persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
این قضیه سریال مارکو پولو چیه ..شنیدم تازه یکی دو هفته اس پخشش شروع شده ولی چند تا سایت رفتم 7-8 قسمت ازش رو رلیز کردن؟

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
peaky blinders یکی از بهترین سریال های درام موجوده . دیالوگ های کار شده با شخصیت های درست حسابی .
constantine هم یه اقتباس درست و حسابیه . حداقل از دید ظاهری . خیلی خیلی بهتر از باقی موارد موجوده که فعلا دارن تو تلویزیون پخش میشن . حماقت محض ـه اگه بخوان همچین چیزی رو کنسل کنن !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این سایت منبع ما فصل سوم Black Mirror رو نذاشته. لطفا اگه جایی میشناسید تو پ.خ بگید تا دانلود کنیم.

--------------

Black Mirror فوق العادست :x

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
گوجه ی 22% مارکوپولو که اومد واقعا تعجب کردم. ولی وقتی سریال رو دیدم به نظرم انقدر چرت بود که همه ی نقدای ضعیف حقشه. سریالی که از اول تا اخرش داره زور میزنه گیم آو ترونز جدید باشه و هیچی از خودش نداره. یه عالمه شخصیت بورینگ و مصنوعی که تو داستان پخش و پلا شدن و هیچ کمکی به پیشبرد ماجرا ندارن. بعد از شش قسمت هنوز یه سری از شخصیت ها به اندازه قسمت اول گنگ موندن . بازیگر مارکوپولو هم به نظرم بد انتخاب شده و فاقد جذابیته. تنها نکته ی مثبتش پروداکشنش هست که با یه عالمه پولی که خرجش کردن یه فیلمبرداری خیلی خوب داریم و طراحی صحنه و لباس خوب و محیط های وسیعی که تمدن های پرزرق و برق گذشته رو نشون میده. درکل بعد از دیدن نصف سریال هیچ علاقه ای به فهمیدن ادامش و اینکه ایا مارکو موفق میشه یا نه ندارم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نمیدونم فاز اینایی که میگن Homeland افت کرده و پشتش هم تاکید میکنن که این حرفا رو به خاطر درون مایه سریال نمیزنن چیه!؟:-/ (منظورم مشخصا به بچه های این تاپیک نیست. خارج از این تاپیک هم هستن اینجور افراد)
باز اگه طرف جز Breaking Bad و House of Cards و Justified و امثالهم چیزی نگاه نمیکرد یه چیزی، دردش خوردن داشت. طرف میشینه هفتگی Supernatural و The Vampire Diaries نگاه میکنه بعد به Homeland که میرسه میگه افت کرده و ارزش دنبال کردن نداره!:D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
گوجه ی 22% مارکوپولو که اومد واقعا تعجب کردم. ولی وقتی سریال رو دیدم به نظرم انقدر چرت بود که همه ی نقدای ضعیف حقشه. سریالی که از اول تا اخرش داره زور میزنه گیم آو ترونز جدید باشه و هیچی از خودش نداره. یه عالمه شخصیت بورینگ و مصنوعی که تو داستان پخش و پلا شدن و هیچ کمکی به پیشبرد ماجرا ندارن. بعد از شش قسمت هنوز یه سری از شخصیت ها به اندازه قسمت اول گنگ موندن . بازیگر مارکوپولو هم به نظرم بد انتخاب شده و فاقد جذابیته. تنها نکته ی مثبتش پروداکشنش هست که با یه عالمه پولی که خرجش کردن یه فیلمبرداری خیلی خوب داریم و طراحی صحنه و لباس خوب و محیط های وسیعی که تمدن های پرزرق و برق گذشته رو نشون میده. درکل بعد از دیدن نصف سریال هیچ علاقه ای به فهمیدن ادامش و اینکه ایا مارکو موفق میشه یا نه ندارم.
اگر بشینیم سریالو نقد کنیم مثل شما و قشنگ بریم تو جزئیات و مشکلاتش مطمئننا سریال چرتیه ولی یکی مثل من که هدفش از دیدن سریال سرگرمی و پر کردن وقت های ازادش هست به شدت خوشش میاد از سریال
اون 4000 نفری هم که ریت دادن توی IMDB و شده 8.4 بیشترشون افرادی مثل من هستن از کره مریخ نیومدن
در کل پیشنهاد میشه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اگر بشینیم سریالو نقد کنیم مثل شما و قشنگ بریم تو جزئیات و مشکلاتش مطمئننا سریال چرتیه ولی یکی مثل من که هدفش از دیدن سریال سرگرمی و پر کردن وقت های ازادش هست به شدت خوشش میاد از سریال

کامیاب جان شما نظرت رو گفتی قبلا، پویا هم نظرش رو الان گفت که خب از نظر من کاملا هم درسته. سریال واقعا از نظر کیفی داغونه و فقط خوش رنگ و لعاب هست اونم فقط بخاطر خرج سنگینی هست که پشتش هست.

خلاصه سریال اون چیزی نبود که من انتظارش رو داشتم فقط هم دو قسمتش رو بیشتر دانلود نکردم چون احساس کردم تو این سبک خیلی بهتر سریال هست که هنوز ندیدم.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
Homeland که میرسه میگه افت کرده و ارزش دنبال کردن نداره!:biggrin1:

این که هیچی ، به نظرم این سریال الان بیشتر از هر زمانی دیدنی و خفن شده :D خیلی خوب داره پیش می ره

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این که هیچی ، به نظرم این سریال الان بیشتر از هر زمانی دیدنی و خفن شده :D خیلی خوب داره پیش می ره
حالا کیفیت سریال یه طرف، برام سواله اون برادران ارزشی یا غیر ارزشی که به مسائل ارزشی خیلی علاقه دارن و فصل 3 سریال خیلی بهشون برخورده بود، چرا وقتی اتفاقی مثل اتفاق آخر اپیزود 11 میافته نمیان چیزی نمیگن!؟:-/ ولی وقتی برعکسش اتفاق میافته میان سریال رو میشورن میذارن کنار که آی به ما توهین کردن و میخوان ما رو تــروریــست نشون بدن و فلان!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
  • pkarash
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر