mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
watch?feature=player_embedded&v=V2bH19KTBZk
آقا نمیدونم اینو کسی گذاشته بود یا نه...ری‌اکشن های متفاوت هست به اخر قسمت دوم GoT،خداست:D،اگر ک ندیدین هنوز باید بگم اسپویل داره:D
پ.ن:با لینک امضا میتونید راحت دانلودش کنید...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
قسمت اول Fargo رو دیدم!
عاولی آقا عاولی :D
دو بار این قسمتو دیدم یک بارتنهایی و یک بار 4-5 نفری با دوستام توی کلاس :D من که خیلی خوشم اومد اونا هم خوششون اومد :D
سبکش خیلی جالبه! هم تیکه فان داره هم تیکه دراماتیک غم انگیز! اصلا یک حالت خاصی داره که من یکی خیلی حال کردم با سبکش! و همینطور اولین سریال با سبک Crime بود که منو کاملا توی قسمت اول راضی کرد و بشدت الان منتظر قسمت دومم :D
Martin FreeMan هم واقعا قشنگ بازی کرد توی این اپیزود! خیلی حال کردم باهاش :D
Martin Freeman کاملا به حالت شخصیت اصلی داستان میخوره و دقیق همون خصوصیات رو داره! بهترین انتخاب ممکن بود :D
فقط بدترین صحنه کل اپیزود صحنه کشتن زنش بود که اصلا خوب نبود بنظرم! کلا صحنه سازیش بنظرم اشتباه بود! البته اون پوستر روی دیوار فوق العاده بود ولی اینکه زنشو اونطوری کشت اصلا با عقل جور در نمیاد و کلا بنظرم باید یک جور دیگه این تیکه رو در میاوردن!
ولی اون تیکه توی کلابش (! :D !) فوق العاده بود! هم اینکه طنز بود هم خیلی قشنگ بود!
در کل لذت بردیم :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
قسمت اول Fargo رو دیدم!
عاولی آقا عاولی :D
دو بار این قسمتو دیدم یک بارتنهایی و یک بار 4-5 نفری با دوستام توی کلاس :D من که خیلی خوشم اومد اونا هم خوششون اومد :D
سبکش خیلی جالبه! هم تیکه فان داره هم تیکه دراماتیک غم انگیز! اصلا یک حالت خاصی داره که من یکی خیلی حال کردم با سبکش! و همینطور اولین سریال با سبک Crime بود که منو کاملا توی قسمت اول راضی کرد و بشدت الان منتظر قسمت دومم :D
Martin FreeMan هم واقعا قشنگ بازی کرد توی این اپیزود! خیلی حال کردم باهاش :D
Martin Freeman کاملا به حالت شخصیت اصلی داستان میخوره و دقیق همون خصوصیات رو داره! بهترین انتخاب ممکن بود :D
فقط بدترین صحنه کل اپیزود صحنه کشتن زنش بود که اصلا خوب نبود بنظرم! کلا صحنه سازیش بنظرم اشتباه بود! البته اون پوستر روی دیوار فوق العاده بود ولی اینکه زنشو اونطوری کشت اصلا با عقل جور در نمیاد و کلا بنظرم باید یک جور دیگه این تیکه رو در میاوردن!
ولی اون تیکه توی کلابش (! :D !) فوق العاده بود! هم اینکه طنز بود هم خیلی قشنگ بود!
در کل لذت بردیم :D
خود اون صحنه مشکلی نداشت و به شدت شوک اور بود ، ولی ناراحت نشدن لستر عجیب بود! فقط نگران گندش بود، اصلا از کارش ناراحت نشده بود !!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
خود اون صحنه مشکلی نداشت و به شدت شوک اور بود ، ولی ناراحت نشدن لستر عجیب بود! فقط نگران گندش بود، اصلا از کارش ناراحت نشده بود !!
کلا منظورم همون تیکش بود :D خیر سرش 18 سال با زنش زندگی کرده بعد میزنه میکشه خم به ابروشم نمیاد :| بنظرم اون تیکشو میتونستن دراماتیک تر درست کنن و مارتین فریمن هم میتونست بهتر بازی کنه گرچه توی کل اپیزود واقعا قشنگ بازی میکرد!
این خیلی جالب بود :D اسپویل که نداره! :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
کلا منظورم همون تیکش بود :D خیر سرش 18 سال با زنش زندگی کرده بعد میزنه میکشه خم به ابروشم نمیاد :| بنظرم اون تیکشو میتونستن دراماتیک تر درست کنن و مارتین فریمن هم میتونست بهتر بازی کنه گرچه توی کل اپیزود واقعا قشنگ بازی میکرد!
این خیلی جالب بود :D اسپویل که نداره! :D
بیشتر قسمت طنز رو قشنگ بازی کرد، واقعا این یک تیکه اگر بگیم ضعیف نبود، عجیب بود !
این جمله هم اساس فیلم هست اصلا تو توییتر فیلم هم به این جمله خیلی اشاره کردن .

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
Hannibal 2.08
این اپیزود آروم بود ولی چیزی از جذابیتش کم نکرد...+ reference هاش به silence of the lambs نابودم کرد...
Hannibal petting a LAMB + A STARLING=Me in overfanboying mode
همچنین میسن و ماگروت معرفی شدن...YES YES YES!!!!به شدت منتظر داستان این دوتام...کتابو نخوندم ولی میسن به اندازه ی کافی تو فیلم نابودم کرد...D:
و البته : Peter, is your social worker in that horse?
به قول یه نفر کاملا در تاریخ زبان انگلیسی این جمله جدیده...lol
+بازیگر نقش پیتر بسیار بسیار بسیار آدم با استعدادیه...کاراکتری که به راحتی میتونست با وجود اهمیتش تو کل اپیزود نادیده گرفته بشه رو زنده کرد. امیدوارم بازم ببینیمش تو هانیبال...

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
95312613413843589573.jpg

هرچند خیلی راجب به این سریال گفته شده و نوشته شده اما خوب خواستم منم دین خودم رو بهش ادا کنم

بهترین جمله ای که میشه با اون این مجموعه رو معرفی کرد بنظرم این بود:
Breaking Bad ماراتنی است که مثال یک کمدی سیاه شروع می شود و بعد به خون،نابودی و جهنم تبدیل می شود.
از بعد شخصی و بیننده تلویزیونی بودن یکی از بهترین مجموعه هایی بود که تا حالا دیده بودم (کامل و بی نقص)
خیلی جاها در طول روند سریال بی خود یا از دید شخصی خندم میگرفت اما همون لحظه از خودم میپرسیدم باید اینجا خندم بگیره یا قضیه جدیه؟؟
شخصیت والتر وایت توصیفی بود از انسانی باهوش،دوست دار خانواده،منحصر و یونیک در لحظات تصمیم های سرنوشت ساز و حتی گاهی اوقات احمق!
جسی نماد جوانی سرگشته و نا مطمئن که بنظر میرسه همه ی این مشکلات به دلیل سستی شخصیت و عدم بزرگ منشی اونه اما با این حال هنوز هم تو اعماق قلبش پاکی و محبت وجود داره
بقیه شخصیت ها هم بنظرم فقط مسئول جلو بردن روند داستانی سریال یا بعد کمدی سریال بودن
گوستاوو تیپ نبود توی سریال شبیه گاد فادری که خودش رو زیر آرامش و شخصیت مودبش مخفی کرده و یا سال گودمون و هنک که از نظر من فقط قسمت کمدیک جریال مربوط به اونها بود
اما نکات جالب سریال از نظر من
اول اینکه والتر در طول سریال شخصیتش بهبود پیدا کرد به خود باوری رسید و این داستانیه که هر بیننده ای رو مجذوب خودش میکنه یعنی همه ما دوست داریم ساخته شدن یک قهرمان رو ببینیم تا اینکه از ابتدا با یک قهرمان از نا کجا آباد اومده همراه شیم
دوم: بر خلاف روند کلیشه ای که خاص سینمای اینجا یا اروپا و حتی آمریکا نیست و همه گیر شده تو خیلی از مجموعه ها و عناوین سینمایی این روزها، هر دو طرف یا 3 طرف جریان، (bad people,good people,grey people) محکوم به حماقت و دیگری دانای کل نبود و بسته به موقیعت های سریال هر گروه عکس العمل های عالمانه و یا حتی احمقانه ای از خودشون نشون میدادن که باعث میشد این نکته رو بیننده به خودش یادآوری کنه که هیچ کدوم از شخصیت های بازی قابل پیش بینی نیستند!
اگر بخوام روراست باشم معمولا اگه تو اولین قسمت های یک سریال مجبور شم تصویر رو جلو ببرم و این قضیه چندبار تکرار شه دیدنش رو قطع میکنم
باید بگم چند بار (فقط تو بعضی قسمت ها) این اتفاق افتاد اما خوشبختانه از فصل 2 به بعد بود و من درگیر داستان سریال شده بودم
ویژگی جالب دیگه این عنوان این بود که خیلی بی سر و صدا شروع شد ، اما در اوج تموم شد بر خلاف روندی که خیلی از سریال های امروز باهاش مواجه هستند
خلاصه اینکه واقعا از تجربه دیدن همچین سریالی خوشحالم و گواه موفق بودن این عنوان تمام نقد های مثبت و جوایز بیشماریه که این سریال از آن خودش کرد.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سریال orpiian black موضوعش چیه ؟ چه سبکی ؟
آخجون سریال AHS فصل جدیدش میخواد بیاد حالا نمیدونم این عکس مربوط میشه یا نه ولی شاید مربوط بشه چون مربوط به سیرکه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر