K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
انصافا بهترین قسمت فصل دوم تا اینجای کار بود ... این زوم عجب کاریزمایی داشت لعنتی!!! رو برو شدن فلش با زوم و سرعت بالای زوم که زد فلش رو با خاک یکسان کرد فوق العاده کار شده بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
خب من سریال های فارگو:x و موردگان متحرک رو فقط در حال حاضر دنبال میکنم حالا سوالم درباره سریاله گاتهام هستش بنظرتون منیکه به شدت با بازی batma dark night حال کردم (سوای مشکلات نسخه pc )

که حتی باعث شد بشینم دوباره سه گانه بتمنه نولان رو ببینم این سریال جذبم میکنه ؟
اول از همه باید بگم گاتهام داستان بتمن نیست داستان اتفاقاتیه که تو این شهر میوفته و به همه کارکترا هم به یک اندازه بها داده میشه و تمرکز بیشتر روی گوردون هست.
فصل اولش خیلی خوب شروع میکنه ولی نیمه دومش افت میکنه اما باز فصل دومش خیلی خوب شروع شده تا اینجا هم با قدرت پیش رفته و من خیلی راضیم!

در کل ارزش دیدن رو داره و دیدنش واسه با خبر شدن از زندگی نامه تک تک کارکترای گاتهام خیلی خوبه که یکیش بروس وینه.
----

این Ash vs Evil Dead شروع خوبی خیلی داشت :D
واسه متا و آی ام دی بی خیلی بالاش دی ال کردم فک نمیکردم حسش بیاد ببینم ولی همون یک دقیقه اولش پلی کردم جو و اتمسفرجالبش کشید منو!
سبکش خیلی خاصه با بقیه Horror, Comedy ـای که دیدم فرق داره.
یک تیکه جوش در حد فیلم کونجورینگ خوفناک میشه یک تیکه آدم با کارا و دیالوگای شخصیت اصلی خندش میگیره :D
در کل پایلوت بسیار خوبی داشت پیشنهاد میشه.

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این قسمت ahs چه فلش بک خوبی داشت به فصل اول .
خیلی عالی داره دنبال میشه .

ahs خوبه . داستان هر فصل متفاوته ، ممکنه بعضی هاش برات جذاب نباشن . خودم شخصا فصل 4 دوست نداشتم اصلا ! تا الان فصل 5 از همشون بهتره ، بعدش 3 و 1 و 2 .

Dimitris

کاربر سایت
Oct 26, 2015
0
نام
Arvin
تقریبا دیگه باورم شده بود که سیرول میخواد اعدام بشه اشکام رو به سختی نگه داشتم ولی بعدش خیلی خوشحال شدم که این اتفاق زشت نیفتاد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
زوم عجب شخصیت خفن و با ابهتی داره واقعا حال کردم باهاش!
این قسمت خیلی خوب کار شده بود از هر نظر، در کل خیلی خوب داره پیش میره اگه افت نکنه
---
گاتهامم به طرز غیر قابل انتظاری داره بدون افت پیش میره خیلی راضیم، خدا کنه مثل فصل قبل داستانو کش ندن که اواخر به آب بندی بکشونن داستانو.
---

Ash Vs Evil Dead ـو انگار من فقط اینجا شروع کردم :|
بشدت فوق العادس سریال، همین دو قسمتی که دیدم به شکل عجیبی جذبش شدم :D مخصوصا قسمت دومو الان دیدم نفهمیدم چجوری گذشت واقعا سریال سطح بالاییه، کستشم خیلی خوبه با دیالوگا و صحنه های عالی، در کل دمشون گرم :x بعضی جاها با روح روان آدم بازی میشه از خشونت :D

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
کسی اینجا هنوز Supernatural میبینه؟ این فصل جدیدش عالی بوده تا اینجا و به احتمال زیاد عالی هم میمونه:bighug: بقیه رو تو اسپویل میگم که دوستانی هنوز ندیدن براشون داستان اسپویل نشه!
این فصل عالی بوده! این the darkness هم ایدش عالی هست! خواهر بزرگتر god ! خیلی جالب بود که خدا برای به وجود اوردن زمین و اینکه قویترین فرد باشه مجبور شد که خواهرش رو فدا کنه! و اینکه بالاخره همینطور مدت ها پیش گفتم lucifer and michael رو دوباره میبینیم! این لحظه اخر قسمت 6 عالی بود با اون اهنگش و اون طرز نشون دادن cage ! عالی بود عالی! بالاخره ممکنه خدا هم ببینیم :d

پیشنهاد میکنم که همتون فصل 11 رو ببینین!;)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
این قسمت خیلی خوب کار شده بود از هر نظر، در کل خیلی خوب داره پیش میره اگه افت نکنه
---
گاتهامم به طرز غیر قابل انتظاری داره بدون افت پیش میره خیلی راضیم، خدا کنه مثل فصل قبل داستانو کش ندن که اواخر به آب بندی بکشونن داستانو.
---

Ash Vs Evil Dead ـو انگار من فقط اینجا شروع کردم :|
بشدت فوق العادس سریال، همین دو قسمتی که دیدم به شکل عجیبی جذبش شدم :D مخصوصا قسمت دومو الان دیدم نفهمیدم چجوری گذشت واقعا سریال سطح بالاییه، کستشم خیلی خوبه با دیالوگا و صحنه های عالی، در کل دمشون گرم :x بعضی جاها با روح روان آدم بازی میشه از خشونت :D

نه عزیز در باره اش تنها نیستی . منم دارم می بینمش. واقعا عالیه . به اندازه فیلم هاش خلاقانه و جذابه . با این که شاید چیز جدیدی نداشته باشه . ولی کول و خفنه . بروس کمپل هم که دیگه هیچی نگم بهتره . لاکردار خیلی خوبه

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
عاقا این آمار ببینده ها رو از کدوم سایت می بینید ؟
-------------------------------------
الان چندتا سریال منتظرم ادامشون بیاد . میخوام یه سریال جدید استارت بزنم . پیشنهاد چی دارید ؟ تخیلی فانتزی نباشه بیشتر جنایی ، درام ، action ، crime thriller :d
خودم the sopranos و Oz رو مد نظر دارم .

یه جوونمردی سریال معرفی کنه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
این قسمت خیلی خوب کار شده بود از هر نظر، در کل خیلی خوب داره پیش میره اگه افت نکنه --- گاتهامم به طرز غیر قابل انتظاری داره بدون افت پیش میره خیلی راضیم، خدا کنه مثل فصل قبل داستانو کش ندن که اواخر به آب بندی بکشونن داستانو. --- Ash Vs Evil Dead ـو انگار من فقط اینجا شروع کردم :| بشدت فوق العادس سریال، همین دو قسمتی که دیدم به شکل عجیبی جذبش شدم :D مخصوصا قسمت دومو الان دیدم نفهمیدم چجوری گذشت واقعا سریال سطح بالاییه، کستشم خیلی خوبه با دیالوگا و صحنه های عالی، در کل دمشون گرم :x بعضی جاها با روح روان آدم بازی میشه از خشونت :D

نه داداش تنها نیستی:dمن فقط به خاطر اسمش شروع کردم به دیدنش ولی نمی دونستم اینقدر خوشم بیادازش یادش بخیر فیلم ویدیوش رو داشتم کلبه وحشت ولی خدایش با اینکه کمدی

بود ولی بعضی جاهاش خیلی می ترسیدم ازش:-ssدر مورد گاتهام هم بگم هنوز باورم نمی شه همینطور با قدرت پیش می ره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر