Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دوستان شنیدم فصل سوم هانیبال فصل سه و چهارو یکی کردن .یعنی فصل بعدش میشه فصل پنجم؟
کل فصل تو 2015 نشون میدن یا فقط نیم فصلو ؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب امشب هم بالاخره همت کردم و بالاخره پرونده Californication و هنک مودی بزرگ رو بستم:D
نمیدونم چه احساسی باید داشته باشم. وقتی یه سریال رو به مدت طولانی ادامه میدی، هر چقدر هم افت کنه باز ازش لذت میبری و مخصوصا وقتی تموم میشه، حالت گرفته میشه. Californication چند فصلی بود افت کرده بود (هر چند نه به اندازه True Blood! این مورد که کلا غیر قابل دیدن شده!) ولی به خاطر وجود کاراکتر به شدت کاریزماتیکی مثل هنک مودی آدم میتونست هر قسمت رو تحمل کنه و بعضی وقتا هم لذت ببره. داستان Californication در 2-3 فصل گذشته این بود. پایان بدی هم نداشت ولی خیلی خیلی بهتر میتونست باشه. چون تازه تموم شده فعلا تحت تاثیر پایانش قرار دارم ولی همین الان هم میشه گفت میتونست پایان بهتری داشته باشه، چه برسه به یه مدت دیگه.
به هر حال Californication تجربه بسیار خوب و لذت بخشی بود.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
اقا چرا من بعد از بریکینگ بد دیگه به هیچ سریالی میل و رغبت ندارم؟!
یه سریال خوب معرفی کنید در این شرایط بشه دید
Walking dead خوبه ببینم؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

BB چون سطحش خیلی بالاست اگه یدفعه WD رو ببینی شوک زده میشی :D باید کم کم از سطح بالا به پایین بیایی :)
بشین اول True Detective و Fargo و Hannibal و House of Card رو ببین (سریالای تاپ فعلا همیناست) ! بعد اینا اگه وقت خالی اوردی برو WD ببين :D

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
خب امشب هم بالاخره همت کردم و بالاخره پرونده Californication و هنک مودی بزرگ رو بستم:D
نمیدونم چه احساسی باید داشته باشم. وقتی یه سریال رو به مدت طولانی ادامه میدی، هر چقدر هم افت کنه باز ازش لذت میبری و مخصوصا وقتی تموم میشه، حالت گرفته میشه. Californication چند فصلی بود افت کرده بود (هر چند نه به اندازه True Blood! این مورد که کلا غیر قابل دیدن شده!) ولی به خاطر وجود کاراکتر به شدت کاریزماتیکی مثل هنک مودی آدم میتونست هر قسمت رو تحمل کنه و بعضی وقتا هم لذت ببره. داستان Californication در 2-3 فصل گذشته این بود. پایان بدی هم نداشت ولی خیلی خیلی بهتر میتونست باشه. چون تازه تموم شده فعلا تحت تاثیر پایانش قرار دارم ولی همین الان هم میشه گفت میتونست پایان بهتری داشته باشه، چه برسه به یه مدت دیگه.
یه توضیح کلی راجب داستانش میدی؟
شاید رفتم تو کارش:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
این The Knick عجب چیزی بود :D واوووو.... هنوز تو کفشم :D تو همون 10 الی 12 دقیقه ابتدایی اتفاقاتی میوفته که کلا دهن ادم سرویس میشه :D

خدا کنه افت نکنه چون واقعا خیلی عالی بود :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان یه سوال اساسی خواهشا همتون نقل قول کنید و جواب بدید:

آیا شما به طور کلی سریال رو به فیلم ترجیح می دهید؟

====================

برای خودم بله!

چون شخصیت پردازی چند لایه ی موجود در سریال ها و انس گرفتن و زندگی کردن با سریال در فیلم امکان پذیر نیست.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید

هم اره هم نه ! :D

دوتا دنیا و یونیورس جدا از هم هستند و هر کدوم هم لذت خودش رو داره . فیلم یه هنر 1/5 تا 2 ساعته هست که روایت کردن یه داستان یا یه اتفاق تو این مدت زمان و حتی حوصله سر بر نبودنش سختی خاص خودش رو داره از اون طرف سریال یه خط مشی داره که هر قسمت باید یه چیز راضی کننده و جذاب باشه و عوامل باید هر 1 ساعت رو جذاب نگه دارند و ....

کل هردوتاش لازم هست و باید دیده بشه . البته از سینمای بلاک باستر هالیوود بگذریم که یه شبکه کابلی بزرگ و گسترده هست :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
چند فصل اول چقدر عالی بود...چقدر میخندیدم من...آهنگ california Dreamin چقدر خوب بود..حیف 2 فصل آخر پکید سریال ولی در کل خیلی لذت بخش بود یذره میزان خنده و فان بودنش کم شده بود و فقط میخواستن داستانو جمع کنن...اون پسره هم که لا گند زد به فصل آخر :d

N!ko

کاربر سایت
May 24, 2010
71
نام
برنا

====================

برای خودم بله!

چون شخصیت پردازی چند لایه ی موجود در سریال ها و انس گرفتن و زندگی کردن با سریال در فیلم امکان پذیر نیست.
جدا از این که چطور و با چه معیاری میشه دقیقا دو تا مدیا رو که الان هم بیشتر از هر زمان دیگه ای به هم ربطی ندارن رو با همچین کلیتی مقایسه کرد، سینما رو باید برای سینما نگاه کرد و سریال رو برای سریال. تا وقتی یه موضوع دقیقی برای مقایسه وجود نداره، ترجیح دادن یکی بر اونیکی یه کم خنده داره.
برای مورد دوم هم شما فیلم 7 ساعته ی بلا تار رو ببین :d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اتفاقا این سیزن آخر غیر قابل دیدن بود:D Californication از سیزن 3 به بعد یه روند نزولی رو طی کرد تا به سیزن آخر رسید و تبدیل به یه توهین بزرگ شد.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی

====================

برای خودم بله!

من ترجیح میدم اما چون که سریال طولانی تره :D اتفاقاً تو فیلم امکان انس گرفتن با شخصیت ها خیلی بیشتره مثه فیلم fightclub که آدم رو دیوونه میکرد :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یه توضیح کلی راجب داستانش میدی؟
شاید رفتم تو کارش:d
در مورد یه نویسنده به شدت F*cked Upـه:D شما یه قسمت دانلود کن، 5 دقیقه اول رو ببین، بقیه اش هم خودت میبینی:D
اتفاقا این سیزن آخر غیر قابل دیدن بود:D Californication از سیزن 3 به بعد یه روند نزولی رو طی کرد تا به سیزن آخر رسید و تبدیل به یه توهین بزرگ شد.
اگه این غیر قابل دیدن بود پس True Blood رو چی میگی؟:D
هر چند این غیر قابل دیدن بودن به آستانه تحمل هر شخص هم برمیگرده:D فقط از توئه رسنالی بعیده انقدر آستانه تحملت پایین باشه:-/ (IYKWIM :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر