Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
این عادت واکینگ دده که اینجوری سریالو تموم کنن.....10 قسمت meh و بعد آخرین قسمتش طوفان می کنه:):|بعد از این جمله رو نخونین که اسپویل فصل بعدی هم هست : ...............واقعا این شخصیت گلن خیلی رو اعصاب بود مخصوصا تو فیلم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

tw3wh

کاربر سایت
Jun 9, 2015
96
این شهرزاد چه افتضاحی شده! تا قسمت 10-12 قابل تحمل بود ولی بعد اون تو سرازیری قرار گرفت. این سکانسای گانگستری و مافیایی هم که قشنگ کپی پدرخوانده هستن...

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
بدون شک یکی از بدترین سیزن فینالی‌هایی بود که دیدم. این همه هایپ برا نیگان... آخرشم اینطوری تموم شد. یک ساعت قسمت، 20 دقیقه داستان سر جمع!
شاید احمقانه‌ترین و خنده‌دارترین کلیف‌هنگر تاریخ رو هم داشت. لعنت بهشون. تنها قسمت خوبش 10 دقیقه آخر بود که اونم به لطف همچین تصمیم احمقانه‌ای تلف شد. (کسایی که کمیک رو خوندن می‌دونن شاید مهم‌ترین قسمت داستانه) واقعن نویسنده‌ها فک می‌کنن دیگه برا کسی بعد «7 ماه» مهمه کی رو کشت نیگان؟
یاد مرگ گلن افتادم که تو چند قسمت بعد به شکل احمقانه‌ای توجیهش کردن. توهین مستقیم به بیننده‌ست همچین کلیف‌هنگرایی. من خودم اینجا همیشه از سریال طرفداری می‌کردم و می‌گفتم اونقدم بد نیس، ولی این قسمت قشنگ نشون داد که سریال پتانسیل دراپ کردن رو داره. :D
پ.ن: قیافه‌ی ریک هم عالی بود.

آخرین ویرایش:

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
بدون شک یکی از بدترین سیزن فینالی‌هایی بود که دیدم. این همه هایپ برا نیگان... آخرشم اینطوری تموم شد. یک ساعت قسمت، 20 دقیقه داستان سر جمع!
شاید احمقانه‌ترین و خنده‌دارترین کلیف‌هنگر تاریخ رو هم داشت. لعنت بهشون. تنها قسمت خوبش 10 دقیقه آخر بود که اونم به لطف همچین تصمیم احمقانه‌ای تلف شد. (کسایی که کمیک رو خوندن می‌دونن شاید مهم‌ترین قسمت داستانه) واقعن نویسنده‌ها فک می‌کنن دیگه برا کسی بعد «7 ماه» مهمه کی رو کشت نیگان؟
یاد مرگ گلن افتادم که تو چند قسمت بعد به شکل احمقانه‌ای توجیهش کردن. توهین مستقیم به بیننده‌ست همچین کلیف‌هنگرایی. من خودم اینجا همیشه از سریال طرفداری می‌کردم و می‌گفتم اونقدم بد نیس، ولی این قسمت قشنگ نشون داد که سریال پتانسیل دراپ کردن رو داره. :D
پ.ن: قیافه‌ی ریک هم عالی بود.
در کل هرکی نظری داره...ولی وقتی دارید چیزیو تعمیم می دید بهتره که یه نگاه به آمارا بندازید که چیزی که برا کسی مهم نباشه متا 79 نمی گیره8-|(گرچه هنوز همه ی نقدا نیومدن) و آمارش 12 میلیون نفر نمیشه گرچه بیشتر اینا دراپ خواهند کرد اما amc دیوانه نیست که این همه بیننده رو ول کنه،بعد سریالو به آخر برسونه:D...هرچقدر که دلش بخواد کشش میده و وقتی بیننده از حد معمولی کمتر شد،مقدمه ی فاینال رو رو میکنه:D

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
تا حالا واسه تموم شدن یه فصل سریالی ک دنبال میکنم اینقدر خوشحال نبودم از بس که خسته کننده بود این فصل -ـ- یعنی کارول با یه تصمیم احمقانه و بچگانه همه رو کشوند بیرون شوهر داد .... یعنی قراره مثل جریان زندان بازم کارول اینارو نجات بده ؟

تنها خوبی هم که این قسمت اخر داشت همین نیگان بود طبق کامیک هم باشه که مشخصه کیو زد نفله کرد

امیدوارم فصل بعدی قوی باشه ازش لذت ببریم

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
اپیزود فاینال قشنگی بود نیگان و اون کارکتری که ترور :D بود عالی بودن ترس و دیوونه بودنُ بهمون نشون دادن.خیلی جالب راههای ریک رو بستن و اون غرورشو خدشه دار کردن حس شکست کامل بهش دادن.خوبه از فصل بعد یه گروه دیگه رییس باشه جذاب میشه داستان.10 دقیقه آخر هم که حرف نداشت.بنظرم آرون یا یوجین رو ترکوند.رسما تا شش ماه دیگه تو کف میمونیم:D

انتقاد زیادی شد به این فصل درسته افت داشته ولی دیگه در حدی نبوده دراپش کنم.اتفاقا این فصل خیلی رو جزییات شخصیت پردازی زوم کردن من که خیلی حال کردم.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
در کل هرکی نظری داره...ولی وقتی دارید چیزیو تعمیم می دید بهتره که یه نگاه به آمارا بندازید که چیزی که برا کسی مهم نباشه متا 79 نمی گیره8-|(گرچه هنوز همه ی نقدا نیومدن) و آمارش 12 میلیون نفر نمیشه گرچه بیشتر اینا دراپ خواهند کرد اما amc دیوانه نیست که این همه بیننده رو ول کنه،بعد سریالو به آخر برسونه:D...هرچقدر که دلش بخواد کشش میده و وقتی بیننده از حد معمولی کمتر شد،مقدمه ی فاینال رو رو میکنه:D

دقیقن قضیه سوءاستفاده‌ی showrunner ها از بیننده‌هاست که هی اینطوری سریالو دارن جلو می‌برن. بیننده‌هاشونو که دارن، در نتیجه تا جایی که ‌می‌تونن با کلیف‌هنگرای آبکی سریالو طولانی می‌کنن. هر چند بیننده‌های سریال تو این فصل نسبت به فصلای قبلی اُفت کرده و با همچین پایانی و نارضایتی اکثر مردم، بیننده‌هاش خیلی پایین تر میاد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
خبرا هایی از سریال های Prison Break,Scream

طبق آخرین اخبار، فیلم نامه فصل جدید تقریبا تکمیل شده و فیلمبرداری آن در ونکوور، کانادا در جریان است! سریال از 10 قسمت، به 9 قسمت تبیدل شده و بازیگران جدیدی اضافه شدند و حضور Paul Adelistein در نقش پائول کلرمن در سریال هم قطعی شده!

سریال Scream که فصل دوم آن به تازگی فیلمبرداری آن تموم شده، در تاریخ 31 May آماده پخش می شود، و سریال قرار است که درباره همکار قاتل در فصل اول را شرح دهد، اشاره ای مرگ یکی از شخصیت های اصلی در قسمت اول سریال شده است!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بلاخره سریال یک نفسی گرفت . این قسمت قابل قبول بود . نیگان و بازی جفری دین مورگان عالی بودن . همین طور تروور. اصلا حرف میزد منتظر بودم یک هو مایکل و فرانکلین هم بیان .

این که آخرش از نقطه نمای مقابل نشون دادن حرکت جذاب و هیجان انگیزی بود .

فقط امیدوارم این همه رو نیگان مانور دادن و تازه 20 دقیقه آخر رو کردنش نخوان مثل پایان فصل چهارم و آغاز فصل پنجم و ترمینوس تو دو اپیزود نفله اش کنن و باز روز از نو روزی از نو .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
در رابطه با کمیک و سریال TWD و یک سری حدسیات راجب سیزن فینالی ( درصورت حساسیت تگ رو باز نکنید :D )
توی آخرین اپیزود Talking Dead گفتن که مسیر کمیک رو دنبال نمیکنن . پس توی اون صحنه آخر اون شخصی که تو کمیک اون اتفاق براش میوفته؛ همون شخص تو سریال نیست ، چون خیلی احمقانه س بخوان همون شخصو به این شکل مرگشو نشون بدن . خود نیگانم که گفت اگه تکون بخورید اون یکی چشم کارلو باید بدین ریک بخوره پس کارل و ریک امنن . من اون صحنه ضربه زدن رو هم چند بار دیدم . یه حقه زدن که جای طرف رو هم نتونید تشخیص بدید ، همه چیزو از بک گراند حذف کردن ! حالا میتونه اون شخص آرون باشه ( احتمالش کمه چون این نیگان از سمت آرون اومد سمت شخصیتی که میمیره ! مگر اینکه من اشتباه بکنم ) میتونه آبراهام باشه ( یه ضربه زد گفت ماشالله چه قدرتی :D آبراهامم که تنومنده درضمن یکم خفن نشونش دادن آبراهام رو و هی بچه بچه میکرد تو این چند اپیزود اخر این احتمال مرگش زیاده ) نمیتونه دریل باشه ( دریل بمیره نفر اولی که دراپ میکنه سریالو خود منم :D و جدا از شوخی دریل اصلا جون نداره که بخواد در برابر اون ضربه ایستادگی کنه سه سوت کله پا میشه ) و در نهایت گلن که گفتم اگه باشه مسخره میشه کلا . ( همون مثال آخر آبراهام برای گلن هم صدق میکنه البته ) یوجین هم سمت چپ صف بود ولی اگه یوجین بوده باشه هم منطقیه ( با توجه به این که نحوه گلوله ساختن رو به ریک یاد داد ( در اصل برگه آموزششونو داد ) ممکنه این بمیره :D

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
بلاخره سریال یک نفسی گرفت . این قسمت قابل قبول بود . نیگان و بازی جفری دین مورگان عالی بودن . همین طور تروور. اصلا حرف میزد منتظر بودم یک هو مایکل و فرانکلین هم بیان .

این که آخرش از نقطه نمای مقابل نشون دادن حرکت جذاب و هیجان انگیزی بود .

فقط امیدوارم این همه رو نیگان مانور دادن و تازه 20 دقیقه آخر رو کردنش نخوان مثل پایان فصل چهارم و آغاز فصل پنجم و ترمینوس تو دو اپیزود نفله اش کنن و باز روز از نو روزی از نو .
نیگان تو فصل هفتم جز main cast ها هستش و احتمالا اگه کشش بدن(که از amc بعید نیست)تو فصل هشتم هم حضور داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر