r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این orphan black هم سریال جالبیه ها ! فصل اولشو داشتم تموم کردم .
فصل دوم هم تا قسمت 4 زدم برا دانلود ، بیشتر از این که نیست ؟!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب منتظر موندم که کیفیت درست بیاد چون ارزششو داره! قسمت خیلی خوبی بود حداقل از دو قسمت قبلی خیلی بهتر بود! ولی این قسمت دنریس با اینکه بازیگرای خیلی خوبی هم داره ولی واقعا داره خسته کننده میشه! هر قسمت چهارتا دیالوگ میگه و تموم! نه یه حرکتی چیزی! فکر کنم میخواد کل اسوس رو بگیره! گرچه با اون براووس که نشون دادن من کف قاطی کردم!:d اون اخرشم که ناگار کارگردانها همه دییالوگهای تیریون تو این فصلو گذاشتن برای اون موقع! از هرفصل به تیریون کمتر پرداخته شد.

- - -ویرایش - - -

اهنگ موقغ تیتراژ پایانی این قسمت GOT رو میشه بزارید؟

http://vmusic.ir/2013/06/ramin-djawadi-game-of-thrones-season-3-2013/ اونی که شما میخوای اسمش هست A Lannister Always Pays His Debts البته اینی که الان گذاشتم کامل تره اونی که اخر قسمت قبلی پخش شد ورژن خلاصه تر این هست.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
The blacklist هم فصل اولش تموم شد.خیلی هم خوب تموم بنظرم.به انداره کافی به سوالات جواب داد.

خب بالاخره مشخص شد رد پدر لیز و از این یه مورد خیالم راحت شد بالاخره.
فقط من یه موردی رو درک نکردم.این لیز دختر برلین هم هست؟:dچون ثانیه های آخر جفتشون به یه عکس نگاه میکردن انگار.
امیدوارم تمرکز سریال برای فصل بعد کاملا بره روی برلین و درگیریش با رد.خیلی خیلی میتونه جذاب باشه.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
The blacklist هم فصل اولش تموم شد.خیلی هم خوب تموم بنظرم.به انداره کافی به سوالات جواب داد.

خب بالاخره مشخص شد رد پدر لیز و از این یه مورد خیالم راحت شد بالاخره.
فقط من یه موردی رو درک نکردم.این لیز دختر برلین هم هست؟:dچون ثانیه های آخر جفتشون به یه عکس نگاه میکردن انگار.
امیدوارم تمرکز سریال برای فصل بعد کاملا بره روی برلین و درگیریش با رد.خیلی خیلی میتونه جذاب باشه.
فصل اول فوق العاده بود. کمتر سریالی پیدا میشه که ۲۲ تا قسمت عالی پشت هم داشته باشه و حتی یه قسمتش افت نکنه! داستان تازه داره شروع میشه امیدوارم این NBC لعنتی نزنه کنسلش کنه اینا که روانین! این دیالوگ گفتن اسپیدر, نگاه کردنش کلا همه چیش فوق العادست. راجع به قسمت ۲۲ این برلین چجوری میتونه به لیز ربط داشته باشه نگرفتم من. طرف گفت که دخترشو کشتن و تیکه تیکش کردن و ... پس بعیده بابای لیز باشه. از یه طرف رد تنها کسیه که میتونه بابای این باشه چون دستگاه موسقی رو یادش بود و لیز گفت فقط بابام راجع بهش میدونه. کلا خیلی پیچیده شده با اومدن این برلین! چند سال وقت نذاشته که بیاد لیز رو پس بگیره اگه دخترش بود اینجوری تامو نمیفرستاد سراغش. این برلین قضیش هرچی که هست میخواد دهن رد رو سرویس کنه, احتمالا رد یه خرابکاری کرده قبلا راجع به دخترش یا میدونه کی دختره رو کشته...
فصل بعد The Blacklist کی میاد؟!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این orphan black هم سریال جالبیه ها ! فصل اولشو داشتم تموم کردم .
فصل دوم هم تا قسمت 4 زدم برا دانلود ، بیشتر از این که نیست ؟!
نه تا همون قسمت 4 اومده . سریال خیلی عالی هستش
ولی بچه ها ی مترجم دست کم میگیرنش دو روز طول میکشه تا زیرنویسش بیاد

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان شیرازی اگر کسی این سریال های که از زیر نوشتم رو خواست میتونه بعد 22 خرداد ماه هر موقع دوست داشت pm بده بیاد بهش بدم . فایل ها خام هست به صورت فایل MKV و کیفیت 480 و 720P
Arrow
supernatural
american horror story
friends
big bang theory
How i met your mother >> فصل 5 به بعد
Bad Teacher
One upone a time
breaking bad
vikings
game of throne
The Flash >> به محض پخش سریال دانلود میشه
2 broke girl
Blue mountain state >> Season 1
The 100
tomorrow people
originals
pretty little liars
The walking dead

دوستان تعدادی فیلم هم با کیفیت 720 و 1080 جدید و کالکشنی هم دارم.

علاوه بر اینها موزیک ویدیو ها و award ها هم از سال 2013 موجود هست مثل
award :
american music award
i heart radio
grammy award
people choise award
billbord music
oscar
victoria secret fashion show
miss universe
mtv movie award

music video :
Katty perry
Taylor swift
rihanna
shakira
justin timberlake
Enrique
miley cyrus

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Game of thrones S04S06
nDih0wm.jpg

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
واقعا فوق العاده بود اون چند دقیقه آخر اپیزود، Got هر چه قدر توی سیزن 3 قابل پیش بینی و حوصله سر بر شده بود (به جز Red Wedding ) الان هر اپیزود بهتر از قبلی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• 779
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر