Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اینها یه گوشه ای از ایراداتشه
که واقعا هم اذیت میکرد
یعنی جویی مثل بنجامین باتن بود
هر چی جلوتر میرفت بچه تر و احمق تر میشد
کلا مشکلی که داشت این بود که توی 10 فصل هیچ تغییری توی کاراکترها ایجاد نشد
که این قضیه تو چند تا فصل آخر بیشتر اذیت میکرد
ولی واقعا سریال لذت بخشی بود
پایلوتش که واقعا عالی بود و هنوز هر از گاهی نگاش میکنم
تو 10 فصل تغییری تو کاراکتر ها ایجاد نشد؟الان ریچل فصل اول زمین تا آسمون با ریچل فصل آخر فرق نداره؟،چندلر که دیگه از همه بیشتر تغییر کرد،مونیکا هم تغییراتش کاملا واضحه،تو یک گروه 6 نفره 3 نفرشون به طرز واضحی تغییر کرن بقیه هم تغییرات خوبی داشتن،توی واقعیت هم همه انسان ها قرار نیست تو 10 سال خیلی تغییر کنن،الان how i met your mother به زور اواخر سریال سعی کرد همه کاراکتر ها رو متحول کنه نتیجه اش هم که معلومه چی شد

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
والا چیزی که من تو 10 فصل دیدم از فرندز
جویی فقط دنبال دختر بود و غذا بدون هیچ تغییری
راس دنبال یه زن بود برای ازدواج، ترجیحا ریچل
مونیکا دغدغه دوست پسر، بعدش همسر، بعدش بچه داشت
چندلر دغدغه دوست دختر، بعدش همسر، بعدش بچه داشت
ریچل دغدغه دوست پسر، استقلال، شغل داشت
فیبی هم که کلا عجیب غریب بود
من خودم عاشق فرندزم
دوبار تا حالا دیدمش، بعضی قسمت ها رو بیشتر
ولی واقعا فصل یک رو بچسبونی به فصل 10 انگار نه انگار این وسط چیزی بوده
شاید این وسط یه کم ریچل و چندلر بالغ شده باشند، ولی واقعا یکم بالغ شدن
نه بیشتر

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان من یه مدتی سریال Arrow و The Flash رو میدیدم اما سریالی نبود که آدم رو تشویق کنه برای دیدن قسمت بعدی. یا به اصطلاح میخکوب نمی کنه.
دنبال یه سریال پرهیجان و اکشن ام که میخ کنه پای صندلی آدمو
پیشنهادتون چیه؟

سریالهایی که نصفه و نیمه دیدم اما تا تهش نرفتم: Arrow - 24 - The Flash - Baby Daddy - The Tomorrow People - Dexter

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوستان من یه مدتی سریال Arrow و The Flash رو میدیدم اما سریالی نبود که آدم رو تشویق کنه برای دیدن قسمت بعدی. یا به اصطلاح میخکوب نمی کنه.
پیشنهادتون چیه؟

سریالایی که دیدی رو میگفتی که دوستان سریال تکراری پیشنهاد ندن

---

آقا فکر کنم لوس شد هر از چند گاهی میام اینو میگم ولی خب این دفعه آخرین باره :d
کل فصل 6 Justified ترجمه شد ، با تشکر و خسته نباشید به اون عزیزانی که این کار رو کردن

بریم بزنیم به بدن این 2 قسمت آخرو ببینیم چی میشه :bighug: فقط حیف که دیگه تموم میشه :(

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
پیشنهادتون چیه؟

Vikings رو من پیشنهاد میدم.مخصوصا فصل اول و دومش بسیار جذابن.فصل سومش بهتر از دو فصل قبله ولی یکمی مفهومی تر و مرموزتر شده و اون جذابیت رو از دست داده تا حدودی.(البته بازم جذابه)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
پیشنهادتون چیه؟

blacklist
davinci demons
following

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
Vikings رو من پیشنهاد میدم.مخصوصا فصل اول و دومش بسیار جذابن.فصل سومش بهتر از دو فصل قبله ولی یکمی مفهومی تر و مرموزتر شده و اون جذابیت رو از دست داده تا حدودی.(البته بازم جذابه)

وایکینگ به شدت پیشنهاد میشه

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
Mr. Robot خیلی خوب بود خصوصا بازیگر نقش اولش،همینجوری ادامه پیدا کنه تبدیل به یکی از بهترین سریال ها میشه(آهنگ if you go away وسط هاش خیلی حال داد):d

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خب من فرندز رو بعد کلی پیشنهاد توی این 7 8 سال اخیر:D آخر دیدم.
سریال خیلی خوبی بود:D بنده راضی بودم. ولی یه چندتا عیب اساسی داشت.
1- چرا شخصیت پردازی Joey هر چی جلوتر رفت سطحی تر شد؟ اوایل واقعاً کاراکترش عمق بیشتری داشت و توقع داشتم توی طول سریال عمقش بیشتر هم بشه قاعدتاً.
2- ایده ی Joey و Rachel کاملاً معلوم بود از ندانم کاری نویسنده ها بوده تا بتونن توی اپیزود آخر ریچل و راس رو به هم برسونن. هر چند اون قسمتی که Joey کراش داشت روی ریچل خیلی منطقی بود ولی از قسمتی که ریچل خواب دید و اینا خب مسخره شد.
3- Phebe هم اوایل شخصیتش عمق بیشتری داشت، هر چی جلوتر رفت شخصیت بیشتر تکیه کرد روی Weirdness تا روی تکامل بقیه ابعاد.

فرندز رو دیدی، دنبال بالغ شدن کاراکتر ها میگردی ؟ :D
اصن یکی از دلایل اصلی موفقیت فرندز در برابر himym عوض نشدن زیاد ـه شخصیتشون بود ! چون که خیلی نزدیک به شخصیت و حرکات واقعیشون بود ( با توجه به مصاحبه ها و پشت صحنه هایی که دیدم :D )
در مورد جویی هم احمق تر شدنش خیلی کمدیش رو بهتر کرد به نظرم!
بلوغ کاراکتر ها که نه، ولی پیشرفت سطح بازیشون تو این 10 فصل خیلی مشهود بود.. فصل 1 و 2 بعضی جاهاش خیلی ضایع بازی میکردن :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب من فرندز رو بعد کلی پیشنهاد توی این 7 8 سال اخیر:D آخر دیدم.
سریال خیلی خوبی بود:D بنده راضی بودم. ولی یه چندتا عیب اساسی داشت.
1- چرا شخصیت پردازی Joey هر چی جلوتر رفت سطحی تر شد؟ اوایل واقعاً کاراکترش عمق بیشتری داشت و توقع داشتم توی طول سریال عمقش بیشتر هم بشه قاعدتاً.
2- ایده ی Joey و Rachel کاملاً معلوم بود از ندانم کاری نویسنده ها بوده تا بتونن توی اپیزود آخر ریچل و راس رو به هم برسونن. هر چند اون قسمتی که Joey کراش داشت روی ریچل خیلی منطقی بود ولی از قسمتی که ریچل خواب دید و اینا خب مسخره شد.
3- Phebe هم اوایل شخصیتش عمق بیشتری داشت، هر چی جلوتر رفت شخصیت بیشتر تکیه کرد روی Weirdness تا روی تکامل بقیه ابعاد.
فرهود جان پسرم درام که نمیبینی..
:dدر مجموع به نظر من و تقریبا اکثر کسایی که فرندز رو قورت دادن سریال تا سیزن های 6 و 7 کاملا رو پیشرفت بود و لعدش دیگه پیشرفت نمی کنه ولی پسرفت نمی کنه،یه پایان به موقع هم داشت.
در مورد ریچل و جویی،خیر از روی ندانم کاری نبود اگه دنبال کنی داستان رو،حقیقت اینه که خود سازنده ها هم مطمئن نبودن که راس و ریچل به هم برسن یا نه و یکی مشکلات اساسیشون بد بودن دیوید شیمر با جنیفر آنیستون بود که باعث می شد نتونن اون اتمسفر لازم رو ازشون بگیرن...برای هم جویی و ریچل رو یه تست زدن اگه دقت کنی آخر سیزن هم بود،بعدش فیدبک گرفتن که همه ناراضی بودن،در نهایت تصمیم گرفتن سیزن آخر همون اوایلش قضیه رو تموم کنن و فکوس کنن رو راس و ریچل

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
:dدر مجموع به نظر من و تقریبا اکثر کسایی که فرندز رو قورت دادن سریال تا سیزن های 6 و 7 کاملا رو پیشرفت بود و لعدش دیگه پیشرفت نمی کنه ولی پسرفت نمی کنه،یه پایان به موقع هم داشت.
در مورد ریچل و جویی،خیر از روی ندانم کاری نبود اگه دنبال کنی داستان رو،حقیقت اینه که خود سازنده ها هم مطمئن نبودن که راس و ریچل به هم برسن یا نه و یکی مشکلات اساسیشون بد بودن دیوید شیمر با جنیفر آنیستون بود که باعث می شد نتونن اون اتمسفر لازم رو ازشون بگیرن...برای هم جویی و ریچل رو یه تست زدن اگه دقت کنی آخر سیزن هم بود،بعدش فیدبک گرفتن که همه ناراضی بودن،در نهایت تصمیم گرفتن سیزن آخر همون اوایلش قضیه رو تموم کنن و فکوس کنن رو راس و ریچل
اتفاقاً فرندز بار درام زیادی داشت و یکی از دلایل موفقیتش همین بود. خیلی قسمت هاش درست پیش‌رفت ولی در مورد جوئی به نظرم در حقش اجحاف شد. درسته دخترباز بودنش باعث شد دوست داشتنی شه ولی تکیه کردن فقط روی دخترباز بودنش و این که هرچی هم جلوتر رفت رفتارش احمقانه تر شد یکی از عیب هایی بود که من وقتی داشتم میدیدم سریال رو داشت اذیتم می کرد.
لبلانک و انیستون با هم راحت نبودن:D دعوای شیمر و انیستون مال چندسال بعد اپیزود آخر فرندزه.

در مورد جویی هم احمق تر شدنش خیلی کمدیش رو بهتر کرد به نظرم!
نه اتفاقاً. بهترین جای فرندز سیزن 2 و 3 و 4 بودن که توی اونا جوئی شخصیت کامل تری هم بود.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
اتفاقاً فرندز بار درام زیادی داشت و یکی از دلایل موفقیتش همین بود. خیلی قسمت هاش درست پیش‌رفت ولی در مورد جوئی به نظرم در حقش اجحاف شد. درسته دخترباز بودنش باعث شد دوست داشتنی شه ولی تکیه کردن فقط روی دخترباز بودنش و این که هرچی هم جلوتر رفت رفتارش احمقانه تر شد یکی از عیب هایی بود که من وقتی داشتم میدیدم سریال رو داشت اذیتم می کرد.
لبلانک و انیستون با هم راحت نبودن:D دعوای شیمر و انیستون مال چندسال بعد اپیزود آخر فرندزه.

نه اتفاقاً. بهترین جای فرندز سیزن 2 و 3 و 4 بودن که توی اونا جوئی شخصیت کامل تری هم بود.

این قضیه بالغ شدن حویی و سر و سامون گرفتنش رو اتفاقا خود لیزا کودرو و لبلانک با کارگردانا مطرح کردن، ولی موافقت نشد.. من بازم میگم که به نظرم خیلی درست بود این کار، جذابیت شخصیت جویی از بین میرفت.. مثل اتفاقاتی که واسه بارنی تو Himym افتاد..
ریچل و جویی هم که اول روش کار کردن، بعد دیدن ملت خوششون نیومد و اون اتمسفر لازم رو نداره، کنسلش کردن!
بهترین سیزناش : 6 - 10 :D :D !

دعوای شیمر و انیستون مال همین 5 - 6 سال پیش ـه :D

Raging Bull

عضو جدید
Jun 3, 2015
17
نام
رضا.
میتونم به جرئت بگم، فرندز تنها سریالی بود که یک اپیزود بد و ضعیف هم ازش ندیدم :) و با تموم وجود لذت بردم. (با این‌ که ده فصل بیست و چند قسمتی داشت)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر