majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اینقدر که سر این قسمت واکینگ دد هایپ کردن و سر و صدا راه انداختن:
در کل اپیزود خوبی بود
ولی من یکی اصلا شکه نشدم از اتفاقاتی که افتاد، اکثر رفیقام یک جوری کف کرده بودن که میگفتم چه اتفاقی قراره این اپیزود بیوفته در صورتی که این اپیزود یک جور فقط سر بیننده رو کلاه میگذاشت، یک دفعه کل اون خانواده رو نابود کردن، کارلو کور کردن ولی از آخر ختم میشه به همون روند قدیم خودش!

دیالوگا همینطور که دوستان گفتن افتضاحه :|
یادمه مینشستم با خانواده سریالا وطنی میدیدم میگفتم چه وضعشه طرف سواد نداره از ته روستا بلند شده اومده یک دفعه میاد همه رو ارشاد میکنه با یک دیالوگای تخیلی فلسفی حالا دقیقا این موضوع برا واکینگ دد پیش اومده هر کدوم از کارکتر کارشون اینه با دیالوگای فوق تخیلی به هم درس بدن مخصوصا خود کارل، یک جوری نصیحت میکنه بعضی مواقع ملتو انگار پیر دانای محلس :D
بتر کال سال شروعش خیلی خوب بود.
البته یک خرده انتظارم بیشتر بود، مایکو باید بیشتر نشون میدادن روی داستان اصلی بیشتر تمرکز میکردن ولی در کل برای مقدمه فک کنم نیاز بود یکم به فرعیات و ذهنیتای جیمی اهمیت بدن.

تیکه آخر این اپیزود هم واقعا عالی بود :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بالاخره فصل اخر( BB (Breaking bad دیدم.....عالی بود.....واقعا لیاقت greatest show on TV رو داره!
اسم فصل آخر بریکینگ بد که میاد اصلا نمیشه به راحتی ازش عبور کرد واقعا کلمه فوق العاده براش کم بود واقعا حیف که دیگه بریکینگ بدی وجود نداره

انتظارم خیلی بیشتر از این حرفا بود هنوز نتونسته اون تاثیری که بریکینگ بد داشت رو بگذاره اولین اپیزود فصل دوم هم ازش بیشتر توقع داشتم خیلی حاشیه رفته بود

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
80378936245501622353.jpg

? kidding me :|

مزخرف ترین اپیزود این فصل یا کل سریال بود!
کشته شدن مسخره ی کاراکترایی که میشد بخشی از سریال باشن ، دیالوگ های چرت ، زیر سوال بردن قوانین سریال مثل خطرناک بودن واکر ها ، قبلا یه دسته کوچیک میدیدیم که کاراکترا گیرشون میوفتادن یه خورده میترسیدیم ولی الان کاراکترایی مثل یوجین:|:d و بقیه دوستان رفتن وسط بزرگترین دسته ی واکرایی که تو سریال دیدیم و همه رو سلاخی کردن!
ریک اونجا که با تبر رفت قاطی واکرا خود God of War و کریتوس بود:d
اصلا نابود بود این قسمت8-|مرسی اه:d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
خیلی زور میگه بشینی پنج فصل یه سریال رو ببینی بعد ازش زده شی:|
الان من حالُ حوصله ی فصل 6 واکینگ دد رو ندارم اصلا سه چهار قسمتش رو هنوز ندیدم نیمه ی دومش هم که شروع شد
ماشالا همیشه هم مسخره ترین قسمت هاش ریت بالایی میگیرن:|من نمیدونم این همه سریال خوب دارن ینی واکینگ دد تا این حد خوبه؟!:-/
براشون از این سریال بهتر و قویتر و جذابتر وجود نداره!!!

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
خیلی زور میگه بشینی پنج فصل یه سریال رو ببینی بعد ازش زده شی:|
الان من حالُ حوصله ی فصل 6 واکینگ دد رو ندارم اصلا سه چهار قسمتش رو هنوز ندیدم نیمه ی دومش هم که شروع شد
ماشالا همیشه هم مسخره ترین قسمت هاش ریت بالایی میگیرن:|من نمیدونم این همه سریال خوب دارن ینی واکینگ دد تا این حد خوبه؟!:-/
براشون از این سریال بهتر و قویتر و جذابتر وجود نداره!!!
دقیقاً منم همچین وضعیتی دارم :|
6 فصل سریال رو دیدم، با اینکه میدونم هر قسمت نسبت به قبلی آشغالتره بازم میبینمش، وسطای فصل که میرسه یه کار خفن میکنن که مثلاً از تکراری بودن درش بیارن... لامصبا تمومشم نمیکنن. خو بسه دیگه، آخه تا کی میخان این روند مسخره رو طی کنن؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
به نظرم اپیزود آخر واکینگ دد یه جورایی حالت B-movie داشت، مخصوصا از اون B-movie های زامبی قدیمی. شخصا همینش خیلی برام جذاب بود، اما در کل B-movie ها توی ایران هیچوقت طرفدار چندانی نداشتن :D

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
6 فصل سریال رو دیدم، با اینکه میدونم هر قسمت نسبت به قبلی آشغالتره بازم میبینمش، وسطای فصل که میرسه یه کار خفن میکنن که مثلاً از تکراری بودن درش بیارن... لامصبا تمومشم نمیکنن. خو بسه دیگه، آخه تا کی میخان این روند مسخره رو طی کنن؟
من هم این سیزن جدید رو نگاه نکردم و هرگز هم نگاه نمیکنم! حیف وقتی که پای این سریال رفت! این دو سیزن آخر فقط وقتکشی بود!
مگه سریال قحطه؟! این همه سریال خوب، برید اونا رو نگاه کنید و لذت ببرید!

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من هم این سیزن جدید رو نگاه نکردم و هرگز هم نگاه نمیکنم! حیف وقتی که پای این سریال رفت! این دو سیزن آخر فقط وقتکشی بود!
مگه سریال قحطه؟! این همه سریال خوب، برید اونا رو نگاه کنید و لذت ببرید!
آخه 6 فصل دیدم، زورم میاد ولش کنم :d
بقیه سریالا رو هم نگاه میکنم عزیز، برا من این TWD از اون مضخرفاس:d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آخه تا کی اینا میخوان نقدای مثبت بدن برا هر قسمت تا کی میخوان برن رای بدن ریت قسمت ها بیاد بالا:|
ینی تو سریال چه چیز خاصی وجود داره که مثلا ماها متوجه ش نمیشیم8-|:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر