tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
این سریال leftovers چقدر خوب بود. اولین باری بود که امتیازات سریال اهمیت ندادم و کلی ازش لذت بردم .
فصل اول به جز 2و3 قسمت اول بقیش عالی بود یه حس خاصی به ادم دست میداد .
موسیقی به زیباتر شدن سریال خیلی کمک میکرد. امیدوارم چند فصل دیگه هم بسازن .

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
بعد از دیدن اپیزود 12 , فصل پنجم The Sopranos دارم به این فکر میکنم که تا حالا اپیزودی که از این قسمت بهتر باشه تو سریالهای دیگه دیدم یا نه!!
از اون قسمت هاست که باید سریعا یکی از موزیک های Maxence Cyrin رو پلی کنی و احساسات رو بعد از دیدن این اپیزود بری رو کاغذ بنویسی و یکی دو سال بعد بری با همون موزیک بخونیش و دوباره برگردی به همون حال و هوای لحظه تموم کردن این قسمت.
یه کلام , شاهکار بود.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
این سریال leftovers چقدر خوب بود. اولین باری بود که امتیازات سریال اهمیت ندادم و کلی ازش لذت بردم .
فصل اول به جز 2و3 قسمت اول بقیش عالی بود یه حس خاصی به ادم دست میداد .
موسیقی به زیباتر شدن سریال خیلی کمک میکرد. امیدوارم چند فصل دیگه هم بسازن .
متاسفانه تاید شده فصل سه آخرین فصل خواهد بود ...

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
خب چهار قسمت از Into The Badlands دیدم آقا افتضاحه این سریال:d فقط اون دسته از بچه هایی میتونن تحملش کنن که عاشق سینه چاک:d سبک رزمی هستن کلا با یه داستان آبکی طرف هستیم

وبازی بازیگرا هم کاملا معمولی و رو به ضعیف هستش یه چیزی در حد ومپایر :|صحنه های زد وخوردش هم در سطح خوبییه ولی عالی نیستش چند صحنه رو هم سعی کردن یه تقلیدی از فیلمای بروسلی کنن که

کاملا هم ناموفق بودن بازیگر اصلی هم کلا فیسش خنثی وسرد هستش :| اصلا سمتش نرید

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
هرچی این سریال میره جلوتر قشنگتر و جذابتر میشه
هی هرسری این بدبختا میان یه بلایی سره کتاب بیارن و از شر این قضیه خلاص بشن یه اتفاق تازه میوفته مخصوصا حالا که معلوم شد نویسنده ی کتاب خوده روبیِ
خلاصه خیلی عالیه سریال مخصوصا اَش که دیگه خودش جداگونه دنیایی برا خودش:))فقط امیدوارم حالا حالا ادامه داشته باشه و سریع با یکی دو فصل تمومش نکنن

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
فصل 6 Justified رو شروع کردم. فصل پنج افت داشت، امیدوارم این فصل پایان مناسبی برای این سریال باشه. فصل های 2 و 4 فوق العاده بودند :x هرچند به نسبت سریال های دیگه پیوستگیش بیشتره و باید به صورت کلی بهش نگاه کرد. تا اینجا که یکی از بهترین سریال هایی بوده که دیدم :bighug:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
منظورم اینه از سریالایی که تازه فصل یکشون در حال پخشه پیشنهاد بدید
در حال پخش فعلا Ash vs Evil Dead هست که اولین فصلشه و سطح بالا هم هست سبکش کمدی ترسناکه که شاید با سلیقه هر کسی جور در نیاد اما من که خیلی حال میکنم باهاش.
بقیه سریالای خوب همشون فصل اولشون تموم شده مثل Jessica Jones یا Mr. Robot و Narcos یکم قدیمی تر Daredevil و Better call saul هست که همشون فعلا یک فصلشون پخش شده و بهترین سریالای جدید هستن.
فارگو رو هم اگه ندیدی دو فصلش پخش شده اما چون هر فصل موضوع جداگونه و بازیگرای متفاوتی داره، پشت سر هم نیست میتونی هر فصلشو میخوای اول ببینی هر دوتاشم فوق العادس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر