Death hunter

کاربر سایت
Jul 6, 2015
3
مینی معرفی

معرفی سریال DareDevil​
-Daredevil-mb22xojlkba7a6hhwzw6v1ysc8vyf8bhmysyo3x58c.jpg

فردایی بهتر... این دو کلمه را زیاد شنیده ایم؛ البته بیشتر شنیده ایم تا آنها را به عمل ببینیم یا حتی انجام دهیم...!
یکی از موفق ترین سریال های اقتباسی کمیکی
DareDevil یا اختصارا DD است که شخصیت های مثبت و حتی تعدادی از شخصیت های منفی در آن می خواهند فردایی بهتر و شهر و زندگی ایده آل را رد حقیقت ببینند و برای دیدن آن تلاش میکنند. اما چگونگی رسیدن به آرمانها نیز مهم است، اینطور نیست؟! میتوان گفت که پایه ی داستان این سریال براساس همین جمله ی قبل است! در این سریال میبینیم که شخصیت های منفی و مثبت چگونه شکل میگیرند و حتی با آنها همزاد پنداری میکنیم. میبینیم که همه ی انسان ها با توجه به شرایط اطرافشان چگونه بزرگ می شوند و شکل میگیرند و در آینده افکار و ایده هایشان چه تاثیراتی برروی مردم و اطرافیانشان دارد... .
یکی از بهترین سریال های اقتباسی تا به الان!

- - -ویرایش - - -

معرفی سریال Orange Is the New Black

-Orange-Is-the-New-Black-mbcm9jkzex4nhml19tgxf1msk4vpzx58h7j0is8k3g.jpg

نام: Orange Is The New Black (نارنجی مد جدیده)بازیگران: Taylor Schilling, Danielle Brooks, Taryn Manning و...
شبکه پخش : Netflixنویسنده: Jenji Kohan
کشور : آمریکاامتیاز منتقدان (متاکریتیک): 79 از 100
وضعیت: در حال پخش (3 فصل پخش شده)امتیاز مخاطبان(آی ام دی بی) : 8.4 از 10
سبک: کمدی - درام

با دیدن ظاهر و پوسترهای سریال شاید فکر کنید که با یکسریال کلیشه ای و کسل کننده ی دیگر طرف هستید؛ اما اینطور نیست!
سریال نارنجی همان سیاه جدیده (مد جدیده)، زندگی یک دختر جوان و تحصیل کرده (پایپر چپمن) را نمایش می دهد که در گذشته اش درگیر یک رابطه ی عاشقانه و عجیب با یک فروشنده ی مواد بوده که حماقتش در آن زمان، باعث می شود که محکوم به 15 ماه حبس در زندان شود. و او که درصدی نمی تواند احتمال دهد زندان چطور خواهد بود، باید خودش را سازگار کند تا بتواند زنده بماند و زمان حبسش را سپری کند...!
این سریال با سبک کمدی/درام دنبال می شود و خط داستانی و کارگردانی و بازی عالی بازیگرها، به خوبی توانسته حقیقت های اجتماعی و احساسات انسان ها را به نمایش بگذارد، بدون آنکه خسته کننده شود، و هم باعث خنده و گریه ی شما شود!
همه ی شخصیت ها، چه اصلی و چه آنهایی که کمتر اهمیت دارند، پیچیدگی ها و ویژگی های خاص خود را دارند و هر قسمت از سریال، اتفاقاتی از گذشته و پیش زمینه های داستانی آنها را میبینیم و این باعث می شود که سریال روند کسل کننده ای نداشته باشد و با شخصیت ها نیز بیشتر ارتباط برقرار کنیم... .
اگر از دوستداران سبک درام هستید و دنبال یک سریال عالی نه تنها برای سرگرم شدن و بلکه زندگی کردن با آن می گردید، حتما Orange Is The New Black را تماشا کنید.

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
Green Arrow

ویلین فصل دوم Flash هم ZOOM هست.سریع تر از Flash و Revers Flash

نه زوم نیست
همونی که تو فصل اول دیدم پروفسور زوم بود، یکی از Reverse Flash ها (فلش چندتا ویلین داره که به این نام خونده میشن) با اسم اصلی ایوبارد ثاون ولی تو فصل دو هم شاهد یه Reverse Flash دیگه هستیم!

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اپیزود فوق کسل کننده بود ! صحنه درگیری اخر از نظر اکشن خوب بود ولی از بقیه لحاظ ها ... !
چرا سریال اینجوری شده ؟ :l

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این اپیزود فوق العاده بود ! خیلی نکات ریز و درشت توش بود و از تو همشون میشه کلی نظریه مطرح کرد :D
مثلا وقتی که بابای بزریدیس برگشت به ری گفت صدتا جون داری ... مسلما این حرف رو همینجوری نزده ! خیلی دوست دارم قضیه به کیس 419 و نواری که راست پیدا کرده بود مربوط شه . خصوصا اون ماسک کلاغ و ... که البته تو اپیزود قبلی اگه اشتباه نکنم یارو یه ماسک دیگه داشت :D
زیردست فرانک از همون اپیزودای اول بهش مشکوک بودم ! حتی به زن فرانکم مشکوکم من :D
پ.ن : بلاخره رابطه عاشقانه وودرو هم دیدیم :)

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
نه زوم نیست
همونی که تو فصل اول دیدم پروفسور زوم بود، یکی از Reverse Flash ها (فلش چندتا ویلین داره که به این نام خونده میشن) با اسم اصلی ایوبارد ثاون ولی تو فصل دو هم شاهد یه Reverse Flash دیگه هستیم!
توی ویکی پدیا اسم zoom هانتر زولومون هست و طی درگیری با گراد اینجوری شده...(البته زیاد کمیک نمیخونم)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نه زوم نیست
خود Andrew Kreisberg جلوی ملت توی کامیک کان گفت Zoom هست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام داداش. ميگم شما خودت بدون زير نويس ميبينيش يا با زيرنويس؟

چون من تازه شروع كردم به ديدنش و از قسمت سه فصل يكش هيچ زير نويس فارسي درست و حسابي نداره و تو كفش موندم.
سلام
با زیرنویس انگلیسی میبینم. فارسی بعید میدونم داشته باشه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
من واقعا نمیخوام خودمو خسته کنم و در مورد ترو دتکتیو نظر بدم،انقدر ضعیفه که کلا حواسم موقع دیدن اپیزود پرته فقط این خانم با شخصیت lera lynn شروع به خوندن میکنه حواسم برمیگرده :D

اگر اپیزود های بعدیشم بخواد خوب باشه باز هم فصل ناموفقی بود چون مثل سیبی میمونه که نصفش گندیده‌ست،هر چند من نظرم اینه که سیب کاملا گندیده‌ست:D

سلام داداش. ميگم شما خودت بدون زير نويس ميبينيش يا با زيرنويس؟

چون من تازه شروع كردم به ديدنش و از قسمت سه فصل يكش هيچ زير نويس فارسي درست و حسابي نداره و تو كفش موندم.

دقیق مطلع نیستم اما شما یرو سایت farsisubtitle یه جستجو بکن احتمال زیاد پیدا میکنی.
اگرم نشد میتونی هی استپ بدی دیکشنری وا کنی چون واقعا ارزشش رو داره :D

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
به نظرم true detective هر چه قدر فصل اولش بازیگرا خوب انتخاب شده بودن این فصل بر عکسه. Colin Farrell که خیلی نچسبه و اصلا نقشش بهش نمیاد. بقیه هم به همبن روال.
این پسره پاول واقعا بازیش رو اعصابه یعنی هر اپیزود این میاد میخوام فقط زودتر تموم شه.
سیزن یک ارزو میکردیم تموم نشه اینجا منتظریم زودتر خلاص شیم.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقایون زیرنویس کاملِ شیلد رو یه سایتی داره حالا نمیدونم هماهنگِ یا اصلا زیرنویس ـش بدرد میخوره یا نه!!
اگه خواستین بگید براتون پی ام کنم
این td هم که دیگه ماشالا بذارو برو!!:|ینی واقعا اینا همونایی هستن که سیزن 1 رو ساخته بودن؟!!!!
سیزنِ بدی نیست ولی نباید انقد هایپ میکردن که انتظاره یه سیزنِ عالی (چه از لحاظ شخصیت چه از لحاظ داستان) مثل سیزن 1 رو داشته باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر