ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دلمون تنگ شده :(
l69qi8afgxi4.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
خوب مثل اینکه مشخص شد قسمت 10 ـه مستر روبات چرا امروز پخش نشده:
Mr. Robot Season 1 Finale Delayed Due To Virginia Shooting Tragedy

گویا یکی از صحنه های این قسمت بشدت شبیه اتفاقاتیه که تازگی توی ایالت ویرجینا افتاده و تصمیم گرفتن برای احترام به اونا این قسمت رو یک هفته به عقب بندازن که میشه 11 شهریور. :)

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
چندروزی میشه Dexter ـو شروع کردم، یک فصلو دیدم.
واقعا فوق العادس تقریبا با همه چیز سریالش دارم حال میکنم، از کستش گرفته تا محیط و اتمسفر و دیالوگا و پلات داستانش، شخصیتاشم همشون خیلی خوبن از خود دکستر و دبرا گرفته تا اون یارو چینگ چانگه سر صحنه :D
خیلی وقت بود میخواستم شروع کنم هی خلاصه داستانشو میدیدم میگفتم مثلا چیه یک سریال کیلر جالب میتونه باشه الان فهمیدم چیو از دس میدادم :D

فقط تنها چیزی که بشدت عذاب میده اینه که قراره یک روز برسم به قسمت آخر که میگن افتضاح تموم میشه :|
و اینکه توی این 9 فصل چقد افت میکنه؟ یا همه سیزنا در حد سیزن اول هست؟
تا فصل پنجم رویایی جلو میره ، هر فصل از فصل قبلی چند ده پله بالاتره ، تازه فصل اول زیاد خوب نیست که باهاش حال کردی ، فصل های دیگه چی کار میکنی ؟ :d
بقیش هم چون دیگه به دکستر و باقی شخصیت ها مثل وینس و باتیستا و دبرا عادت میکنی ، زیاد اذیت نمیکنه
در کل هرکسی ندیده ، حتما ببینه

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
تا فصل پنجم رویایی جلو میره ، هر فصل از فصل قبلی چند ده پله بالاتره ، تازه فصل اول زیاد خوب نیست که باهاش حال کردی ، فصل های دیگه چی کار میکنی ؟ :d
بقیش هم چون دیگه به دکستر و باقی شخصیت ها مثل وینس و باتیستا و دبرا عادت میکنی ، زیاد اذیت نمیکنه
در کل هرکسی ندیده ، حتما ببینه

فصل اول، بهترین فصل سریاله. Fact :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اپیزود 10ـه Suits هم باز طبق معمول شاهکار از آب دراومد و ما رو چند ماه گذاشت تو کف:D ریتینگ مردم تو IMDB فکر کنم 9.9 بود واسه این اپیزود.
هر دفعه باید اینو بگم که اصلا معلوم نیست چجوری تونستن از موضوع دنیای وکالت همچین سریال خوش ساخت و پرهیجانی در بیارین:D

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
این ریک و مورتی عالیه. حتماً ببینیدش. خودم دیشب فصل اولش رو دانلود کردمُ یه سره 8 قسمت دیدم. :d شخصیت ریک شاهکاره :)) صداگزارش از خودشم شاهکارتره :)) ساندترک‌هایی هم که بعضی از اپیزودها داره خیلی خوب و بجا هستن که باید تحسین کرد سازنده‌ها رو.

از @ Red Ѵ عزیز هم بخاطر تعریف‌های مکررش که باعث شد من برم این سریالو ببینم تشکر می‌کنم. :d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
هانیبال عالی بود . یک پایان مناسب و جذاب . واقعا دلم برای سریال تنگ میشه . از یک طرف ناراحتم که کنسل اش کردن از یک طرف به حدی خوب داستان جمع شد که به نظرم ادامه دادنش ممکن بود به ضررش تموم شه . در هر حال ایول برایان فولر . ایول مدس میکلسن . ایول هیو دنسی . واقعا miss u all

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر