Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
میترسم مثل دکستر یا person of interst اصلا نتونم تا دو سه قسمت هم تحمل کنم !!!!!!!
هر جفت این سریالا فوق العاده هستن مخصوصا دکستر که دیگه رو دستش نمیاد. چطور نتونستی ارتباط برقرار کنی؟ یا شاید کم صبری :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان بنده TWDو The Leftover - Better Call Saulو FARGO رو دنبال میکنم که خب خودتون میدونین The Leftover حالا کار داره تا بیاد

TWD رفت واسه یه ماه دیگه :| و فارگو هم هفته دیگه تموم میشه =(( میمونه Better Call Saul حالا بنظرتون سریال با ارزشی که در حال حاضر در حال پخش باشه با توجه به سلیقه بنده

هستش معرفی کنید؟:d گاتهام مورد نظرمه با اینکه عاشق سری فیلم های بتمن هستم ولی خب دودلم میترسم مثل دکستر یا person of interst اصلا نتونم تا دو سه قسمت هم تحمل کنم !!!!!!!
سریال در حال پخش خاصی غیر از اینایی که گفتی نیست.
گاتهام خوبه اما فصل اولش نوسان زیاد داره شروعش خوبه اما از حدود نیمه دومش بشدت ضعیف میشه و تا حد معمولی میاد پایین اما باز فصل دومش تا این نیم فصل اولش بشدت قوی بود و من پیشنهاد میکنم واسه با خبر شدن از سرگذشت کارکترای گاتهامم که شده ارزش دیدن داره (البته اگه کمیکا رو نمیخونی)حالا سیزن دومش که قویه به کنار :D
اون دوتا سریال هم به شکل عجیبی در اشتباه هستی که بعد از دو قسمت داری قضاوتشون میکنی :D دکستر اگه فصل آخرشو حساب نکنن جز بهترین سریالای تلویزیون هست که تا الان ساخته شده بدون هیچ شکی! دونفر از دوستامم میشناسم که مثل تو اوایل زیاد حال نمیکردن باهاش ولی با تموم کردن فصل اول عشق سریال شدن :D در کل در اشتباهی که نمیبینی.
---

گلدن گلوب گیم آو ترونز نامزده بعد Better Call saul و Fargo نامزد بهترین سریال سال نیستن 8-|

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
سریال در حال پخش خاصی غیر از اینایی که گفتی نیست.
گاتهام خوبه اما فصل اولش نوسان زیاد داره شروعش خوبه اما از حدود نیمه دومش بشدت ضعیف میشه و تا حد معمولی میاد پایین اما باز فصل دومش تا این نیم فصل اولش بشدت قوی بود و من پیشنهاد میکنم واسه با خبر شدن از سرگذشت کارکترای گاتهامم که شده ارزش دیدن داره (البته اگه کمیکا رو نمیخونی)حالا سیزن دومش که قویه به کنار :D
اون دوتا سریال هم به شکل عجیبی در اشتباه هستی که بعد از دو قسمت داری قضاوتشون میکنی :D دکستر اگه فصل آخرشو حساب نکنن جز بهترین سریالای تلویزیون هست که تا الان ساخته شده بدون هیچ شکی! دونفر از دوستامم میشناسم که مثل تو اوایل زیاد حال نمیکردن باهاش ولی با تموم کردن فصل اول عشق سریال شدن :D در کل در اشتباهی که نمیبینی.
---

گلدن گلوب گیم آو ترونز نامزده بعد Better Call saul و Fargo نامزد بهترین سریال سال نیستن 8-|
فارگو که جزو مینی سریال ها هست
ولی better call saul نیست که خیلی عجیبه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
The Leftovers Was Just Renewed For a Third (and Final) Season

تمدید شد، واسه فصل سوم و پایانی :x

اینش که تمدید شد خبر خوبی بود . ولی خب سریال پتانسیل این رو داشت بیشتر از یک فصل ادامه اش بدن . ولی خب از اون طرف که حساب کنیم با توجه به اختتمایه های نه چندان جالب کار های لیندوف . کم بودن تعداد فصول باعث میشه بیش از حد توانشون سوال و مسئله ایجاد کنند که آخرش نتونن درست جوابشون رو بدن .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اینش که تمدید شد خبر خوبی بود . ولی خب سریال پتانسیل این رو داشت بیشتر از یک فصل ادامه اش بدن . ولی خب از اون طرف که حساب کنیم با توجه به اختتمایه های نه چندان جالب کار های لیندوف . کم بودن تعداد فصول باعث میشه بیش از حد توانشون سوال و مسئله ایجاد کنند که آخرش نتونن درست جوابشون رو بدن .

خیلی سوالارو نیاز ندارن جواب بدن به نظرم .
بی جواب بمونه اون weirdness سریال باقی میمونه .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
The Leftovers Was Just Renewed For a Third (and Final) Season

تمدید شد، واسه فصل سوم و پایانی :x
بیدار شدم خبر رو بذارم :D دیدم زود تر گذاشتی :D

ولی با این حال عالی بود این خبر

--------

یه عکس ویژه برا دوستان

9i62_img_20151211_102542.jpg

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان این سریال into the badlands رو از دست ندید ... یکی از بهترین ها تو زمینه رزمی و اکشن و یه داستان کاملا بکر و جدید داره .. در یک کلام این سریال فوق العاده هست.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
فارگو مینی سریاله ها! نامزد هم شده!

پ.ن. GoT خیلیم عالیه)x8-|
منظور برا بهترین درام سال :D ولی حواسم نبود گویا مینی سریالا نامزد نمیشن اما نامزد نشدن Better Call saul واقعا عجیب بود، توی امی نامزد بود اما اینجا نه.
گات هم نمیگم بد ولی بنظرم ضعیف تر از قبل عمل کرده بود، به غیر از 3 قسمت آخرش که عالی بود و قسمت 8 ـش که جز بهترین اپیزودایی بود که تو عمرم دیده بودم بقیش اینقدر روند داستان کند بود که رسما خوابم میبرد بعضی جاهاش، کل داستان فصلو رو هم کنی توی چهار خط جا میشه که از چهار خط سه خطش مربوط میشه به همون 3 قسمت آخر :D ریتش تو Imdb هم ضعیف تر بود این فصل.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر