moveman

کاربر سایت
Jun 4, 2012
37
نام
علی
ظاهرا IMDB لیست 250 سریال برتر تاریخ رو منتشر کرده
میتونید به سریال مورد علاقه ـتون هم رای بدید
البته این لیست جدید هست و با اون لیستی که بریکینگ بد اول هست فرق میکنه
دقت کردم هیچ وقت بین این لیست هایی که از سریال ها و فیلم ها میاد هیچ کدوم منصفانه و منطقی نبوده!
IMDb Top 250 TV - IMDb

منم الان این لیستو دیدم دم daredevil و mr.robot گرم به این سرعت شدن عضوی از لیست بهترین سریال های تاریخ شدن :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرندزو بالاخره تموم کردم :|
دوستان بگین زندگی بدون فرندز چه شکلیه، کلا یادم رفته :| و اینکه چجوری باید به این زندگی کسالت بار ادامه داد :)
ممنون :D

من یه 6 7 سالی بود بهم می گفتن فرندز رو ببین.:D همیشه بین رفقا یه بحثایی می‌شد رفرنس می‌زدن به فرندز، آخر اول این تابستون شروع کردم به دیدن و دقیقاً جز همون دسته از مردم شدم که هر اتفاقی میوفته یه رفرنس می‌زنم به فرندز و با بقیه راجع به اون اتفاق خاص فرندزوار حرف می زنم.:D خلاصه یکی از خوبیاش همینه واقعاً.:D

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
نتفلیکس یعنی واقعا میخواد در ایران در دسترس بشه ؟
همه که غیرقانونی دانلود می کنند.کپی رایت که رعایت نمیشه
چرا میخواد در دسترس بشه ؟
از کی زده در ایران در دسترس خواهیم شد ؟
پ.ن:امیدوارم واقعا دردسترس بشه.

آخرین ویرایش:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
TDBar640.jpg

در رابطه با فصل دوم کارآگاه حقیقی،
میشه واژه ی "کارآگاه" رو جدا کرد تا چیزی که میمونه، "حقیقی" باشه.
سریال ما و رویدادهاش، برخلاف پیوستگی، سر راست، تخیلی و شعاری بودن در فصل اول، بهم ریخته و گاها بی معنی و ابهام برانگیز هستن. و این، یعنی واقعیت.
دیگه از جملات قصار و ارائه ی جهان بینی و امثال این امور خبری نیست. هرچی که هست، در روند گذشته، حال و آینده ی شخصیت ها و امور مرتبط بهشون هست که طی اتفاقات، تبدیل به جملات و معانی میشن.
در روند یک سریال با همچین محتوایی، حدس و گمان هیچ کمکی به بیننده نمیتونه بکنه، چرا مخاطب خواستار این میشه که مشخصا و دقیقا، چه چیزی در انتظار هست.
از طرف دیگه، واقعیت به مدت زمان نیازمنده تا خودش رو بکاملی ابراز کنه، درحالی که با محصولی کوتاه طرف هستیم. اینجاست که سریال، مثل بطری پلاستیکی آب معدنی میشه که میتونید سر و تهش رو بهم فشار بدید تا جمع و یک صفحه ی گرد بشه. دیگه یک بطری بنظر نمیاد، اما در واقع، همون بطری ای هست که در حالت عادی صاف و بدون مشکل بوده.
با این تفاصیل، تعجبی هم نیست که این فصل امتیاز پایین تری نسبت به فصل پیش خودش درو کرده باشه، چرا که چیزی برای شما لقمه گرفته نشده، هیچ غذایی حاضر نیست، همه چیز در حال طبخ است، آیا منتظر آماده شدنش خواهید شد؟ .

از نقاط قوت فیلمبرداری سریال میشه به نماهای گرفته شده از بالا نسبت به اتوبان اشاره کرد. حرکت دوربین، همسرعت با حرکت ماشین ها تنظیم شده بود، بطوری که در چند لحظه، همه چیز هماهنگ به چشم میومد. که البته از قسمت 3 یا 4 به بعد افت کیفی پیدا میکنن.
موسیقی رو شخصا قسمت آخر شنیدم، نمیدونم تا قبل از اون بودن و نشنیدم، یا نبودن.

قسمت داستان، چیز جدیدی نداشت، در یک کلمه، فساد.
چیزی که این فساد رو البته با باقی مواردی که تابحال دیدیم متفاوت میکنه، نیازمند پرداخت به شخصیت پردازی هست. و اونجایی که طولانی میشه، شاید زمانی دیگر.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
این همه سریال خفن.دراپ کن برو بشین چهرتا سریال پدر مادر دار ببین :d
سریال که زیاد دارم میبینم. گفتم اینم شروع کنم آخه موضوعش جالبو متفاوت میزنه :d ولی خب میگین به درد نمیخوره یعنی نمیخوره دیگه :-؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
تماشای فرندز هیچوقت تموم نمیشه،فقط دوباره از اول شروع می کنی دیدن،برای بار n ام :d
همین ایده به فکر خودم رسید :D
دقیقا بعد از تموم شدن قسمت آخر بالافاصله قسمت اول رو استارت زدم به شکل عجیبی بازم کاملا تازگی داشت واسم :|

جدی خیلی نسبت به طنزای دیگه ای که دیده بودم سطح بالاتر بود و تازه میفهمیدم چقدر اسکی رفته شده از روی این سریال :D
از همه مهمتر شخصیتاش بود که دیگه بعضی مواقع تو خوابم باهام بودن از بس باهاشون ارتباط برقرار کرده بودم مخصوصا این اواخر :(8-|

فرق اساسی که با اکثر سریالای طنز دیگه داره همین شخصیتاشن، الان مثلا HIMYM یا BigBang ـم با اینکه خیلی شخصیتای جالبو خوبی دارن اما آدم وقتی یک مدت طولانی از دیدنشون میگذره نهایت شخصیتی که یادش میمونه یک بارنی و شلدن و ... هست چون خیلی متفاوت بودن اما الان فرندزو میبینم هیچ وقت نمیشه اون وسط یک شخصیت پیدا کرد که با بقیه متفاوت باشه و فقط با همون یک دونه خیلی بیشتر حال کنه، بگی جوئی قیافه راس میاد جلوت بگی راس قیافه چندلر میاد جلوت بگی چندلر قیافه ریچل و فیبیو مانیکا و ... :D

فعلا Top5 بهترین سریال عمرم :x

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ایول پس یعنی فقط من نبودم که بتمن انیمیتد سریز برام جزو بهترین های عمرمه . با امتیاز 9 اولین سریال انیمیشنی لیسته .

- - -ویرایش - - -

همین ایده به فکر خودم رسید :D
دقیقا بعد از تموم شدن قسمت آخر بالافاصله قسمت اول رو استارت زدم به شکل عجیبی بازم کاملا تازگی داشت واسم :|

جدی خیلی نسبت به طنزای دیگه ای که دیده بودم سطح بالاتر بود و تازه میفهمیدم چقدر اسکی رفته شده از روی این سریال :D
از همه مهمتر شخصیتاش بود که دیگه بعضی مواقع تو خوابم باهام بودن از بس باهاشون ارتباط برقرار کرده بودم مخصوصا این اواخر :(8-|

فرق اساسی که با اکثر سریالای طنز دیگه داره همین شخصیتاشن، الان مثلا HIMYM یا BigBang ـم با اینکه خیلی شخصیتای جالبو خوبی دارن اما آدم وقتی یک مدت طولانی از دیدنشون میگذره نهایت شخصیتی که یادش میمونه یک بارنی و شلدن و ... هست چون خیلی متفاوت بودن اما الان فرندزو میبینم هیچ وقت نمیشه اون وسط یک شخصیت پیدا کرد که با بقیه متفاوت باشه و فقط با همون یک دونه خیلی بیشتر حال کنه، بگی جوئی قیافه راس میاد جلوت بگی راس قیافه چندلر میاد جلوت بگی چندلر قیافه ریچل و فیبیو مانیکا و ... :D

فعلا Top5 بهترین سریال عمرم :x

آخ گفتی . فرندز واقعا تکرار نشدنیه . هرچند من کلا سیتکام هارو بر می گردم از اول می بینم باز تازگی داره حتی بیگ بنگ و ملاقات با مادر و دو نفر و نصفی هم باز خنده دارن . ولی اون حسی که فرندز بهم میده تکرار نشدنیه . واقعا میان هر 6 نفر به یک اندازه بار سریال پخش شده . هرکدوم نباشن یک چیزی کمه .

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya

کجا همچین خبری گذاشته؟
میشه منبع بدی؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

بیاد ایران ستایش و شاید برای شما اتفاق بیفتد و شمعدونی نشون بده :-/

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
فرندزو بالاخره تموم کردم :|
دوستان بگین زندگی بدون فرندز چه شکلیه، کلا یادم رفته :| و اینکه چجوری باید به این زندگی کسالت بار ادامه داد :)
ممنون :D
ربط خاصی به هم ندارن ولی modern family رو هم حتما ببین. واقعا قشنگه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر