Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این John Constantin بشدت پتانسیل سریال ساختن داشت مخصوصا با انتخاب همچین بازیگر خفنی که خوراک این شخصیت هست موندم چجوری نتونستن حداقل یک سریالی از روش بسازن که کنسل نشه :|
توی این قسمت Arrow که کراس اور داشت از همه نظر بهتر از سریال اصلی نشونش دادن، با اینکه سریالو خیلی تو حالت تخیلی فرو بردن ولی ارزششو داشت :D
کلا کراس اور چیز خوبیه، بیشتر باید از این کارا بکنن مخصوصا کنستانتین.
---

نظر سنجی رو هم مدیونین اگه تغییر بدین :)
خود سریال کنستانتینم بد نبود واقعا, درسته خیلی خوب نبود ولی از فصل اول سریالایی مثل همون Arrow خیلی بهتر بود. مشکل این بود این آمریکاییا با مت رایان سر لهجش حال نمیکردن, توقع یه شخصیت آمریکایی کول و یخچال داشتن بخاطر فیلم سینمایی که دیده بودن از کنستانتین ولی تو کمیک دقیقا مثل همین سریالش بود. در کل شبکه ای که هانیبالو کنسل میکنه نمیشه توقع داشت کنسانتینو حمایت کنه :d

خداییش اغراق نمی کنم . شما ببین تو هر قسمت به شکلی منطقی جلو تر از همه است و یک آس جدید رو می کنه . ضمن این که بازی اسپیدر هم تو نقشش عالیه . در یک زمان هم خبیثه هم دلسوز . هم بیرحمه و خشنه هم طناز . هوش و ذکاوت بالایی هم داره و با برنامه ریزی درست کوچکترین اتفاقات خارج از برنامه اش رو هم به نفع خودش استفاده می کنه . این چیزا از نظر من برای موندگاری یک کاراکتر اکتفا می کنه .
خود سریال معمولیه چیز خاصی نداره ولی بازی اسپیدر فوق العادس. کلا این بشر هر نقشی رو به بهترین شکل بازی میکنه, خودم با سریال دیگه حال نمیکنم چون تکراری شده ولی به خاطر بازی اسپیدر میبینم و کیفیت بازیش واقعا در حد کسایی مثل اسپیسیه :d

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
عاقا این آمار ببینده ها رو از کدوم سایت می بینید ؟
-------------------------------------
الان چندتا سریال منتظرم ادامشون بیاد . میخوام یه سریال جدید استارت بزنم . پیشنهاد چی دارید ؟ تخیلی فانتزی نباشه بیشتر جنایی ، درام ، action ، crime thriller :d
خودم the sopranos و Oz رو مد نظر دارم
---------------------------------------------------
ساند ترک فارگو سیزن 1 رو کسی داره لدفن قرار بده فیض ببریم

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقا تو این سریالایی که جدید اومده یه چنتا رو بگید شروع کنیم :D

الان THE KNICK هست ، فصل اولشو ندارم فقط .
OZ هستن دوستان میگن خیلی خوبه .
MASTER OF NONE هست و ...

یک لیستی اگر از تاریخ پخششون بدین که برنامه هفتگیمون پر بشه خوب میشه :D

Amir United

کاربر سایت
Aug 1, 2012
42
بر عکس اپیزود های قبل این یکی خسته کننده بود.
خب ما چیکار کنیم که مورگان چوب بازی رو از کی یاد گرفته8-|
فقط اخرش خوب بود.ائنجا که یارو میگفت دروازه رو باز کنید صدای ریک بود:d
به نظرم گلن هم میمیره

وقتی این نقدو از این قسمت TWD دیدم.. کاملا درک کردم اونایی رو که بدون نگاه کردن خودِ سریال، با نگاه به مخاطبای این سریال، می گن سریال خوبی نیست... کاملا حق دارن!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
آقا تو این سریالایی که جدید اومده یه چنتا رو بگید شروع کنیم :D

الان THE KNICK هست ، فصل اولشو ندارم فقط .
OZ هستن دوستان میگن خیلی خوبه .
MASTER OF NONE هست و ...

یک لیستی اگر از تاریخ پخششون بدین که برنامه هفتگیمون پر بشه خوب میشه :D
پیدا کردی به منم کمک کن.
من یه چن روزیه یه اینترنت خوبی دستم اومده فقط دارم تا می تونم دانلود می کنم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
وقتی این نقدو از این قسمت TWD دیدم.. کاملا درک کردم اونایی رو که بدون نگاه کردن خودِ سریال، با نگاه به مخاطبای این سریال، می گن سریال خوبی نیست... کاملا حق دارن!

نقد!!! لول:|
یه نوشته سطحی بود که بلافاصله بعد از دیدن این قسمت نوشتم.نقدم کجا بود!!!
این فصل هم تا به اینجا عالی شروع شده فقط همین یه قسمت خوشم نیومد:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
میشه بگید این جریانش چیه؟!!!:((:d یعنی میشه؟!:d:((
برا یک لحظه داشتم ذوق مرگ میشدم :(( همون پیجه ویرایش کرده:

با روحیاتم بازی شد :D
یعنی اگه یک آرزو بزرگ واسه تی وی داشته باشم اینه که بعد از این همه سال اینا جمع بشن در حد 20 دقیقه نقششونو بازی کنن، حیف قرار نیست اتفاق بیوفته و قراره همچنان مثل همیشه فرندزو برا n ـمین بار ببینیم :(

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
الان مثلا چیکار کنیم ؟! بگیم این قسمت عالی بود که بقیه از روی مخاطبا در مورد فیلم قضاوت نکنن ؟!

بیخیال توروخدا ! قسمت چهارم قشنگ هیچی نداشت ، یعنی اگه نبینی هیچ اتفاقی نمیوفته ، خب راست میگه دیگه ! خب به ما چه که از کجا چوب بازی یاد گرفته یا یه مدت دیوونه بوده ، عملا قسمت 4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت که حتی ذره ای مهم باشه حتی یه دیالوگ تاثیر گذار و مهم ، کاملا یه اپیزود اضافه بود

---

آخرش چی شد ؟! داشت از بالا رو دیوار خون میریخت یا پلیت داشت باز میشد ؟! اگه داشت باز میشد که چرا هیچ صدایی نداشت ؟! (اگه این صفحه هارو دیده باشید موقع بریدن یا تکون خوردن خیلی صدا میدن)

Amir United

کاربر سایت
Aug 1, 2012
42
الان مثلا چیکار کنیم ؟! بگیم این قسمت عالی بود که بقیه از روی مخاطبا در مورد فیلم قضاوت نکنن ؟!

بیخیال توروخدا ! قسمت چهارم قشنگ هیچی نداشت ، یعنی اگه نبینی هیچ اتفاقی نمیوفته ، خب راست میگه دیگه ! خب به ما چه که از کجا چوب بازی یاد گرفته یا یه مدت دیوونه بوده ، عملا قسمت 4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت که حتی ذره ای مهم باشه حتی یه دیالوگ تاثیر گذار و مهم ، کاملا یه اپیزود اضافه بود

---

راست میگی فقط همون آموزش چوب بازی بود و اینایی که گفتی!
البته این قسمت به نظر شما اضافه بوده و حتما پیگیری می کنه تهیه کننده! اما خب گرفتن 96% تو rotten tomatoes و جمله هایی مثل:

"'Here's Not Here' is a stand-out installment of The Walking Dead, using Morgan's backstory as a powerful reminder of what it means to be human.
یا
"The Walking Dead becomes a two-man play that succeeds or fails based on the performances of Lennie James and guest star John Carroll Lynch...And wow, does it succeed."
از منتقدین Entertainment Weekly و دیگران بعد از نگاه به نظر شما اولویت داره واسمون حتما!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
Amir United@

نظر منتقدین و ... پشیزی برام ارزش نداره وقتی از یه چیزی خوشم نیاد ، یعنی الان چون روتن بالا داره ، منتقدا کف و خون قاطی کردن من باید خوشم بیاد ؟! از نظر من این قسمت هیچی نداشت حالا تو یا منتقدین حال کردین به من ربطی نداره

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خب نظر شخصیه ، نمیشه که از هرکسی انتظار داشت که همه ی مسایل و ریزه کاری ها رو درک کنه یا اصن براش جالب یا مهم باشه .
به نظر من قسمت 4 واکینگ دد خیلی قوی بود ،
ولی قسمت 5 معمولی بود .
وقتی تموم شد ، تو این فکر بودم چقدر زود تموم شد ... انگار اون چیزی که تو قسمتا قبل ارایه داد رو این فصل نداشت .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
میشه یه قسمت از این فصل بیاد و من به به چه چه نکنم
اصن نمیدونم این دیمون لیندولف و رفقا دارن چه میکنن اما هر چی هست its working!
10/10

هیچی نمیگم من فقط تو کف ـم
بروس کمپل در نقش ریگان عالی بود
تک تک دقایق این سریال حساب شدست لامصب
خیلی خوبه :((

7jc0rsx6htn6.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
بنظرم این که میگین چوب بازیو اینا درست نیست.
درسته میشه گفت این اپیزودو اگه حذف یا اضافه کنی خیلی فرق خاصی به حال داستان نمیکنه اما نکته ای که توی قسمت قبلش بود:
بحث بحثه چوب دستی یاد گرفتنش نیست، موقعی که میخواستن این وحشیا رو بکشن همش دنبال این بود که از کشتن اینا جلوگیری کنه حتی با اینکه میدونست اگه زندشون بزاره مردمشو میکشن اما بازم نمیکشت حالا این سوال توی ذهن هر کسی بوجود میاد که این چرا اینطوریه که با اپیزود 4 جواب سوالو دادن، من خودم رسما همیشه حالم از این اپیزودای واکینگ دد که داستان دنبال دار خاصی ندارن بهم میخورد و وسطش معمولا خوابم میبرد این دفعه بنظرم خیلی خوب نشون دادن این قضیه رو بنظرم خیلی اپیزود جذابی بود.
---
فارگو بشدت این قسمتش عالی بود، بالاخره به اون درجه از هیجان و اوجی که میخواستم رسید :D خدا کنه تا آخر همینطوری ادامه پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
خب من سریال های فارگو:x و موردگان متحرک رو فقط در حال حاضر دنبال میکنم حالا سوالم درباره سریاله گاتهام هستش بنظرتون منیکه به شدت با بازی batma dark night حال کردم (سوای مشکلات نسخه pc )

که حتی باعث شد بشینم دوباره سه گانه بتمنه نولان رو ببینم این سریال جذبم میکنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر