mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
الان داشتم یه ویدیو از کپی برداری های سریال هفت سنگ از modern family میدیدم لامصبا حتی دیالوگا هم عوض نکردن :|

-----------

دوستان این سریال Dominion قشنگه؟؟ من اولشو دیدم مسخره بود ندیدم :|

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بعد از Orange is the New Black مهم ترین سریال NetFlix هست که همه باید ببینن. :D Kevin Spacey Rules :D

فقط قبلش یه ویکیپدیا و گوگل بکن با دولت و چیزای USA آشنا شو، بیشترش شبیه ایرانه یعنی متوجه می شی ولی بازم برای اون فرق ها بهتره یه چیزایی بدونی :D

از نظر تاریخی سیاسی اجتماعی اطلاعات خوبی دارم از اروپا و آمریکا نگران نباش:D

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
آغا میخوام هادو بدم سریال بزنن
یه لیسن از بهترین سریال ها بدین ! عالی ها باشن ها فقط ، چرت نباشه :D

Breaking Bad و Game of thornes رو هم دارم نمیخواد اونا رو بگید :D

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
آغا میخوام هادو بدم سریال بزنن
یه لیسن از بهترین سریال ها بدین ! عالی ها باشن ها فقط ، چرت نباشه :D

Breaking Bad و Game of thornes رو هم دارم نمیخواد اونا رو بگید :D

اگه DEXTER رو ندیدی حتما برو بگیر کل تابستونم مشغولت میکنه

penny dreadful--------true detective---------fargo----------arrow-----------originals-----------the vampire diaries
shameless--------- silicon valley--------modern family---------orange is the new black--------Brooklyn Nine-Nine

خط دوم کمدین

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این dominion رو الان داشتم میدیدم هی وسط سریال میگه viewer discretion advised یه همچین چیزی . نسخه معمولی همون LOL رو گرفتم . کودوم نسخه کیفیتش در این حد هست و از این viewer ها نداره ؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
سلام. کسی Boardwalk empire رو دیده؟:D چجوریاس ؟:D

یه سریال فوق العاده جوایز زیادی برده سریالش در دوران ممنوعیت مشروبات الکلی در امریکا سریال که مافیای اون زمان میخوان مشروب وارد کشور کنن و بفروشن به صورت غیر قانوقی بر اساس شخصیت های واقعی :)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این Dexter چرا هر فصل نسبت به فصل قبل بهتر میشه ؟ نه آخه چرا ؟ :| :D

یه سریال فوق العاده جوایز زیادی برده سریالش در دوران ممنوعیت مشروبات الکلی در امریکا سریال که مافیای اون زمان میخوان مشروب وارد کشور کنن و بفروشن به صورت غیر قانوقی بر اساس شخصیت های واقعی
yahoo_1.gif
با این حساب این سریال باید بیشتر برای ماها جذاب باشه :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
این Dexter چرا هر فصل نسبت به فصل قبل بهتر میشه ؟ نه آخه چرا ؟ :| :D

با این حساب این سریال باید بیشتر برای ماها جذاب باشه :D

سریال boardwalk empire یک سریال عالی بی نظیر سریالش :) فصل 5 سریالم تا چند ماه دیگه میاد که فصل اخر
قسمت اول این سریال گرانترین اپیزود ابتدایی در تاریخ تلویزیون بود که توسط Martin Scorsese کارگردانی شد . این سریال جوایز زیادی را برنده شده از جمله دو جایزه ی گلدن کلوپ و نامزدی برای دریافت جایزه نويسندگان آمريكا براي بهترين متن نمايشي و بهترين سريال نويسي همچنین بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی Steve Buscemi برنده بهترین بازیگر نقش مرد و Kelly MacDonald کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن میباشند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر