Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان سریالی که شبیه به Sherlock باشه چی پیشنهاد میدید؟ حالا سبکش لازم نیست حتما معمایی/جنایی باشه. من خودم خواستم Doctor Who رو ببینم که قسمت های اول رو دانلود کردم و دیدم اما خیلی قدیمی بودن دیگه .:D از این سریال هایی که FBI و CIA همه کارن هم بدم میاد.:-" (Blacklist, Person of Interest , ...)
Agatha Christie's Poirot

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
دوستان سریالی که شبیه به Sherlock باشه چی پیشنهاد میدید؟ حالا سبکش لازم نیست حتما معمایی/جنایی باشه. من خودم خواستم Doctor Who رو ببینم که قسمت های اول رو دانلود کردم و دیدم اما خیلی قدیمی بودن دیگه .:D از این سریال هایی که FBI و CIA همه کارن هم بدم میاد.:-" (Blacklist, Person of Interest , ...)
Cracker سریال دهه ی 90 بریتانیا که راجب fitzgerald روانشناسیه که معتاد الکل و قمار بازیه ! مثل شرلوک پلیس هر وقت یه مشکلی براش پیش میاد که نتونه حل کنه ازش کمک میخاد .
سریال 10 قسمته که از قسمت دوم خیلی خوب میشه ، 3-4 تا قسمت عالیم داره که به نظرم در کل ارزش دیدن داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
critic choice awards هم پخش شد .

شت بازم مستر روبات برد . حالا این دفعه گولاخ هایی مثل گیم آو ترونز و نارکوز رقیبش نبودن . ولی بازم تو کتم نمیره در حضور لفتوورز و نیک جایزه بهترین سریال رو بدن به این . تازه رمی مالک هم جایزه بهترین بازیگر رو ببره . اونم در حضور جاستین تروکس که واقعا عالی بود تو لفتوورز و هیو دنسی برای هانیبال و همین طور کلایو اوون

حالا باز خوبه کری کان برای لفتوورز برد . البته اونم دیگه نامزد نکردن کسی رو از مستر روبات وگرنه همونم می دادن به مستر روبات

جالبه هیو دنسی هست ولی مدس میکلسن و خود سریال هانیبال نامزده نشد ه بودن

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,513
سریال The Path قراره 30 مارچ پخشش از شبکه Hulu شروع بشه و کست به شدت خفنی هم داره :D
We all want to believe in something, but to what lengths will we go to find meaning? The Pathexplores the unknown and mysterious world of the cult-like Meyerist Movement in upstate New York. At the center of the movement lies Eddie (Aaron Paul), a conflicted husband; Sarah (Michelle Monaghan), his devoted wife; and Cal (Hugh Dancy), an ambitious leader. We follow each as they contend with deep issues involving relationships, faith, and power. The series takes an in-depth look at the gravitational pull of belief and what it means to choose between the life we live and the life we want.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان سریال The Man in the High Castle چطوریاست؟ ارزش دیدن داره ؟ Jessica Jones و Narcos چطور؟

نارکوز و جسیکا جونز که صد در صد پیشنهاد میشه . درباره جسیکا جونز هم توجهی نکنید به این که مارول پشتشه . بر خلاف فیلم هاش که مناسب سینین کود نوجوان هستن و جز یکی دو تاش بقیه توشون چیزی به اسم ظرافت داستانی و شخصیت پردازی تعریف نشده سریال هایی که با نتفلیکس کار کرده یعنی دیردویل و جسیکا جونز کاملا آثاری جدی و شخصیت محور هستن . جسیکا جونز که کلا جز دو سه تا مورد اصلا حس نمی کنی داری یک کار کامیک بوکی می بینی .

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
دوستان Lie To Me رو چطور می بینید ؟
قبلن در موردش توضیح داده بودم.

lie-to-me.jpg

سریال متوسطیه. میون این همه سریال خوبی که هست؛ برای تصمیم‌گیری باید به سلیقه‌ توجه کرد. اگه از تم‌های کاراگاهی و جنایی پرونده‌محور به همراه چاشنی خانوادگی خوشتون می‌آد احتمالن انتخاب بدی نخواهد بود. کاراکتر محوری سریال در نوع خودش جالب و خاصه. ایده و نوآوری اصلی سریال بر اساس تحقیقات معتبر روان‌شناسیه و حتا می‌تونه یک چیزایی یاد بده. سریال خوب شروع می‌شه اما مثل خیلی از سریال‌های دیگه بعد از یکی دو فصل اون ایده‌ی اصلی جذابیت خودش رو از دست می‌ده و بیشتر روی درام و کاراکترها مانور می‌ده. (هرچند خیلی طولانی نیست)
بعد از فصل سه کنسل شده، با وجود داشتن میلیون‌ها بیننده. البته داستان به شکلیه که نصفه باقی نمی‌مونه.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
با تشکر از مسئولین فهیم و با شعور شبکه وزین نت فلیکس سریال Longmire برای سیزن پنجم هم تمدید شد:d A&E رو دوس داشتم ولی چن وخته گذشته با کنسل کردن لانگمایر و پخش سریالای در پیتی مث The Returned از جلو چشمم افتاده!:d

longmire.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
پخش سریالای در پیتی مث The Returned از جلو چشمم افتاده!:d

Extreme-Facepalm-Meme-05.png

همینو کم داشتیم که بسلامتی جنسمون جور شد... یکی از بهترین سریال های Mystery این چندین سال درپیت شد.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Extreme-Facepalm-Meme-05.png

همینو کم داشتیم که بسلامتی جنسمون جور شد... یکی از بهترین سریال های Mystery این چندین سال درپیت شد.

منظورش ریمیک آمریکاییشه. هر چند خیلی عجیبه که به سلیقه‌ت می‌خوره.
با توجه به این‌که تقریبن به سؤالی جواب داده نمی‌شه و خیلی نصفه کاره تموم می‌شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر