esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
کی قسمت هفتم The Leftovers رو دید؟!
قسمت هفتم

واوو ، دهنم وا مونده
نمیدونم چی بگم
واقعا سریال کوبنده و دهشتناکه ، چی شد ؟!
عجب پایانی ، مغزم داره سرخ میشه الان : |
بهترین سریال در حال پخش بدون شک
اصن نمیشه این سریال رو توصیف کرد ، این فصل واقعا بهتر از فصل قبل ـه ، تازه هنوز 3 قسمت دیگه داریم
خلاصه مایند بلاون : |
:-o

---

نمره ign رو داشته باشین : )

88449943787133596631.jpg

یکی از تئوری ها جالبی که کاربران گذاشته بودن در مورد پایان اپیزود :

Virgil killed himself so he can now guide Kevin to where he needs to go in the afterlife. This is why the epinephrine is never used because Virgil knows if he told Him what he really had to do, fight his own demons; that he would not agree to take the poison without a definitive way back. The reason for this lies in the book of the divine comedy. Virgil is Dante's guide through the 7 levels of hell. He guides him through these to reach heaven, but Virgil is also a torchered soul, who can't not enter the gates but only guide him to where he needs be. In killing himself he atoned for his sins but ultimately sacrifices himself to help Kevin find his path. Truly brilliant.

اصلا اين قسمت رواني كننده بود :|
دهنم باز مونده بود
كي ميتونه تا هفته ديگه صبر كنه

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
خب چطور بوده این سه قسمت؟واقعا مثل فیلمشه؟:d
بنظر من عالیه.
فیلمشو ندیدم اما اگه به سبک کمدی ترسناک علاقه داشته باشی عمرا اگه بدت بیاد :D هر سه قسمتش خیلی خوب بود مخصوصا قسمت دوم بشدت حال کردم، شخصیت Ash هم به بهترین شکل ممکنه ساخته شده با بازی خفن بروس کمپل خیلی خوب شده حرف نداره و لازم به ذکره که بازیگر اصلی فیلمشم بروس کمپبل بود که حالا بعد از 20 سال برگشته به ادامه این داستان :D ریتشم که دیگه گویای همه چیز هست:
Rotten: 98%
Meta: 75/100
IMDB: هنوز تعداد رایاش 12 هزار نفر بیشتر نیست تا اینجا 9.2 بوده دو قسمت اولش هم 9 گرفته:x

در کل پیشنهاد میشه، خودم هر هفته خیلی پیگیریشم :D

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
میخوام leftovers شرو کنم.به نظرتون کنسل منسل که نمیشه ؟! نگاه نکنیم ضایع بشیم :d

حکایت داریم ندیدن این سریال حرامه
یه حکایت دیگه داریم این سریال واسه سخت پسندان واجبه
کنسل هم نمیشه ، کهربای دنیای تلویزیون شده بدون شک : )

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
تریلر دوم سریال ساخته Terence Winter یعنی Vinyl هم اومد،ترنس وینتر سازنده سریال Boardwalk Empire هست و سریال باز هم برای شبکه HBO هست و باز هم مارتین اسکورسیزی قسمت اول رو نوشته و کارگردانی میکنه.

سریال تو مایه های درام/ موزیکال هست و قسمت اول هم 25 بهمن پخش میشه. بازیگر های سریال هم خیلی خوبن و به شخصه جز مورد انتظار ترین سریال های فصل بعد هست برام.
vinyl.jpg

تریلر اول:
Download file for free

تریلر دوم:
Download file for free

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
هی وای من هی وای من . این چی بود ؟؟ یعنی جلو من رو نگیرید میرم تو شبکه های اجتماعی آدرس اونایی که چرت و پرت گفته بودن که سریال چرته و کنسل میشه و بی سروتهه رو گیر میارم میرم گلوشون رو جر می دم .یکی من رو بگیره . تو کفم .

حالا سوال پیش میاد که بنده دارم درباره چی صحبت می کنم ؟؟ درست حدس زدید leftovers رو می گم .

واقعا هر قسمت بهتر از قبل. فقط حیف فقط 3 اپیزود به پایان فصل مونده و تازه راه افتاده . آخه چرا ؟؟ شخصا اگه تلویزیون اون ور مثل این ور بود که در راس همه یک نفر ناظر بود چند تا سریال شر و ور که بیننده نداره ولی الکی هی داره تمدید میشه رو کنسل می کردم یا یک تعداد سریال آب بندی شده رو تعداد اپیزودش رو کم می کردم و در عوض به سریال هایی مثل فارگو -همین سریال و نارکوز اضافه می کردم .

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان هر کی blindspot رو دیده یه کم در موردش توضیح بده نطرش هم در مورد سریال بده ممنون می شم :-/:x

والله من دو قسمت دیدم خوشم اومد ولی به خاطر شباهت فراوانی که با یک سریال دیگه در حال پخش یعنی بلک لیست داشت فعلا از لیستم خارجش کردم . چون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم . ایده ی جالبی داره . سریال از جایی شروع میشه که یک زن از توی یک ساک وسط خیابان پیدا میشه و رو بدنش خالکوبی های زیادی داره . مهم ترینش اسم یک مامور اف بی آیه . کم کم مشخص میشه این خالکوبی های بی ربط در واقع نشان دهنده ی یک سری عملیات ت. ر. و.ر.ی.س.ت.ی غریب الوقوعه .

- - -ویرایش - - -

میخوام leftovers شرو کنم.به نظرتون کنسل منسل که نمیشه ؟! نگاه نکنیم ضایع بشیم :d

والله بازخوردا که خیلی مثبت بوده . درسته که شبکه hbo هم سریال کنسلی داشته ولی مثل nbc نیست شر و ور هاشو تمدید کنه و ازشون بیست تا اسپین آف و کوفت بسازه بعد بیاد سریال های درست درمونش مثل هانیبال رو تو اوج کنسل کنه . شروع کن آقا که صد در صد واجبه . اگه کسی هم ته دلت رو خالی کرده که نبین با پشت دست بخوابون تو فکش:d

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من فصل قبل Leftover رو چند قسمتش رو دیدم ولی سریال خیلی سرد بود و حوصله سر بر به خاطر همین دیگه ادامش ندادم:)
فصل 2 هم مثل فصل اوله یا نه؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
فارگو دیگه از حالت عادی خارج شده و تبدیل شده به مجموعه ی " سی سال با برادران کوئن، دوشنبه ها از FX ". :D
این قسمت رفنرس هاش به O Brother, Where Art Thou عالی بود

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
بابا همون اول میزد میکشت اون 3 نفرو یا ولشون میکرد، از اول معلوم بود میخوان تهش نامردی کنن (البته تو دنیای آخرالزمانی نامردی معنیی نداره ! :d) یه مشت بی عرضه که این همه مدت زنده موندن که به ضایع ترین شکل ممکن بمیرن خب همون اول میمرید دیگه :d

بنظرم اون کمک آخر صدای گلن بود ، بالاخره بعد چند اپیزود این دفعه نوبت گلنه که داستانشو بفهمیم

پ.ن: حذف شدن پست آخرم خیلی جالب بود ، عملا چیزی از سریال رو اسپویل نکردم فقط همینطوری گذاشتمش تو متن پنهان ولی یادم رفت بزنم شاید چیزی از سریال لو بره یا یه چی تو این مایه ها ، قاعدتا کسی که سریال رو ندیده یا به پخش یا فصل های آخر سریال نرسیده هم وارد این بحثا نمیشه و از کنارشون رد میشه پس متن پنهان جواب به یه پست که توش در مورد آخرین اپیزودا هست رو باز نمیکنه ، 10 خط مینویسی آقا میاد با یه کلیک نابودش میکنه :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

Jessica Jones سریال جدید مارول که از NetFlix پخش میشه هم نقدای خوبی گرفته:

فصل اول 13 قسمت هست که مثل روند همیشگی نت فلیکس کل اپیزودای این فصل همزمان 20 نوامبر یعنی تا پسفردا با هم ریلیز میشه.

اگه چیزی در حد DareDevil باشه عالی میشه.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
یک ساله The blacklist تو هاردم سنگینی میکنه ولی هنوز نتونستم ببینم . اول اینکه زیاد چیز خاصی نی دوم واسه NBC ـه :d
کسایی که دیدن استارت بزنم یا ولش کنم به حال خودش ؟ :d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
یک ساله The blacklist تو هاردم سنگینی میکنه ولی هنوز نتونستم ببینم . اول اینکه زیاد چیز خاصی نی دوم واسه NBC ـه :d
کسایی که دیدن استارت بزنم یا ولش کنم به حال خودش ؟ :d
من خودم دنبال نمی کنم ولی حتماً ببین چون هر کی دیده پسندیده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر