ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این دردویل به نظرم فصل اولشم یکم بیخود بود. اصلا به کمیک کار نداشته باشیم بگیم یه اثر اورجیناله، خیلی جاها پلاتش آبکی میشد، دشمن هاش کارتونی میشدن ( با اینکه تم سریال مثلا خیلی بزرگسالانه و تاریکه) و شخصیت های فرعی که نه داستان های خوبی براشون نوشته بودن نه شخصیت پردازی خوبی داشتن. اگه هرکدومشون می مردن برا من هیچ اهمیتی نداشت.
من از جسیکا جونز خیلی بیشتر خوشم اومد. با اینکه اونم به کمیکش وفادار نبود و اکشنش خیلی خیلی کم بود، ولی آدمای درستی پشتش بودن. همه ی کاراکترا رو متافور کردن که پیامشون رو درمورد خشونت علیه زنان بگن. که استفاده ی حساب شده و درستی هم بود. حتی استفاده از لوکیشن هم تو جسیکا جونز بهتر بود آدم احساس میکرد با یه نیویورک نوآر شده طرفه که کاملا در راستای تم داستان بود. ولی تو دردویل هلز کیچن برا من کاملا خنثی بود.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این دردویل به نظرم فصل اولشم یکم بیخود بود. اصلا به کمیک کار نداشته باشیم بگیم یه اثر اورجیناله، خیلی جاها پلاتش آبکی میشد، دشمن هاش کارتونی میشدن ( با اینکه تم سریال مثلا خیلی بزرگسالانه و تاریکه) و شخصیت های فرعی که نه داستان های خوبی براشون نوشته بودن نه شخصیت پردازی خوبی داشتن. اگه هرکدومشون می مردن برا من هیچ اهمیتی نداشت.
من از جسیکا جونز خیلی بیشتر خوشم اومد. با اینکه اونم به کمیکش وفادار نبود و اکشنش خیلی خیلی کم بود، ولی آدمای درستی پشتش بودن. همه ی کاراکترا رو متافور کردن که پیامشون رو درمورد خشونت علیه زنان بگن. که استفاده ی حساب شده و درستی هم بود. حتی استفاده از لوکیشن هم تو جسیکا جونز بهتر بود آدم احساس میکرد با یه نیویورک نوآر شده طرفه که کاملا در راستای تم داستان بود. ولی تو دردویل هلز کیچن برا من کاملا خنثی بود.

منم موافقم . جسیکا جونز کلا فازش جداست . یعنی دو سه تا المان فانتزی اش رو می گرفتیم ازش قشنگ یک اثر جنایی / پلیسی نوآر می شد . من خودم با این مدل داستان ها بیشتر حال می کنم با این که فانتزی و کامیک بوکیه ولی تا جایی که ممکنه رئال باشن . هرچند به نظرم اون خرده پیرنگ ه.م.ج.ن.س گرایی اش واقعا وصله ناجور بود و احتیاجی نبود استفاده بشه . فقط برای این که با جو فعلی همراه باشن استفاده کردن

فصل دوم دیردویل به نظرم کمی تا قسمتی بهتر از فصل یکشه . هرچند هنوز یکم آبکی هست ولی قوی تر از فصل یکشه . من که فقط منتظرم ساخت سریال تکی پانیشر تایید بشه چون به نظرم اون هم مثل جسیکا جونز بیشتر یک اثر جناییه تا کامیک بوکی

• Like
Reactions: ghost

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
House of Cards سیزن 4 خیلی خوب شده . تو فصلای قبل میشد یجورایی پیش بینی کرد چی میشه ولی الان اتفاقات غیرمنتظره خیلی داستان رو جذاب تر کرده
و بنظرم جزو نقاط قوت اصلی این سیزن هست .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب فصل دوم دیر دویل رو کامل دیدم . به نظرم عالی بود . این فصل دو سه تا کاراکتر جدید داشت که به خوبی بهشون پرداخت شده بود . ضمن این که ارتباط اش با سریال دیگر نتفلیکس یعنی جسیکا جونز رو هم قوی تر کرد . تو فصل های بعدی بدون شک خیلی ارتباط تنگاتنگی بین اشون خواهیم دید . این فصل بر خلاف فصل پیش از کاراکتر های منفی مهم و شناخته شده ای استفاده نکرد . ولی با معرفی پانیشر و الکترا باید منتظر یک فصل خفن باشیم . ضمن این که پایانش هم یک کلیف هنگر خفن داشت . جو برنتال انتخاب درستی برای پانیشر بود . در کل واقعا عالی بود و لذت بردم. امتیاز 9 از 10

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Twin Peaks S01 E01

خوب خوب...
با انکه سریال نسبتا قدیمیه...

ولی شروعش من رو جذب کرد...
کلا وقتی داشتم Deadly Promotion بازی میکردم توی یکی از نقد هاش به این سریال اشاره شده بود که از این سریال یکم الهام گرفته...

جالب شد گفتم دان کنم ببینم چطوریه که دیدم به به چه چیزی رو از دست دادم...
واقعا با اینکه کاراگاهی مانند هست و نسبتا قدیمی فراتر از انتظارام عمل کرد..

وقت دارید و ندیدش حتما ببینیدش..

^___^

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Twin Peaks S01 E01

خوب خوب...
با انکه سریال نسبتا قدیمیه...

ولی شروعش من رو جذب کرد...
کلا وقتی داشتم Deadly Promotion بازی میکردم توی یکی از نقد هاش به این سریال اشاره شده بود که از این سریال یکم الهام گرفته...

جالب شد گفتم دان کنم ببینم چطوریه که دیدم به به چه چیزی رو از دست دادم...
واقعا با اینکه کاراگاهی مانند هست و نسبتا قدیمی فراتر از انتظارام عمل کرد..

وقت دارید و ندیدش حتما ببینیدش..

^___^
تازه اولشی, من همینجا تضمین میکنم وقتی تموم کردی فصل 2 رو برات میشه عجیبترین و بهترین سریالی که دیدی :tearsofjoy: خود من وقتی برای بار سوم داشتم میدیدم و تمومش کردم با خودم میگفتم چی میشد اگه ادامش میدادن...
چن وقت بعد لینچ گفت میخوام بسازم :laughing: در کل یکی از شاهکارای لینچه و دیدنش از واجباته.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
یعنی چی بگم به این CW با این کارهاش. این چه غل.طی بود کردن آخه؟! چرا لکسا رو کشتن. آخه چرا لکسا حذف شد!؟ sad:(sad:( / این پایک هم دیگه بدجور داره تو مخ آدم میره , هیچکی هم اونجا بخار نداشت به کین کمک کنه تا نقشش رو به اتمام برسونه. با کارهای این به اصطلاح مردم آسمان الان زمینی ها هر چی سرشون بیارن حق دارن!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Marvel داره روی سریال Captain Britain کار می کنه و قراره سال 2017 شروع بشه سریال (خبر تایید شده هست)
فیلم برداری Iron Fist هم امروز شروع شد.قطعا سریال سال دیگه منتشر می شه.
Abc هم 4 تا سریال دیگه داره برای مارول می سازه.که دوتاش کمدی هست (یکی از این سریال های کمدی بر اساس damage control هست.)
یکی از دو تا سریال دیگه هم Most Wanted هست که اسپین اف Agents of Shield حساب می شه.

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
87457347570931977202.jpg

یکی از بهترین آرت هایی که دیدم ، دو بزرگ کنار هم ...​

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
87457347570931977202.jpg

یکی از بهترین آرت هایی که دیدم ، دو بزرگ کنار هم ...​
آقا من این Narcos رو چون دوستان خیلی تعریف کردند رفتم دیدم چند قسمت. یعنی به زور تونستم 6 قسمت ببینم. به شدت برام کسل کننده بود. فکر نکنم دیگه ادامش بدم ..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر