r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
44703937762330870635.jpg

مغزم جر خورد ، خیلی خوب بود لعنتییی ، واقعا عالی بستن فصل رو
نمیدونم چی کار کنم بدون این سریال : ((
یعنی اگر تمدید نشه سر به بیابون میزارم
این سریال با اتمام این فصل حزو 5 تا سریال برتر عمرم قرار گرفت بدون بزرگ نمایی ، به همین کوین قسم D :

یکی از تئوری هام برای پایان فصل تا قبلاز دقایق آخر این بود که کوین بعد از این که مبارزه میکنه و برمیگرده و از شلیک جون سلام به در میبره، وقتی وضع شهر رو میبینه خودکشی میکنه و برمیگرده به همون هتل که خوشبختانه نشد اونطوری

پ.ن: وقتی کوین واسه بار دوم رفت به اون هتل ، خودشو تو آینه نگاه کرد گفت THAT MOTHER FU@#$ER! عالی بود : )))))
دیالوگ کوین و جان توی بیمارستان با اون ترک Where is my mind هم معرکه بود .
John : i dont understand whats happening
Kevin : Me Neither

خلاصه منم حال و روزم مث این دوست عزیز ـه D :

27552805073532625791.jpg

my head blows dat ...
چی بود آخه این :D
یعنی تا یکسال دیگه هیچی ؟!!!
من دقیقا نمیدونم چی پشته این فیلمه ! بک استوری خیلی زیادی ازش نمیدونم ، تنها چیزی که توی این فیلم خیلی خیلی برای من جذابه و بنظرم خیلی تو فیلم بهش اشاره میشه ، این جملست .
you got to believe !
قسمتی کوین آهنگو خوند و برگشت ، یارو بهش گفت ، آره واقعا کار مسخره ایه ، ولش کن ... ولی انجام داد ...
بنظر من فیلم داره همون جمله بالایی رو میگه ...
حالا نمیدونم نظر شما چیه .

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
دارم person of interst رو نگا میکنم. جذابه ها اما واسم خسته کننده شده. داستان کند پیش میره و اکثر اوقات هم قابل پیشبینیه. اما میدونم چیز شاخیه. اصلا داد میزنه خیلی تابلوئه
کسی اینجا نگاش کرده؟! ادامه بدم یا واسه خودم کنسلش کنم؟! چون چند وقته خیلی دارم کند پیش میبرمش و باید یک بار و واسه همیشه براش تصمیم گیری کنم :d

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دارم person of interst رو نگا میکنم. جذابه ها اما واسم خسته کننده شده. داستان کند پیش میره و اکثر اوقات هم قابل پیشبینیه. اما میدونم چیز شاخیه. اصلا داد میزنه خیلی تابلوئه
کسی اینجا نگاش کرده؟! ادامه بدم یا واسه خودم کنسلش کنم؟! چون چند وقته خیلی دارم کند پیش میبرمش و باید یک بار و واسه همیشه براش تصمیم گیری کنم :d

من از همون اول دنبال کردم حالا نمیدونم الان اگه بگم خوبه صرفا به خاطر علاقه ای که خودم بهش دارم هست یا نه...
ولی پیشنهاد میکنم ببین چون از نظر من این سریال هرچی رفت جلو بهتر شد شاید فقط یه چندتا اپیزود تو سیزن 3 بود که به نظر من از ریتم اصلی خارج شده بود و لوس شده بود وگرنه بقیه سیزن ها به خصوص 4 رو به شدت کیف کردم وقتی دیدم

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان یه 2 تا سریال مشتی معرفی کنین جدید البته...
متشکرم :D
ash vs evil dead , gotham , flash , the last kingdom , peaky blinders , daredevil , jessica jones , the knick , izombie , limitless
اینا به نظرم خوبن یا تازه شروع شدن یا اوایل فصل دومشون هستن
البته peaky blinders فصل دومش تموم شده و 2016 فصل سومش شروع میشه.فصل 1 و 2 کلا 12 قسمت بیشتر نیست ولی خیلی عالیه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
پیروی حذف سریع پست اخیر در یک جمله بسنده می کنیم

LEFTOVERS عالی بود . نفس گیر و جذاب و عمیق و امیدوار کننده .

امیدوارم HBO نزنه کنسل کنه . هرچند ریت این فصل از فصل قبل بالاتر بود و فصل پیش هم احتمال کنسلی داشت ولی ادامه دادن .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
my head blows dat ...
چی بود آخه این :D
یعنی تا یکسال دیگه هیچی ؟!!!
من دقیقا نمیدونم چی پشته این فیلمه ! بک استوری خیلی زیادی ازش نمیدونم ، تنها چیزی که توی این فیلم خیلی خیلی برای من جذابه و بنظرم خیلی تو فیلم بهش اشاره میشه ، این جملست .
you got to believe !
قسمتی کوین آهنگو خوند و برگشت ، یارو بهش گفت ، آره واقعا کار مسخره ایه ، ولش کن ... ولی انجام داد ...
بنظر من فیلم داره همون جمله بالایی رو میگه ...
حالا نمیدونم نظر شما چیه .

---

دعا کن تمدید بشه من حاضرم دوسالم شده صبر کنم !

اون سکانس Karaoke کلا یه چیزی فرای محشر بود ، عالی اجرا شد .
من نمیدونم چرا باید میخوند تا resurrect بشه ، اما مدونم به نوعی این هتل ـه واسه کوین مث یه چیت کد شده ، هر بار میمیره میره چیت رو میزنه زنده میشه D :
و این که اگر یادت باشه توی قسمت off ramp صاحب خونه به لوری میگه یکی از مرگ برگشته تو استرالیا الانم نامیرا شده ...
جالبه توی ریویو ها که خوندم اشاره کردن این هتل ـه خیلی دیوید لینچی ـه مخصوصا همین سکانس خوانندگی ، چه نورپردازی چه خود خوانندگی که میگن تو فیلم های دیوید لینچ هم یه نوع Turning Pont ـه واسه شخصیت داستان! جالبه Justin Theroux (کوین خودمون) توی یه سری از فیلم های لینچ هم بازی کرده .

'The Leftovers' Fans Campaign for Season 3 in Costume Outside HBO Offices

مث این که الکی الکی، جدی شد! فن ها سفید پوش شدن رفتن سراغ HBO واسه تمدید!
جای من خالی D :

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
واقعا زیباست به هیچ عنوان کنسلش نکن فقط در همین حد بهت بگم که اگه به داستان اصلی برسی اصلا ولش نمیکنی
یکی از زیباترین سریالهای موجود هست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
---

دعا کن تمدید بشه من حاضرم دوسالم شده صبر کنم !

اون سکانس Karaoke کلا یه چیزی فرای محشر بود ، عالی اجرا شد .
من نمیدونم چرا باید میخوند تا resurrect بشه ، اما مدونم به نوعی این هتل ـه واسه کوین مث یه چیت کد شده ، هر بار میمیره میره چیت رو میزنه زنده میشه D :
و این که اگر یادت باشه توی قسمت off ramp صاحب خونه به لوری میگه یکی از مرگ برگشته تو استرالیا الانم نامیرا شده ...
جالبه توی ریویو ها که خوندم اشاره کردن این هتل ـه خیلی دیوید لینچی ـه مخصوصا همین سکانس خوانندگی ، چه نورپردازی چه خود خوانندگی که میگن تو فیلم های دیوید لینچ هم یه نوع Turning Pont ـه واسه شخصیت داستان! جالبه Justin Theroux (کوین خودمون) توی یه سری از فیلم های لینچ هم بازی کرده .

'The Leftovers' Fans Campaign for Season 3 in Costume Outside HBO Offices

مث این که الکی الکی، جدی شد! فن ها سفید پوش شدن رفتن سراغ HBO واسه تمدید!
جای من خالی D :

اون هتل یک نکته ی جالب تر داشت . اگه توجه کرده باشید یک جورایی سرنوشت کوین از پیش تایین شده است . این که یک محافظ باشه . دفعه ی اول که لباس پلیس رو انتخاب نکرد برای خلاص شدن راهش خیلی دشوار و سخت بود . در حالیکه دفعه ی دوم خیلی سریع تر تونست به راه خروج برسه چون راه درست رو انتخاب کرد

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
حتما ادامه بده. راضی نبودی بیا بزن تو گوش من :D .
اگه سیزن اولی باید بگم داستان اصلی هنوز شروع نشده :D. یکی از سریال هایی هست که هر فصل پیشرفت میکنه.واقعا عالی هست.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
سلام
نظرتون دربارهٔ سریال ساختمان پزشکان چیه؟
۲-۳ تا از بهترین سریالهای ایرانی‌ رو معرفی‌ کنید لطفا
ممنون
به نظر من ساختمان پزشکان و پژمان بهترین سریال های طنز یک دهه اخیر ـن. این دو تا رو حتماً ببین

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
اون هتل یک نکته ی جالب تر داشت . اگه توجه کرده باشید یک جورایی سرنوشت کوین از پیش تایین شده است . این که یک محافظ باشه . دفعه ی اول که لباس پلیس رو انتخاب نکرد برای خلاص شدن راهش خیلی دشوار و سخت بود . در حالیکه دفعه ی دوم خیلی سریع تر تونست به راه خروج برسه چون راه درست رو انتخاب کرد

خوب این به این دلیله که هر بار یک راهی درست بوده ! اون موقع باید از شر پتی خلاص میشد ...

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
سلام
ممنون

به نظر من بهترین طنز ۷-۸ سال اخیر ایرانه.
سریال های عطاران و مدیری (قبل از قهوه تلخ + شوخی کردم) هم فوق العاده هستند.
تو ژانرهای دیگه هم فعلا حضور ذهن ندارم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
سلام
ممنون
یعنی قشنگ میشه گفت جز 10 سریال طنز برتر تاریخ تلویزیون ایران هست کنار طنزای گذشته مهران مدیری :D
جز تکو توک سریالای ایرانی هست که با جلف بازی و مسخره بازی قصد خندوندن ملتو ندارن و هم بازیگرا همشون تاپ هستن و هم دیالوگا عالیه و هم موضوعات خیلی جالبی داره هر قسمت، من خودم دوبار تا حالا دیدمش الانم هر وقت یک تیکه هاییش میزاره میشینم میبینم واقعا حرف نداره، کلا سروش صحت کاراش خوبه علاوه بر این پژمان هم خیلی خوب بود ولی برعکس، این سریال آخر سروش صحت (شمعدونی) که دقیقا برعکس این چیزایی بود که گفتم، فقط میخواست با جلف بازیه بازیگرا ملتو بخندونه که بشدت رو اعصاب بود اصلا در حد کارای قدیمش نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر