Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
آخه تا کی اینا میخوان نقدای مثبت بدن برا هر قسمت تا کی میخوان برن رای بدن ریت قسمت ها بیاد بالا:|
ینی تو سریال چه چیز خاصی وجود داره که مثلا ماها متوجه ش نمیشیم8-|:-/

انتظارتون از سریالی که ماهیتش بقا و زنده موندنه چیه دقیقن؟ این‌که همیشه یه جا ثابت کنار هم خوش و خرم زندگی کنن و خطری تهدیدشون نکنه؟
سریال پُر دیالوگ می‌شه، می‌گین چرا اینطوریه و اینقد خسته کننده‌ست و اکشن نداره. اکشن می‌شه، می‌گین اومدن برا تنوع اینکارو بکنن و آبکیه و داستان رو جلو نبرد. تکلیفتون رو معلوم کنید دیگه. :D
ضمن این‌که به نظرم نیم فصل اول غیر از چهار قسمت اول خوب نبود، ولی این قسمت آخری به نظرم خوب بود، هر چند هنوز با فصل اول و پنجم فاصله داره. من خودم به هیچ وجه نمی‌گم واکینگ دد جزو بهتریناست، ولی این اظهار انزجاری که اینجا بهش می‌شه واقعن بی‌انصافیه و در مقایسه با خیلی از سریالای فعلی جزو خوباست به نظرم و سرگرم‌کننده‌ست حداقل.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,466
نام
سپهر
TWD S06EP9

و از نظر روایت و به خصوص دیالوگ ، یکی از ضعیف ترین قسمت های این فصل بود، البته باید بگم که دیالوگ های واکینگ دد بعد از فصل 4 به بعد، خیلی کلیشه ای شد ، Shocking های خوبی داشت و صحنه درگیری با واکرها خیلی اغراق کرده بودن...

Better Call Saul S01 Ep01

بلافاصله بعد از تموم برکینگ بد به سراغ این اسپین اف رفتم ، به هیجانی برکینگ بد نبود اما فضای شاد و کمدی و به خصوص سال گودمن خوشم اومد!

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
انتظارتون از سریالی که ماهیتش بقا و زنده موندنه چیه دقیقن؟ این‌که همیشه یه جا ثابت کنار هم خوش و خرم زندگی کنن و خطری تهدیدشون نکنه؟
سریال پُر دیالوگ می‌شه، می‌گین چرا اینطوریه و اینقد خسته کننده‌ست و اکشن نداره. اکشن می‌شه، می‌گین اومدن برا تنوع اینکارو بکنن و آبکیه و داستان رو جلو نبرد. تکلیفتون رو معلوم کنید دیگه. :D
ضمن این‌که به نظرم نیم فصل اول غیر از چهار قسمت اول خوب نبود، ولی این قسمت آخری به نظرم خوب بود، هر چند هنوز با فصل اول و پنجم فاصله داره. من خودم به هیچ وجه نمی‌گم واکینگ دد جزو بهتریناست، ولی این اظهار انزجاری که اینجا بهش می‌شه واقعن بی‌انصافیه و در مقایسه با خیلی از سریالای فعلی جزو خوباست به نظرم و سرگرم‌کننده‌ست حداقل.

اصولا واکینگ دد مثل کشیه که دارن میکشنش:d اینقدر میکشنش تا پاره بشه:d
حالا برای یکی این کش سیزن دو پاره میشه، برای یکی سیزن 3 و برای یکی دیگه سیزن شش و یا...
کلا دیر و زود داره! ولی سوخت و سوز نداره!:d
مگه کسی حرف از سریالای دیگه زد؟!!! بحث واکینگ دد بود، هرکسی نظرش رو گفت!
به شخصه فقط سریالایی که مطرح هستن و نفرات زیادی اون رو پیشنهاد میکنن، نگاه میکنم! و نظر من هم اینه که بین این سریالای اسم و رسم دار، برای من دیگه ارزش دیدن نداره! سیزن قبلش رو هم اشتباه کردم دیدم!

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
111
حالا برای یکی این کش سیزن دو پاره میشه، برای یکی سیزن 3 و برای یکی دیگه سیزن شش و یا...
به شخصه فقط سریالایی که مطرح هستن و نفرات زیادی اون رو پیشنهاد میکنن، نگاه میکنم! و نظر من هم اینه که بین این سریالای اسم و رسم دار، برای من دیگه ارزش دیدن نداره! سیزن قبلش رو هم اشتباه کردم دیدم!

کج سلیقگی حد و مرز نداره:d این همه کاربر که امتیاز دادن نمیفهمن بده فقط تو میفهمی

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,762
نام
Masoud

باید طلا گرفت :d
برا من که سیزن 2 پاره شد :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
شروع خوبی داشت کلا از این اسپین آف خوشم میاد و همش با BB مقایسش نمیکنم بعنوان یه داستان جذا و جمع و جور حال میکنم باهاش.کارای ساول جالبه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
کج سلیقگی حد و مرز نداره:d این همه کاربر که امتیاز دادن نمیفهمن بده فقط تو میفهمی

هرچی مورد استقبال عموم مردم باشه یعنی حتما خوبه؟ پس لابد twilight از بهترین فیلمای تاریخ سینما و جاستین بیبر بهترین خواننده ی زمان ماست.

این اظهار انزجاری که اینجا بهش می‌شه واقعن بی‌انصافیه و در مقایسه با خیلی از سریالای فعلی جزو خوباست به نظرم و سرگرم‌کننده‌ست حداقل.
والا این همه فیلم و سریال خوب که ماهیتشون بقا و زنده موندنه، هیچکدوم تا این حد خسته کننده و cheesy نیستن :d
دلیلی که این همه حس تنفر بهش زیاده اینه که اون ور ملت یه عالمه سریال بهتر رو ول کردن که دونه دونه کنسل بشن بعد چسبیدن به این :d که البته تا بوده همین بوده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نظر شخی ندید ، به اساتید برخورد :( ! زودباشید بچه ها بیاید زودتر واکینگ دد رو دراپ کنیم امار بیننده هاش 0 بشه که دیگه دوستان زحمت دراپ کردنشم نکشن ، از شر این عذاب الهی یکباره راحت بشن . آخه میدونید که با اسلحه مجبورشون کردن سریالو دنبال کنن:-<

--

جدی برای اینکه از یه سریال خوشم بیاد و نیاد باید بیام جواب پس بدم ؟ شما اگه خیلی خفن و بزرگ تشریف داری این سریال آبکیو نبین کسی که اجبارت نکرده ، بذارما تو جهالتمون بمونیم !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
در مورد Walking Dead همین رو بس که دنیا نابود شده و به فنا رفته و زامبی ها تا خرخره پر شدن ولی خب مسائل خاله زنکی و Soap Opera و زناشویی محوریت سریال هست. هر فصل هم دو قسمت یه حرکت میزدن تا بیننده ول نکنه.

تا فصل سوم چجوری دیدمش و تحملش کردم خدا میدونه :D

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
یکی دیگه از بچه ها هم گفت، تنها دلیلی که من هنوز TWD و دراپ نکردم فقط همینه که از همون حدود 6 سال پیش، از قسمت یکِ سیزنِ یک شروع کردم به دیدنش. واقعا الان حیفم میاد دراپ کنم. البته همین الانم 4 5 قسمتی هست ندیدم و اصلا هم عجله ای ندارم ببینم :d

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
منم که جایی مدعی نشدم سلیقم بهترینه! دارم میگم به نظر من! و البته خیلی از آدمایی که میبینم هم همین نظر رو دارن!
چرا اینقدر جبهه میگیرید دوستان؟! قرار نیست یه نفر از همه چیزایی که شما خوشتون میاد، خوشش بیاد که!
مثلا من عاشق بازی open world هستم! اما یه دوستی دارم که اصلا نمیتونه این بازیا رو تحمل کنه و براش لذت بخش نیستن! حالا دلیل برا اینه که من حتما بیام و سلیقش رو به چالش بکشم که چرا تو همچین نظر و سلیقه ای داری؟!!!
اگه یه خرده تحملون رو در شنیدن نظرات مخالف بالاتر ببریم، میتونیم بدون تعصب به نظراتشون گوش کنیم و بهتر تجزیه و تحلیلشون کنیم!
به قول یه نفر: هرگز از کسی که موافقم بود، چیزی یاد نگرفتم
من خودم هم به سختی میشه که یه سریالی رو شروع کنم و تا انتها نبینمش، ولی ببین این سریال از دید من به کجا رسید که خیلی راحت بیخیالش شدم!

باید طلا گرفت :d
برا من که سیزن 2 پاره شد :d
اصولا چیزی که "حقیقته" رو باید طلا گرفت:-":d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم که جایی مدعی نشدم سلیقم بهترینه! دارم میگم به نظر من! و البته خیلی از آدمایی که میبینم هم همین نظر رو دارن!
چرا اینقدر جبهه میگیرید دوستان؟! قرار نیست یه نفر از همه چیزایی که شما خوشتون میاد، خوشش بیاد که!
مثلا من عاشق بازی open world هستم! اما یه دوستی دارم که اصلا نمیتونه این بازیا رو تحمل کنه و براش لذت بخش نیستن! حالا دلیل برا اینه که من حتما بیام و سلیقش رو به چالش بکشم که چرا تو همچین نظر و سلیقه ای داری؟!!!
اگه یه خرده تحملون رو در شنیدن نظرات مخالف بالاتر ببریم، میتونیم بدون تعصب به نظراتشون گوش کنیم و بهتر تجزیه و تحلیلشون کنیم!
به قول یه نفر: هرگز از کسی که موافقم بود، چیزی یاد نگرفتم
من خودم هم به سختی میشه که یه سریالی رو شروع کنم و تا انتها نبینمش، ولی ببین این سریال از دید من به کجا رسید که خیلی راحت بیخیالش شدم!

اصولا چیزی که "حقیقته" رو باید طلا گرفت:-":d
دقیقا موضوع همینه ، قرار نیست از چیزی که من خوشم میاد تو هم خوشت بیاد (اینجا هم منظورم با شما نیست ) ولی کسی هم به هیچ وجه حق نداره به نظر من بی احترامی کنه ! موافق هستی ؟:D

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
من خودم اون اوایل هیچی بغیر از got و بریکینگ بد و واکینگ دد برام جذابیت نداشت و بدجور از طرفدارای سرسخت هر 3تاشون بودم
ولی خداییش باید قبول کرد که واکینگ دد از فصل 5 دیگه مثل چهار فصل قبلش نشد
نه از لحاظ جذابیت نه از لحاظ دیالوگ نه از لحاظ روند داستانی و ...
ولی خب چه میشه کرد شاید جلوتر بهتر بشه یا فصل 7 مثل قدیم باشه!
این همه کاربر که امتیاز دادن نمیفهمن بده فقط تو میفهمی
والا همه دارن نظرشونو میگن این بنده خدا هم گفت نظره من نگفت که از طرف کل طرفدارا و بیننده های سریال اینا رو میگم:d

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دقیقا موضوع همینه ، قرار نیست از چیزی که من خوشم میاد تو هم خوشت بیاد (اینجا هم منظورم با شما نیست ) ولی کسی هم به هیچ وجه حق نداره به نظر من بی احترامی کنه ! موافق هستی ؟:D
بر منکرش لعنت!
کی به نظرت بی احترامی کرد؟ این که من یا یه عده دیگه داریم میگیم که سریال رو به صورن بیخودی کشش دادن و... بی احترامیه؟
در کمال احترام به طرفداران سریال داریم انتقاد میکنیم! اگه میگی که انتقاد هم نکنید، چون من ناراحت میشم از سریال مورد علاقم ایراد بگیرید! که دیگه بحث کلا یه چیز دیگست!
دوست عزیز من! خود من واکینگ دد رو زمانی شروع کردم که سیزن دوش تازه داشت پخش میشد! یعنی از همون شروعش با این سریال بودم! و بسیار هم دوستش داشتم! و هنوزم سیزن های ابتدایی رو دوست دارم! اما به معنای واقعی کلمه، معنیه آب بستن رو از این سریال یاد گرفتم! و این حرف هم یه انتقاده نه یه بی احترامی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر