barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
واکینگ دد تا فصل چهارم عالی بود . هم ایده های نو داشت هم داستانش جالب بود . ولی الان یک روند تکراری پیدا کرده . همش شده این ها 3 4 قسمت می گردن یک جا پیدا کنند . دو سه نفر بهشون اضافه میشن مستقر میشن یکی حمله می کنه بهشون از هم جدا می شن و دوباره راه می افتن . بدون ذره ای افت و خیز تاره. همش همینه . نه کم کم برای پایان سریال از الان برنامه میریزن جلو برن . نه لااقل به چگونگی این حادثه اشاره می شه . مثلا اومدن واسش اسپین آف بسازن و نشون بدن چطوری به واکینگ دد میرسیم . یکی باید خود اون رو جمع کنه که همین فصل اول گند زد .

من خودم جزو فن هاش بودم . برای هر قسمت لحظه شماری می کردم ولی واقعیتش دیگه هیچ رغبتی برای ادامه دادنش ندارم . الان هم سر جمع تا 3 اپیزود اول فصل شش رو دیدم . بقیه رو هرچی می گذارم ادامه بدم نمیشه .

سریال مزخرف نیست ولی با این وضعی که دارن جلو میرن خیلی بهش امیدی نیست . دیگه به جایی رسیده جز ریک تا حدی سرنوشت هیچ کدوم از کاراکتر ها اهمیتی نداره و شخصا خدا خدا می کردم همه جز ریک و دریل زودتر بمیرن که الکی به بهانه پرداختن به کاراکتر های دیگه این همه تو سریال آب نبندن

- - -ویرایش - - -

این american crime story چقدر خوبه . کست عالی و داستان اش خیلی خوبن . مخصوصا دیوید شویمر یا راس گلر عزیز خودمون . جالبیش اینه یک سرچی که زدم از نظر چهره شباهت زیادی به رابرت کارداشیان داره .

به دوستان پیشنهاد می کنم برن سراغش

تو سریال های فعلی فلش خیلی خوب شده . قشنگ دو سه اپیزوده جون گرفنه .

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
والا این همه فیلم و سریال خوب که ماهیتشون بقا و زنده موندنه، هیچکدوم تا این حد خسته کننده و cheesy نیستن :d
دلیلی که این همه حس تنفر بهش زیاده اینه که اون ور ملت یه عالمه سریال بهتر رو ول کردن که دونه دونه کنسل بشن بعد چسبیدن به این :d که البته تا بوده همین بوده.

والا من سریال که محوریتش زامبی باشه و به این خوش ساختی و سرگرم‌کنندگی باشه ندیدم. چطوری همچین دنیایی می‌تونه خسته‌کننده باشه برات آخه؟ :D در مورد cheesy بودن هم مخالفم. این قضیه شاید راجع به دیالوگای سریال صدق کنه، ولی از نظر خوش‌ساختی و بقیه موارد (بازیگری، فیلم‌برداری، موسیقی و...) به نظرم کاملن خوبه.
یه سؤال دیگه، انتظارت چیه دقیقن از سریال؟ این‌که مدام در حال زامبی کشتن باشن و دیالوگی رد و بدل نشه؟ خب این‌که به هزار و یک دلیل نمی‌شه. (محدودیت بودجه، خسته کننده شدن بعد از یه مدت و خیلی چیزای دیگه...)

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بنظرم سازنده ها زیاد گناهی ندارن، دیگه داستان سریال کششی نداره، خدایی نداره :D
رسما به یک راه dead end تبدیل شده، بازمانده ها فرار میکنن یک جا برا موندن پیدا میکنن یک شروری پیدا میشه خرابش میکنه باز در میرن یک مدت میچرخن باز یک جای جدید پیدا میکنن باز خراب میشه باز میان بیرون باز از نو :D حالا این روند با دیالوگای فوق داغون و ضعیف همراه شده که باعث میشه آدم حوصلش سر بره، بنظرم همین وضع دیالوگا رو درست کنن ارزش دیدنش خیلی خیلی بیشتر میشه.
قشنگ بعضی مواقع حس میکنم دارم "ستایش" میبینم سر بعضی از دیالوگا.

بهترین کار هم بنظرم این بود تو فصل 5 یا نهایت همین فصل تمومش میکردن تا دیگه بیشتر از این خراب نشه، ولی مشکل اینجاست شده مثل Call of duty و Assassin's Creed همونطور هر سال میسازن میبینن سودش خوبه یک سیزن میچسبونن تهش.

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,189
نام
امیر
نظر شخی ندید ، به اساتید برخورد :( ! زودباشید بچه ها بیاید زودتر واکینگ دد رو دراپ کنیم امار بیننده هاش 0 بشه که دیگه دوستان زحمت دراپ کردنشم نکشن ، از شر این عذاب الهی یکباره راحت بشن . آخه میدونید که با اسلحه مجبورشون کردن سریالو دنبال کنن:-<

--

جدی برای اینکه از یه سریال خوشم بیاد و نیاد باید بیام جواب پس بدم ؟ شما اگه خیلی خفن و بزرگ تشریف داری این سریال آبکیو نبین کسی که اجبارت نکرده ، بذارما تو جهالتمون بمونیم !
به همین دلیل دقیقا این سریال ابکی رو دراپ کردیم و به اون دلیلی که به من ربطی نداره شما میبینی یا نه به شمام ربطی نداره ملت کرور کرور میان میگن سریال سطح پایینیه بشین ببین تو ام خوب چیکا داری نظر ملت چیه من نظر اینه که واکینگ دد سریال بسیار سطح پایینیه نمیبینمش از فصل 3 نددیم خداروشکر راضیم هستم
خلاصش اینکه ربطی به جنابعالی نداره ما اینجا میایم میگیم سریال درجه 3 و مزخرفیه شما سریالتو ببین

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
عالی بود مثل همیشه :bighug: با اختلاف واسه من سرگرم کننده ترین سریال بین بقیه :x
این رولو معلوم نیست میخواد چه غلطی بکنه بالاخره نفهمیدم سمت راگنار هست یا نه دائماً شخصیت عوض میکنه :|

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
واکینگ دد از فصل 3 ب اینور کم کم از کیفیتش کم شد و ب قول معروف دیالوگ و حرف اضافه ابکی توش زیاد شد تو این فصل هم شدیدا ب اوجش رسید طوری ک من نوعی ک از 5 سال پیش دارم دنبال میکنم قسمت های این فصل واقعا برام خسته کننده شد طوری ک بعضی جاهاشو میزدم جلو (البته اپیزود این هفته امیدوارم کرد) ولی اونجوری هم نیس که ادم بخواد دراپ کنه سریالو

من اگه سریال نابود هم بشه به خاطر کارکتر فوق العاده دریل ادامه میدم اینو بکشن دراپ :d:))

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
کلا تو این تاپیک یک سری سریال هستن که در حد مقدسات بالا هستن و همیشه توسط یه سری از دوستان همیشه در صحنه حمایت میشن، حالا کافیه یک نفر پیدا بشه و ایراد چه بسا کوچیک از این سریال بگیره یا مثلا خلاف جریان و نظر جمعی که این عزیزان و دوستان و بچه محل هاشون قبلا سرش به توافق رسیدن (!) کامنت بده، اونوقته که با خشم و غضب و سیل کامنت های منطقی از طرفشون مواجه میشه که 100% از کرده خودش پشیمون میشه!

به شخصه برای من چندین بار تجربه شده که کاری به این سریال ها (فکر کنم راحت میشه تشخیص داد کدوم ها :d) نداشته باشم و اگه به فکر راحتی اعصاب خودتون هستید به شما هم توصیه میکنم که همین کار رو کنید :d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
خدای من این The Leftovers عجب سریال خداییه ..

Sent from my HTC One using Tapatalk
واقعا فوق العاده ست مخصوصا برای طرفداران سبک اسرار امیز
من فقط نمیدونم چطور همچین سریالی رو تا به امسال ندیده بودم
البته یه خوبی هم داشت همه ش رو یکجا دیدم :d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کلا تو این تاپیک یک سری سریال هستن که در حد مقدسات بالا هستن و همیشه توسط یه سری از دوستان همیشه در صحنه حمایت میشن، حالا کافیه یک نفر پیدا بشه و ایراد چه بسا کوچیک از این سریال بگیره یا مثلا خلاف جریان و نظر جمعی که این عزیزان و دوستان و بچه محل هاشون قبلا سرش به توافق رسیدن (!) کامنت بده، اونوقته که با خشم و غضب و سیل کامنت های منطقی از طرفشون مواجه میشه که 100% از کرده خودش پشیمون میشه!

به شخصه برای من چندین بار تجربه شده که کاری به این سریال ها (فکر کنم راحت میشه تشخیص داد کدوم ها :d) نداشته باشم و اگه به فکر راحتی اعصاب خودتون هستید به شما هم توصیه میکنم که همین کار رو کنید :d

البته خب من که کمتر دیدم این مورد رو که جدیدا هم که بحث مورد نظر اتفاقا بر عکسه . عده ی زیادی که خود بنده هم جزوشون هستم نظر منفی درباره یک سریال دارن یک عده این وسط نظر مثبت دارن که اتفاقا اون ها بقیه رو مورد خشم و غضب قرار دادن . اقلیت

نه خب این طوری نیست که چون یک عده ی زیادی خوششون میاد ما هم یا باید نظرمون رو نگه داریم واسه خودمون یا عوضش کنیم . یک عده منطقی دلیل مخالف میارن ولی یک عده که زیاد هم شدن در کل جامعه ی هنری به خصوص تو حیطه ی مجازی اش اون هایی هستن که الکی ایراد می گیرن و فقط قصدشون کل کله

مثلا همین جا مستر روبات جزو سریال هاییه که همه رو سرشون حلوا حلوا می کنند ولی خود من باهاش حال نکردم دو سه بارم گفتم همین جا کسی هم نیومد خر ما رو بگیره که چرا همچین جسارتی کردی و این ها . ب

- - -ویرایش - - -

واقعا فوق العاده ست مخصوصا برای طرفداران سبک اسرار امیز
من فقط نمیدونم چطور همچین سریالی رو تا به امسال ندیده بودم
البته یه خوبی هم داشت همه ش رو یکجا دیدم :d

درسته که سریال واقعا از همون اول حرف برای گفتن داشت ولی این بازخورد مثبتش رو مدیون پیشرفت چشمگیر فصل دومش باید بدونیم . من وقتی سریال رسید دستم تازه فصل یک تموم شده بود و بازخورد ها ضد و نقیض بود و احتمال کنسلی اش هم زیاد بود . برای همین شروع نکردم ولی وقتی فصل دومش شروع شد و دوستان همین جا ازش تعریف کردن عزمم رو جزم کردم و نشستم به دیدنش انصافا هم فوق العاده بود مسخره است که یک عده سریال داغون رو تو بوق و کرنا می کنند ولی کار هایی مثل این کم تر دیده میشن .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
q3034f2fyalie5s0wqi9.jpg

:bighug:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
انقدر آهنگ Narcos رو گوش میدم دوباره سیزن 1 رو از اول تا اخر دیدم:|
اصن از آهنگش گرفته تا بازی بازیگرا و صحنه های سریال و دیالوگ ها و مخصوصا زبون لاتین همشون عالیه و آدمُ بدجور جذبِ خودش میکنه
جدا نمیتونم صبر کنم برا سیزن 2:d:|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تیکه آخر قسمت اول بس بسیار اپیک بود، اتفاق خاصی نیوفته باید شاهد بهترین فصل سریال و تراژدیک ترینش باشیم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر