RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
من بالاخره به هر بدبختى بود the wire رو دانلود كردم و ميخوام شروع كنم،فقط چون ميخوام نهايت استفاده رو از سريال ببرم سوالم از دوستان اينهكه آيا اين سريال مثل بعضى از سريالهاى ديگه از روى كتابى ساخته شده يا كلاً نياز به پيش ضمينه داستانى ديگه اى داره يا برم سراغش يه سره

Sent from my iPhone using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
این اپیزود 8 ـه Mr Robot واقعا عالی بود، نقطه اوج سریال بود واقعا عالی داره پیش میره.
تیکه دارلین و بعدش پدر الیوت خفن ترین کلیف هنگر امسال بود واسه من، رسما تا پنج دقیقه دهنم باز مونده بود، کلا هر چی نظریه در مورد سریال بود رو به فنا دادن با این اپیزود!! :|
البته هنوزم میشه گفت مستر روبوت یک تجلی از پدر الیوت تو ذهنشه ولی با این فراموشی گرفتن الیوت کلا هر چیزی میشه حدس زد.
واقعا حرف نداشت.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان سریال black mirror هر چند سال یه بار پخش میشه؟

چون کلا از سال 2011 تا الان فقط دو فصل که هر کدوم سه قسمت هستش داشته و کلا فصل سومی هم در کار هستش؟

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
دوستان سریال black mirror هر چند سال یه بار پخش میشه؟

چون کلا از سال 2011 تا الان فقط دو فصل که هر کدوم سه قسمت هستش داشته و کلا فصل سومی هم در کار هستش؟
مثل شرلوک میمونه و هر موقع احساس کنن به اون حد مطلوب رسیدن میسازن
کیفیت براشون مهم تره تا اینکه هر سال بدن بیرون فقط هم 6 قسمت داره به علاوه ی یک قسمت ویژه

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
85818309968790561163.jpg

Old But Gold :D

پ.ن: فینالی فصل دو ترو دتکتیو یکی از بهترین فینالی هایی بود که دیدم.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
ظاهرا IMDB لیست 250 سریال برتر تاریخ رو منتشر کرده
میتونید به سریال مورد علاقه ـتون هم رای بدید
البته این لیست جدید هست و با اون لیستی که بریکینگ بد اول هست فرق میکنه
دقت کردم هیچ وقت بین این لیست هایی که از سریال ها و فیلم ها میاد هیچ کدوم منصفانه و منطقی نبوده!
IMDb Top 250 TV - IMDb

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
دقت کردم هیچ وقت بین این لیست هایی که از سریال ها و فیلم ها میاد هیچ کدوم منصفانه و منطقی نبوده!
IMDb Top 250 TV - IMDb
تو بیشتر لیست ها Sopranos,Wire اول و دومند که همین کافیه به نظرم .

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
IMDb Top 250 TV - IMDb

به نظرم تصمیم درستی بود. جای خالیش حس میشد. آدم میتونه راحت تر سریال جدیدش رو انتخاب کنه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
IMDb Top 250 TV - IMDb
اون لیستایی که قبلا وجود داشت تو این سایت اکثرش نظر بیننده بوده میدیدی مثلا بریکینگ بدو گذاشته کنار ومپایر دایریز :|
ولی این بر اساس نمره ها هست که البته کل Tv Show ـا هست.
که در کل حساب کنی بازم Breaking Bad بین سریالا اوله چون سریاله کامله، اون Band of brothers کلا ده قسمت بیشتر نیست و مینی سریال محسوب میشه و نمیشه جز سریالای کامل دونستش، اون یکی دومیه هم مستنده.
بنظرم بهتر بود هر کدومو جداگونه تقسیم میکردن تا اینکه کل برنامه ها تلویزیونی رو بزارن کنار هم.

ولی در کل لیست خیلی خوبیه، خوبه آدم از همون اول شروع کنه بره تا آخر تا تمام شاهکارای تلویزیونو ببینه :D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اون لیستایی که قبلا وجود داشت تو این سایت اکثرش نظر بیننده بوده میدیدی مثلا بریکینگ بدو گذاشته کنار ومپایر دایریز :|
ولی این بر اساس نمره ها هست که البته کل Tv Show ـا هست.
که در کل حساب کنی بازم Breaking Bad بین سریالا اوله چون سریاله کامله، اون Band of brothers کلا ده قسمت بیشتر نیست و مینی سریال محسوب میشه و نمیشه جز سریالای کامل دونستش، اون یکی دومیه هم مستنده.
بنظرم بهتر بود هر کدومو جداگونه تقسیم میکردن تا اینکه کل برنامه ها تلویزیونی رو بزارن کنار هم.

ولی در کل لیست خیلی خوبیه، خوبه آدم از همون اول شروع کنه بره تا آخر تا تمام شاهکارای تلویزیونو ببینه :D
یه بدی که این لیستا داره همیشه مستند ها و مینی سریال ها هم قاطیشون هست
خوو این همه مینی سریال و مستند هست یه لیست جدا هم برا اونا درست کنین!!:d:|
آره دقت کردم خیلی سریال خوب و عالی هست که هنوز خودمون (بچه های تاپیک) ندیدیم,آخه زیرنویس درست حسابی هم براشون نیست!#:-s

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
فرندزو بالاخره تموم کردم :|
دوستان بگین زندگی بدون فرندز چه شکلیه، کلا یادم رفته :| و اینکه چجوری باید به این زندگی کسالت بار ادامه داد :)
ممنون :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان بگین زندگی بدون فرندز چه شکلیه، کلا یادم رفته :| و اینکه چجوری باید به این زندگی کسالت بار ادامه داد :)
تماشای فرندز هیچوقت تموم نمیشه،فقط دوباره از اول شروع می کنی دیدن،برای بار n ام :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی

شما از الان تا آینده ای نامعلوم هر وقت بیکار شدی شروع میکنی به دیدن یکی از اپیزودهای فرندز.دسته خودت هم نیست که بخوای جلوش بگیری.
موفق باشی:d

• Like
Reactions: yonestm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر