Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
آغا میخوام هادو بدم سریال بزنن
یه لیسن از بهترین سریال ها بدین ! عالی ها باشن ها فقط ، چرت نباشه :D

Breaking Bad و Game of thornes رو هم دارم نمیخواد اونا رو بگید :D

کمدی فقط The Big Bang Theory
اینا رو هم نگاه کن قشنگ اند: Fargo, True Detective, Sherlock

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
الان میگم راحت که منم به طرفداران سریال shameless اضافه شدم فوق العاده است سریال بازی و شخصیت پردازی و نوع داستان و استایلش اصلا عالی یکی از بهترین سیتکام های کمدی تلخی که تا حالا دیدم :)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
الان میگم راحت که منم به طرفداران سریال shameless اضافه شدم فوق العاده است سریال بازی و شخصیت پردازی و نوع داستان و استایلش اصلا عالی یکی از بهترین سیتکام های کمدی تلخی که تا حالا دیدم :)

بنظر من اگر کسی سریال Louie رو ندیده باشه و بخواد در مورد کمدی و اونم نوع تلخش نظر بده ، نظرش کاملا درست نیست .

اتفاقا بر عکس . از فصل 5 به بعد تبدیل به زباله میشه
خوب من تازه قسمت اول فصل 5 ـم ، یکم زیاد درام شده .

سریال boardwalk empire یک سریال عالی بی نظیر سریالش
yahoo_1.gif
فصل 5 سریالم تا چند ماه دیگه میاد که فصل اخر
قسمت اول این سریال گرانترین اپیزود ابتدایی در تاریخ تلویزیون بود که توسط Martin Scorsese کارگردانی شد . این سریال جوایز زیادی را برنده شده از جمله دو جایزه ی گلدن کلوپ و نامزدی برای دریافت جایزه نويسندگان آمريكا براي بهترين متن نمايشي و بهترين سريال نويسي همچنین بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی Steve Buscemi برنده بهترین بازیگر نقش مرد و Kelly MacDonald کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن میباشند.

پس باید یک نگاه دیگه بهش بکنم .

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
بنظر من اگر کسی سریال Louie رو ندیده باشه و بخواد در مورد کمدی و اونم نوع تلخش نظر بده ، نظرش کاملا درست نیست .

برعکس نظرت من louie دیدم درسته سیتکام تلخ ...ولی louie داره زندگی یک مجری در اصل نشون میده ...این shameless هم داره زندگی یک خانواده فقیر و مشکلات و زندگیشون و رفتارشون نشون میده ...من از هر دو سریال لذت بردم ...ولی shameless برای من جالب تر از همه نظر و بیشتر به دلم میشینه :)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi

برعکس نظرت من louie دیدم درسته سیتکام تلخ ...ولی louie داره زندگی یک مجری در اصل نشون میده ...این shameless هم داره زندگی یک خانواده فقیر و مشکلات و زندگیشون و رفتارشون نشون میده ...من از هر دو سریال لذت بردم ...ولی shameless برای من جالب تر از همه نظر و بیشتر به دلم میشینه :)

بنظر من لویی فقط زندگی یک مجری نیست ، این قسمتی از سریاله که اصلا مهم نیست :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
سریال boardwalk empire یک سریال عالی بی نظیر سریالش :) فصل 5 سریالم تا چند ماه دیگه میاد که فصل اخر
قسمت اول این سریال گرانترین اپیزود ابتدایی در تاریخ تلویزیون بود که توسط Martin Scorsese کارگردانی شد . این سریال جوایز زیادی را برنده شده از جمله دو جایزه ی گلدن کلوپ و نامزدی برای دریافت جایزه نويسندگان آمريكا براي بهترين متن نمايشي و بهترين سريال نويسي همچنین بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی Steve Buscemi برنده بهترین بازیگر نقش مرد و Kelly MacDonald کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن میباشند.

اوه اوه :D پس با این حساب از امشب شروع به دانلودش میکنم. ممنون بابت توضیحات :D

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
:dwelcome to the shameless nation:d

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستانی که سریال کمدی طنز میبینن یک سریال کمدی قدیمی هست به نام coupling که سریال جذاب و دوست داشتنی هستش استایل friends داره درباره 6 تا دوست که توش همش شوخی های ج . ن . س . ی هستش و ایناست داستان 4 فصل هر فصل 7 8 قسمت بیشتر نیست :)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نمیدونم چرا سریال های جدید هیچکدوم حال نمیدن .:|
همین الان Constantine دیدم به نظرم واقعا برم فیلم یه 1000 بار دیگه ببینم بهتره تا این سریال دنبال کنم .:| واقعا بد بود برای یکی مثل من که کمیک ها رو دنبال نکرده و فیلم دیده فیلم میشه معیار و اگه بخوام با معیار فیلم این سریال بسنجم سریال -90 میگیره از -100% شخصیت کنستانتین که هیچی اصلا حرف نزنم بهتره با اون لهجه زیبای انگلیسی که داره انقدر حرف زدن و حرکت هاش چیپ هستش دیگه ... تا الان فکر میکردم Dominion افتضاح بود نگو این بدتر شد اون از exorcism کردن اول سریال که بیشتر به کمدی شباهت داشت اون از انجل خنده دارش که فکر میکنه جلسه اولیا مربیان هی پیداش میشه مثل پیام بازگانی میره.:|

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
تکمیل پروژه ی عقب افتاده.

می دونین.حقیقتش TWD همه ی قسمت هاش دیگه هیجان کافی رو نداره.اما ما تا آخرش نگاه می کنیم.چون 4 فصل و نزدیک به 4 ساله داریم دنبالش می کنیم و هر چقدر هم کسل کننده باشه به خاطر همین 4 فصل ادامه می دیم.

بگذریم.

پایان فصل 4 عالی بود.بهترین پایان بین Ending های سایر فصول رو داشت.

پیش بینی من در مورد فصل 5 اینه:

نیم فصل اول:
فرار از ترماینس.

نیم فصل دوم:
سفر به واشنگتن.

واقعا میشه چیز خوبی از این فصل 5 در اورد.دیگه فقط یکم عرضه می خواد.سرانجام بث هم احتمالا به عنوان میان پرده :D هی مطرح بشه.

یه پیش بینی دیگه ی منم اینه که گروه تایریس دیر تر از همه می رسن و نمی فهمن بقیه ی دوستان اومدن اینجا زندانی شدن و احتمالا ترماینسی ها باهاشون خوب رفتار می کنن و به کار می گیرنشون و این یه پل به حساب میاد بین زندانی ها و بیرون..

در کل به فصل 5 امیدواریم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر