتر تاریخه،انگاری فکته،فکت یعنی اینکه مشتری بزرگتر از زمینه،نه اینکه تو بحث هنری ک همه چیز نسبیه.

به هر حال برکینگ بد میتونه جز 5 سریال برتر هر کسی باشه،لیاقتش رو داره :D
اخه مشکل اینجاس خیلی از کسایی که بریکینگ بد رو دیدند اصن سمت جاستیفاید و مدمن و این مضخرفات نمیرن. سطحشون با دیدن بریکینگ بد اینقد رفته بالا به اوجش رسیدند. پایان و آخرزمان تلویزیون بود بریکینگ بد. فکت واضح تر از این که نه سریالی بهتر از بریکینگ بد ساخته شده و نه ساخته خواهد شد.

• Like
Reactions: Delux1 and leonk13

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
اخه مشکل اینجاس خیلی از کسایی که بریکینگ بد رو دیدند اصن سمت جاستیفاید و مدمن و این مضخرفات نمیرن. سطحشون با دیدن بریکینگ بد اینقد رفته بالا به اوجش رسیدند. پایان و آخرزمان تلویزیون بود بریکینگ بد. فکت واضح تر از این که نه سریالی بهتر از بریکینگ بد ساخته شده و نه ساخته خواهد شد.
نمیخواستم وقتتون رو با نظر غیرکارشناسی خودم بگیرم ولی اینقدر گیردادین به این سریال بریکینگ بد که خوب باشه! ما هم 1 چیزی می نویسیم
چیز خاصی نداشت ! 1 سریال معمولی بود ، اوج بالایی نداشت
در واقع من 2 فصل رو از سر کنجکاوی دیدم ، شاید درک کنم چرا بغضی دوستان اینقدر ازش تعریف میکنن ، ولی خوب اگه بدون جانبداری حرف بزنم باید بگم که خیلی معمولی بود
(البته جهت احترام به طرفدارهای زیاد این سریال ، خودم معمولا جهت شرح دادنش از جمله هایی مثل سریال خوبیه و بد نیست استفاده میکنم اما حالا که دوستان اصرار دارن بریکینگ بد رو بهترین سریال تاریخ بشریت معرفی کنن ما هم بعنوان اقلیت و جهت ثبت در تاریخ :-) زیر نظر شما مینویسیم که نگاه کردنش وقت تلف کردن بود)

آخرین ویرایش:

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
دوست داشتن یا نداشتن یه اثر هنری کاملا سلیقه ایه، فقط اقلیت و اکثریت میزان محبوبیتشو تعیین می کنن.
این جیزی که می گم رو به عنوان نظر یه فرد خارج از گود ببینین .بریکینگ بد هم از نظر تصویر(منظور فیلم برداری) هم از نظر بازی بازیگرا و هم از نظر فیلم نامه اثر فوق العاده قویه. بقیه ی سریالا شاید توی یکی از این زمینه ها خوب باشن مثلا True Detective که توی قسمت بازی خوب بود. ولی بریکینگ بد تمام این صفات خوبو باهم جمع کرده و دلیلشم اول میزان مخاطب و دوم تعداد اثریه که برای کالبدشکافیش منتشر شده مثل کتاب.
اول همه از بریکینگ بد انتظار نهایت یه Weed دیگه داشتن ولی دیدیم که چی شد. و روند برعکسشو تو TD می بینیم.

• Like
Reactions: NO ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر