parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا قسمت 10 فصل 1 Mr Robot بعد از تیتراژ هم یه چند ثانیه ای ادامه داره ها .
چندتا از دوستان جوری نوشتن که به نظرم اومد اون تیکه آخر رو ندیدن ؛ برای همین گفتم یادآوری کنم .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
سلام
آقا قسمت 10 فصل 1 Mr Robot بعد از تیتراژ هم یه چند ثانیه ای ادامه داره ها .
چندتا از دوستان جوری نوشتن که به نظرم اومد اون تیکه آخر رو ندیدن ؛ برای همین گفتم یادآوری کنم .
منم دقیقا با حوندن پستهای دوستان همین حس رو کردم
در کل... کل اپیزود یه طرف اون تیکه بعد تیتراژ یه طرف
حرفهای زیادی برای گفتن داشت

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
واقعاً این سریال ها دارن دیوونه می کنن آدمو یکیش همین mr.robot یک نمای بد از جهان میدن و ... خب که واقعاً هم شاید باشه اما نمای خوب هم همیشه وجود داره نباید اینقدر بدبین باشیم، آخرای فصل دیگه کاملاً کسل شدم
از قسمت 8 به بعد هم خیلی به هم ریخت سریال ، میدونستم پدرش ممکنه از توهمات باشه ولی twist plot بد موقعی بود نباید به آخرای فصل مینداختن
سریالی بود که دنبال کردنش از فصل 2 مشکل تر میشه برام

Raging Bull

عضو جدید
Jun 3, 2015
17
نام
رضا.
چقدر این سریال ماهه! :| محشر بود این قسمت! سراسر لذت و سرگرمی! هرچقدر هم که می‌گذره خلاقیتشون ته نمی‌گیره که هیچ، برعکس بهتر و بهتر خودشو تو بطن داستان نشون میده! جدا سازنده های این سریالم عین شخصیت ریک نابغن!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
با عرض شرمندگي اما WD ديگه داره الكي كش ميده :|
خدا به داد فصل 12-10 برسه ديگه :| با اين كه خودم طرفدار سريال ام و همه رو تا حالا ديدم به جز يكي گمونم :d ولي ديگه فصل پنجم تو ديوار بود عملا" خصوصا" نيم فصل اخر به جز از قسمتي كه اون سياهپوسته برگشت كه اسمش رو يادم نيست

به قول يكي از بچه ها اينطوري كه ريك يه جايي رو پيدا كنه ساكن شه خوش و خرم بعد چهارتا بيان گند بزنن به همه چي دوباره برن يه جاي ديگه رو پيدا كنن سريال رو بي مزه و كشدار الكي مي كنه !

واقعا" همون فصل اول اش غوغا بود و نيم فصل اول فصل چهارم
الان 6 مهر مياد اما هيچ ذوق و شوقي براش ندارم در عوض منتظر وايكينگ ام سفت و سخت :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر