OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بالا ی سپویلر قسمت سریال رو نوشته بودم توی سپویلر هم سوالم رو مشکلش چی هست؟
سر زندگیم شرت میبندم نوشته بنده هیچ مشکلی نداشت.
از طریق ناظم و مدیر هم پیگیری میکنی پاسخ گو نیستند.
شورش دراومده....خدا شاهده به خاطر این چند سالی که اینجا هستم موندم در غیر این صورت من هم میرفتم مثل خیلی های دیگه..
تاپیک انتقادات شده : خرد کردن انتقادات با لحنی حق به جانب.
مگه نمیگید پست بنده مشکل داشته ؟
خوب در معرض عموم بزارید اگر مورد داشت خوب ما مریض هستیم دیگه.بحثی نمیمونه.
درضمن بنده مشکلی ندارم با شما که تو پروفایلتون جواب رد وبدل کنم.
این هم اخرین پست بنده تو این تاپیک در این ارتباطه چون 100% به جایی نمیرسه.
ویرایش:
از 3 تا پست من 2 تاش برگشته الان...ولی بازم..
ببین شما اینجوری نوشتی:
فلان سریال/فلان قسمت:
فلان سوال
باید اینطوری می نوشتی:
فلان سوال

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام

عکس پست پاک شده شما رو پیوست کردم .
نوشته پست اول تاپیک که با رنگ قرمز و بولد نوشته شده هم نقل قول میکنم :

زندگیت رو سر چیز اشتباهی شرط بستی جناب .
یه قانون اسپویلر رو نمیتونید رعایت کنید . فقط 1 دونست .
View attachment 53551[/B]
خو قربونت برم این چه مشکلی داره؟
بالا سپویلر نوشتم دیگه ..حالا توش یا بالاش...
قوانین رو رعایت کردم هنوزم پای صحبتم هستم...این مشکلی نیست که به خاطرش پست پاک بشه..
اره ، اگر اخطار نمیدادم یه چیزی ولی قبلش اخطار دادم.... حالا اشتباهی بیرون.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خو قربونت برم این چه مشکلی داره؟
بالا سپویلر نوشتم دیگه ..حالا توش یا بالاش...
قوانین رو رعایت کردم ...
رعایت نکردی .
وقتی به اون شکلی که گفته شده استفاده کنی ازش ، رعایت کردی .
-----
من بیکار نیستم به طور دائم رو این تاپیک نظارت داشته باشم و پستهای مشکل دار رو پاک کنم . ولی وقتی با حرف و خواهش و درخواست گوشتون بدهکار نیست ، مجبورم راحت ترین کار رو انجام بدم و بدون دعوا و درگیری پستها رو پاک کنم .
همینجوری هم پیش بره احتمالاً به زودی تصمیم میگیرم منم مثل بقیه مدیرها و ناظمهایی که میگید برای جلوگیری از خورد شدن اعصاب و هدر رفتن وقتم دیگه جواب پیامها رو ندم .
به طور کلی لزومی نداره وقتی قوانین تاپیک تو پست اولش نوشته شده ما برای هر پست پاک شده ای کلی وقت توضیح دادن صرف کنیم .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کسی اینجا The Strain رو میبینه؟
واقعا موندم سر چی تمدید شده!جزو ضعیفترین سریالایی که تا حالا دیدم فقط هیجان داره یکم!10 قسمت تا حالا ازش اومده زرت زرت سوتی میدن!
کل شهر تبدیل شده بعد ده قسمت نه مردم خبر دارن نه پلیسا نه مسیولای شهر!از دل تورو بعید بود این کار ضعیف!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یکی از سریالهای مورد علاقه من ری داناوان است که دو هفته دیگه باید سماق مکیدن را آغاز کنیم :|

سریال Master Of 3ex ارزش وقت گذاشتن دارد ؟ شنیدم تو نقدهایی که شده از این سریال تعریف شده است

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خوب به نظر می آد که توی ده روز کل The Office رو تموم کردم. از اون جایی که تا سه چهار سال دیگه سریال جدیدی شروع نمی کنم و همین الانم می خوام خیلی ها رو Drop کنم چون حوصلشو ندارم، باید بگم سریال خوب و قابل تحملی بود :D خیلی نوسان داشت ولی تا فصل 7ـش توی تاپ 3 کمدی های من هست :D

اگر وقتش رو دارین حتما امتحانش کنین.

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
کسی اینجا The Strain رو میبینه؟
واقعا موندم سر چی تمدید شده!جزو ضعیفترین سریالایی که تا حالا دیدم فقط هیجان داره یکم!10 قسمت تا حالا ازش اومده زرت زرت سوتی میدن!
کل شهر تبدیل شده بعد ده قسمت نه مردم خبر دارن نه پلیسا نه مسیولای شهر!از دل تورو بعید بود این کار ضعیف!

اره ایده اصلی سریال جالب به نظر میاد ولی وقتی ادم میبینتش فک میکنه که قبل سال 2000 ساخته شده
ولی چون هیجان داره ادم دوست داره ادامش رو ببینه
بیشتر به جایه سریال دیدن به ادم حس خوندن کمیک و مانگا رو میده

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
یکی از سریالهای مورد علاقه من ری داناوان است که دو هفته دیگه باید سماق مکیدن را آغاز کنیم :|

سریال Master Of 3ex ارزش وقت گذاشتن دارد ؟ شنیدم تو نقدهایی که شده از این سریال تعریف شده است

سریال جالبی هست و کاملا می ارزه بشینی ببینیش:| اما سریالش کشته مرده نمیده:> برا من که جنبه فان داره دیدنش فقط:d اما خوبه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

من که جفتشو میبینم . اگر دوست داری در مورد 3ex بیشتر بدونی سریال رو ببین چون 90% در مورد همونه اون 10% اخر هم به همون ربط پیدا میکنه :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
بزرگترین مشکل Master Of 3ex به نظرم سوژشه
وقتی برای یه سریال میای همچین اسمی میزاری و بعد داستانشم بر اساس همین کلمه سه حرفی بنا شده یعنی داره داد میزنه که " هی بیاین منو ببینین چون راجب س.ک.س.م" و خب حالا اگر چیز بیشتری هم گیرت اومد فبها المراد!به نظرم این یعنی سوء استفاده برای جلب مخاطب بیشتر حالا هر چقدرم میخواد خوب ساخته شده باشه...
به شخصه بعد از دیدن سیزن اولش هیچ انگیزه ای برای دنبال کردنش پیدا نکردم

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
وقتی برای یه سریال میای همچین اسمی میزاری و بعد داستانشم بر اساس همین کلمه سه حرفی بنا شده یعنی داره داد میزنه که " هی بیاین منو ببینین چون راجب س.ک.س.م" و خب حالا اگر چیز بیشتری هم گیرت اومد فبها المراد!به نظرم این یعنی سوء استفاده برای جلب مخاطب بیشتر حالا هر چقدرم میخواد خوب ساخته شده باشه...
حرفت درسته ولی این بازی مسترز لامصب خیلی خوبه :bighug:

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
فیلم درباره محقق سkس طبیعتا سوژش هم سkس هست دیگه ؟!

- - -ویرایش - - -

آغا یه سریال شاهکار معرفی کنید به جز
GOT - TWD - BB

در حد اینا باشه خواشا ! :D
سریال Rome خوبه . سریال سوپرنچرالم خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر